رفتن به مطلب

از بین این 3 نفر کدوم را انتخاب میکنید .چرا؟؟؟

danielo

در صورت اجبار کدوم باید بمیره؟؟  

75 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در صورت اجبار کدوم باید بمیره؟؟

ارسال های توصیه شده

به نظرم شما دارین بیراهه می رین، احتمالا ذهنتان سمت فتوای اعدام و... رفت این یک نظر سنجی است و شاید جنبه روانشناسی و هوش هم داشته باشه.. به نظرم شما شایسته انتخاب یکی از اون 4 نفر در شرایط اجبار هستین..منتظرم

من که انتخاب کردم :w02:

من خودمو زدم با توجه به نظری که بالا دادم، به نظرم کسی نمیتونه و نباید برای مرگ و زندگی هییییییچ کس دیگه تصمیم بگیره

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 192
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که انتخاب کردم :w02:

من خودمو زدم با توجه به نظری که بالا دادم، به نظرم کسی نمیتونه و نباید برای مرگ و زندگی هییییییچ کس دیگه تصمیم بگیره

باشه:w000: حالا هی بگو کسی نمی تونه.. واقعیت اینه که حرف من و شما تاثیری ندار، چپ و راست دارن فتوا میدن و..

راستی وضعیت منو که می دونی پس اینم بی زحمت بگیر:

:zadan:

لینک به دیدگاه

:icon_pf (34):

حتما یکی باید بمیره ؟ :4564:

.

به گروگان گیره میگم خودش یکیمونو انتخاب بکنه :ws3: اینجوری حداقل وجدانم راحت تره که من کاره ای نبودم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
باشه:w000: حالا هی بگو کسی نمی تونه.. واقعیت اینه که حرف من و شما تاثیری ندار، چپ و راست دارن فتوا میدن و..

راستی وضعیت منو که می دونی پس اینم بی زحمت بگیر:

:zadan:

دفعه اخرت باشه از این شکلک مضحک مزخرف جلوی من استفاده میکنی :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

من به گزینه 3 رای دادم...آخه یه دختر به صرف خوشگلی ومدرنی چه فایده ای میتونه برا جامعه و من داشته باشه...البته به نظرم باید میزاشتیدختر یا پسر..البته اونم جوونه و حق حیات داره اما بین 4 گزینه اهمیتش کمتره..

رفیق صمیمی رو نمیشه ازش دل کند....هرگز هم دوست ندارم دوستجون جونیم بیمره..هر چند معتاد باشه.یکبار خبر مرگ یکی از بهترین دوستام بهم رسیده بسمه....

جراح چون 60سالشه دلیل نمیشه بمیره...خیلی از بهترین دکتراو متخصصا تو این سن و سال و 70به بالا عمر میکنن و زندگی خیلیا تو دسشونه....

خومم که اصلا...من خودمو خیلی خیلی دوست دارم...تازشم من خیلی مفیدم...:w02:

لینک به دیدگاه
......

من انتخاب نمیکنم میگم سنگ کاغذ قیچی بیاد گروگان گیره

پ نمی شه برا زندگی دیگرون تصمیم گرفت

رای ممتنع نده.....vahidrk.gifباید بعنوان مدیر بتونی در بدترین شرایط تصمیم بگیری:ws3:

لینک به دیدگاه
رای ممتنع نده.....vahidrk.gifباید بعنوان مدیر بتونی در بدترین شرایط تصمیم بگیری:ws3:

نه دیگه این بحث زندگیه اگه خیلی فشار بیارن همون گزینه سه رو میزنم:ws3:

لینک به دیدگاه

هدف این تاپیک اینه که بگه هر آدمی چقدر میتونه زنده موندنش توی دنیا مفید باشه و نباید به مرگ کسی راضی بود ... توضیحات خیلی محدوده و هر کدام از این صفات ممکنه بخشی از شخصیت و زندگینامه ی اون افراد باشه... از کجا معلوم که همون معتاد هم یک فرد اهل علم یا هنر یا چیز دیگه نباشه ... از کجا معلوم که دکتره یک آدم کثیف و جنایتکار نباشه؟ مثلا قبلا قتلی انجام داده (نه در محیط شغلیش (مگه جراحی ناموفق باشه قتل محسوب میشه؟! :دی) ، منظورم کشتن ارادی هست یعنی یک نفر آدم سالمو به خاطر کینه ای که ازش داشته کشته مثلا با اسلحه) و خانواده ای رو داغدار کرده یا یک کلاهبرداری و مال مردم خوری کلان چند سال قبل کرده باشه... و همینطور هر نوع احتمالی برای دختره... پس برای انتخاب نیاز به اطلاعات دیگه ای هم هست... من در اولین لحظه با خوندن سوال بی محابا معتاده رو انتخاب کردم اما بعد با کمی تامل و خوندن نظرات سایر دوستان محترم، متوجه شدم تصمیم چندان درستی هم نیست ... مگه داریوش هم معتاد نبود؟! ولی اینو هم میدونم که به هیچ وجه گزینه 2 و 3 رو هم نمیتونم انتخاب کنم ... چطور میشه به مردن یکی از افراد شریف جامعه که با علم خودش به علم و انسان و زندگی خدمت کرده رضایت داد ... ضمنا 60 سال هم زیاد عمر زیادی نیست و ممکنه تا 20 سال دیگه هم زنده بمونه و به مدارج علمی بالاتری هم برسه ... یا چطور میشه به مردن یک دختر جوان رای داد ... اگه بگی ممکنه معتاده آینده خوبی داشته باشه که خب این احتمال در مورد دختره شانسش بیشتره که ... بعد مگه خوشگل بودن جرمه که به خاطر خصوصیت ظاهریش به مرگش رای بدی؟! از کجا معلوم که اون دختر زندگی و دنیای یک عاشق هم نباشه؟! چطور میشه پدر اون دختر رو تصور کرد و رای به مردن دختره داد؟! در مورد خودم هم نمیدونم ... نمیتونم چیز درستی بگم ... اگه اون احتمالات (آینده عالی یک فرد) رو برای اون دو جوون دیگه در نظر بگیریم که خب خودم هم یکی مث همونام و تفاوتی ندارم باهاشون ... شاید اگه بخوای ملاک انتخاب رو این قضیه قرار بدی گزینه دکتر بیشتر میاد روی میز... اما انی وی من احساس میکنم در اون شرایط تصمیم گیری بر اساس زندگی حال افراد ارجح باشه و من شاید همون معتاد رو انتخاب کنم ؛ شاید اون حتی ازم ممنون هم باشه ... اینکه رفیق صمیمی ام بوده هم اهمیت خاصی برام نداره ... رفیق به چه درد آدم میخوره؟! ولی اگر خیلی هم توی فاز افسردگی و بیزاری از دنیا باشم خودمو انتخاب میکنم... همه چی تموم میشه دیگه...

پ ن : اصلا از کجا معلوم که دکتره پدر همون دختره و پسره نباشه و زندگی یا مردنشون به هم مرتبط نباشه؟:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...