رفتن به مطلب

*** در این آخرین روزهای سال 91، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

دوستان اگه کسی پستش رو ویرایش میکنه اطلاع بده. چون شمارش میکنم آرا رو میام جلو، جا نمونه اون پست :ws3:

می تونید بیشتر از دو نفر هم اسم ببرین. :w16:

آخرش فقط واسه شمردن مثل سالای قبل دو نفر اسمشون لحاظ میشه و دو نفر هم به ترتیب از سمت راست انتخاب میشه. دیگه زیاد حساسیت روش نداشته باشین :ws3:

• Like 31
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 103
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آقا من ویرایش کردم.

توو بخش محبوب ترین ها essi رو حذف کردم shadmehrbaz جایگزین شد.

البته شادینگ توو بخش های دیگه هم میشد قرارش داد ، دیگه گفتم آدم جدید روو کنم واسه اون بخشا :biggrin:

توو بخش جا خالیا ! هم اسم فروغ رو حذف کردم eder جایگزین شد.

فروغ گهگاهی سر میزنه.

• Like 25
لینک به دیدگاه

ای بابا ما هم یه زمانی تو این تاپیک دلبری بودیم:sad0:ساغر کش جان پروری بودیم:icon_pf (34):

دهنتون مورد عنایت امام چاوز:whistles:

جدا از شوخی نمیتونم ممیزی کار کنم و هرکس زیبایی های خودشو داره و به قولی هر گل بوی خودشو داره

امیدوارم همگی تو مراحل زندگیشون موفق باشن و سال جدید براشون تداعی خواستن و توانستن باشه

:icon_gol:

• Like 31
لینک به دیدگاه

مسلما خیلیا شایسته این هستن که اسمشون اینجا برده بشه ولی از آنجایی که زیاد آشنایی ندارم به همین ها بسنده میکنم:ws3:

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند............... Pantalasa و *Rain* وs.f

2. بهترین مدیر تالارها ............

setare.blue و Mohammad.A

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley:.Apameh و
    YAGHOT SEFID و
    delnavaz و
    Neptun و clement
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............999.gifvahid88 و

• Mr.101

[*]غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gifNeutron و

• spowو waffen و باب اسفنجینگ

[*]غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifcowboypistol.gifmehdi_power و

• Developer و

violeta

[*]غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif vergil

[*]غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif~ sOuDi ‍~ و vergil و

• vahid88 و

• mehdi_power و

• Mr.101

[*]غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gifs.zarei و essi

[*]غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif

[*]غرفه اسپم: اسپمر ترین.........pillowfight.gifشاروک و

• pesare irani

[*]غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......write%20a%20letter.gif

1. Pantalasa و خودم

1. :whistle:

• Like 32
لینک به دیدگاه

گفته بودم خیلی سخته نمیتونم

چندبار نوشتم تا حالا پاک کردم

هر گلی 1 بویی داره

این فقط 1سری اسمه که به دلیل محدودیت نمیشه نوشت همه رو

وگرنه همه رو تو هر گزینه میخواستم اسم ببرم

بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند..

yaghot sefid

fatima

pantalasa

بهترین مدیر تالارها ............

cloudy sky

venoos

mina

غرفه کاربری: mrsbeasley.gif

شاروک

nyc

black banner

developer

غرفه اخلاق: 999.gif

ieman

yaprak

sahar&shin

mehdi power

غرفه مرام و معرفت: 17402_%2864%29.gifcowboypistol.gif

mehdi power

setare.blue

cloudy sky

snowy

غرفه خاطره و اتفاق:274719_cowboynite.gif

خاطرات شبستانه

غرفه سلیقه:726019_dancegirl2.gif

naha l

azade -arch -eng

غرفه محبوبیت13469_air_kiss.gif

زیادن اما چون 4تا باید بنویسیم

آریودخت ؛ سودی؛ judyabott, فرنوش خادمی

غرفه دانش و معلومات879513_mh3f2c.gif

hasti1988

sam -arch

غرفه تیپ:sunglasses2.gifهمه

غرفه زیبایی:diadem.giflipstick.gifهمه

و ترین ترین ها : clap.gif.Apameh

• Like 36
لینک به دیدگاه

bjoz9lox1db1s95qw5fp.jpg

تصویر بالا تنها بخشی از دوستانم هست که اینجا باهاشون آشنا شدم

تعدادیشون رو از نزدیک دیدم

با تعدادیشون که کمتر اینجا میان با ایمیل و چت و غیره در تماسم

خیلی هاشون رو بدون اینکه دیده باشم یا صداشون رو شنیده باشم، شدن بخشی از زندگیم

ناراحتیشون ناراحتم می کرد و خوشحال دیدنشون برام مهم شد

آدمایی هستن که خیلی هاشون دیگه برام تکرار نمی شن

امیدوارم بتونم این دوستانم رو همیشه برای خودم حفظ کنم

آرزو می کنم همگی در سال جدید با انرژی و امید بیشتر پیش برید و موفقیت های بیشتری بدست بیارید.

سال نو همگی مبارک :icon_gol:

• Like 44
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند............... fatima، rain
  2. بهترین مدیر تالارها ............ _nahal_ ...urbanist، venos. mr.101

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: فرنوش خادمی و ieman وزهرا(اپانمه) فرانه(ولنتینا) و متین(دلنواز) و سحر(سحر و شاهین)
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............999.gif نهال(سارا)hapydancsmil.gif سحر و اریودخت و فرانه و متین و اتروس و ممد
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif مریم(فلوید) ممد(ادمین) فافا(اربنیست) ونوس. هستی. مهدی(ieman)
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifcowboypistol.gif امین(mr.101). مهدی پاور، ، مهدیieman، امیر(nyc) و پانیسا و اتروس
  • .غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif اریودخت و ساراااااااااااا(نهال) و پرتو(زهرا)
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif واییییییییی زیادن. سارا(نهال) ولنتینا(فرانه) شاروک. متین(دلنواز). اریودخت. هستی. سحر و شاهین(سحر).
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif
  • لادن
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif شبستاننننننههههههههههههههههههhapydancsmil.gif. خانمای گلممممممم.
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........pillowfight.gif مهدی(ieman) و اریودخت و امید(پسر ایرانی)
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......write%20a%20letter.gif

برادررررر اترووووووووووووسسسسسسسسسسسسسس:w02:

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........sunglasses2.gif بدون شک متیننننننننننننننننننننننننن(دلنواز) و همه ی دختراموووووووووووونن. البته سبیلای اتروسم خودش کلییییی تیپه هااااااااااااا:ws28:
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............diadem.giflipstick.gif خیلییییییییی زیادن. همه دخترا خوشگلننننننننن دیگهhapydancsmil.gif

و ترین ترین ها :

clap.gif که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!:icon_gol::w16:

نهال(سارا). فرانه(ولنتینا) متین(دلنواز) صبا(کلاه قرمزی) اریودخت(فاطمه) فلوید(مریم)hapydancsmil.gif

• Like 34
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند............... حضور ذهن ندارم:ws52:
  2. بهترین مدیر تالارها ............ sookut . mr.101

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن................ mr.specific . nahal
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر............... اکثر بچه ها عالین:ws37:
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............ Mohammad.A
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن........... آتروس . کلاه قرمزی
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............ خودم :ws3: ولی فکر کنم sahar&shahin ولی همه خوبن
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون................. آقامون:ws28:
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.......... :hanghead:
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.......... َAnooshe
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین......... mr.specific
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند....... Moein.s

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها.......... amirgh.mr.101.دخترا هم همه خوشتیپن:w16:
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............ :whistle:

و ترین ترین ها :clap.gif که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید! آناهیتا

• Like 30
لینک به دیدگاه

هیشکی منو دوست نداره:sad0:

بسوزه پدر غریبی :4564:

خوش باشید دوستای عزیزم.

براتون سال نوی خوب و خوشی رو آرزو میکنم.

• Like 33
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند............... هانیه(پانتالیسا) و اسپو(سجاد)
  2. بهترین مدیر تالارها ............ F|UID, hasti1988

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley:
  • J.A و F SH.67
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............999.gif
  • iman و سارا افشار
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif
  • essi و Mohammad.A و کهربا
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifcowboypistol.gif
  • .SADENA و Mohammad.A
  • victoria_r ,
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif
  • victoria_r و فرنوش خادمی
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif
  • پسر ایرانی و اسی آقای خاص(mr.spesfic)
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif
  • اسی
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif
  • بیتای من کجایی که بسته شد

• غرفه اسپم: اسپمر ترین.........pillowfight.gif پسر ایرانی و خودم ..Urbanist...
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......write%20a%20letter.gif

خودم و nyc وnasim184 و

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........sunglasses2.gif nycو

[*]غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............diadem.giflipstick.gif

hasti1988 و

F SH.67

و ترین ترین ها :

clap.gif که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!:icon_gol::w16:

just mechanic:ws3:

• Like 34
لینک به دیدگاه

غرفه مدیریت از نوع :

بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند :

سجاد s.f - شقایق - هانیه (پانتاسلا )

و pianist

بهترین مدیر تالارها :

Mr. Specific

partow

O-N

و setare.blue که از وقتی یادم میاد زحمت زیادی میکشن

بهترین کاربر انجمن :

En.Eliii

IEMAN

با اخلاق ترین کاربر:

sam arch

F|UID

h.shafiee

azadeh_arch _eng

دانش و معلومات : زیادن:ws3:

اسی - علیمک - حمید cfd- اوریون - فلوید - مجید رحیمی - پیمان (متالورژ ) - پیرهاید

amirgb

مرام و معرفت :

partow - فلوید - آتروس - محمد (ادمین )- سهیل

خوش ذوق ترین و با ایده ترین :

hasti88 - Ieman -amin202

محبوب ترین :

سجاد Spow - سجاد s.f - فلوید - محمد (ادمین )

ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است :

EVF

Essi

S.F

AFARIN

behrouz-mech

rezanasimi - prof.eng و هادی ناصح که مدتی کمرنگ شده

محبوبترین اسپمر:

پسر ایرانی

استعداد نشگفته :

just mechanic

• Like 38
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند...............شقایق و فاطیما خانوم
  2. بهترین مدیر تالارها ............نهال خانوم...

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............سام..مهناز دی....
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............سجاد یا اسپو عزیز....پیرهاید
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........مدیر تالار شهرسازی هست....اربینست خانوم!:ws3:با جاست مکانیک....
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............نهال خانوم..
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................سام...سجاد اسپو...
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........والا زیاد برخورد نداشتم باهاشون..فک کنم نوترون جاش خالی باشه....با شقایق خانوم...

• غرفه اسپم: اسپمر ترین.........این قسمت هم بی خیال
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......
    استعداد نشکفته هم....می شه گفت آفرین خانوم هست.....معلومات زیاد داره رو نمی کنه ایشون.....

:ws3:

با شتکر از محمد ادمین که هنوز در حال شکفته شدن هست:banel_smiley_4:

• Like 37
لینک به دیدگاه

585719_rgtdspscjdff8qxz.gif

• غرفه مدیریت از نوع : sokoot fatima delnavaz peyman2133 شقایق ابولفضل ، neptune

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند...............
  2. بهترین مدیر تالارها ............

valentina sokoot fatimaa nahal peyman 2133 hamid.cfd partow urbanist mohammad.a cloudy sky *Mina

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: mini clement just mechanic sokoot
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............999.gifsokoot fatima peyman2133 saman valentina mini Mina ارانوس cloudy sky sepideh.mt
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............ shirin medi-power clement alimec nyc partow sepide.mt اتروس و خیلیای دیگه که اسمشون یادم رفته 879513_mh3f2c.gif
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifmini Mina amin saman peyman 2133 fatima valentina cowboypistol.gif
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif fatima nahal mini
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif mini Mina nahal mohammad.a M.Aref valentina sokoot eder
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.......... negin ، hamid که با هم ازدواج هم کردند 346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.......... مسابقات علمی بود که من با fatma بودم و خیلی برام جذاب بود 274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........pillowfight.gifpesare irani
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......yekta.m mini و خودم write%20a%20letter.gif

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها.......... mohammad.a sohil fatima sookot nahal valenina mini Mina sepideh.mt saman eder sunglasses2.gif
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............diadem.giflipstick.gifبنده همسر دارم و نمی تونم تو همچین بخشی نظر بدم :ws3:

و ترین ترین ها :clap.gif مسلما خود Mina

• Like 35
لینک به دیدگاه

منم زیاد هنوز با همه آشنا نیستم :ws3:

1. بهترین مدیر تالارها :avatar9513_5.gif
    ...Urbanist
    و

• غرفه کاربری: avatar483_17.gif
    amin 202
  • غرفه اخلاق:

NYC

• غرفه دانش و معلومات: avatar209533_16.gif
    IEMAN.

NYC

• غرفه محبوبیت :
    Mohammad.A
  • غرفه ترین هایی که نیستند: نمیدونم..346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: واسه من تازه کار این اتفاق جالب بود که برنده سوم مسابقه شهر خودتو اصلاح کن شدم تازه خودمم در نظرسنجیش شرکت نکردم چون خبر نداشتم:ws3:..........274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: حرف اسپم که میشه یاد فولدر اسپم ایمیلم میفتم:ws3:.pillowfight.gif
  • غرفه استعداد های نشکفته: خودم:ws3:write%20a%20letter.gif

و در انتها :

و ترین ترین ها :clap.gif که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید! آره دیگه خودمqasem1368:icon_gol::w16:

• Like 29
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند...............

delnavaz....

afa

1. بهترین مدیر تالارها ............

Mr.specific

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley:

همه کاربران به نوعی خوب هستند ...

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............999.gif

S.F

• غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif

SPOW/هوتن/ESSI

• غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifcowboypistol.gif

:ws38:

• غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif

????????????????:ws52:

• غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif

ESSI

MOHAMMAD.A

architect

346019_deadthread.gif

eder

aminnepo

setya

afa

etc...

[*=center]غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]زمانی که انجمن مورد هجوم سایبری ها واقع شد واقعا اوضاع بدی بود274719_cowboynite.gif
    [*=center]غرفه اسپم: اسپمر ترین.........pillowfight.gif

یعنی هیچ کس نمیدونه؟:banel_smiley_4:

[*=center]غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......write%20a%20letter.gif

و در انتها :

[*=center]غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........sunglasses2.gif
    [*=center]غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............diadem.giflipstick.gif

و ترین ترین ها :clap.gif که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!:icon_gol::w16:

• Like 23
لینک به دیدگاه

من بعضی از گزینه ها پاسخ دادم.

بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند: pianist

بهترین مدیر تالارها: shadmehrbaz

غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر: sam arch

غرفه ترین هایی که نیستند: قـاصدکـــــ , MEMOLI

غرفه مرام و معرفت: باب اسفنجینگ، CleMent ( برای هر دو نفر دلایل محکمی دارم. نفر اول: چیزی رو یادم داد که تا همیشه یادم میماند و نفر دوم: تنها کسی که در هشت ماه نبودنم جویای حالم به هر طریقی بود. )

• Like 23
لینک به دیدگاه

• غرفه مدیریت از نوع :

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند............... ابوالفضل ر، اسپاو
  2. بهترین مدیر تالارها ............ نمیشناسم، mr101 بدترین مدیر هست (یه جا دیگه هم یه mr بود، همین حس رو من بهش داشتم، اونم دژخیم بود). پرتو هم خیلی معرکه اس.

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.............. اسی، محمدرضا، سهیل، ال رومن، نگاری، فروغ، سپیده ام پی، مینی، سامان (وافن)، شیما، imen (میدونم اشتباه نوشتم ولی درستشو بلد نیستم) و ...
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر............... پری دریایی، نهال، فلوید و ...
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............اسپاو، اسی، هیملر، امیر جی بی، وافن، نوترون و ...
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن........... ؟!
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............ پرتو
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون................. دخترا دلبرن، سارا افشار جدا دلبره :d
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.......... اسی، هیملر، محمدرضا هم ندیدم، کتایون، شقایق، وحید، ابوالفضل، جواد مسی و ...
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.......... مسابقات تشخیص هویت
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین......... پسر ایرانی و پنج تن آل اسپم
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند....... ؟ آفرین

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها.......... خوش تیپا عکساشونو پی ام کنن برام تا منصفانه رای بدم
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............ من فقط نگاری و شیما و سفیدبرفی رو دیدم که هر سه شون ماه و خوشگلن

و ترین ترین ها :clap.gif که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!:icon_gol::w16:

ترین ترین ها: اسپاو، هولدن کالفیلد و ...

• Like 26
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...