رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

~M~O~J~ مهمان
اره...اما مثه اینکه تصویب نشده

تا اونجایی که من خبر دارم...هنوز بعضی ها مشکل دارن....

بستگی به اسم رشته داره..تکنولوژی بودن...یا علمی کاربردی و ....

باید برین از نظام مهندسی شهر سوال کنین...

.

یکم دیر به بحث تون وارد شدم...:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 472
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان
اره...اما مثه اینکه تصویب نشده

خداروشکر :ws3:

تا اونجایی که من خبر دارم...هنوز بعضی ها مشکل دارن....

بستگی به اسم رشته داره..تکنولوژی بودن...یا علمی کاربردی و ....

باید برین از نظام مهندسی شهر سوال کنین...

.

یکم دیر به بحث تون وارد شدم...:ws3:

آقا یکی خبر قطعی بده ؛ من که تکنولوژی هستم چی؟ حق امضا دارم یا نه ؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بستگی به شهر داره، الان اصفهان و شیراز نظام مهندسی به بچه های تکنولوژی مهر نمیده اما یزد میده :ws37:

تهران هم تا جایی که میدونم به فارغ التحصیل های تکنولوژی دانشگاه شریعتی فقط مهر میده :sigh: ( البته این ادعایی بود که من از قول مدیر گروه دانشگاه شنیدم! گفته با نظام مهندسی هماهنگ کردیم)

لینک به دیدگاه

سلام

تا جایی که من خبر دارم به بچه های تکنولوژی که از رشته‌ی نامرتبط اومدن به معماری حق امضا و مهر نمیدن اما اگر کسی از ابتدا رشته‌ی مرتبط با معماری باشن مهر بهشون داده میشه و دوستان من که تکنولوژی بودن هم رفتن و امتحان نظام را شرکت کردن و به مشکلی نخوردن.

لینک به دیدگاه
سلام

تا جایی که من خبر دارم به بچه های تکنولوژی که از رشته‌ی نامرتبط اومدن به معماری حق امضا و مهر نمیدن اما اگر کسی از ابتدا رشته‌ی مرتبط با معماری باشن مهر بهشون داده میشه و دوستان من که تکنولوژی بودن هم رفتن و امتحان نظام را شرکت کردن و به مشکلی نخوردن.

نه دوست عزیز اینطور نیست الان دوستای خود من که از هنرستان رشته معماری خوندن هم نمیتونن امتحان نظام شرکت کنن، مهم برای ازمون عنوان رشته اس!

البته واقعا در این مورد متاسفم برای اینکه بچه هایی که نا پیوسته ان و از هنرستان اومدن واقعا خیلی پخته تر از بقیه هستن و اینطور نادیده گرفته میشن!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نه دوست عزیز اینطور نیست الان دوستای خود من که از هنرستان رشته معماری خوندن هم نمیتونن امتحان نظام شرکت کنن، مهم برای ازمون عنوان رشته اس!

البته واقعا در این مورد متاسفم برای اینکه بچه هایی که نا پیوسته ان و از هنرستان اومدن واقعا خیلی پخته تر از بقیه هستن و اینطور نادیده گرفته میشن!:icon_pf (34):

در حال حاضر که من دوستانی دارم که تکنولوژی بودن و شرکت کردن در آزمون نظام و همچنین هستند کسانی که باز هم تکنولوژی اند و همین ماه آزمون نظام دارند !!

لینک به دیدگاه
در حال حاضر که من دوستانی دارم که تکنولوژی بودن و شرکت کردن در آزمون نظام و همچنین هستند کسانی که باز هم تکنولوژی اند و همین ماه آزمون نظام دارند !!

جدا!؟؟

نظام مهندسی کدوم شهر؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام

بله.....من هم اینو شنیدم

در صورتی حق امضا داده میشه که که از همون ابتدا معماری خونده باشی

لینک به دیدگاه
بله.....من هم اینو شنیدم

در صورتی حق امضا داده میشه که که از همون ابتدا معماری خونده باشی

امیدوارم اینطور باشه،:ws3: اخرین بار که من پرسیدم حسابی نا امیدم کردن ، گفتن فعلا برنامه ای برای مهر دادن به شماها نداریم!:ws37:

من به خاطر همین حتی رفتم تو فکر این که دوباره از اول پیوسته بخونم به جای این که بخوام مدرک تکنولوژی بگیرم:hanghead:

لینک به دیدگاه

بچه ها...به نظرتون خط آسمان خیلی شکستگی داشته باشه قشنگتر میکنه نما رو یا اینکه صاف باشه و شکستگی کمی داشته باشه؟

دیروز رفته بودم نواب....ساختمونای اونجا رو هم که دیدین چطوره؟

یه خطِ آسمانِ خییییییییلللییی قشنگی درست کرده بود ساختموناش :ws37:

لینک به دیدگاه
بچه ها...به نظرتون خط آسمان خیلی شکستگی داشته باشه قشنگتر میکنه نما رو یا اینکه صاف باشه و شکستگی کمی داشته باشه؟

دیروز رفته بودم نواب....ساختمونای اونجا رو هم که دیدین چطوره؟

یه خطِ آسمانِ خییییییییلللییی قشنگی درست کرده بود ساختموناش :ws37:

دیگه وقتی معمار میزنه تو کار خط آسمون وضعیت ما میشه این ... :4564:

یعنی یه همچین معمارای با ذوق و سلیقه و استعداد و مهندس و خوش فکر و خلاق داریم ما :whistles:

کلا همچین معمارایی داریم ....:whistle::banel_smiley_4:

عزیزم خط آسمان رو باید از شهرساز بپرسی .... جای سوالت اشتباست ... لطفا مدیران منتقل کنند ....

خط آسمان شاید بشه بگیم یه چیز نسبی هست .. نه باید خیلی صاف و یکنواخت باشه نه خیلی شکستگی های با فواصل کوتاه و شکستگی های با ارتفاع بلند داشته باشه ..

شاید مجبور بشید برای حفظ منظر طبیعی که پشت ساختمان هاست ارتفاع رو یه جا کم کنید که این ارجح تره .. در کل بهتره نسبت به موقعیت و در نظر گرفتن ویژگی های محیط شهری در موردش نظر داده بشه ...

:ws3:

لینک به دیدگاه
دیگه وقتی معمار میزنه تو کار خط آسمون وضعیت ما میشه این ... :4564:

یعنی یه همچین معمارای با ذوق و سلیقه و استعداد و مهندس و خوش فکر و خلاق داریم ما :whistles:

کلا همچین معمارایی داریم ....:whistle::banel_smiley_4:

عزیزم خط آسمان رو باید از شهرساز بپرسی .... جای سوالت اشتباست ... لطفا مدیران منتقل کنند ....

خط آسمان شاید بشه بگیم یه چیز نسبی هست .. نه باید خیلی صاف و یکنواخت باشه نه خیلی شکستگی های با فواصل کوتاه و شکستگی های با ارتفاع بلند داشته باشه ..

شاید مجبور بشید برای حفظ منظر طبیعی که پشت ساختمان هاست ارتفاع رو یه جا کم کنید که این ارجح تره .. در کل بهتره نسبت به موقعیت و در نظر گرفتن ویژگی های محیط شهری در موردش نظر داده بشه ...

ینی همون اول نمیتونستی این تیکه اخر رو بگی؟:banel_smiley_4:

حتما باید اولِ همه بحثا شهرساز بودنتو ثابت کنی؟whistle.gif

بابا این کارم نکنید تابلویید شهرسازید پس الکی وقت و تلف نکن و جواب و همون اول بگو vahidrk.gif:gnugghender:

مدیرا هم دست نززنن به پست جاش خوبه لفطن :ws3:

پس اینطور که میگی، اگه فواصل زیاد باشه اما شکستگی ها هم زیاد باشن مشکلی نداره؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
ینی همون اول نمیتونستی این تیکه اخر رو بگی؟:banel_smiley_4:

حتما باید اولِ همه بحثا شهرساز بودنتو ثابت کنی؟whistle.gif

بابا این کارم نکنید تابلویید شهرسازید پس الکی وقت و تلف نکن و جواب و همون اول بگو vahidrk.gif:gnugghender:

مدیرا هم دست نززنن به پست جاش خوبه لفطن :ws3:

پس اینطور که میگی، اگه فواصل زیاد باشه اما شکستگی ها هم زیاد باشن مشکلی نداره؟ :ws38:

نمیشه 100 درصد تایید کرد ولی میشه گفت مناسبه ... ولی معمولا تغییرات نباید یک حس یکمرتبگی ایجاد کنه :a030:

لینک به دیدگاه

نمیشه 100 درصد تایید کرد ولی میشه گفت مناسبه ... ولی معمولا تغییرات نباید یک حس یکمرتبگی ایجاد کنه :a030:

چه جالب....

من یه مدت حس میکردم هر چی شکستگی کمتر باشه توو خط آسمان بهتره...بعد فهمیدم اشتباه برداشت کردم :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان

تقریبا دو هفته پیش من اومدم داخل این تاپیک گفتم که برای آزمون نظام بچه‌های تکنولوژی میتونن آزمون بدن که الان اومدم بگم اشتباه کردم ظاهرا :ws3:

برای آزمون نظام بچه های تکنولوژی فقط فکر میکنم طراحی می‌تونن شرکت کنن ( شاید هم نظارت یادم نیست دقیقا) :دی کلا از دوتا آزمون یکیشو میتونن.

اومدم بگم که یک وقت کسی به اشتباه نیفته:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...