رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

دیروز صبح میخواستم برم دانشگاه ولی کرایه ماشین نداشتم...مونده بودم چیکار کنم!

گفتم خدا بزرگه جور میشه....ساعت گوشیمو زدم 4 صبح بیدار شدم....رفتم لباسامو پوشیدم...همش تو این فکر بودم که کرایه ماشینو چیکار کنم:sad0:

شانسی در کمدمو باز کردم...چشمم خورد به کُتم که خیلی وقت بود نپوشیده بودم....گفتم بزار امروز اینو بپوشم....

خلاصه اینکه پوشیدمو دستمو کردم تو جیب داخلی درآوردم دیدم یه مقدار پول دارم....انقد خوشحال شدم که موقع قبولی کنکور خوشحال نشده بودم...:hapydancsmil:

لامصب نمیدونید چه حالی داد که...:ws3:

لینک به دیدگاه

گفتم خدا بزرگه جور میشه....ساعت گوشیمو زدم 4 صبح بیدار شدم....رفتم لباسامو پوشیدم...همش تو این فکر بودم که کرایه ماشینو چیکار کنم:sad0:

شانسی در کمدمو باز کردم...چشمم خورد به کُتم که خیلی وقت بود نپوشیده بودم....گفتم بزار امروز اینو بپوشم....

خلاصه اینکه پوشیدمو دستمو کردم تو جیب داخلی درآوردم دیدم یه مقدار پول دارم....انقد خوشحال شدم که موقع قبولی کنکور خوشحال نشده بودم...:hapydancsmil:

واقعا خیلی خوشحال کننده هست تجربه داشتم که میگم:ws28:

لینک به دیدگاه

دقیقا..حس خوبیه!!:ws37:

لینک به دیدگاه

اينكه با دوستم برم سايت گردشي!:ws3:بعد خيابونا رو بلد نباشيم، هي گم بشيم:ws28:...بريم تو بن بست دور بزنيم!:ws28:(البته سرش تابلو زده خيابون... ولي به تهش مي رسيديم مي فهميديم بن بسته!:banel_smiley_4:به لطف شهرداري!:banel_smiley_4:)

لینک به دیدگاه

بعد از سه روز درد دندون کسی دوای دردتو بیاره که زیاد ازش خوشت نمیاد بعد آخر سرهم همون دوا مرهم دردت باشه.واقعا چفدر عالیه آدم دندون درد نداشته باشه.خدایا شکرت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...