رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

آخـــــــــــــــ ....... که یکی از بهترین لــــــــذت های زندگی من اینها هستن :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

3401x13912x16x20x28988.jpg

tahdig.jpg

image-D936_4CE835C0.jpg

این مورد از معدود مواردیه که من حاضر نیستم با هیچ احدی حتی در کوچترین تکه اش شریک بشم :gnugghender::w02:

فکر کن یه قابلمه بـــــــــزرگ باشه که خودت هم تنها باشی و با دست بشینی همه ته دیگش رو بخوری (مخصوصا اگر سیب زمینی یا ته چین باشه :hapydancsmil:)

لینک به دیدگاه

وقتی که خیلی خسته هستی مامانت با صدای گرمش صدات کنه بگه عزیزم بیا چای ریختم با هم بخوریم آی میچسبه این چای خوردن داره .... مامان گلم دوست دارم :aghosh:

لینک به دیدگاه

مامانم منتمو بکشه که فلان کارو بکن و من غرق در شادی ب:hapydancsmil:شم که هنوز می تونم برای کسی خودمو لوس کنم با اینکه بزرگ شدم و دنیا بعضی وقتها خیلی بی رحم میشه

لینک به دیدگاه

خیلی اتفاقی دفتر خاطرات چند سال پیشت رو پیدا کنی و بیشینی دوباره بخونیشون و خاطرات اون دوران رو از زوایایی خاک گرفته ذهنت بکشی بیرون :hapydancsmil:

آخی چه دورانی بوده .......:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...