رفتن به مطلب

تا حالا نواندیشان رو چطور دیدین؟ (تاپیک مخصوص اعضای جدید)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 153
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام قدیمی ها:hapydancsmil: سلام جدیدا:icon_pf (44):

یه راست برم سر انتقاد!!!

اولش از باز شدن یخ بگم.....من خودم با بخار بودم واسه همین آب شده تشریف آوردم اینجا:ws52: اینقد که آب بودم احساس می کردم شماها یخیدین:w16:

ولی در کل از خلاقیت به کار رفته در موضوعات و بحث های صورت گرفته بسی راضی و خرسندیم:a030: فقط احساس کردم بعضی از قدیمی ها غیب شدن یهویی!!! آدی هاشون هست ولی خودشون نیستن:ws38:

اگه بشه دوباره اونا رو برگردوند خیلی خوف میشه....به هرحال پیشکسوتن و اطلاعات و تجاربشون بسی لازم است:ws37:

الان که احساس رضایت تام دارم اگه نکته یا انتقاد یا پیشنهادی به ذهنم رسید میام میگم:w16:

لینک به دیدگاه
سلام

من با پیدا کردن مقالات و پایان نامه ها مشکل دارم میتونید راهنمایم کنید. ممنون

مشکلتون چیه بگید راهنماییتون کنم:w16:

لینک به دیدگاه

سلام...بابت همه چي ممنون:a030:.راستش من خيلي تا قبل از اينجا تو اينجور گروه هاي اينترنتي خيلي فعاليت نداشتم براي همين براي انجام بعضي كارا دچار مشكل ميشم!در كل خيلي خوبه...از همه مديران و مسئولان دست اندركار تشكرات فراوان را داريم...:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام...

برعکس دوستان حرفا و نظرات من همش انتقاده...

ولی این دوستان با تعریف و تمجیداشون حرفی برا گفتن نزاشتن :w58:

بگیم انوقت دوستان از دست ما رنجیده خاطر بشن:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام اول بخاطر این محیط و تجربه جدیدی که داشتم از همگی تشکر میکنم!

ولی بعدش میخوام گله کنم از این که برای افرادی مثل من که قبلا تو همچین محیطی فعالیت نکردم یه ذره خیلی سخته:ws3:

پیدا کردن تاپیکا!

من واسه رفتن تو تاپیکایی که دوسشون دارم یا بقیه بهم پیشنهاد دادن حتما باید برم اونجایی که تو صفحه خودم بهم پیشنهاد شده!و بگردم و پیدا کنم!و این کار سخت و زمان بره!

لینک به دیدگاه
سلام...

برعکس دوستان حرفا و نظرات من همش انتقاده...

ولی این دوستان با تعریف و تمجیداشون حرفی برا گفتن نزاشتن :w58:

بگیم انوقت دوستان از دست ما رنجیده خاطر بشن:icon_pf (34):

اتفاقاً اگه بگین بهتره. :w16:

من راستش تاپیک رو نزدم که تعریف اینا باشه :icon_pf (34): بیشتر میخواستم دیدگاه های دوستان جدید رو بدونم و ایرادایی که از نظرشون می بینن. و اینکه چه انتظاراتی دارن از بقیه و ...

چون این نظرات میتونه بهمون کمک کنه. :a030:

سلام اول بخاطر این محیط و تجربه جدیدی که داشتم از همگی تشکر میکنم!

ولی بعدش میخوام گله کنم از این که برای افرادی مثل من که قبلا تو همچین محیطی فعالیت نکردم یه ذره خیلی سخته:ws3:

پیدا کردن تاپیکا!

من واسه رفتن تو تاپیکایی که دوسشون دارم یا بقیه بهم پیشنهاد دادن حتما باید برم اونجایی که تو صفحه خودم بهم پیشنهاد شده!و بگردم و پیدا کنم!و این کار سخت و زمان بره!

آره قبول دارم کسایی که آشنایی ندارن محیطش یه کمی سخته. ولی خب غیر از آموزش کار با انجمن فکر نکنم کاری بشه کرد :ws52:

لینک به دیدگاه
اتفاقاً اگه بگین بهتره. :w16:

من راستش تاپیک رو نزدم که تعریف اینا باشه :icon_pf (34): بیشتر میخواستم دیدگاه های دوستان جدید رو بدونم و ایرادایی که از نظرشون می بینن. و اینکه چه انتظاراتی دارن از بقیه و ...

چون این نظرات میتونه بهمون کمک کنه. :a030:

آره قبول دارم کسایی که آشنایی ندارن محیطش یه کمی سخته. ولی خب غیر از آموزش کار با انجمن فکر نکنم کاری بشه کرد :ws52:

این تاپیک یه نموره شبیه این NGO ها شده!که همهمیان اعتراف میکنن بعد بقیه بقلش میکنن!دلداری میدن!و ...:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام عليكم

اينجانب.......هنوزم كه هنوزه يخمان باز نشده:ws28:يكم جمعو گرمتر كنين ديگه بابا!:icon_pf (34):

من كه اينجا غريبم كسي رو نميشناسم وقتي ميبينم با هم شوخي ميكنين ولي من...:4564: دلم ميگيره

ولي سايت بسيار بسيار خوبيه

:whistle:فقط اگه ميشه دانلود برخي نرم افزارا يا حداقل آموزششون رو بذارين(مثل catia):w16:

با تشكر فررررررررررررررراوان از هر كي كه به نوعي تو اين سايت جون ميكنه:ws53:

لینک به دیدگاه
سلام عليكم

اينجانب.......هنوزم كه هنوزه يخمان باز نشده:ws28:يكم جمعو گرمتر كنين ديگه بابا!:icon_pf (34):

من كه اينجا غريبم كسي رو نميشناسم وقتي ميبينم با هم شوخي ميكنين ولي من...:4564: دلم ميگيره

:whistle:فقط اگه ميشه دانلود برخي نرم افزارا يا حداقل آموزششون رو بذارين(مثل catia):w16:

خوش اومدی:w02:

خب نی نی جون شما اصلا پست نزدید که ما برسیم خدمتتون چند تا پست بزنی همچین گرم میشی که کولر روشن کنی:w02:

لینک به دیدگاه

بايد تاپيك زدنو ياد بگيرم تا گرم بشم!آره بايد امروز فردا اين كارو بكنم وگر نه فريز ميشم اونوقت بووق بيارو باقالي بار كن:ws28:

خدمت ميرسم RAIN عزيز:w16:

لینک به دیدگاه
سلام عليكم

سلام خیلی خوش اومدین دوست عزیز :icon_gol:

جهت راهنمایی :

http://www.noandishaan.com/forums/forum255.html

لینک به دیدگاه

سلام . من تقریبا یه سالی هست که گاه گداری میام اینجا ولی هنوز کاربر جدید حساب میشم به نظر خودم .

اول از همه بگم من با حسن نیت نوشتم پس با یه لبخند بخونین ، برای جنگ و دعوا نیومدم .

من چند بار اینجا تاپیک زدم و سوال پرسیدم ولی اصلا کسی علاقه ای به شرکت توی بحثا نداشت . من سوال مطرح کردم ولی بقیه کاربران فقط لایک میزنند ، لایک میخوام چی کار ؟؟؟ به نظر اینجا اکثرا دنبال افزایش لایک ها و امتیازاتشون هستن و هیچ بحث جدی نبوده . مگر اینکه تاپیک ازدواج و دوست دختر بوده باشه که همیشه استقبال داشته . یه چی دیگه هم میگم احتمالا میگین بچه گانه اس یا توهین آمیزه ولی این چیزیه که من تو این مدت اینجا حس کردم : اینجا به تاپیک هایی که خانوم ها باز میکنن بیشتر جواب داده میشه و کلا استقبال بیشتری داره . دیگه پست های بیخودی مثله صندلی داغ و تحلیل روانشناسی کاربران واقعا اتلاف وقته و در شان این سایت نیست به نظر من . و پست های اسپم تو این فروم به شدت زیاده (این یعنی اتلاف وقت و ترافیک اینترنت دیگران)

من همین اندازه هم تو باشگاه مهندسان و فروم دانشجو بودم . کاربران اونجا به نظرم به تعادل رسیده اند و کمتر به دنبال لایک زدن هستند و اگه بتونن سعی میکنن بحث و گفت وگو کنن یا گره از کار کسی باز کنن و راهنمایی کنن .

لینک به دیدگاه
سلام عليكم

منم همینطور:sigh: هیشکی رو نمیشناسم. 1تایپیکم زدم فقط خودم میرم جواب میدم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام . من تقریبا یه سالی هست که گاه گداری میام اینجا ولی هنوز کاربر جدید حساب میشم به نظر خودم .

اول از همه بگم من با حسن نیت نوشتم پس با یه لبخند بخونین ، برای جنگ و دعوا نیومدم .

من چند بار اینجا تاپیک زدم و سوال پرسیدم ولی اصلا کسی علاقه ای به شرکت توی بحثا نداشت . من سوال مطرح کردم ولی بقیه کاربران فقط لایک میزنند ، لایک میخوام چی کار ؟؟؟ به نظر اینجا اکثرا دنبال افزایش لایک ها و امتیازاتشون هستن و هیچ بحث جدی نبوده . مگر اینکه تاپیک ازدواج و دوست دختر بوده باشه که همیشه استقبال داشته . یه چی دیگه هم میگم احتمالا میگین بچه گانه اس یا توهین آمیزه ولی این چیزیه که من تو این مدت اینجا حس کردم : اینجا به تاپیک هایی که خانوم ها باز میکنن بیشتر جواب داده میشه و کلا استقبال بیشتری داره . دیگه پست های بیخودی مثله صندلی داغ و تحلیل روانشناسی کاربران واقعا اتلاف وقته و در شان این سایت نیست به نظر من . و پست های اسپم تو این فروم به شدت زیاده (این یعنی اتلاف وقت و ترافیک اینترنت دیگران)

من همین اندازه هم تو باشگاه مهندسان و فروم دانشجو بودم . کاربران اونجا به نظرم به تعادل رسیده اند و کمتر به دنبال لایک زدن هستند و اگه بتونن سعی میکنن بحث و گفت وگو کنن یا گره از کار کسی باز کنن و راهنمایی کنن .

ببخشید دوستم نظر شما محترم ولی منم باشگاه مهندسان عضو بودم!!!!!!!!!!!!!:hanghead: لایک و تشکرو شاید حق با شما باشه ولیییییییییی:4564:

لینک به دیدگاه
منم همینطور:sigh: هیشکی رو نمیشناسم. 1تایپیکم زدم فقط خودم میرم جواب میدم:ws3:

ای بابا خب بچه های اینجا گرو و صمیمین برید تو پروفایلشون حرف بزنید رفیق میشید

حالا بیا اینجا یکم این دوستمون و اذیت کنیم با همه اشنا میشی:ws3:

http://www.noandishaan.com/forums/thread90600.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...