رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

تنها دلخوشی این روزهام تمام یک ساعت و خورده ای هست که توی باشگاه ورزش می کنم.:icon_gol:

چون توی تمام اون لحظه ها به چیزی جز ورزش فکر نمی کنم جوری که نه گذر زمان رو حس میکنم ونه خستگی رو :hanghead:

لینک به دیدگاه

یه خونه خالی... شب و تنهایی ... چراغای خاموش ... یه فیلم کلاسیک قدیمی ... حالا دراز بکشی روی کاناپه و با لذت نگاه کنی :ws37:

یه اتاق در بسته ... یه کتاب خوب ... یه فنجون چای یا قهوه تلخ ... یه موسیقی بی کلام و ملایم .... حالا دراز بکشی روی تخت و شروع کنی به خوندنش :girl_in_dreams:

ساعت 3 نصف شب از خواب بیدار بشی سودوکو حل کنی :ws33:

یه کاسه بزرگ آلبالو بذاری جلوت و مشت مشت همه رو با هسته نوش جــــــــــان کنی :hapydancsmil:

بری دربند از اون لواشک و آلوچه خوشمزه ها بخری بعد تنهایی بشینی با دست شنا کنی توش و بخوری :(50)::(50):

از این آبنبات چوبی ها هست ... قرمزه وسطش آدامسه ... از اونا بذاری توی دهنت و هی تند تند بچرخونیش بعدشم بری باهاش لبت رو قرمز کنی :w12:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

شب داخل حیاط روی موکت دراز بکشم همه چراغ ها رو خاموش کنم تنها هم باشم زل بزنم به آسمون برم تو عالم رویاها ... کمی ترسناک هست تنهایی و تاریکی اما دوستش دارم :hanghead:

لینک به دیدگاه

حرکت تو سایه...

پیاده روی تو روشنایی،باعث زوم شدن نگاه ها رو آدم می شه.

اون وقت امکان انداختن پوست موز،گرفتن پا جلوی پا و ...هست.

گمنامی عینه سعادته:ws37:

لینک به دیدگاه

صبح با صدای گنجشکهایی که لابلای درختای داخل حیاط هستند بیدار بشم با همهمه اونها چشمهامو ببندم به آرامش برسم ... زیر لب بگم وروجکای شیطون صبحتون بخیر :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...