رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

الان این فیلمه میگه

یه زنی که نتونه جلوی زن دیگه رو بگیره والا زن نیست

الان من برم بزنم مادر شوهرمو بترکونم:w000:

همینجوری آدم تحریک میشه قاتل میشه:w000:

لینک به دیدگاه

من رد پای ژنها را همه جا می بینم !نه فقط در موها و رنگ چشم و قدّم و این که لاله ی گوشم چه شکلی است ، نه ،دردم این جاست که در تمام افکار و عقایدی که با جان کندن برای خودم ساخته ام رد پای ژنها را می بینم ! در تمام اشتباهاتم و موفقیت هایی که به دست آوردم انگار تک تک سلول هایم پوزخند می زنند به من می گویند تو نبودی ! یک لحظه بود ! یک لحظه ای که تصادفی ژنها این گونه کنار هم قرار گرفتند !من حریف این پوزخندهای تحقیر آمیز نیستم !مخصوصا وقتی اکثر اوقات در موقعیت جوری رفتار نمی کنم که قبلا تصمیم گرفته بودم ، دلم از دست خودم می گیرد .تا سر حد مازوخیسم پیش میروم . باز می پرسم واقعا اگر رفتار و شخصیت آدمی مثل رنگ مو و چشمشان به ارث رسیده باشد چه؟ چه سوال ترسنااکی است !از مازوخیسم بدتر شکنجه می دهد پرسیدنش ! آن وقت روان شناس می شود آرایشگری که به جای مو "فکر" رنگ می زند و یک ماه دیگر همان رنگی که ژنها رقم زده بودند باز از ریشه سر باز کند! چه احساس ضعفی به آدم می دهد این که در یک لحظه ترکیب ژنهای دو نفر دیگر مرا ساخته باشد ! مرا !

لینک به دیدگاه

آخه روانی چجوری دلت میاد دختر 15سالتو بزنی خدایاااااااااااااااااا چی میشد زور مردا رو به ما میدادی:sad0:خدا بعضیا خیلی بی انصافند خدا تو که میدونی خانواده ای دختر نمیخوان چرا بهشون میدی خداااااااا:w821:کاش نسل مرد منقرض شه:4564:

لینک به دیدگاه

اول آروم میشه خیلی آروم تر از همیشه..

میره تو خونش..

دیگه نمیاد بیرون...

اگه تا یه روز نیومد بدون که رفته...

ماهک ما هم رفت..

حلزون کوچیک خونه ی ما...

جالبه نه!! جایی که یه روز خونش بود میشه قبرش!!...

.

.

عمر حلزون کوتاهه..

لینک به دیدگاه

الان دلم می‌خواست مثه اون کارتونه بودم که مرده با مدادش نقاشی میکشید و نقاشی‌ها جون میگرفت

اگه مداده رو داشتم فقط تو رو نقاشی میکردم و بعد دورش مینداختم و میذاشتم که زندگی بدون مداد امتداد پیدا کنه

شایدم مجبور میشدم مدادو برعکس کنم و با پاک کن تهش خواستنت رو پاک کنم.

ولی حتما خدا یه چیزی میدونسته که نه مداد بهم داده نه پاک کن تهشو.:hanghead:

پ.ن: اسم کارتون رو پیدا کردم : la linea

لینک به دیدگاه

من حقيقتا از اين دنيا مجازي خسته شدم

اما مثل يك آدم سيگاري ، فقط هي خوشم مياد بيخودي آنلاين بشم !

شده ساعت ها اينجا بيخودي رفرش كردم نه پست جديد بوده نه پيامي

اما چشمام كور شده از بس نگاه كردم و رفرش كردم

آخه خاك بر سرت دنبال چي ميگردي ؟؟؟

من نميتونم برنامه بريزم و اين برنامه ريزي نكردنه اعصاب منو خورد ميكنه ، يعني كلا ميخوام بخونم كه برم شريف كه بعد بتونم برم ( پ ن ديالوگ يارو تو آلبرتا)

بايد كمتر بيام ...

ديگه سن شيطوني و بچه بازي سر اومده اگه قرار باشه زندگي زمين بزارم و زندگي تشكيل بدم بايد از الان شروع كنم فندانسيون كار رو ببندم !

اين دنياي مجازي نميزاره ...

دنياي مجازي خيلي بهم كمك كرد تا خيلي چيزا رو پيدا كنم ، اما الان سو مصرف اش داره منو قاطي ميكنه

خدااااااااااااااااااااا

ميدونم اين حرفا الكيه

دوباره تا صب بيخودي انلاين رفرش ميكنم

لینک به دیدگاه

این همه تو اوج گرمای تابستون سر ظهری ،زبون روزه زیر آفتاب داغ کشوندن اونجا یعنی همه ش هیچ ...که آخرش بخوان بنویسن که عدم سابقه کاااااااااار؟؟؟؟؟؟

اینو که خودم هم گفته بودم،حتی تو مصاحبه که گفتم سابقه کاریم کمتر از شش ماهه ،هم قبل گفتن نوشته بودم ...هم تو فرمهای شما هم تو رزومه خودم.....

این همه ورق پر کن ،برگه پر کن ،تست هوش تو زمان های 2 دقیقه ،سه دقیقه ،2 دقیقه.....

از رد شدن ناراحت نیستم ،ازین ناراحتم که این پروسه رو وقتی درست نبود چرا بیشتر از یک ماهه که باید من منتظر بمونم ...

منتظر بمونم چون وقتی مصاحبه کردن گفتن نظر ما مثبته ......

سابقه کاری از کجا بیارم وقتی نه شما به من اعتماد میکنی ،نه میذاری بهتون خودمو ثابت کنم....

منشیشون گفت اشتباه کاریابی بوده ،ما بهشون گفته بودیم مرد! میخواهیم با سابقه کاری بالا....:hanghead:

..........................

لینک به دیدگاه

دقیقا

Lean:ws37:

..........................

این پروسه از زندگی و این تغییر و تحول و آگاهی چقد خوب تونسته موضوع "مرگ" رو واسم هضم کنه

نه میترسم از مرگ

نه نگرانم

نه ناراحتم

نه وحشت دارم

نه بهم دوره و نه نزدیک

آرومم :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...