رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

همیشه قشنگ بازی میکنه

فیلم درخشان هم فکر کنم بازی کرده مال دهه70یا 80 که جزو برترین فیلم های ترسناک قرار گرفت.

آره....تعریفشو چن روز پیش خیلی شنیدم...دوس دارم ببینمش:ws37:

لینک به دیدگاه

من the painted veil رو دیدم، ریتش تو imdb 7.5 هست.

من ک خیلی فیلمو دوس داشتم، روند خوبی داره، بازی خوبی از نائومی واتس و اینکه اونایی ک دنبال یه داستان عاطفی خوب هستن، این فیلم خوش ساخت و دوستداشتنی ای بود:whistle:

اینم لینک فیلم در imdb ک میتونید بیشتر باش آشنا شید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
حس ششم....محشر بودا! :62izy85:

آخرش خیلی باحال بود.البته در این حدی هم که شما بالا پایین می پری به نظرم محشر نبود :ws37:

من جدیدا Sorcerers Apprentice رو دیدم. Nicolas Cage

:ws52: خیلی جالب نبود.معمولی بود.

آخی یاد NEXT افتادم.اون قشنگه :ws37:

لینک به دیدگاه
آخرش خیلی باحال بود.البته در این حدی هم که شما بالا پایین می پری به نظرم محشر نبود :ws37:

من جدیدا Sorcerers Apprentice رو دیدم. Nicolas Cage

:ws52: خیلی جالب نبود.معمولی بود.

آخی یاد NEXT افتادم.اون قشنگه :ws37:

آخه خیلی واسم جالب بود .....مث فیلمای روح دار دیگه ای سعی نکرده بود زیاد پرو بال بهش بده...بخاطر خوشم اومد چون قابل قبول بود واسم:ws37:

لینک به دیدگاه

فیلم 127 ساعت رو دیدم

البته اخریش نبود ولی این یادم مونده بود

اگه میخواین ذره ای از قابلیت های خودتون رو بشناسید حتما این فیلم رو که براساس یک ماجرای واقعی هست تماشا کنید

راستی قرارمون این نبود بیایین اسم فیلمو بنویسین

یه دوسه خط هم درمورد داستان فیلم ونکاتی که به چشمتون اومده وخلاصه جزئیات فیلم اضافه کنید

موفق باشیم

لینک به دیدگاه

memento

محصول سال 2000

یه فیلم دیگه از نولان که هرچند به پرستیژ و اینسپشن نمیرسه اما جای خودش رو داره.اگه به ترتیب فیلمای نولام رو نگاه کنید یه سیر تکاملی توش میبینید.

نولان کارگگردانی هست که حتی وقتی میاد بتمن رو میسازه بهترین بتمن رو میسازه.

شاید هیچ کارگردانی مثل نولان نتونه بیننده رو تو فیلم غرق کنه و افرادی رو که تو خونه میشینن فیلم نگاه میکنن بعد از تمام شدن فیلم،وسوسه میکنه که یه بار دیگه دکمه ی play رو بزنن.

فیلم رو ببینید و اگه پرستیژ و اینسپشن رو ندیدین هنوز اول این رو نگاه کنید و حتما هم سعی کنید با کیفیت خوب نگاه کنید.چون حالات صورت بازیگرها تو انتقال حس فیلم خیلی مهم هست

لینک به دیدگاه

دریای درون sea inside

فیلمی به زبان اسپانی ست و سال 2004 جایزه بهترین فیلم اسکارو گرفته و موضوعش جالب بود

داستان یه مردی بود که تو دریا میوفتهو گردنش میشکنه و فلج میشه و 29 ساله که داره تلاش میکنه از دادگاه حق مرگشو بگیره !

لینک به دیدگاه

هوش مصنوعی که تو تاپیک فیلمای با ارزش گفتمش

THOR زیادی تخیلی و افسانه ای بود من زیاد خوشم نیومد اما بعضیا خوششون میاد ، ژانر سوپرقهرمانی داره

winwin فیلمی در مایه ی طنز هست که من عاشق نقش اولش paul giamatti هستم و اگه بیکار بودید ببینید برای پر کردن وقت خوبه

اینسیدیوس ، مثلا ژانر وحشته اولای فیلم خیلی خوبه اما آخراش خیلی مسخره و آماتور میشه

لینک به دیدگاه

خب من خوره فیلم دارم زیاد فیلم میبینم ومتاسفانه تازگیا درهم هم میبینم!

از الیس دردنیای عجایب بگیر تا سریال اسپارتاکوس از kill shut بگیر تا یازده ساعت وچندروز پیش هم فیلم امریکایی با بازی جرج کلونی:biggrin:

لینک به دیدگاه
من دارم sin city رو میبینم.

:icon_pf (34):

بابا صحنه هاش خشنه:ws44: .با روح من جور در نمیاد.

این خشونت رو که تاویل ذات وواقعیت دنیای ادمیست رو فاکتور بگیر سه داستان مفهومی با گرهی درپایان واقعا فیلم خوبی رو به تصویر کشیده

نوع نمایش وایده فیلم جدا برای من جالب بود

هنوز هم صحنه اعدام نیمچه غول زشت وخوش قلب فیلم با صندلی برقی جلوی چشممه

لینک به دیدگاه
خب من خوره فیلم دارم زیاد فیلم میبینم ومتاسفانه تازگیا درهم هم میبینم!

از الیس دردنیای عجایب بگیر تا سریال اسپارتاکوس از kill shut بگیر تا یازده ساعت وچندروز پیش هم فیلم امریکایی با بازی جرج کلونی:biggrin:

اسپارتاکوس درهمه جانه من؟ یه جوری گفتی انگار ارزش دیدن نداره :w000: اسپارتاکوس شاهکاره ، بازیگره نقش اولش هم 1 هفته پیش فوت کرد. خدا بیامرزتش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...