رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

حس ميكنم

همه هرمون هاي بدنم قاطي شده به هم

حوصله ندارم

تنبل شدم

اعصابم ضعيف شده

بيخودي استرس ميگيرم

فكر كنم كمي ورزش براي تنظيم هرمون هام بد نباشه !

از اين هفته شروع ميكنم ...

دوباره به ميادين ورزشي باز ميگردم ، البته در رده پيش كسوتان :ws3:

لینک به دیدگاه

نمی‌دونم چرا جدیدا این موج عرب ستیزی زیاد شده

نه در مقام دفاع ام نه ردش

اما فکر کنیم یه لحظه که این همه ادعاهای سنگین تاریخی که تماما نفی عرب برای اثبات حکومت‌های باستانی ایرانیه تا چه حد سندیت تاریخی داره؟؟ و ما تا وقتی که هیچ بررسی و مطالعه‌ای در این زمینه نداریم چجوری میتونیم فقط تحت تاثیر چند تا جمله که مثلا غذا خوراک سگها عربها بوده و بعد به خوراک ایرانیان لقب دادن و جملات مشابهش، فقط نفرتمون رو نسبت به یه نژاد پرورش بدیم؟؟؟

اصلا نفرت از یه نژاد که اتفاقا هم کیش ما هستن چه فایده‌ای داره؟ (حرفم از خود مردمشونه نه سران حکومتی شون) یا شایدم بهتر باشه بگم چه فایده ای واسه کیا داره؟

لینک به دیدگاه

یه عقب گرد به 6-7 ماه پیش=====> من اونموقع چقــــــــــــــدر بچه بودم:icon_redface:

تو این چند مــــــــــاه به اندازه چند ســـــــال بزرگ شدم:icon_redface:

(تازگیا عاشق این شکلک شدم... چقدر قبلا ازش بدم میومد:icon_redface:)

93/5/17:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
نمیدونم یه بخش اعظم دلم میگه بشه یه کوچولوش میگه نشه ، ولی دوس دارم بشه پس بشه ایشالا :w16:

پیرو این این پستی که چند هفته پیش گذاشته بودم تا حالا تو زندگیم سابقه نداشته چیزی رو بخوام و بشه ، طبق همین روال این هم نشد خب به جهنم ، زندگی جریان داره

لینک به دیدگاه

بر خلاف خیلیا و خیلی وقتها ادم ( خودم ) دوس داره زود سالها بگذره و بزرگ و بزرگتر شه و مزیتش اینه که تکلیفت زود تر مشخص میشه و حتی به استقلالی که میخوای میرسی :ws37:

از کسی که حرفش رو تحمیل کنه بیزارم ... عقاید هر کی واسه خودش مهمه پس اصلن دوس ندارم حرفی بهم تحمیل شه

امیدوارم ادما اونقد عاقل باشن که بی دلیل خودشونو توجیه نکنن و حرفای بی ربط رو برای به کرسی نشوندن حرفشون پیش نکشن

لینک به دیدگاه

همیشه سعی کردم از فعالیت های اجتماعی خانم ها دفاع کنم از اشتغال و حضور فعالانه در امور مدیریتی اما وقتی نحوه کار خانم هایی که باهاشون در ارتباطم رصد میکنم یا کاری به یک خانم سپرده شده که انجام بده، منجر شده به اینکه بیشتر به این افکارم رجوع کنم و تجزیه و تحلیلشون کنم بعید نیست به زودی به جمع کسانی بپیوندم که وظیفه زنان رو کار در خونه می دونن ولاغیر:ws38:

لینک به دیدگاه

بعضی موقع ها فقط دوست داری یک بیاد بهت بگه چته:ws37:....بعد تو هم نامردی نکنی هر چی تو دلت بریزی بیرون تا دیگه بهت نگه چته:whistle:

کاش میشدهمه حرفیو فریاد زد

خدایا شکرت برا ثانیه هایی که الکی میره و قدرشو نمیدونم

حداقلش خوبه اینو یاد گرفتم که از تجربیات بقیه استفاده کنم نه اینکه دلم بخواد خودم امتحانشون کنم...روزگار بیداد میکنه

بازم شکر:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

چه بامزس که یه وقتایی آدم تورودرواسی بمونه...:icon_redface:

اینکه اینهمه مدت پیچوندی... اینهمه مدت قاطع جواب دادی... از همه چی فرار کردی....

حالا 1 رودرواسی باعث شده یکم فک کنی...

با همین فکر به چه جنبه های جالبی دارم میرسم که هیچ وقت فکرشو نمیکردم...

هرچی بشه مهم نیس... همین که دارم تابو های ذهنمو میشکونم رو دوس دارم...:ws37:

(گمونم دفعه اوله که تو 1 روز 2تا پست میزارم... اما دلم نوشتن خواست یهو ... اونم تو اینجا.... تو گاهنوشته ها:icon_redface:)

بازم مورخ: 93/5/17:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شنیده بودم میگفتن بعضی آدما به هیچ صراطی مستقیم نیستن.میگفتم یعنی چی:hanghead:

الان دقیقا نمونه اش رو دیدم:w000:

بذار زندگیمو بکنم خواهشا:4564:

لینک به دیدگاه

احتمالا اسم کلیدر کتاب محمود دولت آبادی رو شنیدید شاید هم بعضی ها خونده باشید کلیدر روستاییه تو دره های بینالود آخرین باری که رفته بودم اونجا دوره ابتدایی بودم روستایی در دامنه، منتهی به یک دره سرسبز با باغات گردو که رودخانه عظیمی تو این دره جریان داشت رودخانه خروشانی که به راحتی یه آدم رو با خودش می برد ، چند روز پیش از طرف اداره برای کاری رفتم و از اون رودخانه عظیم جز جوی آب کوچکی باقی نمونده بود و این یعنی فاجعه واقعا دلم گرفت ، بحران آب تو کشور خیلی جدیه اما نمیدونم چرا مردم این بحران رو جدی نمیگیرند:hanghead:

لینک به دیدگاه

آن روز هیچ وقت از خاطرم نمی رود

وقتی که دستم را گرفتی و با نگاه گرمت به من فهماندی که تکیه گاه امن و محکمی خواهی بود

برایم مهم نیست دیگران چه می گویند

برای من فقط تو مهمی که با حضورت به من آرامش می دهی

که حضورم برایت آرامش می آورد

پیوندمان زمانی شکل گرفت که تو با قلب پاک و دل صافت به پیشواز عشق رفتی

خدا هم دید دلمان را

که چگونه برای هم می تپید

خدا ارحم الراحمین است

پس با دلمان بود

دل به دریا زدیم و خدا هم دل هایمان را تنها نگذاشت......

لینک به دیدگاه

پدر با طعنه و ایراد در جواب دخترش که شغل خواستگار دخترش بوووووق ( شغل بدی نیستا ) گفت: شغل خاستگارت بووووق بود :banel_smiley_4:

من الان نمیفهمم به دختره چه ارتباطی داره که شغل طرف این بوده؟ !

طعنشو باید به دخترت بدی؟

خب دخترت که قبولش نکرده که میزنی تو سرش

پدر که تو باشی طفلی دخترت

بهتره با سپور کوچه درد دل کنه

لینک به دیدگاه

اینجا یه نوشته ای دیدم

گفتم چیزی نگم کافر از دنیا میرم :icon_redface:

مهم نیست که گند زدی مهم اینه که فهمیدی گند زدی این مهمه

خیلیا گند میزنن ولی نمی فهمند زدند واین مایه دردسر برا خود ودیگرون میشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...