رفتن به مطلب

تا حالا نواندیشان رو چطور دیدین؟ (تاپیک مخصوص اعضای جدید)

ارسال های توصیه شده

منم عضو جديد حساب ميشم؟ :w02:

آقا همه چيش خوبه فقط اگه ممكنه وقتشو بيشتر كنين :ws3:

تا اينجاي كار كه چيز خاصي به نظرم نيومده بجز يه چند تا نقص فني كه بعضياشو به آقا مهدي و محمد آقاي گل گفتم دوتا هم مونده يكي اينه كه از طرف انجمن ايميل فرستاده نميشه. سالي يه بار فقط :دي دوم اينكه تاپيك هاي خوانده شده و نشده كلا قاطي پاتيه. خيلي هم زود از تو كش پاك ميشه

يه چند تا پيشنهاد دارم كه سر جاش مطرح ميكنم :w02:

بقيش هر چي بوده نقطه قوت بوده مخصوصا برادران ادمين كه انسان هاي دوست داشتني هستند. من كه از آشنايي با اين عزيزن خيلي خوشحالم :icon_gol:

ديگههههههههههههه :ws52: فعلا كه چيزي يادم نمياد اگه يادم اومد مطرح ميكنم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 153
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حدود دو ماهی میشه عضو شدم (به دعوت بهترین دوستم) ولی احساس می کنم خیلی وقته زندگی می کنم با نواندیشان!! ینی یه جورایی با یخ آب شده اومدم اینجا :دی شاید دلیلش همون دوستم بوده که باعث شد احساس غربت نکنم :دی

وقتی دیدم تالار شهرسازی اینجا اینقد فعاله بیشتر خوشحال شدم، بهم بیشتر انرژی داد واسه فعالیت داشتن. خوش آمد گویی آقا مدیرم (آقا محمد) که دیگه آخرش بود :ws3:

شاید یه کمبودایی باشه، ولی با فعالیت یکم بیشتر خود اعضا حل میشه :a030:

برخورد اعضای انجمن واقعا عالی بوده. تا جایی که من دیدم همه سعی کردن تا حد توانشون کمک کنن.

چون بیشترین فعالیتم تو تالار خودمون (شهرسازی) بوده درمورد تالارای دیگه اطلاعی ندارم زیاد. البته تالار ادبیاتم زیاد میرم به خاطر علاقم.. اونجام عالیه :a030:

اعضای قدیمی تر ممنون از خوبیاتون :icon_gol:

لینک به دیدگاه

راستی..........

یه چیزی که واقعا منو جذب اینجا کرد اینه که خیلی مهندسیه :ws3:

ینی هرچیزی جای خودشه، تخصصیه

تاپیک لوس و بی مزه هم ندیدم

چت و این حرفام تو کار انجمن نیس! که به نظر من خیلی خوبه :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

منم مثل بقیه اول بخاطر این محیط خوب و تجربه جدید ازتون ممنونم:icon_gol:

اما واقعا گاهی اوقات بدجوری حس غریبی به آدم دس میده

مخصوصا وقتی دنباله یه موضوع خاص میگردی دقیقا نمیدنی کجا یا از کی باید کمک بگیری:ws52:

انگاری جو یه وقتایی خیلی سرده:sigh:

اما بازم محیط اینجا از خیلی انجمن های دیگه بهتره

در کل ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

تاپیک خوبی ه... ندیده بودمش تا حالا...

من که جدیدم دیگه:ws3: یخ‌م که باز نشده هنوز (البته من ذاتا یخ‌م)

یه موضوعی بود و (هنوز هم هست) که به نظرم آزاردهنده ست. (تو جواب سوال‌های یک و دو:)

اینکه کاربرای قدیمی که پست‌های زیادی هم دارن و مفید هم بودن دیگه نمیان انجمن... همین باعث میشه که:

بعضی از تالار‌ها عملا از کار میفتن. وجود اون کاربرای قدیمی برای جذب و نگه‌داشتن هم رشته‌ای‌هاشون مهم ه... تا با رفتن اونا تالار از کار نیفته. مثل تالار آی‌تی یا تالارای زیرمجموعه سایر مهندسین...

یادمه اوایل سوال یا درخواست‌هایی داشتم که تو دو سه تا تالار مرتبط سوالم رو پرسیدم. اما هیچوقت جواب نگرفتم. چون اون تالار از بس کاربر به خودش ندیده بود بیشتر شبیه قبرستون شده بود. (بعدا فهمیدم چرا جواب نمی‌گرفتم) همین موضوع خیلی می‌تونه باعث دلسردی یه کاربر جدید بشه..

البته اومدن یا نیومدن کاربرای قدیمی تا حد زیادی یک موضوع شخصی‌ه و به خودشون ربط داره، سربازی و کار و ازدواج و هزارجور دلیل موجه دیگه.

اما طرف حرفم با بچه‌هایی‌ه ک مسئولیت یک بخش رو قبول می‌کنن، احساس مسئولیت فقط به اون دوره‌ای که مدیر هستن برنمی‌گرده... به جز شرایط خاص که دسترسی به اینترنت کلا قطع میشه(مثل سربازی)، شاید سرزدن تا چندماه به انجمن، فقط برای نیم ساعت تو هفته برای پاسخگویی به بچه‌های جدید بتونه راه‌حلی باشه تا آدم با دیدن بعضی بخش‌ها یاد مرگ نیفته:banel_smiley_4: و کم کم آدمای جدید با ایده‌های جدید جایگزین شن...

نمی‌دونم البته شاید هم انقدر از انجمن زده شدن که دیگه حاضر نیستن پشت سرشون رو نگاه کنن...

خلاصه قبلی‌ها ک رفتن دیگه رفتن.... اما قدیمیای الان(مدیرای الان) در آینده نرن ک برن، پشت سرشون رو هم یک نگاه بکنن تا راهی که اومدن خیلی راحت خراب نشه ...

لینک به دیدگاه

اول از همه میخوام بخاطر این انجمن خوب ازتون تشکر کنم...:w16:

من همه قسمت ها بطور کامل ندیدم ، ولی تا اینجا که هر بخشی رو که دیدم عالی بوده

از نظر علمی هم سطح بالایی داره، تقریبا جواب هر سوال رو میشه اینجا پیدا کرد و اگر هم نباشه ، هرکس هرچقدر که بتونه کمک میکنه..:w16:

هفته اولی که من عضو شده بودم درگیر یکی از پروژه های درسی بودم و تو چندتا از تاپیک ها سوالامو مطرح کرده بودم، ولی وقتی اومدم از نظر دوستان استفاده کنم متاسفانه زمانی بود که بخاطر مشکل فنی که پیش اومده بود همه چیزا پاک شده بود و من خیلی ناراحت شدم :4564::w000:

تا حدود یک ماه خیلی به انجمن سر نمیزدم ولی بعدش دوباره به خاطر لطف چندتا از دوستان بخصوص هستی عزیز (مدیر تالار صنایع) بیشتر اومدم

الان هم دیگه اینقدر دوستان به من لطف دارن که تقریبا هروز میام کلی چیزای جدید و خوب یاد گرفتم...

امیدوارم همه دوستای عزیزم خوب و سلامت باشن:icon_gol:

فقط یک ضعف کوچیک اینکه فعالیت بچه نسبت به قبل کمتر شده که فکر میکنم اگه دوستانی که کنکور دارن برگردن بهتر بشه...:ws37:

بازم جا داره از آقا محمد و همه مدیران که زحمتای زیادی برای بهتر شدن انجمن میکشن خیلی خیلی تشکر کنم...:icon_gol:

موفق باشید:a030:

لینک به دیدگاه

به نام خدا...

این انجمن اعتیاد آوره عاقا:w000: آدم به هیچ کاریش نمیرسه:ws3:

در کل به عنوان یه کاربر تازه وارد خیلی راضی هستم خیلی هم عالی...:w16:

لینک به دیدگاه

سلام به همگی :icon_gol:

من یه چند روزی میشه که عضو نواندیشان شدم و خیلی این محیطو دوس دارم اولش یکم سخت بود واسم ولی کم کم یاد گرفتم تاپیک و سپاس و پست واینا یعنی چی :ws3:

امیدوارم بخش مهندسی فضای سبز با کمک شما و دوستان فعال و فعال تر بشه :a030:

لینک به دیدگاه

سلام به تمامی دوستان جدیدالورود:ws3::icon_gol::icon_gol:

یه درخواست ...

اولا این بخش فضای سبز یه مدیر داشت ولی حالا که باز نشست شدن دیگه این بخش بی روح تر از قبل شده:banel_smiley_4:

لطفا مسئول این قسمت رو معرفی کنید بدونیم واسه فعالیت بیشتر باید با چه کسی مشورت کنیم:ws37:

گمونم بیشترین مشکلم واسه اینه که کاربران این رشته تو انجمن کمند:ws38:

با تشکر فراوان از تمامی مدیران انجمن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

منم به عنوان یه کاربر تازه وارد:banel_smiley_4: راضی هستم از انجمن

خوبه

به قول سحرناز اعتیاد آوره:icon_pf (34):

منتهی خیلی چیزا یاد گرفتم از اینجا

امیدوارم که بتونم با برنامه بیام اینجا:ws3:

لینک به دیدگاه

بخش مهندسی شهرسازیش هم خیلی خیلی خوب کار میکنه من کلی استفاده کردم.:a030: ولی بازم جا داره که پربار تر بشه.

اگه کمکی هم تو این زمینه از دسته من بر بیاد هستم :ws37::a030:

از مدیر محترم آغا محمد هم تشکر میکنم خیلی کمکم کردن تو روزای اول که تازه وارد بودم.:w02:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

همه چی خووووووووووووب عالیییییییییییییییی....

با این که اولین جا بود عضو شدم ولی انقدر جمعتون عالی بود کا هر چند سلعت سر میزنم...

یه تشکر از memmar جون دارم که خیلی کمکم کرد تا یخم آب بشه...وهمچنین خیلی از دوستان...دوستایی پیدا کردم که بهترینن برام..

همه بخش هاعالین...

ولی یکم گروه هایی که تشکیل شده عضو هم هستیم یکم کم کاریه دوستان اونم شاید بخاطره فصل امتحانات و...باشه...

ار آقا محمد هم کمال تشکر رو دارم...

لینک به دیدگاه

سلام

تو جواب این سوالاتون باید بگم که انجمن خوبه و احساس میکنم رو به رشده...

دارم یواش یواش بهش عادت میکنم....

چون تازه اومدم انتقاد ندارم اما یه سری پیشنهاد دارم....اگه براتون مقدوره تاپیک های مفید که قبلا مراجعه کننده زیاد داشته رو دوباره راه اندازی کنید. خیلیاشون الان دارن خاک میخورن....

از قدیمی ها هم میخوام که بچه های جدید رو بیشتر تو کار بیارن و دعوت نامه بفرستن چون من خودم سه روز فقط تو تالار ها داشتم دور سر خودم میچرخیدم که ببینم بچه ها کجان؟؟؟؟

والا یخم هنوز باز نشده چرا دروغ بگم:ws3: ولی امیدوارم به زودی باز شه......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...