رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی از نمایندگان بسیار محترم مجلس (قهوه خونه ) چن روز پیش فرمودند باید شرایط نگهداری ارز و سکه تو خونه رو برا مردم محکم بگیریم تا اینجوری مردم مجبور بشن برای نگهداری این کالاها به بانک و جاهای امن متوسل بشن

امروز سردار مقدم فرمودند سارقان اکثرا دنبال سکه و ارز هستند بانک مرکزی باید مکانهایی امن برای مردم درنظر بگیرند:banel_smiley_4:

• Like 12
لینک به دیدگاه

تا کی باید از آدمای اطرافم ضربه بخورم تا باورم بشه تو دنیا نزنی میخوری، نبری میبرن، اعتماد کنی له میشی،خدایا چکنم از دست آدمهایی که با صورتشون بهم لبخند میزنن اما تو ذهنشون نقشه میکشن تا تیشه به ریشم بزنن؟خدایا منکه کاریشون ندارم :sigh:سرم به کار خودمه! خدایا چکنم از دست خودم که صد بار بدی ببینم بجای اینکه سر اونا فریاد بزنم که بس کنید یقه خودمو میگیرم که چرا دختر عبرت نمیگیری و باز هم تکرار و تکرار:vahidrk:

• Like 15
لینک به دیدگاه

آقایون خانوما هم فرومی های عزیز

کسی اهنگ یا تب تب نانسی عجرم رو نداره؟

من هرچی سرچ میکنم اسپری روم به دیوار باز میشه:icon_pf (34):

• Like 11
لینک به دیدگاه

یه وقتایی به بهترین دوستات می ری بیرون یا مسافرت یه روزه..بعد یه آدم چیز بهت زنگ می زنه تو مسافرت.... میگه: من نیستم خوش می گذره؟

دلم می خواد با تمام وجود بگم: آره حیلـــــــی هم خوش می گذره...اگه بودی مطمئناً گند می زدی به خوشیمون..... بهتر که نیستی :whistles:

• Like 13
لینک به دیدگاه

خسته ام نه کلافه باز دلم هوای دریا کرده زل بزنم به دریا چند ساعتشو نمیدونم .دلم میخواد تنها صدایی که میشنوم صدای موج دریا باشه

دلم سکوت میخواد خواب عمیق دلم آرامش میخواد :4564:

• Like 11
لینک به دیدگاه

تجربه به من 2 تا چیز رو ثابت کرد :

اول :

هیچ وقت نگم "لعنتی ، بدتر از این نمی شه " "این سخت ترین لحظه زندگیم بود" ........

چون مطمئنا یه سنگی می افته جلوی پام که بهم ثابت بشه که بدتر از این هم وجو داشت :hanghead:

دوم :

هیچ وقت نگم "اگه بمیرم هم فلان کار رو انجام نمی دم " یا در کل زیادی به خودم مطمئن نباشم

چون گاهی شرایط طوری پیش خواهد رفت که "اجبار" باعث می شه نمیری و تن به اون نباید هات بدی

• Like 24
لینک به دیدگاه

وای دیشب تو هوا ازاد خوابیدم

چقد سرد بوددددددددددددددددددددددددددددددددددد:hapydancsmil:

تا صبح رو ویبره بودم

وقتی بمیرم هم فحشم بدن این طوری میشم :hapydancsmil:

خوش به حال مرده هاااااااااااااااا که رو ویبره اند:w58:

• Like 9
لینک به دیدگاه

امروز چه عجیب دل من حال و هوای تورو داره @ وقتی که هنوز دفتر یادت خالی مونده @ چشمام چه عجیب یاد چشای تورو داره ...

• Like 8
لینک به دیدگاه

واااااااااااای خدا !!! تو سر خودت بزنی یا اون مسئولی که یه شبه نظرشو عوض میکنه فکر میکنه مملکت ملک باباشه!:w000:

نمیدونم کدوم احمق تر از خودت تو رو گذاشت پشت اون تریبون تا عر عر کنی!:vahidrk:

آخه آدم بی شعور هر چی از اون کله بی مخت بیرون بیاد که نباید عملیش کنی!:whistles:

مگه مملکت صاحب نداره ..........

لااله الا الله..............

امروز حق من و امثال من پایمال میشه، میخوام چیکار فردای قیامت تو آتیش بسوزه یا نه:4564::4564:

• Like 9
لینک به دیدگاه

اینو فیس بوک خوندم جالب بود :ws3:

_____________________________________-

شما يادتــون نميــاد ...

قدیما دخدرا رو می خواستن تهدید کنن می گفتن عکستو می ذاریم تو اینترنت !!

مثِ الان نبـود از رو عكس پروفايلش بشه تمام سایز و رنگ لباس زیرشونو فهمید

• Like 10
لینک به دیدگاه

امروز زنگ زدم برای تبلیغات به یه موسسه آموزشی زبان

منشیه میگه چند لحظه گوشی بعد پرسید گفت نه نمیخواییم. من برگشتم گفتم چطور سایت شما بازدید کننده کم داره انجمن ما فلانه بهمانه یهو دیدم یه مرده گوشی رو گرفته اقا نمیخواییم دیگه تپ قطع کرد:w58::5c6ipag2mnshmsf5ju3:hanghead:

زنگ زدم بعد یه ربع :ws3:گفتم میخوام ثبت نام کنم واسه کلاسهاتون دوباره منشیه گوشی رو داد به همون مرده که گوشی رو من قطع کرده بود گذاشتم یارو یه 10 مین حرف زد توضیحات داد که آره کلاسای زبانش از فلان تاریخه و شهریه اش اینقدر و فلانه و موبایلمم گرفت و صحبتاش که تموم شد گفتم گمشو بابا با اون موسسه ات به درد عمت میخوره تپ قطع کردم:ws28::w02::ws3:

طرف زنگ زده میگه این چه نوع برخورده :ws28::ws28:منم میگم برو بابا تپ قطع میکنم

فک کرده خودش فقط بلده قطع کنه:w16:

• Like 12
لینک به دیدگاه

من چیکار کنم که میخوام همه کارامو خودم انجام بدم

تو این مملکت چه راحت ملت درعرض نیم ساعت پروپوزال می نویسن چه راحت سر سه ماه چار چارتا مقاله اکسپت می کنن چه راحت شبیه سازی رو سر یه هفته انجام میدن

چه راحت نتایجشون بهتر از هر مقاله ای میشه

چه راحت مراحل اداری رو طی می کنن

چه راحت

چه راحت

مردم چه راحت دروغ میگن

آی مردم به کجا چنین شتابان

مدرک رو گرفتین بعد چی

گیرم از این کشورم رفتین

بعدش چی

پز

پز

اخه تو اینم پز ؟

یعنی برا شما پز دادن مهم تر و جلوتر از اون حس ناب و شیرین تحقیق که همش حاصل دسترنج خودتونه ؟

واقعا میخوام بدونم همه جای دنیا اینجور گنده یا کشورم نوبره

• Like 21
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...