رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

آخه تو این زمونه حجاب و آوردن گذاشتن فقط به چادر ...

ولی به نظر من آدم بدون چادر می تونی با حجاب و باحیا باشه...

ولی کسایی که چادر ندارن ولی باحیا هستن بعضی از این آدما این باحیاها که چادر ندارن رو بدنام کردن...

به خاطر اون بعضی از این میانسالا ذهنشون با این پر شده که چادر نداشته باشی بی حیا هستی...

نتیجه: چادر حیا نمیار پوشش انسان باعث میشه که طرف چطوری بشناسدش...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من تلوزيون زياد نگاه نميكنم و اونجور سريالها رو هم تعقيب نميكنم

پس براي بهتر بفروش رسيدن فيلمو......... بايد از زنهاي نيمه عريان استفاده بشه؟

يك سوال شما تهاجم فرهنگي به چي ميگيد؟

من هم هیچ علاقه ای به رسانه ملی ندارم. :a030:

اما به هر حال که کنترل تلویزیون را بالا پایین میکنین؟

وقتی یک سریال خارجی میبینین که در آن خانمی سرش بازه،هیجان بهتون دست میده یا نه و چرا؟

من تهاجم فرهنگیو به نابودی آداب و رسوم خوب یک ملت و جایگزینی آن با قسمت بد فرهنگ سایر کشورها میدونم.

حال این فرهنگ تحجر عرب باشه یا فحشای غرب.....

لینک به دیدگاه

سلام به همه

به نظر من مو يكي از نعمت هاي خداونده كه تو زيبايي بسيار تاثير گذاره

دختراي مملكتمون از وقتي كه ياد دارن ، همه همجنساشون رو زير روسري،مقنعه،چادر و ...

ديدن

واين انگار براشون شده ملكه

اين در حاليه كه اصلا در انتخاب خوب يا بد بودن اين موضوع هيچ نقشي نداشتن

لینک به دیدگاه
خوب پیشنهاد بنده در کمال احترام این هست که آقایون اگر در تعجب از این خواسته ی خانوم ها در این مورد هستند میتونند مدت یک هفته یک عدد پتو دور سرشون بپیچند و برند توی خیابان تا بببیند چه حالی داره... فکر کنم اون زمان متوجه میشند چرا بیشتر دختران دوست ندارند حجاب داشته باشند...

دلیل دوم این هست که هر انسانی حق داره پوشش خودش رو خودش انتخاب کنه...

خوب به نظرشون اجباری هست از طرف آخوندها چون واقعا اجباری هست از طرف آخوندها... یکی از شعار های انقلاب اجتماعی یا روسری یا توسری بود...

ما قبلا اینقدر در مورد این موضوع بحث کردیم که بنده بهش حساسیت پیدا کردم... زمانی که اسمش رو میشنوم کهیر میزنم... :shame:

:ws3:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بوووخشید... :icon_redface:

دوست عزیز میشه بگی اجبار کجا هست........الان دانشگاه ها به گند کشیده شده.....

دوست عزیز مگه اسلام گفته کسی پتو بپیچونه؟ خیلی ساد و قشنگ

دوست عزیز این تیپ دختر جوونای ایرانی از هزار تا دخترای اونور ابی بد تره.. خاله من بعد از سال35 از منچستر به ایران آمد...وقتی تیپ پسر و دخترا رو دید میدونی چی گفت ...گفت این اقایون گی هستن؟......این خانمها بد کاره یعنی اگه کسی این تیپ جووونای ایران رو تو شهر منچستر بزنه همه اینجوری:w58: میشن

.تازه خودتم میدونی دلیل بی حجابی خانمها راحتییشون نیست...دلیل یه چیز دیگست خودتم میدونی...

نبود اعتقاد... نبود ایمان

لینک به دیدگاه
من هم هیچ علاقه ای به رسانه ملی ندارم. :a030:

اما به هر حال که کنترل تلویزیون را بالا پایین میکنین؟

وقتی یک سریال خارجی میبینین که در آن خانمی سرش بازه،هیجان بهتون دست میده یا نه و چرا؟

نه ........با ديدن فقط با ديدن يك زن اونم از صفحه تلوزيون .........؟ اون فرد بايد خيلي داغ باشه

من تهاجم فرهنگیو به نابودی آداب و رسوم خوب یک ملت و جایگزینی آن با قسمت بد فرهنگ سایر کشورها میدونم.

حال این فرهنگ تحجر عرب باشه یا فحشای غرب.....

آداب و رسوم كشور ما و عجمها چي بوده ؟ برهنگي؟

لینک به دیدگاه
دوست عزیز میشه بگی اجبار کجا هست........الان دانشگاه ها به گند کشیده شده.....

خب چرا بعضيها قبول ندارن

دوست عزیز مگه اسلام گفته کسی پتو بپیچونه؟ خیلی ساد و قشنگ

دوست عزیز این تیپ دختر جوونای ایرانی از هزار تا دخترای اونور ابی بد تره.. خاله من بعد از سال35 از منچستر به ایران آمد...وقتی تیپ پسر و دخترا رو دید میدونی چی گفت ...گفت این اقایون گی هستن؟......این خانمها بد کاره یعنی اگه کسی این تیپ جووونای ایران رو تو شهر منچستر بزنه همه اینجوری:w58: میشن

.تازه خودتم میدونی دلیل بی حجابی خانمها راحتییشون نیست...دلیل یه چیز دیگست خودتم میدونی...

نبود اعتقاد... نبود ایمان

علتشون خود شيفته گي و خود نشون دادنه؟

لینک به دیدگاه

ما ایرانی ها عادت داریم گند یه چیزی رو در بیاریم....طرف اگه میخوادشلوار تنگ بپوشه...میره تنگ ترین شلوار دنیا رو میپوشه ..که یه خورده از جوراب گشاد تره...

.یا چله تابستون چکمه میپوشه .....

کلاس ساعت 8 میزامپیلی میکنه میاد دانشگاه......فکر کنم ساعت 5 صبح بلند میشه:ws3:........کلا ما همه چی رو باید به گند بکشونیم.......یا مانتوییی میپوشه که مثل سلفون چسبیده به تنش:ws3:....بعد به خودش میگه چرا مردم اینجوری:w58: نگاه میکنن......نمیدونه اگه بابا شاه هم این مانتو رو بپوشه همه نگاش میکنن:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
ما ایرانی ها عادت داریم گند یه چیزی رو در بیاریم....طرف اگه میخوادشلوار تنگ بپوشه...میره تنگ ترین شلوار دنیا رو میپوشه ..که یه خورده از جوراب گشاد تره...

.یا چله تابستون چکمه میپوشه .....

کلاس ساعت 8 میزامپیلی میکنه میاد دانشگاه......فکر کنم ساعت 5 صبح بلند میشه:ws3:........کلا ما همه چی رو باید به گند بکشونیم.......یا مانتوییی میپوشه که مثل سلفون چسبیده به تنش:ws3:....بعد به خودش میگه چرا مردم اینجوری:w58: نگاه میکنن......نمیدونه اگه بابا شاه هم این مانتو رو بپوشه همه نگاش میکنن:4chsmu1:

آره موافقم.ولی بعضی وقتها این گیردادنهای بیخود گشتها باعث میشه مردم بدتر کنند و هم جلب توجه بیشتر میشود.......

البته توی بازارهم بگردی مانتوی درست و درمون پیدا نمیشه ..........:ws46:

لینک به دیدگاه
آره موافقم.ولی بعضی وقتها این گیردادنهای بیخود گشتها باعث میشه مردم بدتر کنند و هم جلب توجه بیشتر میشود.......

البته توی بازارهم بگردی مانتوی درست و درمون پیدا نمیشه ..........:ws46:

قبول دارم.....67%:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آداب و رسوم كشور ما و عجمها چي بوده ؟ برهنگي؟

درود.

اولا شما تکلیفتون را با برهنگی مشخص کنین.

یعنی چه کسی در نظر شما برهنه میاد؟

یک خانم با پیراهن بلند و شلوار بدون روسری از نظر شما برهنه است؟

بنده از آداب تحجرگونه نام بردم،نه اینکه همه آداب عرب ها بد است.

چادر و پوشش با روبنده که زنان در زمان رضاخان داشتند و هنوز هم در افغانستان دارند،یک پوشش متحجرانه است

که جز تحقیر زنان ارمغانی ندارد،همانطور که لخت کردن و به نمایش گذاشتن زنان،او را تحقیر میکند.

دیشب وقتی بانوان فوتبالیست ایران را دیدم که با چه پوشش مزخرفی فوتبال بازی میکردند و عرق میریختند.

بر حیوانیت مردان شهوتران دنیا از مسلمان و غیر مسلمان گریستم.

لینک به دیدگاه

باعث و بانی این نتایج محدودیت هایی هست که اعمال شد در هر زمینه ای بدبختانه تضاد طبقاتی ارزو بر دل ماندن هم ظرفیت میخواد که اگه نداشته باشی در شکل عقده بروز میکنه و نورعلی نور!

لینک به دیدگاه
درود.

چادر و پوشش با روبنده که زنان در زمان رضاخان داشتند و هنوز هم در افغانستان دارند،یک پوشش متحجرانه است

که جز تحقیر زنان ارمغانی ندارد،همانطور که لخت کردن و به نمایش گذاشتن زنان،او را تحقیر میکند.

دیشب وقتی بانوان فوتبالیست ایران را دیدم که با چه پوشش مزخرفی فوتبال بازی میکردند و عرق میریختند.

ممنون از احساس همدردیتان:icon_gol::icon_gol: ...........وقتی یه مرد گریه کنه ببینید چقدر کار خرابه.....:icon_pf (34):

منم مطلبتونو که خوندم دلم گرفت

ولی واقعا کسی حتی یه لحظه به این موضوع فکر کرده ؟

همیشه تابوده مقصر زنان بودند غافل از اینکه مردانی هستند هوسران که تمام انسانیت را به لجن کشیدند در همه نقاط جهان هستی:sigh:

لینک به دیدگاه

معيار ومحك درستي يا غلط بودن يك امر يا موضوع راي اكثريت يا اقليت هوادان آن موضوع نيست ...........

تبليغات ؛ پول خرج كردن ؛ جو وموج ايجاد كردن دروغگويي وشايعه پراكني و.و.و

حقايق را ميتوان وارونه ساخت ...........

قران مي فرمايد :

من خدا از اول خلقت تا زمان خاتم الانبياء محمد بن عبد الله ؛ هرچه پيامبر؛ براي اين بشر فرستادم ؛ مردم ؛ پيامبران راتكذيب كردند وحق را دوست وقبول نداشتند

لینک به دیدگاه
ممنون از احساس همدردیتان:icon_gol::icon_gol: ...........وقتی یه مرد گریه کنه ببینید چقدر کار خرابه.....:icon_pf (34):

منم مطلبتونو که خوندم دلم گرفت

ولی واقعا کسی حتی یه لحظه به این موضوع فکر کرده ؟

همیشه تابوده مقصر زنان بودند غافل از اینکه مردانی هستند هوسران که تمام انسانیت را به لجن کشیدند در همه نقاط جهان هستی:sigh:

زن ومرد مطرح نيست ...........هر دو مقصر هستند ...........

وقتي رابطه با خدا قطع شود وشهوت وقدرت به جاي عقل وايمان ؛ حكومت كنند ........هر دو جنس زن ومرد ضرر ميكنند

لینک به دیدگاه
درود.

همين زناي نيمه عريان جامعه كه اگه لخت مادر زاد در جامعه رفت و آمد كنن اونقدر جلب توجه نميكنن كه با اين وضع دارن تو جامعه ميگردن

5درصد خانوما اينطور هستن فكر نكنم بقيشون قبول كنن

فتواي شما كاملا يك طرفست

لینک به دیدگاه
بنظرم حرفای اسی منطقیه و یک طرفه نیست تو فتوات چیه ؟بگو بدونیم

منكه گفتم با شلوار و بلوز يا دامن و بلوز و اين جور پوشش ها موافقم

ولي بعضي خانوما طوري لباس ميپ.شن كه گفتم اون لباس نيمه عريانشون

بيشتر جلب توجه ميكنه از زماني كه شايد لخت مادر زاد باشن

به قول يكي از دوستام : اگه تو ايران آزادي باشه دختراي ايراني روي اروپا تركيه و كل ممالك بي حجاب و آزاد رو سفيد ميكنن اينطور نيست؟

لینک به دیدگاه
منكه گفتم با شلوار و بلوز يا دامن و بلوز و اين جور پوشش ها موافقم

ولي بعضي خانوما طوري لباس ميپ.شن كه گفتم اون لباس نيمه عريانشون

بيشتر جلب توجه ميكنه از زماني كه شايد لخت مادر زاد باشن

به قول يكي از دوستام : اگه تو ايران آزادي باشه دختراي ايراني روي اروپا تركيه و كل ممالك بي حجاب و آزاد رو سفيد ميكنن اينطور نيست؟

پوشش هر کسی به خودش مربوط میشه اگر کسی بدش میاد میتونه نگاه نکنه این حرفت یجور توهین به خانوماست یعنی درک ندارن بزور باید محدودشون کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...