رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

نا امیدی میخواهد پل آرزوی روبرویم را ویران کند ، ولی من نمیگذارم

تمام تلاش خویش را میکنم

آخر بنده را درد از آن دهشتنکاتر که خدایش او را رها کند

او مرا رها نمیکند ، خدا تنها یک هائد خلق کرده ، بیشتر که ندارد !

در مجلس ذهنم تو و آینده ی تو را با دو فوریت تصویب کرده ام ، میخواهم چون به قوه ی مجریه رسیده ای اجراییت کنم

اگر نتوانم یا مرد این راه نباشم همان بهتر که همسنگم سینه ی گورستان های بی صاحب باشد

چ ش م ب ر گ ش ا ی ش د ا ر م

لینک به دیدگاه

برام جالبه که بعضی از آدمها احساس میکنند که تافته جدابافته هستند و جالبتر اینکه علاقه دارند به اینکه مدام به خودشون و البته دیگران این رو یادآوری کنند ......

من نوعی میدونم جدابافته هستی .... که جنس ما با هم یکی نیست.... کوچکترین راه برای درک این موضوع خودت هستی....میتونی شاد باشی که به بقیه تلقین و دیکته میکنی که جدابافته ای ....اما ...

نگرانت هستم ......نگران شما بعنوان یک انسان ... نگران اینکه با این جدابافته بودنت همه تار و پودهات در گذر زمان و به نحوی که اصلا حواست بهشون نیست متلاشی بشه...فکر میکنی اونوقت کسی هست که بتونه تار و پودت رو بهم گره بزنه و دوباره بشی یک تافته جدابافته؟!

امیدوارم باشه اما ..................

لینک به دیدگاه

مدام از خدا انتظار خوش قولی دارم

اماااااا

دریغ از این که خودم سر قولم با خدا مونده باشم! اخه این چه انتظازیه که من دارم:w58:یه فکر کن دختر......

از قدیم گفتن هر چی از این دس بگیری از دست دیگه پس میگیری!حکایتیست:ws37:

لینک به دیدگاه

1وقتایی یه روزنه امید میبینی ....

چند شبانه روزتو به خیال اون کورسوی امید میگذرونی میدویی ومیدویی تا بهش نزدیک بشی ...

اما یهو میبینی اون کورسوعه چراغ یکی دیگه س گرفته دستش و از وسط زندگیت داره رد میشه ...

تو هرچی میدویی اون داره دور تر میشه...

اون راهشو خوب بلده چون چراغ داره ...

اما تو با دوییدنت بیشتر تو سیاهی غرق میشی..

حکایت من تو این روزا

لینک به دیدگاه

چقدر خوبه وقتی دلتنگ باشی ،

وقتی آدما حرفتو نمیفهمن ؛

♥ خــــــــــدا ♥ هست که باهاش حرف بزنی . . .

مهم نیست که جوابتو بده یا نه ؛

مهم اینه که پشتت بهش گرمه که مسخرت نمیکنه ،

درکت میکنه و دوست داره . .

لینک به دیدگاه

در میان تاریکی این روزها ستاره ای می درخشد ، تنهاترین ستاره و غریبترین ستاره در این ظلمت روزها...ستاره ای که همیشه با درخشش به آدمها امید می دهد و همیشه راهنمای آدم هاست.....بیا ای دل به این تنها ستاره اقتدا کنیم تنها ستاره ای که اگر نبود هیچ گاه راه خود را نمی توانستیم بیابیم نمی دانم چرا این تنها ستاره با صفاتش مرا به یاد خدایی یگانه می اندازد که بعضی از آدمیان او را پرستش می کنند...آری این همان خدای یگانه است خدایی که عاشق بنده هایش است اما بنده هایش فقط در لفظ و گفتار عاشقش هستند و مثل بقیه در عمل هیچ آه آه آه به راستی که غریبی در این زمین خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــا...... آه

لینک به دیدگاه

همیشه لقمه رو اندازه ی دهنت بردار

خوش اشتها نباش

چون لقمه تو گلوت گیر میکنه

و حتی پایینم بره نمیتونی هضمش کنی ... :w16:

لینک به دیدگاه

دوست داشتن یعنی اینکه اگر به خاطرش تورا یک عمر مجنون خطابت کنند و تو بازهم با یک ظرف به در خانه لیلی بروی تا هزار بار ظرفت را بشکند و تو هر دفعه با یک ظرف دیگر برگردی و کوته فکران بنگرند که دوست داشتن یعنی انتظار بی منت برای برگشتن از روزهای مرگبار زندگی که در آن دروغ و نیرنگ افتخار است نه ذلت....دوست داشتن یعنی در بیابان همچو مجنون اگر یارت در کنارت نیست با نقش کشیده شده از صورتش بر روی خاک عشق بازی کردن و ترانه سرودن....تا نیرنگ کاران بدانند نیرنگشان دگر کارساز نیست در روح و قلب عاشق و عشق یعنی دیوانگی تا سر حد جنون مجنون و دوست داشتن تا مرز جنون همچو فرهاد... حال هر کس عاشق است یا علی....

لینک به دیدگاه

همیشه صدایی بود که مرا آرام میکرد، دستهایی بود که دستهای سردم را گرم میکرد

همیشه قلبی بود که مرا امیدوارم میکرد، چشمهایی بود که عاشقانه مرا نگاه میکرد

همیشه کسی بود که در کنارم قدم میزد ،احساسی بود که مرا درک میکرد

حالا من و مانده ام یک دنیای پوچ ، نه صداییست که مرا آرام کند و نه طبیبیست که مرا درمان کند

لینک به دیدگاه

فعلا خوبم...خیلی خووب..

اما دلشوره دارم تا چند روز دیگه دقیقا برعکس شه...خدا کمکم کن... خودت که میدونی تقصیر من نیست...

خداکنه دوستم ناراحت نشه....

لینک به دیدگاه

این فال امروزمه :banel_smiley_4::sigh:

تو برای دیگران خود را فدا می كنی اما متاسفانه دیگران قدر این فداكاری را نمی دانند. آنها روزی از این خواب غفلت بیدار خواهند شد كه تو را از دست داده باشند. به زودی كمكی خواهد رسید.

لینک به دیدگاه

بعضی از آدما لیاقتشون در همین حده که وقتی ناراحتن تنهاشون بذاری و فقط وقتی خوشن و غمی ندارن دور و برشون و در کنارشون باشی !

تقصیر خودمه ! من احمقم که توجه میکنم به ناراحتیت ! باید یکی باشم مث بقیه ... ککم هم نگزه از ناراحتیت ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...