رفتن به مطلب

*** در این آخرین روزهای سال 91، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

درود...دو تا مدال اندیشه آرام:ws3: w58.gif به امید سه تا شدنش:ws3:

از همه دوستان عزیز به دلیل لطفی که به من داشتن تشکر میکنم امیدوارم سال جدید از این انتخابشون پشیمون نشن:icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 103
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

در همین جریانات من یک سوتی دادم:whistle:

پیغام دریافت مدال از طرف آقا محمد که واسم اومد...من مدال های ایشون رو دیدم و فکر کردم همش واسه خودم هست...سوای اینکه کلی ذوق زده شدم:ws3: سوال برام ایجاد شد که من کی مسابقه علمی شرکت کردم و نفر برگزیده شدم...:ws52:

• Like 16
لینک به دیدگاه

امسال در این تاپیک شرکت نکردم ، خواستم شرکت کنما ولی نشد .

همه ی دوستان خوب هستن و همشونو دوست دارم زیاد :w02:

مدالاشونو . خوب شد از این مدالا نگرفتم :whistle: :ws3:

موفق باشید همیشه و همه جا . :icon_gol:

• Like 19
لینک به دیدگاه

واسه چی‌ انقد زود تمومیدینش:w000:

من‌ترین هامو میگم:whistles:

غرفه کاربری: سارا افشار ، سیندخت ، پرتو، سام آرچ, F|UID

محبوب‌ترین هام: حامد (الرومن) بعد بازم حامد ، بعد هی‌ همینجوری هی‌ خیلی‌ خیلی‌ حامد ...:ws3::X ، ارپاکمممممم :Xx ,:::شیما::: , پانیسا

ترین‌هایی‌ ک نیستن: یوحنا

خوشگل‌ترین‌ها: ارپاک و :::شیما::: و متین(دلنواز)

پریسا ، ویویان، جانی د‌پ ترین‌های ذهن منن ک واسشون غرفه ندارم ..!

سپیده ، انوشه،(پارتنر:ws3:) کتی،(بی‌ معرفت:banel_smiley_4:) مونا، محمد رضا ، میلاد، مهند، غرفه ی دوستای عزیزی ک انجمن بهم داد,:aghosh:

با تچکر, سال نوتون جینگولی :ws3:

• Like 18
لینک به دیدگاه
شرمنده دیگه :ws3:

اون غرفه هایی که زیاد میشدن دیگه نفرات اول دوم رو مدال دادیم. مثل غرفه کاربری یا اخلاق یا محبوبیت

j, d;d hc yvti ih h,g anl fhcl lnhg knhnd

قاطی کردم:icon_pf (34):

من مدال میخوامvahidrk.gif

توی یکی از غرفه ها اول شدم بهم مدال ندادی

یادت باهش

گهی زین به پشت بازم زین به پشتTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

حالا اگه خودت اسپمر هم ميشدي مدال بهت تعلق ميگرفت:w02:

آخ جووووووون

تشنج ايجاد كنم :ws3:

تشنج چیه حقیقته

من مدالامو میخوام:ws37:

درود...دو تا مدال اندیشه آرام:ws3: w58.gif به امید سه تا شدنش:ws3:

از همه دوستان عزیز به دلیل لطفی که به من داشتن تشکر میکنم امیدوارم سال جدید از این انتخابشون پشیمون نشن:icon_gol:

بعضیا اول میشن مدال نمیگرین بعضا از یه مدال دوتاشو دارن:ws28:

• Like 8
لینک به دیدگاه

درود

ممنونم از همه دوستان ، لطف دارین :icon_redface:

مدال معرفت خیلی جالب بود ، شکل و مدل و عنوان و همه چیش کلا :ws3:

عید همتون هم مبارک پیشاپیش :icon_gol::icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه

حالا گذشته از شوخی و اینا بد نیست به مواردی اشاره کنم

شخصا فروم های زیادی بودم حالا کوتاه مدت یا بلند مدت تا حالا مسئولینی مثل محمد و مهدی ندیدم که اینقد سعه صدر داشته باشند جا داره یه خسته نباشید جانانه به این دو عزیز بگم :a030: ( البته توجه داشته باشید کلا همه مهدیا دسته گل و آقا هستن و نظیر ندارن:w02:)

بعد از هستی عزیز باید تشکر کنم که این فروم رو بهم معرفی کرد دوست بی نظیری که باید به پدر و مادرش برای داشتن چنین فرزندی تبریک گفت.

بعد از همه عزیزان نواندیشانی تشکر میکنم دوستانی که حتی در دنیای واقعی نظیرشون برام کم بوده از فاطمه ، صبا ، زهرا ، فرنوش،آرزو ،لادن،هانیه ، نرگس ، مینا ، امین ، امیر ، میلاد ، حمید ، علی ، آتروس ، سودی ، محبوبه (فاطمه) ، فائزه ، رویا ، فرانه ، ستاره ، سحر و همه دوستانی که بخشی از خاطراتمو تشکیل دادن همینجا صمیمانه سپاسگزارم give_heart.gif

• Like 26
لینک به دیدگاه

اولا بازم پیشاپیش عیدتون مبارک(فک کنم تا خود عید دویست وخورده ای تاپیک برا اینکار زده بشه)

بازم اولا از همه دوستان خوبی که لطفشون مثل همیشه شامل حال بنده گردید سپاسگزارم

اما اگه اساتید ارشد لطف کنن من مدال نمیخوام چون واقعا کسانی هستند که در این زمینه لایقتر وساعی ترند

من به شخصه اینجا کلاسهای طولانی رو درحال گذراندنم همچنانکه در تمام طول این مدت از دوستان اموخته ام ومی اموزم

نام بردن از دوستانی که تلاشهای بی بدیلشان باعث رونق علمی سایت وپاسخگویی وتلاششون نمونه ای برای هرمخاطبی جهت متحول شدن هست به دلیل الزایمر حاد من وعمه نداشتم به هیچ وجه خوب نیست ولی باید از یکسری از دوستان که حداقل در زمینه مدال اعطایی نسبت به بنده مقدمترند نام برد تا حق مطلب را حداقل ادا کنیم

در تالار مکانیک دوستان خوبم مهندس علیشاه مهندس حقیقی(هرچند حضورشون بسیار کمرنگ شده ولی بودنشون نعمتی هست برای همه ما) ودوست گرانقدر وخوش ذوقم علی (alimec)

در تالار برق تلاشهای دوستان خوبم مهدی(مدیر تالار) وسمندون نباید از خاطرمان زدوده شود

در تالار صنایع نوشته های دوست جدیدمون (متخصص نرم افزارهای صنایع...متاسفانه اسمشون رو نمیدونم) و هستی عزیز همشهری گلم بی نهایت مفید و پر هستند

در تالار معماری اونقدر کاربر خوب داریم که حتی نمیشه بینشون دست به انتخاب زد چه دوستان سابق که کمابیش محبتشون نصیبمون میشه و چه دوستان تازه وارد وپرانرژیمون ولی یادی از تلاشهای فاطمه و ونوس عزیز بکنیم که تلاشهای دوستان سابق رو احیا کردند

در تالار شهرسازی دوتا کاربر به دردنخور داریم کلانتر ومعاون کلانتر(ممد نقش کلانتر رو بازی میکنه واین محمدمهدی بیشعورم که مدتهاست پیداش نیست نقش معاونشو) بقیه دوستان ساعی وعالی هستند

در تالار عمران خوبه یادی از رضا نسیمی عزیز بکنیم که بزرگوارانه ایده ها ودانشش رو با ما قسمت میکرد وهمچنین سهیل عزیز که چندروز پیش دوباره سری به سایت زدن

در تالار مهندسی کامپیوتر دوست جدیدمون مدیرتالار واقعا بچه با استعداد وتلاشگری هست وامیدوارم بتونه با ایده های جدید سروسامونی به تالاری بده که قدرت تبدیل به قویترین تالار مهندسی فروم رو داره

در تالار فناوری اطلاعات باید از زحمات ونوشته های پوریا وزهرای عزیز از صمیم دل سپاسگزاری کنیم که بارها یاری رسان همه ما شده اند

در تالار مهندسی شیمی مدیر تالار وفرنوش عزیز وجاوید گرامی دوستانی هستند که سواد ودانششون مایه مسرت شخص من هست

در تالار مهندسی مواد همیشه یک نام در تمامی صفحات وب فارسی میدرخشه ودکتر پیمان عزیز مایه مباهات وسرافرازی همه ماست

در تالار مهندسی پزشکی دوستان بسیار عزیزم سارا ومریم عزیز که واقعا حق استادی بر گردن من دارند

در تالار مهندسی معدن چه کسی میتونه منکر توانایی ها وخلاقیت های محمدرضای عزیز وعلیرضای دوست داشتنی باشه؟

وقتی تالار نساجی رو میبینم صرفا یک اسم در پیش چشمام حک میشه وتلاشها ونوشته های ستاره عزیز که مدتیست مارو از حضورشون محروم کردن

در تالار مهندسی کشاورزی دوستان خوبم حمید والهه و شیرین عزیز که مدتیست حضور ندارند با دانش وتلاش خوبشون مثال زدنی اند

وتالار محیط زیست با تلاشهای تکنفره سکوت عزیز تلاشی بی پایان ومملو از احساس

در تالار زیست شناسی از دانش متین عزیز وشاروک (فک کنم اسمشون فاطمه خانم هست اگر اشتباه نکرده باشم) بارها وبارها بهره برده ایم

در تالار پزشکی نوشته های صدف عزیز سارای دوست داشتنی ونادر با تمامی خاطراتش بارها راهگشای ما بوده اند

در تالار شیمی نوشته های زیبای اذرافروز(اسمشونو نمیدونم متاسفانه) یک حلقه ممتد از دانش وخاطرات زیبا برایمان رقم زده

در تالارهای نجوم وفیزیک نوشته ها وبحث های زیبای سید مهدی واتوسای عزیز بارها اموخته های مارا افزوده اند

تالار ادبیات ونوشته های وزین همه دوستان فعال علی الخصوص سارای دوست داشتنی ومژگان عزیز

نوشته های وزین دوستان خوبمان بهار دوست داشتنیم در تالار روانشناسی مدیر تالار مدیریت دوست جدیمان در تالار حقوق و حامد کاربری کم پیدا در تالار فلسفه

نوشته ها ومعلومات عالی دوستان خوبمان حمید کصافط! که دیگه تو پروژه گم شده وbeat کاربر با دانش در زمینه سینما و شیوای گرامی بارها خاطرات زیبایی برایم رقم زده

تالار گرافیک وتلاشهای اولیه فرناز زوج ساعی و توامند تالار گرافیک سحر دوست داشتنی وحمید عزیز ودرنهایت بهترین مدیر تالار گرافیک از هربابی که به ان نگریسته شود زهرای دوست داشتنی که اموزشها وحوصله اش درپاسخگویی تمثیلی ماندگار هست

تالار هنر ودستان هنرمند دوست عزیزم شهدخت عزیز ونوشته هایی باعث پیوند دوباره من نوعی با هنر میشود

تالار گردشگری وفقط یک اسم هادی ناصح گلاب کاشان

تالار عکاسی وذوق وافر دوستانی چون سارا ومینا وووو...که ذکر اسمشان داستانی خواهد ساخت

کتابخانه وتلاشهای ارش عزیز برای پیوند دوباره ما با کتاب نوشته های شیرین سپیده دوست داشتنی برای کتابخوانی بیشتر

وتالارهای عمومی وهرنوشته ای که کمکمان کرده یا لغتی بیشتر به ما اموخته وکم نبودند دوستانی که نقش استاد را برایمان بازی کردند اما جای خالی زوج دوست داشتنی وحید وشقایق که هرکجا هستند همراه پسرانشان خوش وخرم باشند وابوالفضل عزیز برادر بزرگوارم که سعه صدرش مثال زدنیست

با این همه اسامی پررنگی هنوز از ضعف حافظه ام باقی مانده اند

امیر عزیز که درتالارهای مکانیک وموسیقی وازاد نوشته های وزینش اگر بقول خودش استقبال کننده ندارد عوضش معنا ومفهومی عمیق دارد که هرکس کارش به بازار امیر بکشد میفهمد چقدر تلاش کرده ووقت گذاشته

سجاد عزیز که در حین گذراندن خدمت سربازی است وکم ازدانش فنی ومعلومات خوبش بهره نبرده ایم

دختر دوست داشتنی وبا معلومات سایت افرین عزیز که هر وقت نوشته هایش را میخوانم جز لذت بهره ای دگر نمیبرم

معین وسام عزیز دودوست بسیار گرانقدرم که از مطالب ونوشته های نغز ودلنشین این عزیزان بارها وبارها در مباحثات مختلف بهره ها برده ام

سامان عزیز وایده های بکر وخلاقانه اش در تالار ازاد وبحث هایی که همیشه با احترام پایان می یابد

سهیل (پارتی بازی رو گذاشتن برا همین مواقع) که ایینه ایست در زندگی من برای فهم نقش احساس وتمامی تلاشهایی که برای بهتر بودن کرده است

مهرداد عزیز که الحق والانصاف استادی لایق اوست ونوشته هایش در تالارهای صنایع ومدیریت ومعدن بسیار جذاب ودلچسب هست

دوست گمنام و با دانشم انارشیست که مارا از حضورخودشان محروم کردند

ودر نهایت حسین عزیز(تی،اسفنجی غیر اسفنجی خلاصه خود خود حسین) که همیشه از تک تک کلمات نوشته هایش بهره برده ام کسی که مسئولانه مینویسد ومملو از احساس هست وخودش نمیداند چقدر دوستش دارم

همه کسانی که چه خودشان بدانند وچه نه حتی به اندازه یک لغت به دانسته هایم افزودندویا با رفتارشان درسی به من دادند تا زندگی ر از زاویه ای دیگر هم ببینم مسلما بیشتر از من لایق این عنوان ومدال وتشویقند

دوستان بسیاری که در لیست دوستانم ودر قلبم جای دارند و دوستانی که دیگر نیستند ولی یادشان در ذهن ما زنده هست دوستانی که حتی نمیشناسمان ولی نوشته ها و افکارشان را میبینم ومیخوانم وبهره مند میشوم ولذت میبرم وامیدوارم حضورمفیدتان با کامیابی وموفقیتتان در زندگی گره بخورد ودر بالا و پایین شدن روزگار با تکیه براندیشه واحساس پاک مسیری سبز برای خود وجامعه ترسیم کنید

در شهرهای مختلفی با خیل عظیمی از دوستان بوده ام وافتخار مصاحبتشان را به دست اورده ام ولی محدودیت های زمان وروزگار فاصله هارا حقیق کرده است

برای همه دوستان گرامیم از صمیم قلب ارزوی شادی وموفقیت دارم

این مدال با این توصیف حق من نیست ودوست دارم به دوستی پرانرژی تر برای سپاس از تلاشها وایجاد انگیزه ای مضاعف اعطا شود

اگر کسی از قلم افتاده مطمئنا بخاطر ضعف حافظه من هست وامیدوارم به بزرگواری خودتان ببخشید:icon_redface:

با سبزترین ارزوها برای همه شما وخانواده محترمتان :icon_gol:

• Like 34
لینک به دیدگاه
ا

در تالار صنایع نوشته های دوست جدیدمون (متخصص نرم افزارهای صنایع...متاسفانه اسمشون رو نمیدونم) و هستی عزیز همشهری گلم بی نهایت مفید و پر هستند

قال حدیث القدسی

من لم یعرف المهدی گل گلاب مات میت جاهلیه

و ایضا

من لم یعرف المهدی گل پسر فهو من الخاسرین12942_%2836%29.gif

• Like 18
لینک به دیدگاه
در تالار زیست شناسی از دانش متین عزیز وشاروک (فک کنم اسمشون فاطمه خانم هست اگر اشتباه نکرده باشم) بارها وبارها بهره برده ایم

بلاخره یکی قدر این تالار رو دونست :icon_redface:

منم به نمایندگی از تالار زیست ازتون تشکر میکنم به خاطر حضورتون و گوشه نگاهی به مطالبی که توسط شما خونده شده:a030:

پیشاپیش هم سال نو رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم که سالی پربار باشه براتون:icon_gol:

لحظه هاتون لبریز از آرامش:icon_gol:

• Like 19
لینک به دیدگاه

منم همونایی که spow گفت.:girlhi::ws3:

خو سخت بود دیگه. من بلت نیستم اینجوری حرف بزنم.:whistles:

من فقط اسماشو فهمیدم.:whistle::confused:

• Like 20
لینک به دیدگاه

بسیار خوشحالم که اگر لایق نیستم جزو ترین ها باشم و یا حتی به چشم بیام:whistle: در کنار دوستای بسیار خوب و ازهمه لحاظ عالی دارم فعالیت میکنم.برای همه ی دوستان عزیزم آرزوی موفقیت چه در زمینه های علمی و چه در زندگی دارم.

به لطف خدا امسال لحظه ی تحویل سال رو در مدینه النبی مهمان رسول الله هستم از اونجا برای همه ی نواندیشانی های عزیز دعا میکنم.انشالله در سال جدید هم موفق و پیروز باشید.

سال نو پیشاپیش مبارک.:icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه
منم همونایی که spow گفت.:girlhi::ws3:

خو سخت بود دیگه. من بلت نیستم اینجوری حرف بزنم.:whistles:

من فقط اسماشو فهمیدم.:whistle::confused:

w000.gif:4chsmu1:

• Like 15
لینک به دیدگاه

عید مبارک

گرچه سخن زیاد است

اما هستند آدمیانی که زیاد میسوزد دلشان به حال هم نسلشان

اینان گرچه در حقیقت نیستند اما هر از چند در همین محیط مجازی خوب دلبری میکنند

گاه به درد دوست میرسند در خوشی و غم با ویند

مدال زیبنده ی سینه ی موریان است

پیلان سینه ای فراخ دارند که مدال ناچیز روزگارشان است

این پیلان هم همینجا هستند

گرچه در عقیده و نظر یکی نیست اندیشه ی جوانیمان

اما دوستیم و قسم خورده ایم به آیه آیه کتاب مقدس انسانیت

یا حق

• Like 18
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...