رفتن به مطلب

انجمن روانشادان ------- > طرح شادسازی دوستان

ارسال های توصیه شده

کی؟؟؟

lorena؟؟؟

جدید نیس که من منتظرم بچشونم دیگه :hapydancsmil:

عمه جوووووووووووون اون که مامانمه قربونت برم...

هی میگم این قدر درس نخون گوش نمیدی که...:4564:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 336
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این آخرین هشدار من به یک عده هست که قشنگ میفهمن منظورم رو.

کوچکترین حرکتی از همین الان در راستای حرکات توهین آمیز گذشته اشون بکنن،کلیه پیام هاشون رو برای استفاده عموم قرار میدم تا دیگه نه فرصت گردن درازی داشته باشن، نه دنبال کسانیکه خواستار به هم زدن نظم سایت هستن بیوفتن و ازشون تشکر بکنن.

یعنی فقط کافیه حس کنم کسی کنایه زده چه مستقیم چه غیر مستقیم، اونوقت اگه براش شخصیتی موند.

صبر و تحمل و سکوت هم حدی داره. :icon_gol:

یا خدا کی جرعت کرده خشم روحانی ای مبارز چون اسی کبیر رو بر افروزد؟:w000:

:whistle:

لینک به دیدگاه
یکی از همون "کسی" ها خودش میاد اعلام میکنه که : "چیزی برای از دست دادن ندارم! با من کل کل نکن!"

این افراد میفهمن شخصیت چیه!؟ :ws38:

من که بعید میدونم این کار هم نتیجه ای بده . . .

اینسری برای من مهم نیست.

چون حداقل هم خود طرف هم سایر اطرافیانش منو خوب میشناسن که حتی اگه همه چیز بر ضد من باشه،میدونم چکار بکنم که پشیمون اون کسی باشه که قصد تشنج و درگیری داره.

من خودم در دنیای واقعی فوق العاده آدم آرومی هستم،اینجا هم تا حد ممکن سعی میکنم آروم باشم،اما کسی زیادی منو انگولک کنه و از صبوری من سوء استفاده کنه و در توهماتش فکر کنه ازش ترسیدم، چنان تو دهنی بهش بزنم که دیگه مجالی برای بازگشت به هیچ جا نداشته باشه.

پس بهتره سرش رو بندازه پایین و به کار خودش مشغول باشه،چون من خیلی وقته بهشون کاری ندارم.

لینک به دیدگاه
عمه جوووووووووووون اون که مامانمه قربونت برم...

هی میگم این قدر درس نخون گوش نمیدی که...:4564:

نه بابا عمه ناتنیت فهمید خودش رو زده به کوچه علی چپ من بهش جواب منفی به ازدواجش رو دادم الانم با فرانه جون ازدواج کردم داره میترکه از حسودی:ws3:

لینک به دیدگاه
نه بابا عمه ناتنیت فهمید خودش رو زده به کوچه علی چپ من بهش جواب منفی به ازدواجش رو دادم الانم با فرانه جون ازدواج کردم داره میترکه از حسودی:ws3:

هااااااااااااااااا؟!!!!!!:ws38:

عمویییییییییییی نگو این حرفا رو تو ملا عام...این چه وضعشه...آخه چرا مشکلات خانوادگی رو علنی می کنی!!!

لینک به دیدگاه
هااااااااااااااااا؟!!!!!!:ws38:

عمویییییییییییی نگو این حرفا رو تو ملا عام...این چه وضعشه...آخه چرا مشکلات خانوادگی رو علنی می کنی!!!

عمو همه میدونن این ترشیدست:hapydancsmil:

سیتی و مهرداد برای اینکه از شرش خلاص بشن می خواستن به ریش من ببندنش که نتونستن:ws28:

لینک به دیدگاه
عمو همه میدونن این ترشیدست:hapydancsmil:

سیتی و مهرداد برای اینکه از شرش خلاص بشن می خواستن به ریش من ببندنش که نتونستن:ws28:

:vahidrk:

زشته دهههههههههههههههه...:icon_razz:

لینک به دیدگاه
وای عممویی باید به ممد بگم یه مسابقه دنس نواندیشانی هم بزاره:ws3:حتم دارم که تو اول میشی:hapydancsmil:

آره بهش میگی خیلی رقصا بلدمااااااااااااا...:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...