رفتن به مطلب

تا حالا نواندیشان رو چطور دیدین؟ (تاپیک مخصوص اعضای جدید)

ارسال های توصیه شده

سلام . من تقریبا یه سالی هست که گاه گداری میام اینجا ولی هنوز کاربر جدید حساب میشم به نظر خودم .

اول از همه بگم من با حسن نیت نوشتم پس با یه لبخند بخونین ، برای جنگ و دعوا نیومدم .

من چند بار اینجا تاپیک زدم و سوال پرسیدم ولی اصلا کسی علاقه ای به شرکت توی بحثا نداشت . من سوال مطرح کردم ولی بقیه کاربران فقط لایک میزنند ، لایک میخوام چی کار ؟؟؟ به نظر اینجا اکثرا دنبال افزایش لایک ها و امتیازاتشون هستن و هیچ بحث جدی نبوده . مگر اینکه تاپیک ازدواج و دوست دختر بوده باشه که همیشه استقبال داشته . یه چی دیگه هم میگم احتمالا میگین بچه گانه اس یا توهین آمیزه ولی این چیزیه که من تو این مدت اینجا حس کردم : اینجا به تاپیک هایی که خانوم ها باز میکنن بیشتر جواب داده میشه و کلا استقبال بیشتری داره . دیگه پست های بیخودی مثله صندلی داغ و تحلیل روانشناسی کاربران واقعا اتلاف وقته و در شان این سایت نیست به نظر من . و پست های اسپم تو این فروم به شدت زیاده (این یعنی اتلاف وقت و ترافیک اینترنت دیگران)

من همین اندازه هم تو باشگاه مهندسان و فروم دانشجو بودم . کاربران اونجا به نظرم به تعادل رسیده اند و کمتر به دنبال لایک زدن هستند و اگه بتونن سعی میکنن بحث و گفت وگو کنن یا گره از کار کسی باز کنن و راهنمایی کنن .

salam doste aziz......dar morede moghayese saita ba ham man hame ja bodam.. ham mohandesan ham daneshjo va khili jahaye dg vali chizi ke mano inja jazb kard khalaghiyat va ebtekar bache ha to ijade bahsa va mozaate matrah shode bod:w16: man vaghean zoghidam az in hame poyaiii zehn:a030:....(ye tosie be shoma doste gerami....saay kon khobi ha ro bebini va ela in iradati ke shoma goftid taghriban to hame forum ha hast)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 153
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم همینطور:sigh: هیشکی رو نمیشناسم. 1تایپیکم زدم فقط خودم میرم جواب میدم:ws3:

راست ميگه اين دوستمون...منم مطلب گذاشتم هيچ كس حتي يه نگاهم بهش نكرد...TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

لینک به دیدگاه

اول یه خسته نباشید به کل بچه های سایت

راستش مشکلی که هست اینکه موضوع ها رو خیلی کلی کردین و مقاله ها تون هم خیلی کم هستن

ولی بقیش واقعا عالیه، دمتون گرم :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اول یه خسته نباشید به کل بچه های سایت

راستش مشکلی که هست اینکه موضوع ها رو خیلی کلی کردین و مقاله ها تون هم خیلی کم هستن

ولی بقیش واقعا عالیه، دمتون گرم :icon_gol::icon_gol:

مرسی :a030:

اینکه موضوعات خیلی کلی هستن رو یه کمی توضیح میدین منظورتون دقیقاً چی بوده. راستش خوب متوجه نشدم اینو :ws52:

لینک به دیدگاه

خوب نمیخواستم چیزی بگم ولی نشد این چندتا مورد رو نگم:ws3:

اول اینکه بعضی دوستان زیاد کپی پیست میکنن بارها شده اسم تاپیکی برام جالب بوده همین که رفتم و دیدم کپی پیسته برام جذابیتی نداشته و نخوندم دوستان میتونن خودشون متن رو بخونن و چکیده از اونو با زبانی رسا تو تاپیکا بنویسن تا دیگران بتونن استفاده کنن...البته با ذکر منبع

دوم تاپیکی های که توسط بعضی ازدوستان زده میشه هدف و نتیجه گیری خاصی نداره جز اسپم...هرچند که خود منم جزء اسپم کنندگانم:gnugghender:

سوم تاپیک های خوبی هم هست که زده میشه ولی دوستان زیاد اشتیاق نشون نمیدن پیشنهادم اینه که خود این مدیرا با شرکت تو این تاپیکا بحث برای بقیه بچه ها باز کنن :a030:

چهارم قضیه اخطاره دوست ندارم جزئیات بحث باز کنم ولی یک کاربر به راحتی بابت خطاش اخطار میگیره درصورتی که اگر یک ارشد دقیقا همون خطا رو بکنه ....:hanghead:

پنجم رفتار سرد و یخ کاربرای قدیم و ارشداست بارها شده تاپیکی توسط این دوستان زده شده برامم خیلی جالب بوده ولی به خاطر اینکه از نظر کاربرای قدیمی و دوستان خودشون استقبال میکنن دوست نداشتم پست بدم یا اگرم دادم پستم لابه لای حرفای خودشون گم شده بدون هیچ جوابی...:icon_redface:

در ضمن موقع ورود من به انجمن با موضوع آقا یوسف و محروم شدن بعضی کابرا یکی شد که این عدم اعتماد چه خودم چه برخی از کاربرا یه کوچولو برام اذیت کننده بود...توجیه این موضوعات اونموقع برا کاربرای جدید میتونست باعث اعتماد میشه:a030:

ششم که اینایی که گفتم رعایت نشدن هیچکدومش برا من مهم نبوده و نیست صرفا در راستای این تاپیک جهت پیشرفت روزافزون انجمن گفته شد:w16:

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان :icon_gol:

درسته تازه اومدم ولي قبل اينجا يكي دوجا ميرفتم كه فقط داشتن سر به سر هم ميذاشتن ولي اينجا فرق ميكنه من كه خوشم اومده مخصوصا از تالار مكانيك كه واقعا دستشون درد نكنه:a030::w16: همه مطالب رو ميشه توش پيدا كرد.

بعضي از دوستان هم ميگن سوال پرسيديم جواب ندادن به نظرم اگه بين مطالب بگردن ميتونن جواب رو پيدا كنن مطالب تالار زياده و نيازي نباشه براي ايجاد يه تاپيك تازه.:a030:

لینک به دیدگاه
آدرس بده بیایم ختمتتون:ws3:

قدمتون سر چشم...:w72:

فرماييد تو...دم در بده!...:w42:

بخش ادبيات،كتابستان،داستانهاي كوتاه،داستانك-1 ....شايد خيلي سطحي باشه ولي خوب يه بار خوندنش ضرر نداره كه...هان؟!!!:girl_blush2:

لینک به دیدگاه

بخش ادبيات،كتابستان،داستانهاي كوتاه،داستانك-1 ....شايد خيلي سطحي باشه ولي خوب يه بار خوندنش ضرر نداره كه...هان؟!!!:girl_blush2:

چشمتون روشن، الآن میام:a030:

لینک به دیدگاه
راست ميگه اين دوستمون...منم مطلب گذاشتم هيچ كس حتي يه نگاهم بهش نكرد...:4564:

آدرسشو بده خودم میرم ببینم چه خبره!!!!اصلا ما تازه واردا باید هوای هم دیگرو داشته باشیم:a030:

لینک به دیدگاه

میشه لطفا لینک بدی؟!من تازه واردمو پیدا کردنش سخته:ws3:

لینک به دیدگاه

فدات این چه طرز آدرس دادنه، لینکشو بذار تا پیداش کنم،:vahidrk:

سرگیجه گرفتم،:imoksmiley:

ویلونم تو انجمن!!!:th_running1:

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه محیطشو دوست دارم اما به قول دوستم که قبلا گفت واسه کسایی مثل من که قبلا تو همچین محیطی نبودن یه ذره سخته کار کردن ... به قول معروف تا خم کار دستمون بیاد یکم طول میکشه ولی ممنون در کل خیلی خوبه

لینک به دیدگاه
آدرسشو بده خودم میرم ببینم چه خبره!!!!اصلا ما تازه واردا باید هوای هم دیگرو داشته باشیم:a030:

قدم شما هم سر چشم...بله ...ما هواي همو نداشته باشيم كي داشته باشه؟:w73:

لینک به دیدگاه
من بلد نيستم لينك بذارم...:icon_pf (34):يكي به من ياد بده...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بیا فدات خودم یادت میدم:there:

برو همون تایپیکت

عنوان تایپیک، همونی که درشت و پررنگه رو کپی کن بیار اینجا واسه من پیست کن!

این 1راهشه.

بدو بینم چیکار میکنی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بیا فدات خودم یادت میدم:there:

برو همون تایپیکت

عنوان تایپیک، همونی که درشت و پررنگه رو کپی کن بیار اینجا واسه من پیست کن!

این 1راهشه.

بدو بینم چیکار میکنی:banel_smiley_4:

اون آدرس اون بالا رو کپی کن عزیزم!:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...