رفتن به مطلب

انجمن روانشادان ------- > طرح شادسازی دوستان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 336
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه امشب منو تونستی شاد کنی یه جایزه پیشم داری:hanghead:

تنهایی که نمی تونم

ولی اگه توام بخوای می تونی تنهایی تو بشکنی

برو گوشیتو بردار بی مقدمه به همه اونایی که تو دلت هستن دلت براشون تنگ شده یه SMS بده

بگو آخ دلم... آخ دلم هواتو کرده نازنینم! :w02:

یا یه هدیه کوچولو واسه کسی که خیلی دوسش داری بی مقدمه بخر

وقتی بهش میدی خیلی خوشحال میشی

فقط باید یادت باشه که وقتی خیلی خوشحال می شی که بتونی کسی رو خوشحال کنی! اگه از اول به فکر خوشحالی خودت باشی نمیشه!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

هی پری جون :sigh:

من فقط دارم متوجه میشم چقدر دستم بی نمکه....حداقل خودم متوجه میشه تو روابطی که برام مهمن و مایه میذارم از لحاظ رفاقتی مکنونات قلبیم اصلا

منفی نبوده و نیست ولی بازتابش متاسفانه.....

باز هم مجبورم سکوت کنم.....

لینک به دیدگاه
تنهایی که نمی تونم

ولی اگه توام بخوای می تونی تنهایی تو بشکنی

برو گوشیتو بردار بی مقدمه به همه اونایی که تو دلت هستن دلت براشون تنگ شده یه SMS بده

بگو آخ دلم... آخ دلم هواتو کرده نازنینم! :w02:

یا یه هدیه کوچولو واسه کسی که خیلی دوسش داری بی مقدمه بخر

وقتی بهش میدی خیلی خوشحال میشی

فقط باید یادت باشه که وقتی خیلی خوشحال می شی که بتونی کسی رو خوشحال کنی! اگه از اول به فکر خوشحالی خودت باشی نمیشه!:icon_gol:

ممنون عزیزم............ولی من امشب دلم هوای بهترین دوستمو کرده ...کسی که تا یه ماهه دیگه نمی تونم ببینمش.......همه بچه ها رفتن و من اینجا تنها موندم.......

لینک به دیدگاه

من فقط دارم متوجه میشم چقدر دستم بی نمکه....حداقل خودم متوجه میشه تو روابطی که برام مهمن و مایه میذارم از لحاظ رفاقتی مکنونات قلبیم اصلا

آخ گفتی فروغ:sigh:

لینک به دیدگاه

می دونی فروغی گاهی وقتا باید چشم ها رو رو خیلی انتظارها بست!

می دونی یه چیزی رو این روزا خیلی خوب فهمیدم! اینکه آدما خیلی بد شدن! به هم رحم نمی کنن!

برای همین دیگه از هیچ کس هیچ انتظاری ندارم! وقتی انتظاری از دوستی نداشته باشی

وقتی برای کسی که ارزشش رو داره البته!! بدون چشم داشت کاری بکنی همون لبخندی که روی لباش می شینه با دیدن چهرت وقتی بهش سر می زنی

یا هدیه کوچیکی که بهش می دی

یا دستاشو می گیری و لمسش می کنی

یا یه دوستت دارم غیر منتظره

خودت رو خیلی بیشتر شاد می کنی تا وقتی که منتظر چیزی باشی یا پاسخی بخوای

مثل یه آینه!

آینه زیبایی های تورو و بدی هات رو می گه بدون اینکه از تو بخواد توام همینکارو درباره اون بکنی!

یه آینه رو بردار تو تاریکی چیزی نشون نمی ده ولی تو نور انعکاسش چشمت رو هم می زنه!

لینک به دیدگاه
من امشب دلم هوای بهترین دوستمو کرده ...کسی که تا یه ماهه دیگه نمی تونم ببینمش.......همه بچه ها رفتن و من اینجا تنها موندم.......

عزیییزم. eadqjerzk8fl9kmsyxcl.gif

هم دردییییییم... g7uvsm9ke79cxgrajvhn.gif

لینک به دیدگاه

تاپیک زیباییه عنوانش هم قشنگه :icon_gol:

منم الان داشتم یه تاپیک میخوندم از خاطرات دانشجویی بعضی هاشون خیلی جالب بودن

دوست داشتم مسنجرم درست بود با دوستام میصحبتیدم :sigh:

لینک به دیدگاه

می دونی یه چیزی رو این روزا خیلی خوب فهمیدم! اینکه آدما خیلی بد شدن! به هم رحم نمی کنن!

وقتی برای کسی که ارزشش رو داره البته!! بدون چشم داشت کاری بکنی همون لبخندی که روی لباش می شینه با دیدن چهرت وقتی بهش سر می زنی

مثل یه آینه!

آینه زیبایی های تورو و بدی هات رو می گه بدون اینکه از تو بخواد توام همینکارو درباره اون بکنی!

یه آینه رو بردار تو تاریکی چیزی نشون نمی ده ولی تو نور انعکاسش چشمت رو هم می زنه!

گل گفتی..............بهترین شیوه توقع نداشتن از دوستان هست:w16:

قوانین ترمودینامیک رو که همه می شناسید...انرژی نابود نمیشه...........بلکه در یک جایی ذخیره میشه و سپس آزاد میشه.........خوبی هایی که به دوستات میکنی هیچ وقت از بین نمیره و بهترش به خودت بر میگرده...من به این جمله ایمان دارم.چون بارها بهم ثابت شده

لینک به دیدگاه

مثل یه آینه!

منم سعی میکنم انتظار نداشته باشم و گاهی اینقدر خودمو سیخونک میزنم که از یه طرفه بودن این موضوع خسته میشم

ولی دیگه بعضی از موارد بی انصافیه واقعا....:sigh:

فک کنم از یه ادمی که نمیتونه بی تفاوت و بی اهمیت باشه به اطرافش بشم به ادم خونسرد و خودخواه خودم حداقل اذیت نمیشم...کاش میتونستم...:hanghead:

لینک به دیدگاه
عزیییزم. eadqjerzk8fl9kmsyxcl.gif

هم دردییییییم... g7uvsm9ke79cxgrajvhn.gif

:hanghead:

اوخی همدرد عزیزم........تو منو میفهمی

بابا گفت بیاین شاد کنید همو ، نه که دپرس کنید :ws3:

خب من شروع میکنم :w02:

یکی بیاد این حلقه رو دستش کنه جشن بگیریم :hapydancsmil: :ws3:

46946113.jpg

یه مدتی مشکوک میزنی ها آقا بهرام..............تاپیک های مورد دار و از این خبرا.......خبریه؟:w02:

لینک به دیدگاه
ممنون عزیزم............ولی من امشب دلم هوای بهترین دوستمو کرده ...کسی که تا یه ماهه دیگه نمی تونم ببینمش.......همه بچه ها رفتن و من اینجا تنها موندم.......

ببین عزیزم هیچ وقت منتظر چیزی یا کسی نباش

همیشه خودت واسه خودت آستین بالا بزن!

باورت نمی شه یه اصل تو روانشناسی داریم ساده اش میشه اینکه بری خودتو شاد کنی واسه خودت جایزه بخری!

بری یه بستی بخری بخوری واسه خودت

توام تنها نشین یه گوشه محیط خیلی توی روحیه تاثیر می ذاره یکم محیطت رو شاد تر کن با یه آهنگ شادی

یه تماس تلفنی ای...! اصلا یه دقه به من گوش کن!

یک دقیقه فقط به خاطرات خوبت با همین دوستت فکر کن فقط خاطرات خوبتون بدون کوچکترین نقطه منفی ای یه روز خوبو یادت بیاد که با هم خیلی حال کردین

هی تو ذهنت مرورش کن!

ولی اگه یه دقیقه به غم هات فکر کنی زود اشکت در میاد این یه اصله افکار خیلی روی روحیه ت موثرن!

وای پری............کارت سخت شد.......امشب همه دلشون پره:sigh:

شاید باورت نشه امروز یکی از بدترین و سخت ترین روزایی بود که تا حالا تجربه ش کردم هنوز باورم نمی شه که برای همیشه....

ولی نمی خوام ببازم غصه خوردن اوضاعم رو درست نمی کنه اگه هنوز نفسی دارم باید تلاشمو بکنم

لینک به دیدگاه

بازم از این تاپیک باحالا زدی :ws3:

و یا حتی گفتن کلامی محبت آمیز به نفر قبلی تاپیک----(این مال بی استعداد ترین هاicon_razz.gif)

اینو که با من نبودی؟ :banel_smiley_4:

:ws3:

من کلاً دست به ناراحت کردنم بهتره. :w02:

از اونجایی که حافظه در حد فندق میمونه یادم نمیاد کسی رو خوشحال کرده باشم یا قلقلکش داده باشم :ws52:

راستش من کلاً چیزیو نمیذارم دلم بمونه و یه کمی همچین زیاد بیخیالم :ws3: ولی با این حال دو نفر بودن که نتونسته بودم هنوز ازشون بگذرم. ولی نمیدونم چی شد خوندن تاپیکت باعث شد تو این دو مورد هم بیخیال بشم. چون فکر نکنم وجود کینه معنی داشته باشه و فقط تلقین و بزرگ کردن یه ناراحتی از کسی هست به خودمون. به جای یادآوری اون ناراحتی بهتره خاطرات خوبمون رو یادآوری کنیم. دقیقاً همون شعار معروفی که به هرچیزی فکر کنیم به همون سمتم میریم. :w16:

به فلوید و فروغم میگم بیخیال این ناراحتیا. بابا خوش باشین.

وگرنه زوری خوشتون می کنیم :gnugghender:

اگه امشب منو تونستی شاد کنی یه جایزه پیشم داریhanghead.gif

جایزه باشه من پایه ام :w02:

بدون جایزه هم نخیر. whistle.gif

:ws3:

پری حداقل یه آهنگ خز میذاشتی یه کمی بچه ها بیشتر شاد بشن وقتی میان تاپیک. :ws3:

من که از الان می رقصم. tv8.gif

نهایتاً بعداً یه آهنگ به تاپیک اضافه میکنم که خشک و خالی نرقصیده باشم دیگه :whistle:

لینک به دیدگاه

مثل یه آینه!

به به بسیار استفاده کردیم :sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...