رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 472
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

"تنهایی بدو"

اینو یکی از اساتیدمون میگفت...میگقت واسه اینکه بتونی تو کارت موفق بشی و نتیجه تلاشاتو ببینی تنهایی بدو!

کاری به کسی نداشته باش که فلان دوستت چقدر توو کارش پیشرفت کرده یا اصن چیکا میکنه....

میگفت واسه خودتون کار کنین...کاری به بغل دستی و پشت سری و جلوییتون نداشته باشین که دارن چطور میدووَن

کار خودتو انجام بده و حد اکثر تلاشتو بزار....اونوقته که میبینی تو بهتر از اونا داری پیش میری:a030::w16:

اگه من این رو بفهمم خیلی خوبه !! :banel_smiley_4:

یعنی با یه دست کار می کنم ، با یه دست اس می دم فلانی تو کجا رسوندی؟؟ کارت تموم شد؟نشد ؟ کی میری پلات بگیری ؟؟ :w000:

بعد اگه عقب تر باشم دیگه هیچی ... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اگه من این رو بفهمم خیلی خوبه !! :banel_smiley_4:

یعنی با یه دست کار می کنم ، با یه دست اس می دم فلانی تو کجا رسوندی؟؟ کارت تموم شد؟نشد ؟ کی میری پلات بگیری ؟؟ :w000:

بعد اگه عقب تر باشم دیگه هیچی ... :icon_pf (34):

:ws28::ws28: منم قبلا اینجور بودم....بعد کم کم که وارد کارشناسی شدم آدم شدم(البته سو تفاهم نشه...منظور بدی ندارم:ws37:)

دیدم تا بخوام از طرف بپرسم کجاستو چیکار میکنه و اینا خودم عقب میمونم...فقط در صورتی که به اشکالی بر بخورم با دوستام یه مشورتی کوچیک میکنم

لینک به دیدگاه
"تنهایی بدو"

اینو یکی از اساتیدمون میگفت...میگقت واسه اینکه بتونی تو کارت موفق بشی و نتیجه تلاشاتو ببینی تنهایی بدو!

کاری به کسی نداشته باش که فلان دوستت چقدر توو کارش پیشرفت کرده یا اصن چیکا میکنه....

میگفت واسه خودتون کار کنین...کاری به بغل دستی و پشت سری و جلوییتون نداشته باشین که دارن چطور میدووَن

کار خودتو انجام بده و حد اکثر تلاشتو بزار....اونوقته که میبینی تو بهتر از اونا داری پیش میریa030.gifw16.gif

مصداق این جمله منم

اصلا با هیچ کس هیچ کاری ندارم سرم به کار خودمه بیشتر بقیه می پرسن چی کار کردی نکردی

ولی دوست من هر کی رو می بینه می گه چی کار کردی کجا رسوندی می گم ول کن بابا چی کار داری تو آخه گوش نمی ده که!

لینک به دیدگاه
مصداق این جمله منم

اصلا با هیچ کس هیچ کاری ندارم سرم به کار خودمه بیشتر بقیه می پرسن چی کار کردی نکردی

ولی دوست من هر کی رو می بینه می گه چی کار کردی کجا رسوندی می گم ول کن بابا چی کار داری تو آخه گوش نمی ده که!

خوب این خیلی عالیههههههههههههhapydancsmil.gif

میدونی...وقتی مدام در حال پرس و جوو از اینو اون باشی که چیکار میکنی و اینا نه تنها از کارت عقب میمونی بلکه بیشتر دچار استرس میشی و همین استرس بیشتر کارت رو عقب میندازه..

من خودم از زمانی که از دوست دوران کاردانیم(anastazia هست اسم یوزرش توو این انجمن) جدا شدم این عادتو گذاشتم کنار...قبلنا خیلی به اون اتکا میکردمو مدام ازش میپرسیدم کجاست کارت؟ به کجا رسیدی؟

اما الان دیگه نه..سرم به کار خودمه...سوالی داشته باشم از دوستام میپرسم وگرنه میخوام تنهایی بدووام از این به بعدhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
خوب این خیلی عالیههههههههههههhapydancsmil.gif

میدونی...وقتی مدام در حال پرس و جوو از اینو اون باشی که چیکار میکنی و اینا نه تنها از کارت عقب میمونی بلکه بیشتر دچار استرس میشی و همین استرس بیشتر کارت رو عقب میندازه..

من خودم از زمانی که از دوست دوران کاردانیم(anastazia هست اسم یوزرش توو این انجمن) جدا شدم این عادتو گذاشتم کنار...قبلنا خیلی به اون اتکا میکردمو مدام ازش میپرسیدم کجاست کارت؟ به کجا رسیدی؟

اما الان دیگه نه..سرم به کار خودمه...سوالی داشته باشم از دوستام میپرسم وگرنه میخوام تنهایی بدووام از این به بعدhapydancsmil.gif

خیلی خوبه :ws3:

این خوبه که آدم اگه اشکالی داشته باشه بکه شما چی کار کردین تا یه کمکی بگیره ولی این که همه ش به فکر این باشه که بقیه چی کار کردن من چی اصلا خوب نیست کار خود آدمم آخر خوب در نمیاد یا لااقل خودش این فکرو می کنه

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه :ws3:

این خوبه که آدم اگه اشکالی داشته باشه بکه شما چی کار کردین تا یه کمکی بگیره ولی این که همه ش به فکر این باشه که بقیه چی کار کردن من چی اصلا خوب نیست کار خود آدمم آخر خوب در نمیاد یا لااقل خودش این فکرو می کنه

آره ..دقیقا..

به نظرم آدم اگه اعتماد به نفس هم نداره ، بـــــاید واسه کارای خودش که انجام میده اعتماد به نفس داشته باشه....وگرنه هیچکاری نمیتونه پیش ببره واگر هم بتونه کیفیتی که میخواد رو نداره

لینک به دیدگاه

یک بحث خیلی مهم لطفا شاخ های خود را تیز کنید:ws3::

به نظر شما هدف از معماری چیه و معمار باید چه هدفی داشته باشه؟شما از خودتون تو این رشته چه توقعی دارید؟

لینک به دیدگاه
بله ..........درست می فرمایید.از شاخ به شاخ شدن شما متشکریم(ستاد شرمنده سازی شاخ شاخی)............:ws3:

:ws28:ای جان

سارا جوون اینجا بعضی وقتا میشه تا 3 هفته کسی نمیاد جواب بده...

بعد یهو یکی یکی میان....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
tina-arch مهمان
به نظرتون فرق بین سبک و مکتب چیه؟:ws38:

خوب سبک، سبکه . مکتبم ، مکتبه دیگه. عجب جوابی دادما:ws28:

ولی نه به نظر من مکتب حالت کلی تری داره و چند تا سبک با هم میتونن زیر مجموعه ی یه مکتب باشن

حالا دیگه نمیدونم فکرم درسته یا نه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
خوب سبک، سبکه . مکتبم ، مکتبه دیگه. عجب جوابی دادما:ws28:

ولی نه به نظر من مکتب حالت کلی تری داره و چند تا سبک با هم میتونن زیر مجموعه ی یه مکتب باشن

حالا دیگه نمیدونم فکرم درسته یا نه:icon_redface:

مکتب جهانشموله

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
به نظرتون فرق بین سبک و مکتب چیه؟:ws38:

چه جالب، سوال خوبیه

من نمیدونم والا؛:ws52:

اما احساس میکنم ،مکتب سبک رو میسازه، مکتب میتونه یه جمعی باشه که یک سری نظر و ایده دارن و وقتی اونو ثبتش کنن میشه سبک :ws3:

لینک به دیدگاه

مثه مکتب شیکاگو

یا سبکِ های تک

با ونوس موافقم تا حدودی

مکتب جامع تر هست و به نظرم هر مکتبی میتونه سبکِ خاصِ خودشو داشته باشه

اما فرقِ اساسیشونو نمیفهمم:ws38:

لینک به دیدگاه
مثه مکتب شیکاگو

یا سبکِ های تک

با ونوس موافقم تا حدودی

مکتب جامع تر هست و به نظرم هر مکتبی میتونه سبکِ خاصِ خودشو داشته باشه

اما فرقِ اساسیشونو نمیفهمم:ws38:

شاید بشه اینجوری هم گفت : مثلا من سبکم یه چیزه ، و سبک تو یه چیر دیگه .ولی هر دومون پیرو یک مکتبیم ! :ws3:

لینک به دیدگاه
شاید بشه اینجوری هم گفت : مثلا من سبکم یه چیزه ، و سبک تو یه چیر دیگه .ولی هر دومون پیرو یک مکتبیم ! :ws3:

ینی یه مکتب میتونه دارای چندین سبک باشه درسته؟:ws38:

خوب فکر میکنم اصول اولیه یه مکتب روو سبکهایی که ازش نشات میگیره(هرچند جزئی) هم تاثیر گذار باشه...ینی مثلا هر سبک یکی از اصول اولیه مکتبی که ازش پیروی میکنن رو هم داشته باشه...اوونوقت چی؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...