رفتن به مطلب

تا حالا نواندیشان رو چطور دیدین؟ (تاپیک مخصوص اعضای جدید)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 153
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اینجا اسپم نکنید محمد آدمین میخواد بیاد بخونه میبینه همش اسپمه رد میشه انوقت نوشته های من تو اسپم شماها گم میشه نمیبینه:w000:

دههههه:w000:اينجا برا ما جديداس ديگه...يعني هر كار دلمون بخواد انجام ميديم...:w02:

لینک به دیدگاه

پنجم رفتار سرد و یخ کاربرای قدیم و ارشداست بارها شده تاپیکی توسط این دوستان زده شده برامم خیلی جالب بوده ولی به خاطر اینکه از نظر کاربرای قدیمی و دوستان خودشون استقبال میکنن دوست نداشتم پست بدم یا اگرم دادم پستم لابه لای حرفای خودشون گم شده بدون هیچ جوابی...:icon_redface:

در ضمن موقع ورود من به انجمن با موضوع آقا یوسف و محروم شدن بعضی کابرا یکی شد که این عدم اعتماد چه خودم چه برخی از کاربرا یه کوچولو برام اذیت کننده بود...توجیه این موضوعات اونموقع برا کاربرای جدید میتونست باعث اعتماد میشه:a030:

من به شخصه بابت همچین جوی از شما و بقیه دوستان تازه وارد عذر میخوام ولی میخوام بدونید واقعا، بی دلیل نیست، متاسفانه کس و کسانی که مورد

اعتماد بودند و ادعای انسانیت و کردار پسندیده اجتماعیشون گوش فلک رو کر میکرد( غیر از افرادی که نام بردید)، کاری با اعتماد اعضا و مدیرا کردند که شاید هر

کسی جای مدیرا بود الان تاپیک شرح احوال ایشون مهم شده بود تا همه ابهامات واسه همه برطرف بشه و اینقدر سوتفاهم به وجود نیاد!!

به هر حال جاش نیست راجع مسائل گذشته حرف بزنیم، کما اینکه یه انسان نرمال هیچ وقت این رفتارها رو نمیکنه پس فقط برای بهبودیشون دعا میکنیم ولی

من لازم دونستم ازتون بخوام به بچه ها و مدیرا فرصت این رو بدید که شما رو با رفتار نرمال و فعالیت خوبتون بشناسن و احتیاط ناخود اگاه فعلی کنار بره تا جو

صمیمی تری رو شاهد باشید...موفق باشیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خوب نمیخواستم چیزی بگم ولی نشد این چندتا مورد رو نگم:ws3:

اول اینکه بعضی دوستان زیاد کپی پیست میکنن بارها شده اسم تاپیکی برام جالب بوده همین که رفتم و دیدم کپی پیسته برام جذابیتی نداشته و نخوندم دوستان میتونن خودشون متن رو بخونن و چکیده از اونو با زبانی رسا تو تاپیکا بنویسن تا دیگران بتونن استفاده کنن...البته با ذکر منبع

دوم تاپیکی های که توسط بعضی ازدوستان زده میشه هدف و نتیجه گیری خاصی نداره جز اسپم...هرچند که خود منم جزء اسپم کنندگانم:gnugghender:

سوم تاپیک های خوبی هم هست که زده میشه ولی دوستان زیاد اشتیاق نشون نمیدن پیشنهادم اینه که خود این مدیرا با شرکت تو این تاپیکا بحث برای بقیه بچه ها باز کنن :a030:

چهارم قضیه اخطاره دوست ندارم جزئیات بحث باز کنم ولی یک کاربر به راحتی بابت خطاش اخطار میگیره درصورتی که اگر یک ارشد دقیقا همون خطا رو بکنه ....:hanghead:

پنجم رفتار سرد و یخ کاربرای قدیم و ارشداست بارها شده تاپیکی توسط این دوستان زده شده برامم خیلی جالب بوده ولی به خاطر اینکه از نظر کاربرای قدیمی و دوستان خودشون استقبال میکنن دوست نداشتم پست بدم یا اگرم دادم پستم لابه لای حرفای خودشون گم شده بدون هیچ جوابی...:icon_redface:

در ضمن موقع ورود من به انجمن با موضوع آقا یوسف و محروم شدن بعضی کابرا یکی شد که این عدم اعتماد چه خودم چه برخی از کاربرا یه کوچولو برام اذیت کننده بود...توجیه این موضوعات اونموقع برا کاربرای جدید میتونست باعث اعتماد میشه:a030:

ششم که اینایی که گفتم رعایت نشدن هیچکدومش برا من مهم نبوده و نیست صرفا در راستای این تاپیک جهت پیشرفت روزافزون انجمن گفته شد:w16:

:icon_pf (34):

راست میگه :hanghead:

مخصوصا اون مورد پنجم رو !

کلا داریم پیش میریم به سمت فرقه ای شدن :icon_pf (34):

بنظرم رفتارمون ما قدیمی تر ها نباید محدود به دایره ی دوستیمون باشه !

اول از همه هم خودم رو میگم ها ...

:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام.

من مهندسی مکانیک ساخت و تولید میخونم.

آشناییم هم بیشتر با تالار مکانیک و ادبیاته،چون این دوتا رو دوست دارم.

فقط توی تالار مکانیک خیلی از کاربرهایی که تاپیک هایی عالی دارند رو دیگه نمیبینم.

مخصوصا توی بخش نرم افزارها که کلی سئوال مرتبط با پایان نامه ام دارم.

یا بخش پاسخگویی و رفع اشکال و آزمون و.... برای آزمون ارشد.

میخواستم علتش رو بدونم؟

چون از هر کدوم در یک بخشی سئوالاتی دارم، کجا میشه پیداشون کرد؟

ممنون.

Amin

EN-EZEL

amin 202

Essi

just work

b-d

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

راست میگه :hanghead:

مخصوصا اون مورد پنجم رو !

کلا داریم پیش میریم به سمت فرقه ای شدن :icon_pf (34):

بنظرم رفتارمون ما قدیمی تر ها نباید محدود به دایره ی دوستیمون باشه !

اول از همه هم خودم رو میگم ها ...

:hanghead:

خوبه خدارو شکر یکی انتقاد کردو 1نفرم اقرار!!!!!!!!!!!

من تو این یکی دو روزه از این نظر ....

حتی دوس ندارم تو بحثاتون شرکت کنم!:sad0:

البته بی انصافیه اگه از برخورد خوب ارشدایی مث محمد و Rain و... چیزی نگم.

لینک به دیدگاه

اول اینکه بعضی دوستان زیاد کپی پیست میکنن بارها شده اسم تاپیکی برام جالب بوده همین که رفتم و دیدم کپی پیسته برام جذابیتی نداشته و نخوندم دوستان میتونن خودشون متن رو بخونن و چکیده از اونو با زبانی رسا تو تاپیکا بنویسن تا دیگران بتونن استفاده کنن...البته با ذکر منبع

دوم تاپیکی های که توسط بعضی ازدوستان زده میشه هدف و نتیجه گیری خاصی نداره جز اسپم...هرچند که خود منم جزء اسپم کنندگانم:gnugghender:

سوم تاپیک های خوبی هم هست که زده میشه ولی دوستان زیاد اشتیاق نشون نمیدن پیشنهادم اینه که خود این مدیرا با شرکت تو این تاپیکا بحث برای بقیه بچه ها باز کنن :a030:

چهارم قضیه اخطاره دوست ندارم جزئیات بحث باز کنم ولی یک کاربر به راحتی بابت خطاش اخطار میگیره درصورتی که اگر یک ارشد دقیقا همون خطا رو بکنه ....:hanghead:

ششم که اینایی که گفتم رعایت نشدن هیچکدومش برا من مهم نبوده و نیست صرفا در راستای این تاپیک جهت پیشرفت روزافزون انجمن گفته شد:w16:

خیلی خوب بود :icon_gol:

تقریباً همشو قبول دارم. و البته امیدوارم بهبودی هم تو بهتر شدن این روند و رفع این نواقص هم حاصل بشه.

اون قضیه اخطارم اگه حالا اینجا نمیخواین بگین، تو خصوصی خواستین گزارشش رو بدین. چون راستش این یه مورد فکر نکنم اونجور که میگین باشه. نه اینکه اشتباه نداشته باشیم ما ارشدا. خیلی جاها ما هم خطا و اشتباه می کنیم. ولی اینکه اون حالت اخطار که میگین بعید میدونم :ws38:

سلام.

من مهندسی مکانیک ساخت و تولید میخونم.

آشناییم هم بیشتر با تالار مکانیک و ادبیاته،چون این دوتا رو دوست دارم.

فقط توی تالار مکانیک خیلی از کاربرهایی که تاپیک هایی عالی دارند رو دیگه نمیبینم.

مخصوصا توی بخش نرم افزارها که کلی سئوال مرتبط با پایان نامه ام دارم.

یا بخش پاسخگویی و رفع اشکال و آزمون و.... برای آزمون ارشد.

میخواستم علتش رو بدونم؟

چون از هر کدوم در یک بخشی سئوالاتی دارم، کجا میشه پیداشون کرد؟

ممنون.

Amin

EN-EZEL

amin 202

Essi

just work

b-d

سلام دوست عزیز.

بله متأسفانه تو تالار مکانیک این مدت دستخوش تغییرات زیادی شد. یه جوری اتفاقای عجیبی افتاد که بعضی به خاطر مشکل سازی هایی که داشتن و مسائل خلاف قوانین انجمن، محروم شدن و این مسائل به خصوص واسه کاربرای تازه وارد کمی گیج کننده بود و از این بابت هم تو همون تالار تو تاپیکی که مسائل توضیح داده شد، از دوستان عزیز مکانیکی بابت اون اتفاقات عذرخواهی شد. :icon_gol:

بعضی دوستان هم که ترک نت کردن. :ws3:

و بعضی از دوستان هم الان جاهای دیگه مشغول به فعالیت هستن.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت توضیحاتی که دادی عین واقعیت بود...:a030:

منم هم باید در تایید و تاکید به این موضوع که دوستمون اشاره کرد باید اضافه کنم که متاسفانه یه سری کاربرای قدیمی فک میکنم قدیمین خبریه و ورود تازه واردها واسشون مهم نیست...اینکه یه تازه وارد جایی پستی میده بدون جواب میمونه معمولا اون پست...و بر میگردن با دوستای قدیمیه خودشون بحث رو ادامه میدن...و همچنین در مورد تشکر زدن ها بگم که خیلی جاها دیدم این تازه واردا هر جا که پستی میدن بدون تشکر میمونه،چرا چون تازه واردن و آشنایی ندارن...یکی از دوستان هم یه ترول خیلی قشنگ درست کرده بود که به همین موضوع اشاره داشت...

و همچنین یه سری از مدیران هم که همه جور راه ارتباطی با خودشونو بستن و آدم نمیتونه با هاشون ارتباط برقرار کنه...و حتی جواب سلام آدمم نمیدن...حالا دیگه دلیلش چیه واقعا نمیدونم...

خیلی خوب بود :icon_gol:

تقریباً همشو قبول دارم. و البته امیدوارم بهبودی هم تو بهتر شدن این روند و رفع این نواقص هم حاصل بشه.

اون قضیه اخطارم اگه حالا اینجا نمیخواین بگین، تو خصوصی خواستین گزارشش رو بدین. چون راستش این یه مورد فکر نکنم اونجور که میگین باشه. نه اینکه اشتباه نداشته باشیم ما ارشدا. خیلی جاها ما هم خطا و اشتباه می کنیم. ولی اینکه اون حالت اخطار که میگین بعید میدونم :ws38:

حالا که یه سری انتقادات شده جا داره از بعضی دوستان هم تشکر کنیم...

جا داره تو همین تاپیک از مدیران و کاربرای تالار برق تشکر کنم که خداییش همه جوره هوای آدمو دارن و واسشون تاریخ عضویت مهم نیست...

همچنین از آتروس عزیز که رفتاراش و طرز برخورداشو دیدم.ازش تشکر میکنم...:a030:

لینک به دیدگاه
باید بیای از کاربرای جدید معذرت بخوای:ws3:

:w58:

مطمئن بودم از پست زدن تو این تاپیکم پشیمون میشم:icon_redface:

اگر اگر اگر منظورتون به من بود من هیچکدوم از اون حرفا رو بابت شنیدن عذرخواهی از کسی نگفتم:icon_redface:

قبلا یک بار هم به یکی از کاربرای قدیمی هم گفته بودم بابت این قضایایی که پیش اومده به همه کاربرا حق میدم احتیاط پیشه کنن قبل از صمیمی شدن با کاربر جدید...

خیلی از حرفا هم که جاش نبود گفته نشد ولی بابت حرفایی که حرف دل بیشتر کاربرا بود از همه دوستان عذرخواهی میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه محیط توپ ، من کلا با همه جور محیطی جور میشم.:w16:قبلا هم تو باشگاه های دیگه بودم.

ولی وقتی یه سوال برام پیش میاد، هیچکی کمکم نمیکنه!!!!!!!!!:ws37:از این بابت خیلی عصبانی میشم:97:طرف ارشد معماری نمیدونه قانون کنسول چیه!!!!!!!!چجور انتظار داره باور کنم؟؟؟دروغ نگو دروغگووووووووووووو...

ولی بعضی وقتا فقط بعضی وقتا کمکم میکنن

از این بابت مرسیییییییی دوستای گلم:icon_gol::icon_gol:

در کل با تشکر از همه دوستان که اینجا زحمت میکشن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...