رفتن به مطلب

از بین این 3 نفر کدوم را انتخاب میکنید .چرا؟؟؟

danielo

در صورت اجبار کدوم باید بمیره؟؟  

75 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در صورت اجبار کدوم باید بمیره؟؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 192
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ولی من همچنان روی اون جراح اصرار دارم .چون پیرتر از همه هست

کجا پیره بی ادب 60 سال که پیر نیس ... یه عمر زحمت کشیده الان که وقتشه استراحت کنه و خوش باشه بمیره؟؟؟؟؟:brodkavelarg:

اصلا چه جور میتونی این حرفو بزنی

60 سال کوجا پیره

الان یه نگاه به دورو اطرافت بنداز من چند روز پیش عروسی بودم پسر 34 سالش بود بگو 37 بچه دار شه ینی تو سن 60 بچش میشه 23 سال :w874:

یه خانواده بش احتیاج دارن چطور حساب کردی پیره...:brodkavelarg:

دیگه نبینم به 60 ساله بگی پیرااااا:w02:

مگه پدر زمین هر روز تو تلویزیون نمیبینی 40 سال اورده رو میانگن سنی ملت اونوقت داره واسه ملتم تکلیف تعیین میکنه حالا این جراح نمیتونه نصف اینم عمر کنه؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ولی من همچنان روی اون جراح اصرار دارم .چون پیرتر از همه هست

خوب شاید اون جراحه تو 2 سال بتونه جون 100 نفرو نجات بده...کاری که من یا تو نتونیم بعد 60 سالگیمون انجام بدیم...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:چرا همش حرفهاي كليشه اي چون من به شما قول ميدم تو اون شرايط خودم رو انتخاب نميكنم مگر اين كه همسر ويا فرزند ويا خانواده درجه يك همراهم باشه اون موقع خودم رو انتخاب ميكنم:w16:
لینک به دیدگاه

سوال این بود که اسلحه تو سر شماست وشما چاره ای ندارید که یکی از این 3 نفر را انتخاب کنید .وگرنه خودتون کشته میشید.

آهان. اینجوریه.

فرقی نمیکرد کی باشه. شانسکی یکی از اون سه نفر رو انتخاب میکردم و میکشتم. روزی میلیون ها نفر بدون دلیل موجه کشته میشن، یکی از اون سه نفر هم روش. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ببین ددوست عزیز.

من پاتوقم لی دریا هست و یک ضرب المثل اینجا هست که لب دریا یعنی اخر دنیا.

من با هر چی معتاد تو ایران هست رفیق بودم و یا باهاشون اشنا بودم.

تو عمرم بارها دیدم که یکی از اینها مرده و یا دیدم ترک کرده .

کسی را میشناسم که قبلا معتاد بود ولی الان 2 سالی هست که ترک کرده و اینقدر وضعش خوب هست که به چند خانواده کمک میکنه.

من خودم کسی را انتخاب میکنم که از همه پیرتر باشه.اصلا هم برایم شغلش و یا هر چیز دیگه مهم نیست

خب این صرفا یه ضرب المثل برای یک جای محدود هست

اخردنیا زندگیه وزندگی دراجتماع یعنی تعامل با هزارویک رقم ادم با هزارویک نوع فکر

کدوم معتادی میتونه برای اجتماع مفید باشه؟

صرفا دوستی وارتباط که نمیتونه ملاک سنجش قرار بگیره برای یک منفعت جمعی!درحالیکه درسوال شما بزرگترین منفعت انسان یعنی حق حیات نهفته هست ومن مطمئنم با کوچکترین خودازاری یادتون میره که میخواستید گزینه مرگ خودتون رو انتخاب کنید

بقیه گزینه ها هم با درنظرگرفتن صلاح جمعی حذف میشن درحالیکه معتاد بجز یک دوستی واقعا بی ارزش ومخرب چیزدیگری عایدتون نمیکنه

شما اگه چندتا ازاین معتادارو دیدین من بهترین رفیقم بعد ازمعتاد شدن دست به قتل زد والان شش ساله منتظر اعدام شدنشه

من (با تاکید برمنیت قضیه!)هیچ ارزشی برای زیستن وادامه حیات وحتی داشتن حق حیات برای هیچ معتادی قائل نیستم

شاید مثل همیشه تک وتوک استثنایی وجود داشته باشد ولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

شما هم انشاالله یه روزی وارد متن اجتماع میشید وازاین افکارایده الیستی که الان صاحب فکرتونه دورمیشید

اصرار من برای توجیه شما هیچ فایده خاصی الان نداره

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خوب شاید اون جراحه تو 2 سال بتونه جون 100 نفرو نجات بده...کاری که من یا تو نتونیم بعد 60 سالگیمون انجام بدیم...:banel_smiley_4:

من از دید اینده نگری بهش نگاه نمیکنم..

یعنی مطمئنم به اون تو این لحظه فکر نمیکنم.

فقط میگم این پیرتر هست و عمرش را کرده و کسان دیگر حق بیشتری برای زندگی دارند.

لینک به دیدگاه
من از دید اینده نگری بهش نگاه نمیکنم..

یعنی مطمئنم به اون تو این لحظه فکر نمیکنم.

فقط میگم این پیرتر هست و عمرش را کرده و کسان دیگر حق بیشتری برای زندگی دارند.

انگار از دکترو جراح ها خیلی بدی دیدی که اینجوری کمر به قتلشون بستی درسته؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
انگار از دکترو جراح ها خیلی بدی دیدی که اینجوری کمر به قتلشون بستی درسته؟:banel_smiley_4:

نه اتفاقا .

حالا میخواد این ادم جراح باشه یا یک پروفوسور

فرقی برایم نداره.

از بین انتخاب بین 2 نفر برای مرگ.

من کسی را انتخاب میکنم که سنش بسیار بیشتر باشه .چون من میگم اون عمر بیشتری کرده.

اخه از کجا میدونید یک معتاد اگر شرایطی این را داشته که به اینجا برسه.

شاید این جراح خانوداده ای پول دار داشته .

که تونسته به اینجا برسه.

شاید اگر همین معتاد. شرایط زندگی اون جراح را داشت.الان خودش یک دکتر بود.

لینک به دیدگاه
نه اتفاقا .

حالا میخواد این ادم جراح باشه یا یک پروفوسور

فرقی برایم نداره.

از بین انتخاب بین 2 نفر برای مرگ.

من کسی را انتخاب میکنم که سنش بسیار بیشتر باشه .چون من میگم اون عمر بیشتری کرده.

اخه از کجا میدونید یک معتاد اگر شرایطی این را داشته که به اینجا برسه.

شاید این جراح خانوداده ای پول دار داشته .

که تونسته به اینجا برسه.

شاید اگر همین معتاد. شرایط زندگی اون جراح را داشت.الان خودش یک دکتر بود.

شایدم نبود کسانی که معتاد میشند غیر از مشکلات مالی یجورهایی دلشون نمیخواد مفید باشند و بفکر خودشون و راحتی و بیخیالی خودشون هستند قرار نیست هرکسی معتاد باشه مشکل مالی داشته باشه

کسی که رفته جراح شده برای این کارش خیلی زحمت کشیده و تلاش کرده اگر خودش زحمت نمیکشید معروف و مفید نبود برای مردم

معتاد ها یجوری خودشون خودشونو نابود کردند

لینک به دیدگاه

من دختره رو انتخاب كردم چون بقيه يعني 1 رفيق صميمي هرچندهم ك معتاد باشه معرفت داره و يه دنيا خاطره باهاش دارم و گذشته ازاينا دوسش دارم و + اون بدردم ميخوره دوست انست ك وقط تنگ دستي گيرد دست دوست اگه درس گفته باشم اما دختره مدرن و خوشگل اولا پيدا ميشه و مثل دوست خوب كمياب نيست ثانيا اونو نه ميشناسي نه دوسش داري . جراح هم ك جاي خود داره روي چشم ماست بنده خدا جون يه ادمو ميتونه نجات ده تصور كن اون ادم نزديك ترين كستون باشه؟ها ؟

لینک به دیدگاه

آدمای معتاد برادر،پدر،خواهر یا مادره یه کسی هستن منظورم اینه که واسه یه کسایی عزیزن.شایدم تنها کسی که یه نفر داره تو دنیا معتاده

همون انگلی که میگین اگه خونوادش موقع جون دادنش اونجا باشن........میفهمین که واسشون عزیز بوده اونم خیلی

خدایی نکرده زبونم لال هیچوقت این اتفاق نیوفته اما شمایی که گفتین معتاده جای اون یه نفر که عزیزش معتاده بودین بازم همین تصمیمو میگرفتین؟مثلا بازم میگفتین اینم یه انگله مثله پدرم پس بمیره پدرمم بمیره (یا خواهرم یا داداشم یا........)

لینک به دیدگاه

من ترجیح میدم خودمو بکشم !!

چون هیچ چیزی معلوم نیست !

شاید اون فرد معتاد روزی آدم سالمی شد و به جامعه خدمت بزرگی کرد !!

یا شایدم اون جراحه که ما فکر میکنیم خوبه بعدا به خاطر پول جون یه آدمو به خطر بندازه !

و سومی : زیبایی ملاک نیست ، شاید پشت همین چهره ی زیبا کثیف ترین آدم دنیا زندگی کنه !!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...