رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

یادش بخیر بچه که بودیم عشق الک دولک بازی و تیله بازی بودم واااااااااااااااااااااای یادش بخیر واقعاً دوس دارم دوران بچگیم تکرار بشه.....(ولی حیف که فقط میتونه یه آرزو باشه):sigh:

ای روزگار نامناسب نامردم ناسازگار

چرا با این وضع و کار جور درنمیاد؟!!

:sigh:

لینک به دیدگاه

تاپیک رو که باز کردم ، گفتم بذار فکر کنم ببینم من چه لذت هایی دارم که ذهنم رسید به جایی که.....

چند سال پیش از طرف دانشگاه رفته بودیم پابوس امام رضا... لحظاتی که وارد مشهد شدیم و از دور گنبد رو دیدیم و همزمان تواشیح مهدی بیا تو اتوبوس پخش میشد و حال و هوایی که داشتیم و سکوتی که به یکباره بر هیاهوی موجود در فضا حاکم شد ....

هر کس دلش بود و تواشیح در حال پخش و ضریحی که از دور زیارت میشد.....بی نظیر بود....هنوز هم یاد آوری اون لحظات لذت بخشه...

لذتی نه کوچک بلکه غیر قابل وصف....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

امروز با خواهرم رفتيم نمايشگاه ايل و عشاير!خيلي قشنگ بود!!!:hapydancsmil:

رقص محلي...غذاهاي محلي...لباساي محلي!خيلي هيجان انگيز بود!:hapydancsmil:

دوس داشتم:ws3:

لینک به دیدگاه

اینکه وقتی ناراحتی خوشحالی هر حسی داری بدونی یکی هست که همه جوره میتونی روش حساب کنی بهش زنگ بزنی و بدونی که هر چی بگی بازم دوست داره .... البته این بزرگترین لذته :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...