رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

Doctor_Shovan مهمان

اگه دست من باشه که حجاب رو ازاد کنم ( یعنی بیحجابی رو ازاد کنم ) یه شرط براش میذارم که به شرطی خانمهای ایرانی میتونن بی روسری توی خیابون برن که از این مش های زشت که به این زشتی و غلیظی در هیچکجای دنیا دیده نمیشه استفاده نکنن

خداییش من نمیدونم چرا این موهای مشکی قشنگ رو این همه مش میکنند یا تمام مو رو روشن میکنن یا بلوند خیلی روشن مث سفید میزنه اصلا نمیدونم این دختر های ایراونی چرا اینقدر کشته مرده مش هستند والا بلا اگه قرار این موهای زیبا رو اونجوری زنگ زشت بهش بزنن همون بهتر که پتو دور سرشون بکشن :ws3: اهههه اهههه

بدتون نیاد دختر ها

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه دست من باشه که حجاب رو ازاد کنم ( یعنی بیحجابی رو ازاد کنم ) یه شرط براش میذارم که به شرطی خانمهای ایرانی میتونن بی روسری توی خیابون برن که از این مش های زشت که به این زشتی و غلیظی در هیچکجای دنیا دیده نمیشه استفاده نکنن

خداییش من نمیدونم چرا این موهای مشکی قشنگ رو این همه مش میکنند یا تمام مو رو روشن میکنن یا بلوند خیلی روشن مث سفید میزنه اصلا نمیدونم این دختر های ایراونی چرا اینقدر کشته مرده مش هستند والا بلا اگه قرار این موهای زیبا رو اونجوری زنگ زشت بهش بزنن همون بهتر که پتو دور سرشون بکشن :ws3: اهههه اهههه

بدتون نیاد دختر ها

شوما حرف دل مامان منو زدید دکترجون

:ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
اولا حجاب اسلامی با پوشش فرق میکنه.

حجاب اسلامی اصلا فلسفه ای نداره،بلکه یک سنته،که در هر جامعه ای شدت تحجرش فرق میکنه.

در رتبه اول افغانستان و پاکستانه با چادر و روبنده.

در رتبه دوم بعضی عرب ها هستند که فقط چشمشون معلومه.

در رتبه سوم ایران اسلامی با چادر سیاه

در رتبه چهارم مالزی و اندونزی با روسری محکم بسته شده

در رتبه پنجم ترکیه بدون روسری و......

دیدن مو به هیچ وجه تحریک ایجاد نمیکنه

اگر میکرد،مردان آماده تحریک مسلمان با دیدن سریال های خارجی که در صدا و سیمای پر افتخار ملی پخش میشود،هیجانی میشدند.

پس چرا هست؟

لینک به دیدگاه
نه.

میدونی چرا.

چون این حجاب سر باعث شده که این اشخاص زشت بشند.

به خاطر همین بیرون اوردن یک تیکه مو این ها را به زیبایی اصلیشون نمیرسونه.به خاطر همین جاهای دیگه جبران میکنند.

اتفاقا این روسری و شالایی که تو ایران هست خیلی از خانومارو خوشگلتر از حالت عادیشون میکنه :ws3:

اونی که ذاتا به حجاب اعتقاد نداره هیچ جوری نمیشه کنترلش کرد.

لینک به دیدگاه

چون یه چیزی مثل پتو اونم تو روزای گرم تابستون دوره گردن و سره ادم میپیچه و ادمو کلافه میکنه....اگه موضوع تحریک و ایجاد فساده والا این حجابی که ما تو مملکتمون داریم از 100 تا بی حجابی بدتره.....هرچیزی که نیمیش بیرون باشه اتفاقا تحریک بر انگیز تره و بیشتر توجه جلب میکنه....کجا خارج از ایران انقدر موهاشونو قر و فر میدن که ما میدیم؟!!!!یه دم اسبیه معمولی یا ساده و کوتاه و مشابه این....

ولی اینجا فر کرده و مش کرده و سشوار زده پریشون تویه صورت....اینجوری که بدتره تا همش بیرون باشه!

هرچند که مردم ما فعلا خیلیاشون جنبشو ندارن که بخوای بی حجاب باشی...!

لینک به دیدگاه
چون یه چیزی مثل پتو اونم تو روزای گرم تابستون دوره گردن و سره ادم میپیچه و ادمو کلافه میکنه....اگه موضوع تحریک و ایجاد فساده والا این حجابی که ما تو مملکتمون داریم از 100 تا بی حجابی بدتره.....هرچیزی که نیمیش بیرون باشه اتفاقا تحریک بر انگیز تره و بیشتر توجه جلب میکنه....کجا خارج از ایران انقدر موهاشونو قر و فر میدن که ما میدیم؟!!!!یه دم اسبیه معمولی یا ساده و کوتاه و مشابه این....

ولی اینجا فر کرده و مش کرده و سشوار زده پریشون تویه صورت....اینجوری که بدتره تا همش بیرون باشه!

ها والاااااااا

امروز یه دخمل دیدم البته از زاویه بسیاران نزدیک درحد یه نفس

لب نداشت اما به زور رژ برا خودش لبای تپل کشیده بود:w58:

دوستش میگه چرا دیر می کنی تو همیشه

برگشته میگه خب باید حموم برم سشوار بکشم ارایش کنم (البته نگفت صبونه بخورم):w58:

اخه میرم پیش امییییییییییییییییییییر:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
اولا حجاب اسلامی با پوشش فرق میکنه.

حجاب اسلامی اصلا فلسفه ای نداره،بلکه یک سنته،که در هر جامعه ای شدت تحجرش فرق میکنه.

در رتبه اول افغانستان و پاکستانه با چادر و روبنده.

در رتبه دوم بعضی عرب ها هستند که فقط چشمشون معلومه.

در رتبه سوم ایران اسلامی با چادر سیاه

در رتبه چهارم مالزی و اندونزی با روسری محکم بسته شده

در رتبه پنجم ترکیه بدون روسری و......

دیدن مو به هیچ وجه تحریک ایجاد نمیکنه

اگر میکرد،مردان آماده تحریک مسلمان با دیدن سریال های خارجی که در صدا و سیمای پر افتخار ملی پخش میشود،هیجانی میشدند.

اسی جون ما چند بار باید به شما بگیم آخه؟؟؟!!!

صد بار گفتیم موی خانوما یه اشعه داره که اگه یه مرد ببینه هیجانی میشه!

تازه جدیدا اثبات شده تنها ماده ای که این اشعه نمیتونه ازش عبور کنه سربه!

حالا شما هی بگو مردا با دیدن فیلما هیجانی نمیشن.

آخه عزیز من اشعه که از تو تلویزیون عبور نمیکنه...

اینم صدویکبار...

لینک به دیدگاه
نه.

میدونی چرا.

چون این حجاب سر باعث شده که این اشخاص زشت بشند.

به خاطر همین بیرون اوردن یک تیکه مو این ها را به زیبایی اصلیشون نمیرسونه.به خاطر همین جاهای دیگه جبران میکنند.

اينم يه حرفيه ديگه.... بنظر هم منطقي مياد ممنونم از اين تيز بينيت :w72:

بزار ببينيم بقيه نظرشون چيه؟

:ws53:

لینک به دیدگاه

با اين موضوع هم موافقم كاملا ما نه جنبش رو داريم نه فرهنگش رو

لینک به دیدگاه

چون زوریه:banel_smiley_4:

هرچی زوری باشه دردناکه:banel_smiley_4:

من الان بگم برو تا سرخیابون بچرخ میری اما بگم باید بری نمیری:banel_smiley_4:اجبار باعث مقاومت ادما میشه:banel_smiley_4:

بزار حجاب برداشته شه ، میبینی مردم اونوقت همه روسری به سرن

بعدش تو کشور ما حجاب بد معنی شده ، وقتی من میتونم با کلاه هم موهامو بپوشم چرا نمیزارن؟ تو قران اومد جلباب و میگن سینه و گردنم بپوشونید خو من اونو با شال گردن میپوشونم اما گشت ارشاد ما جای اصل قرار دادن قران حرف خودشونو کرسی قرار میدن

لینک به دیدگاه
چون زوریه:banel_smiley_4:

هرچی زوری باشه دردناکه:banel_smiley_4:

من الان بگم برو تا سرخیابون بچرخ میری اما بگم باید بری نمیری:banel_smiley_4:اجبار باعث مقاومت ادما میشه:banel_smiley_4:

بزار حجاب برداشته شه ، میبینی مردم اونوقت همه روسری به سرن

بنظر شما والدين به بچه هاشون بايد بگن درس نخون عزيزم تا بچه هاشون برن شاگرد اول بشن ؟

بعدش تو کشور ما حجاب بد معنی شده ، وقتی من میتونم با کلاه هم موهامو بپوشم چرا نمیزارن؟ تو قران اومد جلباب و میگن سینه و گردنم بپوشونید خو من اونو با شال گردن میپوشونم اما گشت ارشاد ما جای اصل قرار دادن قران حرف خودشونو کرسی قرار میدن

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من جز اون اکثرا نیستم!!!

روسری رو دوس دارم!نمیدونم چرا!!! حس خوبی بهم میده!!!!

سلام به دوستان:

اینکه بعضی دوستان میگ حجاب یه سنته، کاملاً نشون میده یا به اسلام اعتقادی ندارن یا هیچی ازش نمیدونن. رعایت حجاب آیه ی قرآنه و دلیلش رو یه مسلمون چه بدونه و چه ندونه باید رعایت کنه. چه بسیار نکات قران و سنت پیامبر که 1400 سال پیش گفته شدن و تازه یکی یکی دارن خودشون رو نشون میدن. حجاب هم یکی از اوناس.

دوستان زیاد آپدیت نیستند. جنس مذکر بیش از اون اندازه ای که یه جنس مونث فکرش رو میکنه به مسائل جنسی توجه میکنه و در سنین نوجوانی در چند صدم ثانیه هم تحریک میشه(اینا جزو آخرین مطالعات روانشناسیه). 80 درصد مردان مردان با دیدن اندام یا اعضای زنان(به خصوص اگه برجستگی های بدن اونها معلوم باشه) تحریک میشن این عدد برای جنس مونث در حدود 15 درصده.

یه داستان واقعی توی ترکیه برای یه دختر 9 ساله:

دختر 9 ساله ای از طرف معلمش که بی حجاب بود مورد سرزنش قرار میگیره که این چیه و از این حرفا؟

دختره نتونسته چیزی بگه، بعد یه مدتی این دختر یه چندتا شکلات میاره، پوشش همه رو برمی داره الا یکی رو. بعد می بره کلاس اول برای معلم می بره معلم دست می بره و از اون چندتا پوشش دار رو برمی داره، دختره میپرسه چرا بقیه رو که دم دست تر بود برنداشتی، معلم میگه اونی که پوشش داره به نظر تمیزتر و پاکیزه تر میاد. بعد دختره اونجا جواب نهاییشو میده که حجاب هم برای دخترا حکم همون پوشش رو داره که اونا رو تمیزتر و پاکیزه تر به نظر میرسونه. بعداً معلم هم با حجاب اومده بود سرکلاس.

دخترا فکر نکنم چیزی به اسم غیرت داشته باشند(مانند بسیاری از مردای امروز) ولی مردا یه حسی به نام غیرت دارن. اون مردی که مخالف حجابه ، اگه خیلی راست میگه خودش خواهر و مادرش رو بدون حجاب بفرسته بیرون ، من زیاد میشناسم که بخوان با دیدن فقط یه تکه از بدن جنس مونث تا آخرش رو میرن.

لینک به دیدگاه

باز هم حجاب....ما آخرش نفهميديم چرا تو ايران هر كي بخواد يه جورايي تغييراتي بوجود بياره يه راس ميره سر پوشش و خصوصا" پوشش زنان...با هر تغييري تو دوره هاي مختلف ايران هميشه اين پوشش زنان بوده كه زودتر از بقيه مورد بحث قرار گرفت.

من دليل اين نوع پوشش دختران امروزي رو يه جور اعتراض ميدونم...اعتراض جامعه زنان به قوانين حاكم بر اونا...البته قبل از اون حس زيبا پسندي هر انسان بزرگترين دليله....

لینک به دیدگاه

هر جای دنیا که میری دخترای ایرانی تابلوئن...

کوتاهترین دامن ها...شدید ترین آرایش ها...زننده ترین رفتار ها... اونم از آدمایی که اصلا باورت نمیشه...

متاسفانه این نوع پوشش اجباری تو ایران باعث شده جراحی های زیبایی روز به روز افزایش پیدا کنه...بیشترین مصرف لوازم آرایش اونم به خاطر این که ادما فقط چهره تو می بینن...

اینا همش باعث تاسفه...

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4::banel_smiley_4: اینم جزو مسائلی شده که هیچ کس نمیتونه براش جواب بیاره..........تا دختر نباشی نمی فهمی چه زجری داره که حتی درباره پوششتم باقیه باید نظر بدهند.........

اینجا جای اینکه پلیس بفکر امنیت مردم و جامعه باشه فقط گیر دادند به موی بلا گرفته دخترها..........اگرم از ته بزننش بازم گیر میدهند بهشون........

شده قضیه روباهه که بهونه نداشته میگه کلاهت کجه...........

متأسفم برای خودم و همنوعانم که ملاک سنجشمون تارهای موهامونه...........:icon_pf (34):

این سؤاله برای ما چرا فقط اینجا حجاب اجباریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...