رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بچه ها تاپیک خوابیده ها :5c6ipag2mnshmsf5ju3

می خواستم بدونم نظرتون در مورد آسمان خراش جدید فرانک گهری چیه ؟؟ به نظرتون حجم و نماش قشنگه؟؟ اگه آره چرا؟؟؟

من زیاد از حجمش خوشم نیومده البته پلاناشو ندیدم و نمی تونم در مورد فضاهای داخلی نظر بدم. :icon_redface:

من ندیدم.....عکسشو بزار سارایی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 472
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اووووووه

چه کردهههههههههههههههه

بهنظرم با اینکه حرکتهایی رو توو نما اورده اما به چشم نمیاد.....

حجمش خیلی خشکه......مثه کیک اوومده بالا:icon_pf (34):

l0b6z4bsq4gjkkbb1da.jpg

te0kycgpt0xh8hx8mo4l.jpg

kzw2cbybkombpgi7pppi.jpg

لینک به دیدگاه

منم خوشم نیومده دیگه همونطور که گفتم....به نظر منم شبیه یه غول آهنی شده ! لطافت توش نیست با اینکه سعی کرده حس حرکت و موج رو بهش اضافه کنه...اما این حسها بهم القا نمی شه :icon_redface:

لینک به دیدگاه
الان باید نطر بدیم؟

خیلی زشته :hanghead:

سکوت می کنم در مقابل عظمت این همه پلشتی در این زمینه ی نامحدود.....

پ.ن:

پلشتی:ذهن مشوش معمار

عظمت:صفت معکوسه این کلمه

منم خوشم نیومده دیگه همونطور که گفتم....به نظر منم شبیه یه غول آهنی شده ! لطافت توش نیست با اینکه سعی کرده حس حرکت و موج رو بهش اضافه کنه...اما این حسها بهم القا نمی شه :icon_redface:

حله...سه تا معمار بزرگ وقتی می گن زشته دیگه حرفی نیست :hrqr6zeqheyjho1f9mx

سارا زنگ بزن بولدوزر بیارن بکوبیمش :gnugghender:

لینک به دیدگاه
خوش اومدم:ws3:

امیدوارم این خوش اومدن تداوم داشته باشه :a030:

الان شاخ اینا ندارم واس شاخ به شاخ شدن :5c6ipag2mnshmsf5ju3

نترس نمی خوایم کسی رو شاخ بزنیم فقط می خوایم بحث کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

ولی حرکتی ک تو نماش داده یه جورایی خیلی نو و چمیدونم باحاله انگاری:hanghead:

چجوری ساختنش!!!!!:w58:

البت اگه همشو با هم بخوایم در نظر بگیریم اصن چنگی ب دل نیزنه هاااا!:icon_razz:

خیلی دلم میخواد داخلشو ببینم چجوری پلانشو درآورده و این منحنیا از داخل باعث اذیت و زشتی نیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه

اینکه یک حرکت تو نما اتفاق بیافته...باید کمک کنه به بنا....ایده ی اینکه به هر صورت حتی با فنا کردن سرمایه بخواهیم اثری را با معیارهای جدید خلق کنیم..کاری است که در کارهای نمایشگاهی قابل توجیه است..ولی در کاربری هایی که عمدتا عملکردی است این کار چه معنایی دارد..

حتی این منحنی ها که بر بالای پنجره ها قرار دارند...به قدر کم عرض اند..که کار سایبان هم نمی کنند....

من به زیبایی شناسی کار احرتام می زارم...ولی به یک نکته که همان این است که در مقابل چیزی که به دست آوردیم....اگه بدست آورده باشیم چه چیزههایی رو از دست دادیم؟

لینک به دیدگاه
اووووووه

چه کردهههههههههههههههه

بهنظرم با اینکه حرکتهایی رو توو نما اورده اما به چشم نمیاد.....

حجمش خیلی خشکه......مثه کیک اوومده بالا:icon_pf (34):

l0b6z4bsq4gjkkbb1da.jpg

te0kycgpt0xh8hx8mo4l.jpg

kzw2cbybkombpgi7pppi.jpg

خیلی خوشکله

دم معمارش گرم

ای کاش گوشه ها رو هم از بین میبرد

لینک به دیدگاه

((رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی اذعان داشت: معماری‌مان شبیه ترافیک ما است هر کس هر جور دلش خواست رانندگی می‌کند.))

میشه هرکی نظرشو درباره این جمله بگه...

لینک به دیدگاه

واقعا که راست گفته

هیچ قاعده ای هیچ جا درست اجرا نمی شه

مثلا ساختمون تجاری می سازی پارکینگ نداره

منطقه مسکونی که ساختموناش 4 طبقه بیشتر نیست میارن 10 طبقه می زنن

بعضی از این خونه ها می ری می بینی واقعا فاجعه ست چه فضاهایی که درنیاوردن:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

می تونم به حرفاتون پارکینگ های طبقاتی که درشون بسته است و فقط خط آسمان شهرها رو بلند تر کردن و در بعضی اوقات..تبدیل شدنشون به پاساژ رو هم اضافه کنم:w58:

زاغه های شهری و یا حومه ی شهری...که به دلیل اینکه از قانون..هر کی هرجا رو آباد کنه صاحب اونجاست پیروی کردند..و یک جامعه رو شکل دادند نمیشه بیرونشون کرد......نمونه شهرستانی اون بسی زیاد موجود است البته این بیشتر اجتماعیه..:w58:

وجود شرکت هایی که با بودجه های آنچنانی و با استناد به پند پ عموم پروژه های عظیم مسکونی و تجاری رو می گیرن...و یک تیپ معماری رو در کل کشور پیاده می کنند.....:w58:

لینک به دیدگاه
((رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی اذعان داشت: معماری‌مان شبیه ترافیک ما است هر کس هر جور دلش خواست رانندگی می‌کند.))

خیلی درست گفته ! اصلا بهترین تشبیهی بود که می تونست انجام بده...

از این نمونه هایی که بچه ها گفتن خیلی زیاده .اما پروژه های خوب ، انگشت شمار هستن!

و متاسفانه خیلی از شهر های ما ( از جمله همین رشت :banel_smiley_4:) بافت بسیار زشتی دارن !! ما بیچاره ها آخه یه نمونه خوب نداریم بهش مراجعه کنیم تو کارهامون الهام بگیریم.فقط باید سرچ کنیم تو اینترنت بگردیم!! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

منم یا نظر بچه موافقم اینجا فقط بساز بفروشه اصلا اصول رعایت نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...