رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

اينكه بعد يه هفته فك كردن رو برنامه اي كه نوشتمو اجرا نشده يه دفعه يه چيزي به ذهنم برسه كه با اون برنامم اجرا بشه واي چه حالي مي ده.......

لینک به دیدگاه

داری با 140 تا سرعت توی جاده رانندگی می کنی یه هو چشمت میفته به پلیس کنترل سرعت. :w768:

ولی می بینی حواسش نیست چون داره یه نفر دیگه رو جریمه می کنه، و با خیال راحت از کنارش رد میشی.

چه حالی میده...:ws17:

لینک به دیدگاه

وقتی مامانت بره مسافرت و بفهمی یواشکی سارافونت رو با خودش برده تا اندازه ات رو داشته باشه و بتونه برات ساروفون بخره عجب لذتی داره :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

بچه که بودیم، هنوز خواهربرادرا ازدواج نکرده بودن.

جمعمون جمع بود. زمستونا سردتر بود. گازکشی نبود هنوز.

تقریبا هرشبم برقا قطع میشد. همه دور بخاری نفتی جمع میشدیم. میوه و آجیل میخوردیم.

من که از همه کوچیکتر بودم رو پای یکیشون مینشستم و بابا از گذشته تعریف میکرد......:sigh:

لینک به دیدگاه

امروز داشتم ميومدم خونه تو ماشين يه خانوم چيني كنارم نشسته بود.زبان فارسي مي خوند!:icon_redface:

فقط يه لبخند بهش زدم! از تو كيفش برگه هاي درسي شو درآورد و ازم خواست تو خوندن كلمه هاي فارسي كمكش كنم!كلمه هاي ساده اي كه هر روز بدون لحظه اي فكر كردن به زبون مياريم!خوردن...خوابيدن...ورز� � كردن...گفتن...پختن...شستن...!من براش مي خوندم و اون بعد من تكرار مي كرد!!!حس جالبي بود!دوسش داشتم!:hapydancsmil:

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...