رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تا حالا شده یه خواب خیلی بد ببینید:sad0:

من خودم به شخصه از خواب هام میترسم اکثرا هم تعبیر میشه البته اون خوباش تعبیر نمیشه ها هر چی بد و مصیبته تعبیر میشه:icon_razz:

دیشب یه خوابی دیدم خیلی طولانی و دنباله دار بود

اخرای خوابم یکی و که نمیدیدمش و حتی صداش هم برام اشنا نبود اومد یه دعایی و بهم داد گفت این و بخون من هم تو خواب با صدای بلند میخوندم گفت فقط تا دوشنبه هفته دیگه وقت داری هفته دیگه دوشنبه روز مرگته و رفتنی هستی از خواب پریدم دیدم موقع اذانه و از همه جالب تر این بود که بیدار شدم اون دعا یادم بود ولی بعد از نیم ساعت یادم رفت

متاسفانه من قبل از اینکه عزیزام و به هر نحوی از دست دادم خواب میبینم

نمیدونم این خواب چه تعبیری داره

ولی در کل خیلی اشفته و دپرسم کرد

یادمه تو یه تاپیکی که سوال کرده بودن اگر بگن فردا میمیری چکار میکنی؟ من گفتم هیچی خیلی ریلکس هستم ولی الان حرف و پس میگیرم:4564:

راستش همش نگرانم:sigh:

جون عزیزی هم عالمی داره ها:sigh:

هیچی دیگه:hanghead:

همین خواستم یکم اروم بشم اومدم درد و دل کردم:sigh:

• Like 23
لینک به دیدگاه

سه سال پیش این تاریخ، چه روزی بود....چه حالی شده بودیم از شنیدن نتایح انتخابات! و چه سالهای عجیب و متفاوتی رو تجربه کردیم...خداییش زندگی بدجور

انگشت شصتش رو به ما دهه شصتیا نشون داده! هرچی میخوایم فروتنی کنیم به روی خودمون نیاریم نمیشه....! هیچ چیز این دوران حتی به با صفحه ها نوشته

و انشا به وصف در نمیان! گفتن نداره به خدا!!

• Like 19
لینک به دیدگاه

دوره افتادم دارم واسه تولدم همه ی بچه های دبیرستانمو جمع میکنم

دعا کنید که بتونم همشونو پیدا کنم :hapydancsmil:

چی بشه اگه بشههههههههههههههههههههه :hapydancsmil:

• Like 14
لینک به دیدگاه

بد نیست این ارشدا و قدیمی هام مثله این تازه واردا کمی فروتن و افتاده حال باشن در تشکر زدن:ws3:

فقط خودشونو تحویل میگیرن یکی درمیون فقط به دوستاشون تشکر میزنن:hanghead::sigh:

• Like 15
لینک به دیدگاه

دوستان تازه وارد و جدید بدانید و آگاه باشید که انقد توی این انجمن تاپیک و موضوعات مختلف ایجاد میشه که تا دلتون بخواد میتونین امتیاز بگیرید.

فرت فرت تشکر زدن زیر هر پست هنر نیست ، تواضع رو هم نشون نمیده ، دوستی رو هم نشون نمیده ؛ فقط باعث میشه نتونیم پست مفید رو از غیر مفید تشخیص بدیم

دوستانه ازتون میخوام پست هایی که مرتبط با موضوع تاپیک هست رو تشکر بزنید

کپی پیستها جایی در این تاپیک ندارن

"دیشب باباتو دیدم آیداها " جایی در این تاپیک ندارن

وقتی تشکر میشه از این نوع پست ها همین میشه که میبینین!

تشکر نزدن هم دشمنی و فخر فروختن رو نشون نمیده

یک خواهش دوستانه دیگه : به صرف گرفتن تشکر هر پستی رو اینجا نزنین.

من گفتم دیگه مشکل این تاپیک داشتن امکان تشکر هست d59sfij9y0ib01iq79tp.gif

• Like 20
لینک به دیدگاه

منظور من از اون نوشته گرفتن امتیاز نبود :hanghead:اینجا اون یکه به راحتی میتونی بگیری همین امتیازه

ولی خدایش اگه نگاه کنید بعضیاتون میاید برا کسایی که میشناسید تو همین تاپیک امتیاز میزنید ولی اونی که تازه کاربره نه :sigh:

خدایش ضایع است:ws3:

• Like 9
لینک به دیدگاه

شنگولیه زیاد به من نمیاد

هر باری کبکم خروس خونده زارت یه چیزی افتاده تو کاسم

به قار قار افتادم

کبکم کلاغ خونده

خدایا دوروزه رو به راه شده همه چی

این تن بمیره خرابش نکن

خودم نوکرتم

این سری اخری دهنم اتوبان شداااا

دیدی که خودت ؟

یا تعریف کنم خوابت برده بود وسطاش ؟

دمت گرم اقایی :w02:

• Like 13
لینک به دیدگاه

:sigh:

نمیدونم بچه بودم چقدر و چند بار با مامان اینا بد حرف زدم ولی الان میفهمم اگر بد حرف زدم واقعا کار زشتی کردم یه جورایی تو مایه های غلط کرو و شکر خوردم و اینا:banel_smiley_4::ws3:

امروز علی موقع صبحونه میگه مامان پنیر بیار گفتم باشه بعد مامان کره گفتم باشه بعد مامان مربا گفتم باشه بار چهرم گفت مامان برام پنیر بیار تموم شد :banel_smiley_4: گفتم دستم بنده برو بردار :banel_smiley_4: با صدای بلند به من میگه مگه تو برام چیکار میکنی تو اصلا کاری نمیکنی:sigh: یعنی اشک تو چشمم جمع شد:4564:

این چندمین بار بود همچین حرفی زد و با خنده جواب دادم ولی پررو شد:banel_smiley_4:

راستش منم ایندفعه کوتاه نیومدم

جارو برقی و دادم دستش گفتم من هر روز کل خونه رو جارو میکنم امروز وظیفه توئه شاکی شد ولی جارو کرد:banel_smiley_4:

تو دستشویی وایتکس ریختم گفتم حالا برو اونجا رو بشور من هر روز میشورم:banel_smiley_4:

اتاقش و مرتب نکردم گفتم بعدش میری اتاقت و تمیز میکنی:banel_smiley_4:

بعدش ظرفهای ناهار و میشوری

بعدش گردگیری هال و اتاقها رو انجام میدی خلاصه تا شب براش تمام کارایی که خودم انجام میدادم و لیست نوشتم:banel_smiley_4:

فعلا داره انجام میده:banel_smiley_4:

ولی دلم شکست:sigh: بچه ها همیشه ناراضین از پدر و مادراشون و همیشه زبونشون درازه:sigh:

چقدر نوشتم خواستم سبک بشه دلم ولی ظاهرا چشمام سبک شد و دلم سنگین تر شد!:sigh:

شاید درک کردن حرفام برای مجردا سخت باشه ولی ادم تا پدر و مادر نباشه نمیتونه این حس و درک کنه:sigh:

• Like 28
لینک به دیدگاه

نمیدونم دو روزه چه مرگم شده اشوبی تو دلم افتاده که دلم داره مثل سیرو سرکه میجوشه

این چراش و نمیدونم

یه حس انتظار کشیدن بهم دست داده

روزا نمیگذره این دو روز ها امروزام نمیگذره

کاش بود که باهاش گپ میزدام بلکه یکم ارامش بهم میداد همه چی داره اوار میشه تو سرم

صبحم تو دانشگاه با یه دختر فلفل خودشم از اون قرمزا و زهر ها دعوام شد

دختره ایکبیری رو دادام پر روشده مشنگ

خدا اخر عاقبت روزمو به خیر کنه

اینجا هم نوشتهام اما همون احساس کوفتی رو دارم

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...