رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

نسلشونو منقرض کنیم تموم شه بره :ws3:

به نظرت فایده داره:ws52:

مگه زمان نوح منقرض نشدند همه آدمهای بد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چطوری باز اومدند:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظرت فایده داره:ws52:

مگه زمان نوح منقرض نشدند همه آدمهای بد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چطوری باز اومدند:banel_smiley_4:

آخه مردا منقرض نشدند اگه مردها منقرض بشن بدی هم باهاشون منقرض میشه

لینک به دیدگاه
آخه مردا منقرض نشدند اگه مردها منقرض بشن بدی هم باهاشون منقرض میشه

اگه مردا منقرض بشن بدی هم باهاشون منقرض میشه

(اینجا منظور از بدی زن هاست):there:

چون این نسل نسل راحت طلبه و بدون حجاب راحتترن پس از حجاب فرار می کنن (البته این عذاب و مذاب هم از مد افتاده و مردم فهمیدن خبرایی نیست):ws3:

لینک به دیدگاه

چون این نسل نسل راحت طلبه و بدون حجاب راحتترن پس از حجاب فرار می کنن (البته این عذاب و مذاب هم از مد افتاده و مردم فهمیدن خبرایی نیست):ws3:

الهی بمیرم چقدرم راحت طلبیه حجاب نداشتند.:167:........خودت چند روز با حجاب برو بیرون بعد بهتم گیر بدهند بعدش بیا انوقت نظرتو بگو تا بشنویم

همه عذاب حجاب ما بخاطر شما آقایونه که حتی این آزادی رو هم نمیتونید بهمون ببینید برای محدود کردنمون هزارتا دلیل می آورید..........:w74:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
دکتر جون ممکنه یه مقدار از تجربیاتتون در این زمینه از روزهای اول زندگی در فرنگ بگید؟؟ :ws37:

البته اگر فضولی نیست و میخواین ها!!! :icon_redface:

چشم اصلا با من تعارف نکن راحت بپرس :ws3:

والا وقتی من به خارج رفتم ( یعنی مرا بردند ) در سن بلوغ نبودم که زیاد موقع ورود از ان نوع خاص از تجربیات کشف کنم بخصوص اینکه قبلش هم گاهی با رفتن به دبی یه جورایی واکسیناسیون انجام شده بود :ws3: اما راستش نمیدانم چرا نه در سفر های داخلی با هواپیما و نه در سفر های خارجی شکل و قیافه یه دونه از مهماندار های شرکت هما و بقیه شرکت های هوایی وطنی ها یادم نیست ولی شکل و قیافه و مخصوص لباس اون خانم بلند قد بلوند المانی در لوفت هانزا هنوز یادمه :ws3: بخصوص وقتی اومد و و با من یه وجبی با زبان انگلیسی حرف زد و من هم اصلا کم نیاوردم و رفت بدیگران شراب تعارف میکرد فرودگاه هم که رسیدیم دیگه چی بگم وسط گرم تابستون بود وسایه میدانند که چه تابستانی وهمه چی پوشیده بودند و داشتند پیکار میکردند اوه اوه اوه بعدش هم که شروع کردیم دبیرستان و رفتن در کلاس های مختلط بازم وای وای وای .خواهر دیگه چی بگم ؟:ws3:

لینک به دیدگاه
الهی بمیرم چقدرم راحت طلبیه حجاب نداشتند.:167:........خودت چند روز با حجاب برو بیرون بعد بهتم گیر بدهند بعدش بیا انوقت نظرتو بگو تا بشنویم

همه عذاب حجاب ما بخاطر شما آقایونه که حتی این آزادی رو هم نمیتونید بهمون ببینید برای محدود کردنمون هزارتا دلیل می آورید..........:w74:

شما به این نکته توجه نکردین که من الان تقریبا شیرازی هستم و هر چیز موجب راحتی باشه رو حلال می شمارم

(خواهر من همیشه می گفت اذیت میشه چادر بزنه منم گفتم خو نزن )

لینک به دیدگاه
چشم اصلا با من تعارف نکن راحت بپرس :ws3:

والا وقتی من به خارج رفتم ( یعنی مرا بردند ) در سن بلوغ نبودم که زیاد موقع ورود از ان نوع خاص از تجربیات کشف کنم بخصوص اینکه قبلش هم گاهی با رفتن به دبی یه جورایی واکسیناسیون انجام شده بود :ws3: اما راستش نمیدانم چرا نه در سفر های داخلی با هواپیما و نه در سفر های خارجی شکل و قیافه یه دونه از مهماندار های شرکت هما و بقیه شرکت های هوایی وطنی ها یادم نیست ولی شکل و قیافه و مخصوص لباس اون خانم بلند قد بلوند المانی در لوفت هانزا هنوز یادمه :ws3: بخصوص وقتی اومد و و با من یه وجبی با زبان انگلیسی حرف زد و من هم اصلا کم نیاوردم و رفت بدیگران شراب تعارف میکرد فرودگاه هم که رسیدیم دیگه چی بگم وسط گرم تابستون بود وسایه میدانند که چه تابستانی وهمه چی پوشیده بودند و داشتند پیکار میکردند اوه اوه اوه بعدش هم که شروع کردیم دبیرستان و رفتن در کلاس های مختلط بازم وای وای وای .خواهر دیگه چی بگم ؟:ws3:

بله بله!!! گرفتم!!!:ws3:

ممنون از تقسیم تجربیاتتون! :ws3: :ws37:

لینک به دیدگاه
من خودم بشخصه به روسری و حجاب مو اعتقاد ندارم اما به خاطر اینکه از بچگی روسری پوشیدم الانم یه چی میکنم سرم

چي ميكنيد سرتون ...................................:ws53:

لینک به دیدگاه

سخن من واضح بود نیاز به تفاسیر دروغین نداشت:ws37:

من هر گونه تفسیر و معنی کردن سخنانمو قبول ندارم

لینک به دیدگاه

همین مردهای ایرانی که میگن هیزن،اما تو خارج اصلا به موی زنان توجه نمیکنن.

نمیدونم خاصیت روسری چیه که تا میره عاقبت،یک جهش روحی ایجاد میکنه.

من خودم به هیچ وجه روسری دوست ندارم.

دوست دارم تی شرت بلند با شلوار لی بپوشم.

لینک به دیدگاه
همین مردهای ایرانی که میگن هیزن،اما تو خارج اصلا به موی زنان توجه نمیکنن.

نمیدونم خاصیت روسری چیه که تا میره عاقبت،یک جهش روحی ایجاد میکنه.

من خودم به هیچ وجه روسری دوست ندارم.

دوست دارم تی شرت بلند با شلوار لی بپوشم.

كي گفته مرداي ايراني هيزن........................

نه همشون كه اونطور نيستن :rose:

لینک به دیدگاه
كي گفته مرداي ايراني هيزن........................

نه همشون كه اونطور نيستن :rose:

درسته همشون اینطور نیستن...

ولی وجدانی تقصیر تو هر دو طرف. که بداشون نام خوباشون رو هم بد کرده...

من خودم آدم معمولیم به هیچ کس هم گیر نمیدم چادر داره یا نه...

عقاید هر کسی به خودش ربط داره...

ولی تو این زمونه چادر سرت باشه یه جور می شناسنت...

بی چادر باشی یه جور دیگه...

قبول دارین؟

لینک به دیدگاه
سلام يه سوال :

علت اينكه دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

چرا دوس دارن بدون حجاب مو تو خيابونا راه برن ؟

كلا حجاب مو بنظرشون اجباري هست از طرف آخوندا

fahsha5.jpg

mark.asp?path=1_114al&width=770

خواهشا جوابهاي اساسي و منطقي بديد

ممنونم

چرا باید دوس داشته باشیم؟

توی گرمای العطش 39-40 درجه خیلی قشنگه روسری گذاشتن؟

منم دوس دارم وقتی تو خیابون راه میرم صد مرتبه مجبور نباشم روسریمو درست کنم

منم دوس دارم مثل مردا وقتی باد میاد به سرم برخورد کنه و لابلای موهام بره

منم دوس دارم از خنکی و لطافت هوای اول بهار لذت ببرم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...