رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

موافقم %28279%29.gif

ببین فاطیما جون,

درسته که اون کتابا رو نخوندی؛ اما این به این معنی نیست که اونا رو بلد نیستی و...

استادای ما همون کتابا رو میپیچوننو جزوه میکنن میدن به ماها؛:ws37:

مثلا این ترم معماری جهان اسلان داریم؛ استادمون کل کتاب هنر در معماری رو کپی کرده؛ گذاشته که ما از اون بخونیم؛ خیی هم بی کیفیت و عکساش اصلا معلوم نیست!!!:icon_razz:

اما نمیگه برید کتابو بگیرن!!! من موندم این استادا چرا نمیخوان از کتاب درس بدن!!! %282367%29.gif

باور کن ما هیچی از کتابای گلابچی نخوندیم

یکی که اومد فقط دیتیل نشون داد

ساختمان دو هم یارو کارگاهی بود فقط از کارگاه گفت

در مورد تاسیسات و تنظیم شرایط آره یه جورایی همینی بود که تو گفتی

راستشو بگم ما خودمونم دوس داشتیم جزوه باشه امتحانش راحت تر بود ولی خوب این واسه ارشد سخت می شه!

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • پاسخ 472
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه نظرتون راجع به رشته معماری در ایران چیه؟:JC_thinking:

تو ایران خیلی بهتره تا خارج از کشور...اولا" که مهندسی محسوب می شید نه هنر.... اینجا اکثر دانشکده های معماری art هست نه مهندسی.... تعداد واحدهای دروس عمومی خیلی اینجا بیشتره...خدود 30 واحد عمومی....مصل علوم اجتماعی...روانشناسی و....

فقط 5-6 تا دانشگاه هست که مهندسی معماری دارن که باید 170 تا واحد پاس کنن...اما دانشگاه های دیگه 120 تا...:w58:

بعدشم تو ایران خیلی کار بلد تر هستید :texc5lhcbtrocnmvtp8

اینجا اینقدر فس فس می کنن که اوووووووو ترم آخر تازه یکی می فهمی چی ساخته.....:ws37:

لینک به دیدگاه

مرسی مهنازی ولی نظر من اینه که تو ایران اصلا معماری درست تعریف نشده

مثلا ما که الان فارغ التحصیل بشیم تو بازار کار بیش تر نقشه کشیم تا معمار

لینک به دیدگاه
مرسی مهنازی ولی نظر من اینه که تو ایران اصلا معماری درست تعریف نشده

مثلا ما که الان فارغ التحصیل بشیم تو بازار کار بیش تر نقشه کشیم تا معمار

اون دیگه به نظرم بستگی به خودتون داره که چقدر درسهاتون رو جدی بگیرید....مثلا" درسی به نام متره و براورد یا حتی مبحثاش اینجا ندارن ( معماری های 126) واحدی....می دونید چقدر می تونید استفاده کنید از این درس؟

لینک به دیدگاه
اون دیگه به نظرم بستگی به خودتون داره که چقدر درسهاتون رو جدی بگیرید....نصلا" درسی به نام متره و براورد یا حتی مبحثاش اینجا ندارن ( معماری های 126) واحدی....می دونید چقدر می تونید استفاده کنید از این درس؟

من منظور کلی معماری رو گفتم به نظرم اینجا معماری یعنی خونه سازی

درست که اونجا بعضی واحدا نیست ولی اصول کلی رو که بهتون یاد میدن

لینک به دیدگاه
من منظور کلی معماری رو گفتم به نظرم اینجا معماری یعنی خونه سازی

درست که اونجا بعضی واحدا نیست ولی اصول کلی رو که بهتون یاد میدن

من نیام تو بحث بهتره...دید ها متفاوته...موفق باشید

لینک به دیدگاه
خوب اگه دید ها متفاوت نباشه دیگه اسمش بحث نیست مهناز خانم

من ایران معمار نحوندم...شمام اینجا معماری نخوندی...پس حرف هم رو اونجوری که باید و شاید نمی فهمیم.... همین...

لینک به دیدگاه
من ایران معمار نحوندم...شمام اینجا معماری نخوندی...پس حرف هم رو اونجوری که باید و شاید نمی فهمیم.... همین...

خوب اگه موضوع رو باز کنی بهتره

به عنوان یه معمار اونور آبی شرکتتون تو این بحث شاید خیلی مفید باشه

لینک به دیدگاه

بحث جالبی بود !! منم دلم می خواد بدونم رشته معماری اونور اب چطوره؟؟

مهناز جان اگه می شه بیا و شرکت کن...قرار نیست اینجا همه حرف همدیگرو فقط تایید کنیم که.نظرها باید متفاوت باشه تا حالت بحث داشته باشه وگرنه فقط می شه تعریف و تمجید از حرف همدیگه.

یکم توی بحثها تحملمون بیشتر باشه لطفا icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

خواهر منم همیشه از معماری اینجا شکایت داره....اما میگه خدارو شکر کن که با سیستم اموزش اینجا داری درس میخونی

میگه ارمنستان فقط با ما معماری کار میکردن...معماری با گرایش هنر....میگه ما اصلا کار مهندسی مثله متره یا طراحی فاز 2 انجام ندادیم.....واسه همینم داره افسوس میخوره که ای کاش شرایط اینجا 4 سال پیش طوری بود که میتونست همینجا ادامه بده.....همیشه میگه تو از من با سواد تری....

اما اینجا مخصوصا توو شرکتا مهندس معمار میخوان...کسی که با کارهای مهندسی هم آشنایی لازم رو داشته باشه...چیزی که اوون اصلا توو ارمنستان یاد نگرفته:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

آره درسته ما اجرایی بیشتر یاد میگیریم مخصوصا اونایی که ناپیوسته اند

ولی من میخوام بدونم دیدی که نسبت به معماری داریم چطوریه؟

لینک به دیدگاه

دوستان امروز برای استخدام شهرداریها آخرین مهلت ثبت نامه اگه تمدید نشه ....

اگه شرایطش بهتون میخوره دوست داشتینم :ws3:از دست ندینش:ws37: توضیحات بیشترو اینجاست ولینکه ثبت نام:w16:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=66061&page=2&p=781808

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بچه ها تاپیک خوابیده ها 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

می خواستم بدونم نظرتون در مورد آسمان خراش جدید فرانک گهری چیه ؟؟ به نظرتون حجم و نماش قشنگه؟؟ اگه آره چرا؟؟؟

من زیاد از حجمش خوشم نیومده البته پلاناشو ندیدم و نمی تونم در مورد فضاهای داخلی نظر بدم. :icon_redface:

لینک به دیدگاه

نمی دونم....با اینکه ایشون معماری توانا هستن...ولی زیبایی شناسیشون رو دوست ندارم....

خوب کارای مینیمالیسم رو بیشتر می پسندم....این کاری که لینک ش رو گذاشتم....وقتی دیدم...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

گفتم می شد راحت تر..بدون این کارهای اضافی که مارو یاد تزیینات اضافی ساختمان ها می اندازه ساخت.....

ایجاد حرکت در معماری با عوامل مختلفی امکان پذیره اینم یک کاره...ولی به نظرم به شخصیت معماری ضربه می زنه..

لینک به دیدگاه

فرانگ گری....سبکش رو دوست ندارم :hanghead: خس می کنم فکر نشدست...یعنی برحسب تصادف ( کاغذ مچاله کردن:w58:) یه چیزی طراحی می کنه که خیلی ها می پسندن..

من که می نیمالیستم...کارهای افرادی مثل ریچارد مییر رو بیشتر می پسندم...

نمی دونم اما کارهای گهری با سلیقه ی من نمی خونه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...