رفتن به مطلب

از بین این 3 نفر کدوم را انتخاب میکنید .چرا؟؟؟

danielo

در صورت اجبار کدوم باید بمیره؟؟  

75 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در صورت اجبار کدوم باید بمیره؟؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 192
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نميدونم نتيجه اي كه داني از اين كشت و كشتار ميخواد بگيره چيه؟ولي من اگه اگه اگه تو اين موقعيت قرار بگيرم اون دختره رو انتخاب ميكنم.....خدا بگم چيكارت كنه داني كه آدمو تو چه شرايطي قرار ميدي...باور كن من كشتن سوسك هم فرار ميكنم...

چرا دختره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

ملاک وضعیت حال افراد است،نه گذشته آنان.....

حالا چرا اینقدر مدافعه حقوق این معتاد شدی و از انسانهای حداقل سالم از نظر جسمانی دفاع نمیکنی؟

هیچ وقت نمیشه درباره یک معتاد اظهار نظر کرد.

یعنی مثلا من شخصی را میشناسم که معتاد هست.

ولی وقتی شرایط زندگیش را میبینم.

به خودم میگم که شاید اگر شرایط او را داشتم اینگونه بودم

مدافع حقوقشون هستم.چون باهاشون زندگی کردم و هم مرگشون را دیدم و هم پاک شدنشون را

لینک به دیدگاه
حتما باید یکی و انتخاب کرد؟...نمیشه همه با هم از مغز و خلاقیتمون استفاده کنیم و از دست گروگان گیرا فرار کنیم؟:ws52:

نمیشه .اسلحه روی گردنت هست.تا 10 میشمارند.نگی کی را بکشند.تو را میکشند.

طرف هم یک روانشناس هست که اینقدر درس خونده روانی شده.و میخواد این تست را انجام بده که یک انسان در این شرایط چه تصمیمی میگیره.

پی نشوت:

عجب فیلم باحالی شده

لینک به دیدگاه

من با فرض سه گزينه بودن انتخاب كردم.

اون معتاده كه دوستم هم بوده رو سعي ميكردم كه درستش كنم....اصلا" به نظر من خيلي از كسايي كه معتاد ميشن بيشتر از بقيه از دوروبر خودشون مي فهمن خصوصا" كه طرف دوست منم بوده باشه:ws3:

اون يارو دكتره هم كه مشخصه چرا نه؟كسيكه عمرش رو تو تحقيق و كسب علم صرف كرده حالا بايد باشه تا نتيجه اش رو به مردم عرضه كنه.....حالا فقط ميمونه اون دختره....انتخاب ديگه اي نمونده اخه كه؟

درضمن عكسايي هم كه گذاشتي ممكنه تو انتخاب تاثير داشته باشه.مثلا" من هميشه افراد معتاد رو دوست دارم و يه حس ترحم نسبت به اونا دارم.دكتر سميعي هم كه افتخار ما ايرانياست.اما از انجلينا جولي خوشم نمياد.شايد تو انتخابم بي تاثير نبوده باشه.

البته الان كه ميدونم گزينه چهارمي هم هست خودم رو انتخاب ميكنم...چون حداقلش به يكي از آرمانهام (در هر شرايط و موقعيتي مسبب مرگ هيچ انساني نباشم.)پشت نكردم.اون دختره هم ممكنه آرزوي يكي ديگه باشه.

لینک به دیدگاه
نمیشه .اسلحه روی گردنت هست.تا 10 میشمارند.نگی کی را بکشند.تو را میکشند.

طرف هم یک روانشناس هست که اینقدر درس خونده روانی شده.و میخواد این تست را انجام بده که یک انسان در این شرایط چه تصمیمی میگیره.

پی نشوت:

عجب فیلم باحالی شده

:ws47: :ws47: اره والا ...فیلمنامتو بفروش!

یا خودمو انتخاب میکنم یا معتاده رو

جراح و انتخاب نمیکنم چون اگر جون یه انسانم تویه بقیه عمرش نجات بده در واقع من هم یه جورایی مسببش هستم که با زنده گذاشتنش جون یه ادم یا 10 تا ادمم نجات پیدا کرده...پس خونی که تو این گروگان گیری ریخته میشه ده برابرش جبران میشه

دختر جوونم احتمالا انتخاب نمیکنم چون هنوز خیلی جوونه و ممکنه ادم مفیدی برای جامعش بشه

شاید خودم و انتخاب کنم اگر همچین جراتی پیدا کنم...چون گفتنش اسونه که بگی خودم!

وقتی اسلحه رو مغز ادم باشه و یه ثانیه تا مرگ فاصله داشته باشی همه چی تو میدی زنده بمونی!

اگر خودم و انتخاب نکنم معتاده رو انتخاب میکنم چون هم فقیره هم معتاد احتمالا همینجوری زندگیش جهنمه ....

لینک به دیدگاه

من هرگز به مرگ خودم رضایت نمی دم من هنوز با این دنیا کار دارم

جراح از اسمش معلومه که لیاقت زنده موندن رو داره

کسی معتاد میشه که لذت زندگی و زنده بودن رو درک نکرده پس باید زنده بمونه و حقشو از دنیا بگیره

دختری که زیبا بوده جوون هم بوده مدرن هم بوده دیگه چی از زندگی می خواد چیزای خوب رو داشته بسه دیگه بره بمیره

لینک به دیدگاه

من میگم خودمو بکشن.

هرکسی حقه زندگی داره حتی یه معتاده بد بخت...اونام اگه خودشونم بخوان بمیرن به من ربطی نداره که واسشون تصمیم بگیرم:w16:

لینک به دیدگاه

کسی معتاد میشه که لذت زندگی و زنده بودن رو درک نکرده پس باید زنده بمونه و حقشو از دنیا بگیره

دختری که زیبا بوده جوون هم بوده مدرن هم بوده دیگه چی از زندگی می خواد چیزای خوب رو داشته بسه دیگه بره بمیره

به نکته جالبی اشاره کردید

لینک به دیدگاه

:w58::ws28:

لینک به دیدگاه

من عمرا حاضر نمیشم دوست سابق معتادم رو بکشن دلم نمیاد .

خودمم که خوب هندیه بگم خودم ... چون در عمل اینجوری نیست.

بین دکتره و دختره شک داشتم ولی دختره رو انتخاب کردم .

چون نوشتی " یک دختر زیبا وجوان و مدرن " یعنی هیچ نکته ای توش ندیدم که نسبت به اون 3 گزینه ارجحیت داشته باشه چیزیم که زیاده دختر زیبای جوان مدرن ولی باز دکتره یه کار مفیدی می کنه.

لینک به دیدگاه
من عمرا حاضر نمیشم دوست سابق معتادم رو بکشن دلم نمیاد .

خودمم که خوب هندیه بگم خودم ... چون در عمل اینجوری نیست.

بین دکتره و دختره شک داشتم ولی دختره رو انتخاب کردم .

چون نوشتی " یک دختر زیبا وجوان و مدرن " یعنی هیچ نکته ای توش ندیدم که نسبت به اون 3 گزینه ارجحیت داشته باشه چیزیم که زیاده دختر زیبای جوان مدرن ولی باز دکتره یه کار مفیدی می کنه.

من باهات موافق هستم.ولی من جراح را انتخاب کردم.به خاطر سن زیادش.چون اون عمرش را کرده.

لینک به دیدگاه

خیلی سخته آدم مرگ کسیو انتخاب کنه:icon_redface: ولی اگر ناچار باشم به نظرم معتاد بمیره بهتره چون یه کسی که یه جور انگل تو جامعه محسوب میشه بمیره 100%بهتره تا یه پزشک یا فرد معمولی(من یا اون دختر فرضی) که میتونه خوب و یا بی فایده باشه .

ولی یه معتاد بی فایده هم نیست بلکه واسه جامعه مضره منابع رو مصرف میکنه آسیب اجتماعی هم میزنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...