رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فیلم راننده تاکسی با کارگردانی اسکورسیزی و با بازی رابرت دنیرو:ws50: سال 1976 ساخته شده!:w58:

ماشالا رابرت چه خوشگل بوده ها! اون موقع 33 سالش بوده! :45645:

این فیلم در مورد یه نفره به اسم تراویس (دنیرو)که شبا خوابش نمیبره و میره راننده تاکسی شیفت شبا میشه و میخواد جامعه رو نجات بده و قبلا یه دختر فراری سوار ماشینش شده بود و حالا میخواد اون دخترو نجات بده و به خونوادش برگردونه و دیگه صبرش میتمومه و برای اینکار دست به خشونت میزنه! و سه نفرو میکشه!!!

اینم یه دیالوگیِ که تراویس اولای فیلم میگه:

- توی شب همه جوری حیوونی بیرون میاد، فاحشه ها بدکاره ها عوضی ها عملی ها معتاد ها مرض فساد! یه روزی یه بارون واقعی تمام کثافت های خیابون رو میشوره!

MV5BMTQ1Nzg3MDQwN15BMl5BanBnXkFtZTcwNDE2NDU2MQ@@._V1._SY317_CR9,0,214,317_.jpg

فیلمِ تاریکی بود به نظرم یعنی یه حقیقت تلخ بود ولی کمی خوش بینی هم لازمه تو فیلم ها باشه به نظرم!:hanghead:

لینک به دیدگاه

فیلم leon با بازی ژان رنو و ناتالی پرتمن؛ امروز صبح دیدم؛ ناتالی 12 سالش بود همش، لامصب از همون بچگی داغ بود:whistle:

خوبه فیلم خوبیه،‌ آخرین صحنه اش رو دوست داشتم که ژان رنو گفت:‌ این از طرف ماتیلداست:ws37:

لینک به دیدگاه

فیلمquills یا قلم پر ها

جالب بود هر چند زیاد تحت تاثیرم قرار نداد

تیکه جالب فیلم هم این بود:

سیاست مدار وقتی فرمان کشتن میده هرگز خودش شمشیر بدست نمی گیره

لینک به دیدگاه

11-11-11

اولش فکر کردم فیلم خوبی میشه.

بعد ک جلو تر رفت متوجه نقاط ضعفش شدم.

موضوع اعتقاد ب خدا، بحث اصلی فیلم بود و کلا زاویه دیدیش رو دوست داشم اما می تونستن فیلم رو کمی پیچیده تر بسازن و البته یکم از این حالت مثلا ترسناک ب حالت ترستان رال تبدیل کنن.

(اگر لینک دانلود خواستید با سرچ توی گوگل پیدا می شه؛ اما اگر مشکل بود و یا فیلی . پ خ بدید . بفرستم براتون )

2.jpg

لینک به دیدگاه

فیلم آدم کش....

خیلی قشنگ بود...

ماجرای یه نفر بود که اعتراف کرده بود 3 نفر رو کشته اما روانشناس پزشکی قانونی شک داشت که اون آدم کش باشه و....

لینک به دیدگاه

بچه ها خواهشا اسمهای اصلی فیلمو هم بذارین.2 تا عکسم بذارید با بازیگرا و کارگردان که آدم بدونه چی به چیه خب.

مثلا این آدم کشو من بخوام ببینم .اسمش چیه؟ :banel_smiley_4:اسمش چیه؟ Killer?Murderer? hit man?

همون hit man ه منظورتون ؟:ws37:

لینک به دیدگاه

Persepolis-Recreated

:sigh:

Persepolis-Recreated-1.jpg

دانلود کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از امپراتوری کورش شروع می کنه تا حمله الکساندر (اسکندر)

از اشارات ب سیستم باغداری کورش بگیر تا سیستم نامه نگاری و حتی فدرال بندی .....(از همش ی اشاره هایی می کنه )

جالبه .

گوینده فرانسوی هم این مورد رو ذکر می کنه ک علاوه بر اینکه پرسپولیس موقع رسیدن الکساندر بی دفاع بود، باز هم اون این محل زیبا رو ب اتش کشید .:icon_razz:

راستی ی مورد دیگه هم اینکه . الکساندر داریوش سوم رو شکست داد . نه داریوش کبیر رو ....

توی فیلمی ک انجلینا جولی هم نقش مادر الکساندر رو داره . این طوری نشون می دن ک داریوش کبیر از الکساندر شکست خورد ...

در حالی ک فقط ب داریوش اول لقب کبیر می دادن نه ب داریوش سوم.....

لینک به دیدگاه
بچه ها خواهشا اسمهای اصلی فیلمو هم بذارین.2 تا عکسم بذارید با بازیگرا و کارگردان که آدم بدونه چی به چیه خب.

مثلا این آدم کشو من بخوام ببینم .اسمش چیه؟ :banel_smiley_4:اسمش چیه؟ Killer?Murderer? hit man?

این آدمکشی که من دیدم ایرانی بود به نظرم اصلااااااااااااااا جالب نبود ...

لینک به دیدگاه

خیلی وقته هیچ فیلمی ندیدم.

یعنی حوصله اش را ندارم دیگه.

بیشتر ترجیح میدم انیمیشن ببینم.

ای کاش لس آنجلس بودم میرفتم هالیوود داستان اسباب بازی 3 رو بدون سانسور میدیدم. :sigh:

لینک به دیدگاه

خب فیلم ایرانیه...به روز می خوای خارجیشو ببینی؟:w58:

با بایزی حامد بهداد - بهرام رادان- مهتاب کرامتی و....:w16:

لینک به دیدگاه

بچه ها من کلی فیلم دیدم دیگ فایده نداره ...هرچی میبینم آخرش معلومه ...یه چند تا اعتیاد چدید پیدا کردم محشره .....منظورم سریال هایی که سایت های متنوع میزارن ....کیا اهل سریال ان من چند صدتایی رو میبینم خوبه ...؟ کسی هست پیشنهادی داشته باشه

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...