رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

بعضیا دیگه حال آدمو بد میکنن انقد که همش با منطق و عقل و دلیل و ... حرف میزنن! منطق 100، احساس 0 !!!

همیشه خدام خودشونو عقل کل میدونن!

بس کنین تو رو خدا! باور کنین بقیه ام به اندازه خودشون فهم و شعور دارن و نیازی ندارن به اینکه همیشه یکی با حرفای عاقلانه‌شون بزنن توی ذوقشون و حال خوبشونو خراب کنن!

• Like 14
لینک به دیدگاه

ادم های بی چهارچوب فوق خطرناک هستند

مثل بی دین ها

یا افراطیون دینی ( از قضا اینا هم چهار چوب ندارند )

اصلا هر دو طیف جهت فرار از مسولیت های اجتماعی ، رفتاری و مهمترین مسولیت ، مسولیت تفکر این راه رو پیش گرفتن

هر دوتاشون فکر نمیکنند !

اولی کلا فکر نمیکنه

دومی یک عده دیگه بجاش فکر میکنند

ادم های بی اعتقاد اوج خطرن ، چون حتی خودشون رو هم باور ندارند

ادم های پر اعتقاد هم اوج خطرن ، چون بقیه رو باور ندارند

از این ادما دور بشید حتی الامکان

• Like 9
لینک به دیدگاه
یکی از تاپیکهایی که شدیدا ازش انرژیِ منفورِ ناامیدی رو دریافت میکنم اینجاس که نود درصد پستا آه و ناله و فغان و داد و بیداده

منتظر کی هستیم که حالمونو خوب کنه..جز خودمون؟!!!

میخوای جیغ و دست و هورا راه بندازیم ؟:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

برخی ها که راه و مسیر الهی رو تشخیص دادن و سرشار از اعتقادات پاک و ربوبی هستند نمیدونم چرا همچنان در باتلاق کلافگی و سردرگمی خودشون سرگردانند و هر آن احتمال میره خبر خودکشیشون هممون رو شوکه کنه:banel_smiley_4:

• Like 10
لینک به دیدگاه

گندم جان من خوشحالمممممممممممممم

ینی منتظر یه رفیق پایه بودم که وقتی بیماریمو بدونه بگه بابااااااااااااااااا یه وقت نیای کلاسا بمون خونه استراحت کن . دانشگاه که از سلامتیت بهتر نیس

بعد من بگم خب هفته پیشم به دلیل همین بیماری نرفتم که . گواهی پزشکی هم دارم :hanghead:

بعد اون بگه خب من به استادا میگم اونام ادمن متوجه میشن حالت خوب نیس چیزی نمیگن

و در این لحظست که من بال در میارم و برنامه میریزم که این دو روز کلاس که دو در شد کجا برم دور دور :ws3:

........................

الکی گفتم ، یه روزشو شاید نرم ؛ اگه نرم میشینم درس میخونم ، وقتی مث بچه ها استرس میگیرم دلم میخواد خودمو خفه کنم:hanghead:

ولی به هر حال خوشحالم :ws3:

• Like 13
لینک به دیدگاه

امروزم خدا بخیر کن ....

از این آدمای خودخواه....

ظاهر بین....

ریاکار...

پول پرست...

و.....

من امروز اینارو باید تحمل کنم " یه لبخندم باید رو لبام باشه ":banel_smiley_4:

سرشون کردن تو اعمالی که فقط واسه جلب توجه و ریاست....باشد که اینا آدم شوند....:icon_razz:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سرتاپایم را که خلاصه کنند میشوم مشتی خاک

که ممکن بود خشتی باشد در یک دیوار یا سنگی در دامان کوه و یا شاید خاکی از گلدان یا حتی غباری بر پنجره

اما .....

من از این میان برگزیده شدم برای شرافت برای انسانیت

من منتخب گشتم برای دیدن نفس کشیدن و برای سعادت....

به من اجازه داه شده به انتخاب و تغییر و عشق

وای بر من اگر قدر ندانم....

• Like 11
لینک به دیدگاه
یکی از تاپیکهایی که شدیدا ازش انرژیِ منفورِ ناامیدی رو دریافت میکنم اینجاس که نود درصد پستا آه و ناله و فغان و داد و بیداده

منتظر کی هستیم که حالمونو خوب کنه..جز خودمون؟!!!

راست میگی. نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن اگه عاشق الکی هم نشن , یه چیزی کم دارن. بعد تو خیالشون مثلا عاشق میشن و میان اینجا و دست به دامن سوز و ناله های الکی میشن و منت کشی از طرف که بهش محل نمیذاره و همش خدا خدا گفتن و تحقیر خویشتن. منم از این تاپیک و از این کارا بدم میاد.

• Like 7
لینک به دیدگاه
بعضیا دیگه حال آدمو بد میکنن انقد که همش با منطق و عقل و دلیل و ... حرف میزنن! منطق 100، احساس 0 !!!

همیشه خدام خودشونو عقل کل میدونن!

بس کنین تو رو خدا! باور کنین بقیه ام به اندازه خودشون فهم و شعور دارن و نیازی ندارن به اینکه همیشه یکی با حرفای عاقلانه‌شون بزنن توی ذوقشون و حال خوبشونو خراب کنن!

الکی نمیشه همیشه با منطق بود. وقتی اونجوری اند , پس حتما عقل کل هم هستند. کسی که عقل و شعور داشته باشه از شنیدن حرف منطقی و عاقلانه تو ذوقش نمیخوره و حالش خراب نمیشه. حتما اینا رو بشوخی گفتی نه؟

• :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام سلام...:hapydancsmil:

حالم خوبه.. بچه ها نگران نباشيد.. :w16:

مصي بلاخره باز بلند شد..:icon_gol:

من مديون تمام دوستاني هستم كه تو اين مدت دركنارم بودن و هر ساعت و هر لحظه باعث شادي من بودن تا من خوب باشم.. با تمام وجودم و با تمام احساسم ميگم از همشون ممنونم.. :flowerysmile:

شايد نبودن .. من هم الان نبودم.. و دستان پرمهرشونو ميبوسم و سپاسگزارم از همشون.. بخصوص ناصر عزيزم/فرنوش نازنيم/نسيم گلم/صباي عزيزم/ پري مهربونم

واقعا ممنونم....:w72:

• Like 17
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...