رفتن به مطلب

*** در این آخرین روزهای سال 91، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

قبل از هرچیز باید بگم که همه دوستانی که توی انجمن هستن جزء بهترینها هستن :icon_gol:

منم چند باری اومدم پست بدم هرکاری کردم نتونستم انتخاب کنم چون همه دوستایی که به پروفم میان یا از پست هام تشکر میکنن و برعکس همچنین کسایی که توی لیست دوستانم هستن برام جزء بهترین ها بودند و هستند،

در همه مواردی که باید انتخاب می کردم:icon_gol:

به همه بهترین هایی هم که انتخاب شدن تبریک میگم :icon_gol::icon_gol:

همچنین از همه دوستایی که به من رای دادن صمیمانه و از ته دل تشکر میکنم :icon_gol:

• Like 21
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • پاسخ 103
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هر چه لایق خود بود نثار من کردین....:icon_redface:

این میان من ماندم و همان تصویر همیشگی....>>>>:icon_redface:

یاد کاربرهایی که در طول سال قبل زحمت های زیادی کشیدن رو گرامی می دارم....تالار های مطبوع شون رو به تاپیک های موثر غنی کردن و در جواب گویی به سایر کاربرها کوشا بودن....یار مسولین تالار بودن بدون هیچ چشم داشتی...و افسوس می خورم که دیده نشدن....و من کمترین این عنوان رو گرفتم با بازدهی کم...:icon_redface:

یاد با اخلاق ترین های تالار رو هم گرامی می دارم...که صبر کردن..که تحمل کردن...و در زمان تنش آب به آسیاب جدایی نریختن....لبخند زدن و لبخند رو مهمون دیگران کردن.....و باز افسوس که این میان باز من کمترین صاحب این عنوان شدم...:icon_redface:

تشکر می کنم از دوستانم....و براشون بهترین ها رو آرزو دارم...:icon_redface::icon_gol:

• Like 20
لینک به دیدگاه

دیروز ندیدم نتایجو الان دیدم، مبارکتون باشه، چقدر دلم مدال خواست :164:کوفتتون بشه، :ws3: عمو سجاد پس من چی؟؟؟:w000: اسم ملتو گفتی منم یه جا، جا میدادی خو:w000:

• Like 13
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...