رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

وقتی که سرما خوردی مامان یه سوپ درست کنه .... برات بریزه .... بیاره بده دستت ... این سوپ خوردن داره به خدا ... بحث سوپ نیست بحث محبت و عشق که توی این سوپ هست ...مامان عاشقتم به خدا :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

امروز تو ي مجلسي نشسته بوديم؛ي مامانه با بچه كوچيكش اومد جلوي ما نشست.بچه به مامانش گفت آب مي خوام ولي ليوانشو جا گذاشته بود و از بطري هم نمي تونست آب بخوره.مامانش رفت براش ليوان يكبار مصرف گرفت و براش آب ريخت.بچهه بعد از اينكه آبشو خورد با اون زبون بچه گونه اش به مامانش گفت برو ليوانو پس بده!!!مامانشم توجيهش كرد كه اين ديگه مال خودته!:ws37:

ديدن رفتار ساده بچه ها...فكر و دنياي كوچيكشون واقعا لذت بخشه برام!:icon_redface:

لینک به دیدگاه

قسمت واقعي: نصف شب بياي انجمن. تاپيكا رو يه نگاه بكني. بري پروف دوستات...

به روندي كه خودت و بقيه از گذشته تا حالا توي همين انجمن داشتين فكر كني...!

بگي "اي بابا پير شديم رفتا ":persiana__hahaha:

--------------------

قسمت انتزاعي!:

بعدشم يه تاپيك بزني با اين عنوان: "بياين به هم گير بي‌خود بديم!"

اينطوري تكليف خيلي تاپيكا روشن مي‌شه. خيالمونم راحت مي‌شه كه ديگه واسه اين كار نيازي نيست خلاقيت خرج بديم و تاپيك جديد بزنيم! (50).gif

والا!

لینک به دیدگاه

خوردن یک بستنی شکلاتی در حالی که گلوت داره از درد می سوزه تو سوز سرما....

و نگاه های متعجب رهگذرها که نمی دونن....اون سرما داره داغ یک سوز رو تو من آروم می کنه...

در حالی که این عادی ترین و لذت بخش ترین لحظه ی من..برای دیگران حکم یک کار غیر عادی رو داره...

.

.

.

این تناقضش که خودم و لحظه ام مهمه نه نگاه های مردم.... رو دوست دارم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...