رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

یادش بخیر بچه که بودیم عشق الک دولک بازی و تیله بازی بودم واااااااااااااااااااااای یادش بخیر واقعاً دوس دارم دوران بچگیم تکرار بشه.....(ولی حیف که فقط میتونه یه آرزو باشه):sigh:

ای روزگار نامناسب نامردم ناسازگار

چرا با این وضع و کار جور درنمیاد؟!!

:sigh:

• Like 13
لینک به دیدگاه

گمون کنم خستگی حال حاضرم هم یکی از لذت های کوچیکه . . آخه یه آمپول حساسیت زدم حجامت هم کردم و کلی بیرون چرخیدم و . . .

• Like 6
لینک به دیدگاه

تاپیک رو که باز کردم ، گفتم بذار فکر کنم ببینم من چه لذت هایی دارم که ذهنم رسید به جایی که.....

چند سال پیش از طرف دانشگاه رفته بودیم پابوس امام رضا... لحظاتی که وارد مشهد شدیم و از دور گنبد رو دیدیم و همزمان تواشیح مهدی بیا تو اتوبوس پخش میشد و حال و هوایی که داشتیم و سکوتی که به یکباره بر هیاهوی موجود در فضا حاکم شد ....

هر کس دلش بود و تواشیح در حال پخش و ضریحی که از دور زیارت میشد.....بی نظیر بود....هنوز هم یاد آوری اون لحظات لذت بخشه...

لذتی نه کوچک بلکه غیر قابل وصف....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

امروز با خواهرم رفتيم نمايشگاه ايل و عشاير!خيلي قشنگ بود!!!:hapydancsmil:

رقص محلي...غذاهاي محلي...لباساي محلي!خيلي هيجان انگيز بود!:hapydancsmil:

دوس داشتم:ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه

اینکه وقتی ذهنم مشغوله بشینم کتاب جین ایر رو بخونم و مدام تو ذهنم به خودم بگم بیخیال دور و برم . . .

همه چی آرومه ... آرومه ...

• Like 13
لینک به دیدگاه

اینکه ته دیگ ماکارانی را بزارن جلوت تا تهش را بخوری وااااای خدا این لذت را از ما نگیر آمین:mornincoffee:

• Like 16
لینک به دیدگاه

اینکه وقتی ناراحتی خوشحالی هر حسی داری بدونی یکی هست که همه جوره میتونی روش حساب کنی بهش زنگ بزنی و بدونی که هر چی بگی بازم دوست داره .... البته این بزرگترین لذته :hanghead:

• Like 11
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...