رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بچه ها من کلی فیلم دیدم دیگ فایده نداره ...هرچی میبینم آخرش معلومه ...یه چند تا اعتیاد چدید پیدا کردم محشره .....منظورم سریال هایی که سایت های متنوع میزارن ....کیا اهل سریال ان من چند صدتایی رو میبینم خوبه ...؟ کسی هست پیشنهادی داشته باشه

:ws3:

the big bang theory .

لینک به دیدگاه
بچه ها من کلی فیلم دیدم دیگ فایده نداره ...هرچی میبینم آخرش معلومه ...یه چند تا اعتیاد چدید پیدا کردم محشره .....منظورم سریال هایی که سایت های متنوع میزارن ....کیا اهل سریال ان من چند صدتایی رو میبینم خوبه ...؟ کسی هست پیشنهادی داشته باشه

سریال Breaking Bad خیلی قشنگه:a030:

امتیاز 9.4 از IMDB

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

درام - جنایی - خونوادگی:ws37:

Breaking_Bad_-_Season_1.jpg

images?q=tbn:ANd9GcTVpMZ0FrW5wu5eEmCaMhy97iKL4o07_yMUttq_3n6yf2GkviqckjQAJUldCQ

لینک به دیدگاه

هیروز رو ببین خیلی قشنگه

قلب یخی هم بد نیست

لینک به دیدگاه

من از فیلمای کره ای اصلا خوشم نمیاد ولی این فیلمُ من 3 بار دیدم و خیلیم خوشم میاد خیلی قشنگه!:icon_redface::ws3:

روزگار شاهزاده

princess-hours3.jpg

لینک به دیدگاه
من از فیلمای کره ای اصلا خوشم نمیاد ولی این فیلمُ من 3 بار دیدم و خیلیم خوشم میاد خیلی قشنگه!:icon_redface::ws3:

روزگار شاهزاده

princess-hours3.jpg

خداییش این خیلی باحاله منم دیدمش:a030:

جدیدن یکی دیگشم اومده اسمش پسران برتر از گل هست اینم مثل همینه تقریبا

لینک به دیدگاه
wow

9.4

لینک دانلود داری؟:ws37:

ضمنان تموم شده یا ادامه داره؟

اوهوم دارم :ws37:

تموم نشده... از شبکه amc در حال پخشه

4 فصلش پخش شده

لینک به دیدگاه

127 hour

اولش به نظر فیلم خوبی میومد.اما خوب نبود.

یه فیلم ایرانی هم دیدم موج سوم اسمش بود.چرت به معنای واقعی کلمه.سریال سوپرنچرال رو هم دارم میبینم خوبه.

i love you philip morris خوب بود

12 angry man خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه
the big bang theory .

موضوع و سبک اش چیه :ws3:

سریال Breaking Bad خیلی قشنگه:a030:

امتیاز 9.4 از IMDB

درام - جنایی - خونوادگی:ws37:

Breaking_Bad_-_Season_1.jpg

images?q=tbn:ANd9GcTVpMZ0FrW5wu5eEmCaMhy97iKL4o07_yMUttq_3n6yf2GkviqckjQAJUldCQ

چون مثل خودمی ندید قبول این میبرم تو لیست دان :a030:

هیروز رو ببین خیلی قشنگه

قلب یخی هم بد نیست

127 hour

اولش به نظر فیلم خوبی میومد.اما خوب نبود.

یه فیلم ایرانی هم دیدم موج سوم اسمش بود.چرت به معنای واقعی کلمه.سریال سوپرنچرال رو هم دارم میبینم خوبه.

i love you philip morris خوب بود

12 angry man خیلی خوب بود

داشتم ناامید میشدم .....آخه سریال هایی که من میبینم و باهاشون حرکت میکنم اینان نظراتتون بگین ببینم سلیقه ام چقدر افتضاح ...

سوپرنچرال که تقریبا عاشقشم....

خاطرات یک خون آشام هم به همچنین ....

پیاده روی مردگان .......

ترا نواا................

یه مینی سریال هم هست پیوند برادری .....

فکر کنم خیلی سریال های بدی رو میبینم ...نظرتون چیه:w58:

لینک به دیدگاه
موضوع و سبک اش چیه :ws3:

طنز

4 تا فیزیکدان هستن.

یکی فیزیک تجربی - یکی تئوری - یکی ستاره شناس و یکی مهندس مکانیک . مثلا از نوابغ دانشگاه های امریکا ان.

ورود ی دختر ب همسایگی اینا . مسیر زندگی هاشون رو عوض می کنه . و با تصاویر بهتری از زندگی واقعی اشنا می شن.

اگر دوست داشته باشی می تونی وسط حرفهای عجیب غریب شون ی چیزهایی هم یاد بگیری. :ws3:

هنوز در حال پخش هستن . 4 فصل کامل اومده . و فصل 5 داره پخش می شه . جایزه هم گرفته. ...

لینک به دیدگاه

داشتم ناامید میشدم .....آخه سریال هایی که من میبینم و باهاشون حرکت میکنم اینان نظراتتون بگین ببینم سلیقه ام چقدر افتضاح ...

پیاده روی مردگان .......

ترا نواا................

خاطرات خوت آشام رو هنوز پخش میکنه؟؟؟؟؟

من اخرشو ندیدم نمی دونم اخرش چی شد

لینک به دیدگاه
بچه ها من کلی فیلم دیدم دیگ فایده نداره ...هرچی میبینم آخرش معلومه ...یه چند تا اعتیاد چدید پیدا کردم محشره .....منظورم سریال هایی که سایت های متنوع میزارن ....کیا اهل سریال ان من چند صدتایی رو میبینم خوبه ...؟ کسی هست پیشنهادی داشته باشه:ws3:
band of brothers جنگی و کمی‌ کمدی! جالبه:w16:
لینک به دیدگاه
طنز

4 تا فیزیکدان هستن.

یکی فیزیک تجربی - یکی تئوری - یکی ستاره شناس و یکی مهندس مکانیک . مثلا از نوابغ دانشگاه های امریکا ان.

ورود ی دختر ب همسایگی اینا . مسیر زندگی هاشون رو عوض می کنه . و با تصاویر بهتری از زندگی واقعی اشنا می شن.

اگر دوست داشته باشی می تونی وسط حرفهای عجیب غریب شون ی چیزهایی هم یاد بگیری. :ws3:

هنوز در حال پخش هستن . 4 فصل کامل اومده . و فصل 5 داره پخش می شه . جایزه هم گرفته. ...

مرسی ...میرم دنبالش:ws3:

خاطرات خوت آشام رو هنوز پخش میکنه؟؟؟؟؟

من اخرشو ندیدم نمی دونم اخرش چی شد

پخش که تا دوهفته پیش پخش میکرد اما همه سریال ها به خاطر کریسمس یه استپ عجیب خورده به خصوص همین خاطرات یک خون آشام .....سوپرنچرال و پیاده روی مردگان فکر کنم این هفته آخرش بود بقیشون از 60 تا 75 روز بعد از آخرین پخش شروع میکنن .....:4564:

لینک به دیدگاه

پیاده روی مردگان .......

ترا نواا................

من از بین اینا فقط سوپرنچرال رو دارم میبینم که بد نیست.بقیشو ندیدم اما میدونم جزو سریال های تاپ نیستن

breaking bad

the wire

dexter

game of thrones

the sopranos

rome

oz

justified

اینا رو میدونم جزو بهترین ها هستن

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

هفته ی پیش جدایی نادر از سیمین رو دیدیم....همه می دونن موضوعش چیه دیگه...نگم :ws3:

چند روز پیش هم " ورود آقایان ممنوع" ...قضیه ی یه دبیر شیمیه مرده که می ره یه دبیرستان دخترونه درس می ده...کمدی بود :w16:

لینک به دیدگاه
هفته ی پیش جدایی نادر از سیمین رو دیدیم....همه می دونن موضوعش چیه دیگه...نگم :ws3:

چند روز پیش هم " ورود آقایان ممنوع" ...قضیه ی یه دبیر شیمیه مرده که می ره یه دبیرستان دخترونه درس می ده...کمدی بود :w16:

دوتا از بهترین فیلمهای امسال ک من هرکدومو 3 بار رفتم سینما دیدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...