رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

ولی تو این زمونه چادر سرت باشه یه جور می شناسنت...

بی چادر باشی یه جور دیگه...

قبول دارین؟

شاید با داشتن چادر بعضی ها فکر کنند طرف با حیاتر است.

اما چادر اکثرا (نه همه) پوشش قشر فقیر و بیسواد جامعه است تا قشر تحصیلکرده.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا باید دوس داشته باشیم؟

توی گرمای العطش 39-40 درجه خیلی قشنگه روسری گذاشتن؟

منم دوس دارم وقتی تو خیابون راه میرم صد مرتبه مجبور نباشم روسریمو درست کنم

منم دوس دارم مثل مردا وقتی باد میاد به سرم برخورد کنه و لابلای موهام بره

منم دوس دارم از خنکی و لطافت هوای اول بهار لذت ببرم...

دارمت:ws3:یه سری شال و روسری اومده که دقیقا اینجوریه یعنی جنسش جوریه که هوا رو به راحتی رد و بدل میکنه اما یه مشکل داره :ws37:نمیزارن سرت کنی:ws3:

لینک به دیدگاه

قشر از خود راضی جامعه و کسانی که تمایل به ازدواج دارن رو هم اضافه کن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
قشر از خود راضی جامعه و کسانی که تمایل به ازدواج دارن رو هم اضافه کن:banel_smiley_4:

نود درصد چادری ها آخه دیگه پیر و رنجورند ، ازدواج کجا بوده.... :banel_smiley_4:

بیشتر افراد بالای 50 سال که چادر میکنند که اصلا هیچکس نگاهشان هم نمیکند.

آخه کسی نیست بگه پیرزن،کسی با موهای سفید تو چکار داره یا تحریک میشه که با هزار بدبختی چادر زیر دندونت میگیری.....

لینک به دیدگاه

آخه کسی نیست بگه پیرزن،کسی با موهای سفید تو چکار داره یا تحریک میشه که با هزار بدبختی چادر زیر دندونت میگیری.....

از یه حاج اقا این حرفا بعیده:ws52:

لینک به دیدگاه

من چادری های جوون گفتم

اونایی که عینک بدون فرم می زنن و روسری ساتن عربی سر می کنن و ساق می پوشن

فکر می کنن الان فوق العاده خوش تیپن و در عین خوش تیپی حجابشونو رعایت کردن پس جاشون هم 100% توی طبقه ی هشتم بهشت در کنار انبیا و اولیا خداست چنان با تکبر با بقیه حرف می زنن تو خیابون با غرور به بقیه نگاه می کنن اکثر این افراد هم در سن 20 یا کمتر ازدواج می کنن خیلی هم سست عنصر هستن چون همشون میگن دیر ازدواج کنیم به گناه می افتیم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

فکر می کنن الان فوق العاده خوش تیپن و در عین خوش تیپی حجابشونو رعایت کردن پس جاشون هم 100% توی طبقه ی هشتم بهشت در کنار انبیا و اولیا خداست چنان با تکبر با بقیه حرف می زنن تو خیابون با غرور به بقیه نگاه می کنن اکثر این افراد هم در سن 20 یا کمتر ازدواج می کنن خیلی هم سست عنصر هستن چون همشون میگن دیر ازدواج کنیم به گناه می افتیم:icon_pf (34):

یعنی جاشون در بهشت نیست !!!! :ws52:

پس این عکس چی میگه؟

attachment.php?attachmentid=1388&stc=1&d=1283283673

لینک به دیدگاه
دارمت:ws3:یه سری شال و روسری اومده که دقیقا اینجوریه یعنی جنسش جوریه که هوا رو به راحتی رد و بدل میکنه اما یه مشکل داره :ws37:نمیزارن سرت کنی:ws3:

الان داری منو؟:banel_smiley_4:بازم حرف روسری رو میزنی؟

یه زن میتونه روسری نذاره ولی با حجابتر از یه زن چادری و کاملا محجبه باشه باحیاتر و با وقارتر

کسایی هستن چادر میذارن بیا و ببین چه ها که نمیکنن:icon_pf (34):

یه زن مجبور نیس خودشو به نمایش بذاره میتونه خیلی معمولی لباس بپوشه اگه یه پسر سویشرت و شلوار جین میپوشه اونم میتونه همونارو زنونشو بپوشه بی خودیم خودشو جینگیلی مستون نکنه که جلب توجه کنه

لینک به دیدگاه
یعنی قرار چادری ها در بهشت حوری بشن؟ گناه دارن هم این دنیا حوری ان هم اون دنیا بشون فشار وارد میشه:ws28:

مگه حجاب فقط به چادر ميگن؟

لینک به دیدگاه

يه سوال :

هر كي حجاب و پوشش كم باشه با كلاسه؟ مرفه؟

لینک به دیدگاه

هر چيزي كه به زور به جامعه تزريق بشه عكس العمل خوبي نداره كسي كه دلش نمي خواد بدنش برهنه باشه حتي انسان هاي اوليه هم براي پوشش خود اقدام مي كردن .به قول قديميها هر كي رو تو قبر خودش ميزارن .حرمت انسان ها بالاتر از اين چيزهاست كه تو يه جامعه حجاب جز قانون جامعه باشه .اين يه توهينه

لینک به دیدگاه

يه سوال :

هر كي حجاب و پوشش كم باشه با كلاسه؟ مرفه؟

بحث من سر با حجابی و بی حجابی نبودا !!!!!!

بحث سر چادر مشکی سر کردن و چادر سر نکردن بود......

مثلا در نظر شما یک زن در سریالی کره ای مثل یانگوم ، پوشش کمه و براتون تحریک ایجاد میکنه؟

لینک به دیدگاه
بحث من سر با حجابی و بی حجابی نبودا !!!!!!

بحث سر چادر مشکی سر کردن و چادر سر نکردن بود......

مثلا در نظر شما یک زن در سریالی کره ای مثل یانگوم ، پوشش کمه و براتون تحریک ایجاد میکنه؟

من تلوزيون زياد نگاه نميكنم و اونجور سريالها رو هم تعقيب نميكنم

پس براي بهتر بفروش رسيدن فيلمو......... بايد از زنهاي نيمه عريان استفاده بشه؟

يك سوال شما تهاجم فرهنگي به چي ميگيد؟

لینک به دیدگاه
هر چيزي كه به زور به جامعه تزريق بشه عكس العمل خوبي نداره كسي كه دلش نمي خواد بدنش برهنه باشه حتي انسان هاي اوليه هم براي پوشش خود اقدام مي كردن .به قول قديميها هر كي رو تو قبر خودش ميزارن .حرمت انسان ها بالاتر از اين چيزهاست كه تو يه جامعه حجاب جز قانون جامعه باشه .اين يه توهينه

نه اينكه ما هم خوب به قانون عمل ميكنيم ها...........

اگه قانون نبود چي ميشد ؟

حالا يه سوال :

منكه از حجاب بدم مياد چطور و به چه طريقي بگم كه من دوس دارم آزاد باشم راحت باشم ؟

لینک به دیدگاه
نه اينكه ما هم خوب به قانون عمل ميكنيم ها...........

اگه قانون نبود چي ميشد ؟

حالا يه سوال :

منكه از حجاب بدم مياد چطور و به چه طريقي بگم كه من دوس دارم آزاد باشم راحت باشم ؟

ميري بيرون داد ميزني ازادي ازادي بعد ميان ميگيرنت ميبرنت وبلاخره اگه يه روزي برگشتي از كنار ميدان ازادي هم رد نميشي البته راننده تاكسي هاي ميتونن دادبزنن اقا ازادي .......اخه برادر من اين جا بگي من دلم نميخواد راحت نيستم ...در ضمن من با اين قانون متاسفانه مشكل دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ميري بيرون داد ميزني ازادي ازادي بعد ميان ميگيرنت ميبرنت وبلاخره اگه يه روزي برگشتي از كنار ميدان ازادي هم رد نميشي البته راننده تاكسي هاي ميتونن دادبزنن اقا ازادي .......اخه برادر من اين جا بگي من دلم نميخواد راحت نيستم ...در ضمن من با اين قانون متاسفانه مشكل دارم:icon_gol:

بنظرم فقط تو نيستي ها............

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...