رفتن به مطلب

تا حالا نواندیشان رو چطور دیدین؟ (تاپیک مخصوص اعضای جدید)

ارسال های توصیه شده

:w58:

مطمئن بودم از پست زدن تو این تاپیکم پشیمون میشم:icon_redface:

اگر اگر اگر منظورتون به من بود من هیچکدوم از اون حرفا رو بابت شنیدن عذرخواهی از کسی نگفتم:icon_redface:

قبلا یک بار هم به یکی از کاربرای قدیمی هم گفته بودم بابت این قضایایی که پیش اومده به همه کاربرا حق میدم احتیاط پیشه کنن قبل از صمیمی شدن با کاربر جدید...

خیلی از حرفا هم که جاش نبود گفته نشد ولی بابت حرفایی که حرف دل بیشتر کاربرا بود از همه دوستان عذرخواهی میکنم:icon_gol:

دوست من این چه حرفیه....این تاپیک برای شماست...واسه اینکه نظرتو رو بگید..انتقادات رو بگید تا مدیرای محترم بتونن اون بخش ها رو اصلاح و یا تقویت کنن که به پیشرفت انجمن بتونه کمک کنه..

پس سعی کنید راحت و با صداقت حرفتون رو بزنید...اینجا کسی به شما خورده نمیگیره...حداقل توو این تاپیک..:icon_redface::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • پاسخ 153
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همه چیز خوب و عالیه فقط یه مقدار فضا خشکه شاید فضاهای تر انجمن رو من نمیدونم کجاست !:ws3:

در کل اعضا انجمن یکی از یکی گل تر هستن و فقط یه مقدار همون مشکلی گفتم هستش!

لینک به دیدگاه

با سلام خیلی ممنون که این فرصتو در اختیارم قرار دادین تا بتونم خودمو نشون بدم :ws3:

تا به اینجای کار سایت خوبی بوده و من راضی هستم.

ولی خدایی خالا دیگه این 2تا تاپیکو ببندین خیلی کسل کننده وتکراری شده

http://www.noandishaan.com/forums/thread85141-475.html#post1044820 این تاپیک تاحالا 4700 تا پست خورده همشم تکراری :banel_smiley_4:

http://www.noandishaan.com/forums/thread88192-280.html#post1044773 اینم همینجوری:banel_smiley_4:

انتقادی که دارم اینه که اطلاع رسانی مسابقات و نظر سنجیا ضعیفه. اگه میشه واسه مدیرا یه سیستم اطلاع رسانی عمومی بذارید که لازم نباشه یکی یکی به پروفایلا برن و کپی پست کنن. سیستمو پیشرفته کنید. الان زمان اطلاع رسانیه:a030:

ممنونم بازم اگه چیزی دیگه به نظرم رسید حتما میگم :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام خیلی ممنون که این فرصتو در اختیارم قرار دادین تا بتونم خودمو نشون بدم :ws3:

تا به اینجای کار سایت خوبی بوده و من راضی هستم.

ولی خدایی خالا دیگه این 2تا تاپیکو ببندین خیلی کسل کننده وتکراری شده

http://www.noandishaan.com/forums/thread85141-475.html#post1044820 این تاپیک تاحالا 4700 تا پست خورده همشم تکراری :banel_smiley_4:

http://www.noandishaan.com/forums/thread88192-280.html#post1044773 اینم همینجوری:banel_smiley_4:

انتقادی که دارم اینه که اطلاع رسانی مسابقات و نظر سنجیا ضعیفه. اگه میشه واسه مدیرا یه سیستم اطلاع رسانی عمومی بذارید که لازم نباشه یکی یکی به پروفایلا برن و کپی پست کنن. سیستمو پیشرفته کنید. الان زمان اطلاع رسانیه:a030:

ممنونم بازم اگه چیزی دیگه به نظرم رسید حتما میگم :icon_gol::icon_gol:

مرسیکم :ws3:

مورد اول که در مورد تاپیکا بود رو تو دفتر مدیریت تالار ادبیات با مدیریت تالار در میون بذارین :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread71754-10.html

در مورد اون سیستم اطلاع رسانی، خب چه نوع سیستمی بذاریم؟ :ws52:

مدیرا می تونن لیست کاربرا رو تو بخش یادداشت کاربری پروفایلشون یا تو یه فایل ورد یا جای دیگه ذخیره کنن و هر از چندگاهی هم آپدیتش کنن. موقع اطلاع رسانی با یه پیغام خصوصی همگانی به همشون اطلاع رسانی کنن. فکر کنم پیغام خصوصی همزمان واسه مدیرا محدودیت نداره. ساده ترین راه به نظرم اینه. بالای انجمن هم معمولاً مسابقات رو چند روز اطلاع رسانی می کنیم. راه دیگه رو نمیدونم :ws52: اگه روشی مدنظر دارین بگین :w16:

لینک به دیدگاه

سلام......... :hapydancsmil:

نرگس هستم ... خیلی خوب بوده خیلی چیزا تونستم یاد بگیرم ... بعضی وقتا میشه دنبال چیزی میگردم اول اینجا سر میزنم بعد میرم جاهای دیگه ... در کل راصی هستم :ws3:

راستش من 2 سالی میشه فک کنم که عصو بودم ولی زیاد نمییومدم ولی ی 8یا 9 ماهی هست جه بیشتر سر میزنم و بیشتر خوشم اومده :w16:

خوشحال میشم با دوستان هم اشنا شم ..:w02:

از محمد هم واه دعوتش ممنونم :wavesmile:

لینک به دیدگاه
همه چیز خوب و عالیه فقط یه مقدار فضا خشکه شاید فضاهای تر انجمن رو من نمیدونم کجاست !:ws3:

در کل اعضا انجمن یکی از یکی گل تر هستن و فقط یه مقدار همون مشکلی گفتم هستش!

با نظرتون موافقم:w16:

من خودم به شخصه به فکر ایجاد فضایی تر هستم در حد استخر!!! ولی هنوز نتونستم:ws3:

ایده ای اگه دارید خوشحال میشیم بشنویم!!:ws37:

بازم ممنونم به خاطر آواتارت:whistle:

لینک به دیدگاه
سلام . من تقریبا یه سالی هست که گاه گداری میام اینجا ولی هنوز کاربر جدید حساب میشم به نظر خودم .

اول از همه بگم من با حسن نیت نوشتم پس با یه لبخند بخونین ، برای جنگ و دعوا نیومدم .

من چند بار اینجا تاپیک زدم و سوال پرسیدم ولی اصلا کسی علاقه ای به شرکت توی بحثا نداشت . من سوال مطرح کردم ولی بقیه کاربران فقط لایک میزنند ، لایک میخوام چی کار ؟؟؟ به نظر اینجا اکثرا دنبال افزایش لایک ها و امتیازاتشون هستن و هیچ بحث جدی نبوده . مگر اینکه تاپیک ازدواج و دوست دختر بوده باشه که همیشه استقبال داشته . یه چی دیگه هم میگم احتمالا میگین بچه گانه اس یا توهین آمیزه ولی این چیزیه که من تو این مدت اینجا حس کردم : اینجا به تاپیک هایی که خانوم ها باز میکنن بیشتر جواب داده میشه و کلا استقبال بیشتری داره . دیگه پست های بیخودی مثله صندلی داغ و تحلیل روانشناسی کاربران واقعا اتلاف وقته و در شان این سایت نیست به نظر من . و پست های اسپم تو این فروم به شدت زیاده (این یعنی اتلاف وقت و ترافیک اینترنت دیگران)

من همین اندازه هم تو باشگاه مهندسان و فروم دانشجو بودم . کاربران اونجا به نظرم به تعادل رسیده اند و کمتر به دنبال لایک زدن هستند و اگه بتونن سعی میکنن بحث و گفت وگو کنن یا گره از کار کسی باز کنن و راهنمایی کنن .

من خیلی وقته که باشگاه مهندسان عضوم ولی قبول کن محیطش خیلی خشکه. بچه ها انگار با هم درگیرن

لینک به دیدگاه

سلام.

اولا از آقای محمد و دوستان عزیزشون بخاطر راه اندازی و پروبال دادن به این سایت واقعا تشکر میکنم.من نواندیشان رو خیلی دوست دارم و به خیلی ها پیشنهاد عضویت در اون رو دادم.

همه چی خوبه فقط کاش یک کم نظارت ها بیشتر شه.تو بعضی بحث ها و موارد خیلی توهین صورت میگیره که کسی به روی خودش نمیاره.این توهین ها به قدری بزرگه که از یه کاربر یه سایت علمی واقعا بعیده.امیدوارم همچین کاربرایی زودتر شناسایی شن و باهاشون برخورد مناسب صورت بگیره.

ممنون از همتون.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به عنوان عضو جدید برداشتمو از انجمن میگم!

هر انجمن و هر زیر شاخه ای قطعا مشکل داره این به کنار

ولی به نظرم تا الان اولا اختصاصی گفتگوی ازاد به نظرم از همه انجمن های دیگه بهتر مفید تر و سازنده تر بوده شما میبینید ازین تاپیک های خاله زنکی تو گفتگو های ازاد بقیه خیلی زیاده!چگونه عاشق یک قورباغه بشویم ,نفر قبلیت شبیه چه میوه ایه و.......

این جا نه!به نظرم واقعا بچه ها قصد دارن با هر تاپیکی که میزنن یه چیز جدیدی یاد بگیرن یه بحثی رو باز کنن حالت کپی کردن اخبار نداره

بقیه شاخه ها هم به نظرم (لااقل رشته خودم)خوب عمل می کنن به صورت خیلی گسترده و در عین حال منظم مفید و کاربردی

هیچ وقت فکر نمی کردم وقتی وارد اینجا بشم deliberately ,و منظم روی تبلیغ ها کلیک کنم تا کمکی کرده باشم به انجمن

پی نوشت : جو بین مدیر ها و کاربر ها از مدیر ارشد اتروس عزیز بگیر تا بقیه مدیر ها و کاربر های علاقه مند به باشگاه خودمونی و خیلی قشنگه خلاصه چشم نزنم تا حالا انجمن بره من خیلی جای خوب و دلپذیری بوده:ws3:

از اسی عزیز هم ممنون که اینجارو بهم معرفی کرد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر منم گفتگوی آزاد نواندیشان با همه جا فرق داره.بحثاش همیشه علمی ، مفید و آموزنده اس .طورریکه من گفتگوی آزاد انجمن های دیگه رو میبینم خسته میشم چون

مطالبشون واقعا مزخرفه.

لینک به دیدگاه

سلام....

من تو انجمن های زیادی عضوم و از هر کدومش فقط یه استفاده میکنم!!

از گفت و گوی ازاد بعضی سایت های دیگه! خسته شدم.... اینجا توسط دوستان دیگه (جناب اسی) معرفی شد و ما هم بدو بدو اومدیم و فعلا همه چی عالی بوده...

بحث ها هستن و پاک نمیشن.... تاپیک های الکی نیست!!( شاید کمی لازم باشه تا منم با جو اشنا بشم و بتونم خوب‌تر تاپیک بزنم... که نظر دوستان رو هم جلب بکنه...)

در کل به نظر من خیلی خوبه... حالا تا فرصت بشه یه سر به انجمن کامپیوتر هم بزنم ببینم چطوریه!! البته سر زدم ولی خوشم نیومد و اومدم بیرون سریع....(البته دسته بندی واقعا عالی بود و مشخصه که کسی که اون قسمت رو دسته بندی کرده بود( انجمن ها و بخش ها) کاملا اگاه بوده...

لینک به دیدگاه

به به خسته نباشن جناب اسی که معرف همه هستند! دی:ws3:

من با این انجمن حدود دو سال پیش اشنا شدم و دوستان بهم پیشنهادش دادند اما خب نیومدم چون دوست ندارم چندتا فروم بیام..و چیزایی دیگه!!!!

اما خب امروز اسی تا گفت بیا منم جنگی اومدم:ws3:

به نظر محیط دوستانه و مفیدی بیاد...من بیشتر دوست دارم به بخشهای گفتگوی ازاد و اخبار و مسائل روز دسترسی داشته باشم....!

مانا باشیدwubpink.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

خب من نظرمو تا الان نسبت به انجمن می گم.

واقعا یکی از بهترین فروم های که کاربراش صرفا برای گذروندن وقت به انجمن سر نمیزنن اینجاست. همه یه هدف و اونم یادگیری رو دنبال میکنن و از همین رو یه فروم دوست داشتنی هست که منو مجذوب خودش کرد.

به نظرم نقطه قوت اینجا همینطور که بقیه گفتند گفتگو آزاد هست که باعث میشه با افکار و عقاید سایر کاربرا آشنا بشیم من که شدیدا این بخش رو دوست دارم و تمام تاپیکاشو دنبال میکنم

تو بخش کامپیوتر که واسه رشته خودم هست یکم ضعف وجود داره که دارم از خودم شروع میکنم کم کم اون هم بیاد بالا .

و در آخر هم یک انتقاد که سرعت فروم شدیدا پایینه امیدوارم که به زودی این مشکل هم حل بشه و نواندیشان با قدرت به راهش ادامه بده :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام.خیلی ممنون که دعوتم کردید:icon_gol:باید بگم که اینجا اولین جایی هست که من فعالیت میکنم . به نظرم خوب اومد و عمده ترین مشکلاتو که دوستان گفتند و چیزی که من ازش خیلی حوصلم سر میره امضاهای طولانی بعضی از دوستانه :ws3: خوب چیکار کنم حوصلم سرمیره دیگه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی در کل راضی ام.یه پیشنهاد دارم :hanghead: اینکه گروه لیدرای نواندیشی تشکیل بدید که تازه واردارو راهنمایی کنند یعنی کاربرایی که تمام این شهرو بلدند مشخص بشن و به بهتر شدن اطلاع رسانی تاپیک های جدید و نهوه ی استفاده از اماکن اینجا کمک کنند :w02: اینطوری وقت کمتری طلف میشه تا یه عضو جدید بتونه فعالیت مفیدشو شروع کنه :ws3:چطور بود؟خوب گفتم؟؟؟:confused: :w63:

لینک به دیدگاه

با درود.

سانسور شدید، یکنواختی و ریزش شدید کاربران قدیمی

تاپیک های تولد و تبریک و ... هم زیاد زده میشه، پیشنهاد میدم یه تاپیک کلی برای همه مناسبات زده بشه. صندلی داغ و تحلیل شخصیت و این حرفا هم همینطور.

سپاس

لینک به دیدگاه

البته نسبت به فروم دانشجو و مهندسان خیلی بهتر و سطح بالاتر هست. حداقل سطح بعضی از کاربراش. ولی نسبت به اوایلی که من عضو شدم افت عملکرد و سطح کیفی داشته.

لینک به دیدگاه
سلام.خیلی ممنون که دعوتم کردید:icon_gol:باید بگم که اینجا اولین جایی هست که من فعالیت میکنم . به نظرم خوب اومد و عمده ترین مشکلاتو که دوستان گفتند و چیزی که من ازش خیلی حوصلم سر میره امضاهای طولانی بعضی از دوستانه :ws3: خوب چیکار کنم حوصلم سرمیره دیگه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی در کل راضی ام.یه پیشنهاد دارم :hanghead: اینکه گروه لیدرای نواندیشی تشکیل بدید که تازه واردارو راهنمایی کنند یعنی کاربرایی که تمام این شهرو بلدند مشخص بشن و به بهتر شدن اطلاع رسانی تاپیک های جدید و نهوه ی استفاده از اماکن اینجا کمک کنند :w02: اینطوری وقت کمتری طلف میشه تا یه عضو جدید بتونه فعالیت مفیدشو شروع کنه :ws3:چطور بود؟خوب گفتم؟؟؟:confused: :w63:

ســــــلام

نظرخوبیه، اما باید کمی در موردش با مدیران ارشد و سایر مدیران گفتگو صورت بگیره،درصورت اجرا ازشما هم برای عضویت در این گروه یاری مطلبیم...flowerysmile.gif

با درود.

سانسور شدید، یکنواختی و ریزش شدید کاربران قدیمی

تاپیک های تولد و تبریک و ... هم زیاد زده میشه، پیشنهاد میدم یه تاپیک کلی برای همه مناسبات زده بشه. صندلی داغ و تحلیل شخصیت و این حرفا هم همینطور.

سپاس

ممنونم از نظراتتون:icon_gol::icon_gol:

درموردتایپک های تولد از اونجاکه یکی از مدیران بخش مناسبت ها من هستم،به نظرم ایجاد یک تاپیک کلی زیاد جالب نیست،تصورش رو بکنید همه در یک تاپیک به سایر دوستانشون تبریک بگن،ابتدای تاسیس انجمن به این صورت تبریکــــ صورت میگرفت،اما اون زمان تعداد کاربران کم بود، زمانی که همه دوستان در یکــــ تاپیک تبریک بگن ممکنه تبریکات قاطی بشه و حتی کسی که وارد تاپیک میشه متوجه نشه تولد چه کسی بوده، این مورد نتها باعث خوشحالی فرد مورد نظر نمیشه،بلکه ممکنه ناراحتش کنه.....

طبق هماهنگی که انجام دادم ،صفحات در بخش مناسبت ها بعد از رسیدن به 10 صفحه به بایگانی منتقل ودر نهایت حذف خواهد شد.

سختگیری زیادی بر روی این بخش صورت نگرفته،دلیل اصلی برداشتن تشکر ها از پست های این تالار بوده ......

این تاپیک ها برای خیلی از دوستان خاطر انگیزه، حتی اگرمقدور بود حذف نمیشد.(این نظر شخصی من بود):a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...