رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

خــــدایــــــــا

بیا میــخوام یه چـــیزی در گوشت بگــــم !

هـیــچــوقــت یــکی از بنــــده هاتـــو اونقـــدر آزمایــش نــکـن کــه

بــود و نبــــودت بــراش یـــکی بـــشـه ... !:hanghead:

• Like 16
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

لعنت به اون کســــی که ….وقتـــــی بهــــش محبـــت می کنــــی ...خیــــال می کنــــه بهـــش احتیـــاج داری ...:sad0:

• Like 19
لینک به دیدگاه

گذر عمر می بینم در تکه آینه ی شکسته بر دیوار....

می بینم و لبخند می زنم بر موهای سپید در آینه...

که چه زود آرزوی عزیز پیرِان زندگی ام برآورده شد که می گفتند: پیر شوی جوان!

که پیر شدم...که از موهای سپید که اندک اندک حاضری می زنند بر خرمن موها دلیلم است بر این گفته...

که غمگین نیستم و غصه دار...با آغوش باز می پذیرم این تغییر رنگ را...:icon_redface:

این تغییر فصل را...این تغییر حال و هوا را....

من به اندازه ی بندِ مویی که رنگ جامه بر تنش را عوض کرد....عوض شده ام...

احساسم عوض نشد..تصویرم عوض شد...

شاید در میان تکرار های هر روز...این یک فصل نو باشد در تصویر...

که آنان که در روز نمی دیدنت و سرها پایین بود..حالا سر بالا می کنند می گویند:پیر شده ای هاااااا!:icon_redface:

.

.

.

گاهی سپیدی یک مو هم بهانه ای می شود که دیگران تو را ببینند...:icon_redface:

• Like 12
لینک به دیدگاه

چرا بعضی آدما فکر میکنن با ادب هستن اما واقعا خیلی بی ادبا چرا فکر میکنن خیلی باشخصیت هستن در حالی که خیلی بیشخصیتا.:ws52:واقعا خودشون نمیدونن یا الکی زدن به ندونستن:ws38:هر چی که هست خیلی بده خدا به داد همچین آدمایی برسه:ws37:

• Like 7
لینک به دیدگاه

امروز عصر یک ساعتی خوابیدم...چه خوابی دیدم. اصلا رویا بود ..بهترین رویای ممکن !!

بعدش که بیدار شدم ، به خدا گفتم حاضر بودم تا ابد بخوابم اما این رویا نصفه کاره نمونه...

تجربه کردن این رویا نزدیکه....یه چیزی ته دلم این نوید رو بهم میده..حتی انتظارشم شیرینه...

• Like 9
لینک به دیدگاه

از صبح حس تازه ای داشتم...یه جورایی الکی خوشحال بودم...روزم قشنگ شده بود...گلدونای کنار حیاط لبخند میزدند...همه چیز رو به راه بود !!!

حسم میگفت امروز یه روز خاصه...یه روز که قرار شاد باشم !!!

همه چیز نشون از یه خبر میداد...شاید یه مژده...خبر از اومدن یه عزیز...یه آشنا با قلبم !!!

الان که کنارمی با همه ی وجودم، تمام زیبایی های دنیا رو درک میکنم...تو اینجایی و من، همه دنیا رو دارم .

• Like 14
لینک به دیدگاه

یه وقتایی وسط خوشی های ذهنیت ورق برمی گرده...اونوقت به راحتی می تونی فرق بین امید و فریب رو حس کنی!!!و تفاوتایی دیگه ای که گاهی فکر می کنی لب مرزی هستن و تفکیکشون سخته...

همیشه می خواستم اینا رو بفهمم اما نگفته بودم به چه قیمتی!گفته بودم؟!!

:sigh::sigh::sigh:

:hanghead::hanghead::hanghead::hanghead:

خدایا خیلی تنهام!دستمو بگیر لطفا!

درد دارم،درد...!

• Like 11
لینک به دیدگاه

ادما وقتی به یه آلبوم عکس نگاه می کنن هیچ وقت نمی فهمن کی اخم کردن کی خندیدن

آدما وقتی مریض میشن همش حسرت اینو می خورن که چرا نمی تونن یه کار خوب برای آدمای دیگه انجام بدن

آدما وقتی تنهان دوست دارن خاطره هایی که با آدمای دیگه داشتنو به یاد بیارن نه وقتایی که بازم تنهان

آدما وقتی به یه کار"نه" بگن هیچ وقت ازاینکه یه نفر دیگه به اون کار گفته"آره" خوشحال نمیشن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آدما وقتی می خوان از جایی برن سعی می کنن به همه لبخند بزنن تا آدمای دیگه یه تصویر خوب تو ذهنشون باقی بمونه

آدما...خیلی عجیبن

• Like 10
لینک به دیدگاه

یه وقتایی دستتو میزاری زیر چونه ات ،

غرق میشی تو دنیای خودت .... عالمی که داری !598919_dreamyeyesf.gif

به چیزایی فکر میکنی که گاهی شیرینن .... اینا میشن لبخند نا محسوس روی لبات ،707019_happy.gif

یه چیزایی هم قلبتو به درد میاره ولی هراسی نداری واسه مرورشون ...... اینا میشن یه قطره اشک که آروم از روی گونه هات سُر میخوره و میاد پائین ،599819_crying.gif

این عالمو دوس دارم ..... این مرور کردن هارو دوس دارن ...... این تجربه هایی که به قیمت روزای خوش جونیم خریدمو دوس دارم !

باید قدرشونو دونست ....222319_bubblesmiley.gif

• Like 12
لینک به دیدگاه

فشار خون که بالا بپرد میشود من

میرسد به طاق آسمان همین اعداد فشار(!)

خدایگان غمند اعضای بدن ، لوبتکان بساط فکر منند این اوهام

. . . .

• Like 11
لینک به دیدگاه

تنها پناهم خودتی . . . :hanghead:

می فهمی؟ . . . :hanghead:

به همه حرفایی که هر شب برات می گم قشنگ گوش بده . . . :hanghead:

کاری کن زمان زودتر بگذره . . . :hanghead:

• Like 12
لینک به دیدگاه

دنیای ما شده دنیای فاصله ها ، گاهی نفسش به صورتت میخوره ولی فرسنگ ها ازش فاصله داری ، کاش زودتر میفهمیدم:sigh:

• Like 11
لینک به دیدگاه

امشب حس عجیبی دارم خوشحالم چون دوستام باهام راحتن دوستم دارن از الان دارن واسه تولدم تدارک میبینن :w16: خوشحالم که با وجود اینکه از هم خیلی دلخورن به خاطر من حاضرن با هم کنار بیان :icon_redface: ولی دارم دیوونه میشم که بهم میگن دیگه حاضر نیستن مثل سابق بشن من نتونستم کاری کنم که از ته دل با هم آشتی کنن :sigh:حس میکنم آدم به درد نخوریم:ws52:کاش این غم اون خوشحالیو از بین نمیبرد :sigh:خدایا آخه چرا؟؟چرا نمیتونم کاری بکنم؟!:sad0:

• Like 7
لینک به دیدگاه

سراغت را از باران گرفتم!

اما...

باران شسته بود احساست را...

من براي به كام كشيدن احساست...

بوي خاك باران خورده را...

با ولع به جان كشيدم!

ريه هايم پر شده ست از بودنت...

حس حضور...

:sigh:

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...