رفتن به مطلب

انجمن روانشادان ------- > طرح شادسازی دوستان

ارسال های توصیه شده

بلاخره.............پس از تلاش های بسیار............به من امکانات دادن:ws28:

ممنونم انوشه جان:aghosh:

باور کن همینه که الآن این همه مدته دست پنج تن رو گذاشته تو حناااااا

تو از همه خوشبخت تر بودی زودتر باهاش رو به رو شدی:ws3:

خواهش میکنم عزیزم:aghosh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 336
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باور کن همینه که الآن این همه مدته دست پنج تن رو گذاشته تو حناااااا

تو از همه خوشبخت تر بودی زودتر باهاش رو به رو شدی:ws3:

خواهش میکنم عزیزم:aghosh:

:ws3:

من و این همه خوشبختی ...محاله...محاله

لینک به دیدگاه
خب عزیزم اینجا برای اولین بار یک تصویر شماتیک و کاملا فلسفی از امکانات رونمایی میشه...

این تصویر تنها برای رفع کنجکاوی شما می باشد:ws3:

توضیحات:

این سه دایره شامل سه قطب مهم زندگی فرد میشوند که وجود و عدم وجودشان می تواند تمامیه آرزوهای یک انسان را در ثانیه ای به واقعیت برسانند یا به فنا دهند.

در مرکز دایره بزرگتر نقطه عطفی وجود دارد که نشانگر تقسیم جهان به چهار قسمت است(فلسفه باغ های ایرانی کلا از اینجا اومده) که آخرش بهشت موعود و ایناست دیگه...:ws3: در واقع هدف اصلی از داشتن امکانات هم همین رسیدن به نقطه عطف می باشد... که شروعی دوباره است برای زندگی دنیوی و اخروی و برای رسیدن به آن باید هفت خوان رستم را پشت سر بگذاری... باشد که رستگار شویم

عاشقتممممممممممم انوووووووووشه خیلی حال کردم با توضیحت :ws28: دوستان موضوع خیلی ظریف توضیح داده شده گمون نکنید دستیابی به امکانات به همین سادگی است :ws28:

لینک به دیدگاه
خب عزیزم اینجا برای اولین بار یک تصویر شماتیک و کاملا فلسفی از امکانات رونمایی میشه...

این تصویر تنها برای رفع کنجکاوی شما می باشد:ws3:

توضیحات:

این سه دایره شامل سه قطب مهم زندگی فرد میشوند که وجود و عدم وجودشان می تواند تمامیه آرزوهای یک انسان را در ثانیه ای به واقعیت برسانند یا به فنا دهند.

در مرکز دایره بزرگتر نقطه عطفی وجود دارد که نشانگر تقسیم جهان به چهار قسمت است(فلسفه باغ های ایرانی کلا از اینجا اومده) که آخرش بهشت موعود و ایناست دیگه...:ws3:در واقع هدف اصلی از داشتن امکانات هم همین رسیدن به نقطه عطف می باشد... که شروعی دوباره است برای زندگی دنیوی و اخروی و برای رسیدن به آن باید هفت خوان رستم را پشت سر بگذاری... باشد که رستگار شویم

idsr0iu357av5yzayif.jpg

البته یه مساله ای اینجا هست مهندس

این حالت صلیبی که داره باعث ایجاد تعادل شده

چون در نگاه اول آدم میگه خب چرا 2 تا دایره کوچیک تو 2 قسمت بالایی نیومده...اما خب محور صلیبی باعث ایجاد تعادل شده

این نشون دهنده اینه که امکانات هرچند تو نگاه اول ناموزون به نظر میاد اما تقارنی که تو ذاتشه باعث ایجاد تعادل در زندگی میشه

لینک به دیدگاه

چون در نگاه اول آدم میگه خب چرا 2 تا دایره کوچیک تو 2 قسمت بالایی نیومده...اما خب محور صلیبی باعث ایجاد تعادل شده

این نشون دهنده اینه که امکانات هرچند تو نگاه اول ناموزون به نظر میاد اما تقارنی که تو ذاتشه باعث ایجاد تعادل در زندگی میشه

مرسی توضیحات تکمیلیت واقعا عالی بود:w16::ws3:

سپپیییییییییییییددددددددددددددددددددددددد:ws28: :ws28: :ws28:

لینک به دیدگاه

من از اینجا رفتم بیرون یهویی همچی حالم گرفته شد که رفتم خوابیدم تاشاید بهتر بشم......

جمعه گندی بود............

فکرنکنم با هیچی شاد بشم

لینک به دیدگاه
اخیش هیچی مثل یه راه پیمایی انقلابی ادم رو سر حال نمی یاره مخصوصا اگر کیک و ساندیس هم بدن ای حال میده:ws3:

هیچی بیشتر از این نمی چسبه که ساعت یک بعداز ظهر از خوا ب پاشی:w02: بعد بگی یعنی صبح ملت رفتن راهپیمایی؟:ws37:

لینک به دیدگاه
هیچی بیشتر از این نمی چسبه که ساعت یک بعداز ظهر از خوا ب پاشی:w02: بعد بگی یعنی صبح ملت رفتن راهپیمایی؟:ws37:
:w16:دقیقا ولی ساندیس و کیک رو چی کار کنیم از دستش ندیم
لینک به دیدگاه

مارو باش بیخود به آرپاک گفتیم دیوونه.

تو وضعیتت خیلی خراب تر بید مهندس.

تازه فهمیدم این پنج کله پوک که میگین یعنی چی. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مارو باش بیخود به آرپاک گفتیم دیوونه.

تو وضعیتت خیلی خراب تر بید مهندس.

تازه فهمیدم این پنج کله پوک که میگین یعنی چی. :banel_smiley_4:

اسی تو که هیچی نمیدونی چی میگی آخه پسرم؟ :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...