رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اسپارتاکوس درهمه جانه من؟ یه جوری گفتی انگار ارزش دیدن نداره :w000: اسپارتاکوس شاهکاره ، بازیگره نقش اولش هم 1 هفته پیش فوت کرد. خدا بیامرزتش

نه میگم که ژانرای مختلف و فواصل زمانی وموضوعات مدنظرمه

اره برای خودش اثر فاخری محسوب میشد

الانم میخوام برم دوباره یه شاهکاررو تماشا کنم

همشهری کین!

خلاصه داستان : “همشهری کین” یک فیلم آموزشی کامل برای تمام سینماگرایان است.یکی از شاهکار های سینمای جهان. تنها با دیدن این اثر تاریخی میتوان به اعتبار این فیلم پی برد. امروزه هر فیلمی که مخاطب جذب می کند بدون شک قسمتی از کار سینمایی خود را از معجزه ی اورسن ولز یعنی همین فیلم “همشهری کین” به ارث برده است. اگر اورسن ولز ۲۵ ساله ای نبود تا همشهری کین را به دنیای سینما تقدیم کند، آیا امروز سینما می توانست تاثیر گذار ترین هنر باشد؟ آیا کاپولا به فکر ساختن پدرخوانده می افتاد؟ ویا حتی دیوید لینچ، آیا این نابغه می توانست نبوغش را در جاده ی مالهالند به نمایش بگذارد؟ شاید من امروز نتوانم همشری کین را به عنوان بهترین فیلم مورد علاقه ام انتخاب کنم، اما آنچنان مبهوت قدرت ولز شدم که به جرئت می توانم بگویم که اورسن ولز در دنیای فیلم همان بتهون در دنیای موسیقی و همان لئوناردوداووینچی در دنیای نقاشی ست. اورسن ولز در این فیلم هیچ جای ایرادی باقی نگذاشته

نام فیلم : Citizen Kane – همشهری کین

ژانر: درام , کلاسیک , رازآلود

کارگردان: Orson Welles

نویسنده : Herman J. Mankiewicz , Orson Welles

بازیگران: Orson Welles, Joseph Cotten, Dorothy Comingore, Everett Sloane, Ruth Warrick

سال انتشار: ۱۹۴۱

کیفیت : Dvdrip

فرمت: Mkv

حجم: ۴۰۰ مگابایت

مدت فیلم : ۱۲۰ دقیقه

زیرنویس : انگلیسی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

dl214.gif

نام فیلم: همشهری کین

کارگردان:

رتبه: ٢۹

لینک دانلود:

سرور اول

سرور دوم

لینک به دیدگاه
این خشونت رو که تاویل ذات وواقعیت دنیای ادمیست رو فاکتور بگیر سه داستان مفهومی با گرهی درپایان واقعا فیلم خوبی رو به تصویر کشیده

نوع نمایش وایده فیلم جدا برای من جالب بود

هنوز هم صحنه اعدام نیمچه غول زشت وخوش قلب فیلم با صندلی برقی جلوی چشممه

آره داستانش که خیلی خوب بود.ولی من بعضی جاها خدایی دیگه نمی تونستم ببینم فیلمو بقیه شو می ذاشتم فرداش می دیدم :4chsmu1:

چشامو می بستم تقریبا تو صحنه های خشن

اون صحنه ای که Bruce Wills اون یارو زرده رو (که اسمش یادم رفته)داشت له می کرد همش جلو چشمه :w00:

از نکات جالب فیلم هم شنیدن ازیر پلیس تو کل فیلم بود :4chsmu1:

و اینکه

I take away his weapon

Both of them

:brodkavelarg:

:w888:

لینک به دیدگاه

من دارم این روزا سریال Flash Forward میبینم

بسیار قشنگه.

خیلی بهتر از Lost ه.البته امیدوارم آخرش مثه Lost نباشه :banel_smiley_4:

پیشنهاد می کنم ببینید Mystery جالبیه

flashforward_poster-768x1024.jpg

Drama | Mystery | Sci-Fi

After the entire world's population blacks out for approximately 2 minutes and 17 seconds, which in effect causes the entire world to see a glimpse of life 6 months into the future, an elite FBI task force is formed to investigate who/what caused the global blackout, whether the events foreseen were simply flashes or true events of what's to come, and whether or not it could possibly happen again...

بر اثر یه سری آزمایشات کل مردم دنیا به مدت 2 دقیقه و 17 ثانیه بیهوش می شن و 2 دقیقه و 17 ثانیه از آینده ی 6 ماه بعدشون رو می بینند.

همینطوری که توی عکس دیده میشه چند تا از بازیگرای Lost هم توش بازی می کنن

شهره آغداشلو هم توش بازی می کنه

لینک به دیدگاه

خطر لوس شدن فیلم :ببین تا آخرش میفهمی ، فصل 2شو نساختن ، البته این داستان الانی به آخر میرسه ها ، اما به داستان جدید ساخته میشه تو قسمتای آخر که اون نصفه میمونه

لینک به دیدگاه
خطر لوس شدن فیلم :ببین تا آخرش میفهمی ، فصل 2شو نساختن ، البته این داستان الانی به آخر میرسه ها ، اما به داستان جدید ساخته میشه تو قسمتای آخر که اون نصفه میمونه

یعنی تو فصل اول داستان Black Out کلا تمومه؟ بعد تو فصل 2 یه چیز دیگه شروع میشه؟

چه ضایع.:banel_smiley_4:

خب بقیه شو می سازن دیگه

نصفه که نمی ذارن مثه ما.میذارن؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

فصل 2 نداره ؛ کلا این کانالش اعلام کرد ادامه شو نمیسازه اما گفته اگه کانال دیگه ای دلش بخواد بسازه امتیازشو میفروشه:banel_smiley_4:

آخه نمیخوام فیلمو بگم ببین خودت

لینک به دیدگاه
فصل 2 نداره ؛ کلا این کانالش اعلام کرد ادامه شو نمیسازه اما گفته اگه کانال دیگه ای دلش بخواد بسازه امتیازشو میفروشه:banel_smiley_4:

آخه نمیخوام فیلمو بگم ببین خودت

آها فهمیدم

:icon_pf (34):

مسخره ها :w888:

لینک به دیدگاه
خب من خوره فیلم دارم زیاد فیلم میبینم ومتاسفانه تازگیا درهم هم میبینم!

از الیس دردنیای عجایب بگیر تا سریال اسپارتاکوس از kill shut بگیر تا یازده ساعت وچندروز پیش هم فیلم امریکایی با بازی جرج کلونی:biggrin:

سجاد جان من یه سوال دارم خوب جواب بده.نظرت راجع به فیلم امریکایی چیه؟چطور فیلمی بود؟

لینک به دیدگاه
سجاد جان من یه سوال دارم خوب جواب بده.نظرت راجع به فیلم امریکایی چیه؟چطور فیلمی بود؟

خب برداشت من نگاه موشکافانه کارگردان فیلم به تنهایی ادماست

به اینکه این تنهایی رو برچه اساسی به دست میارن وچطوری میخوان ازش فرار کنن

کشتن دختر سکانس اول فیلم درحالیکه اونو برای مثلا کمک میفرستاد یه جورایی حفاظت از تنهایی بود که جرج کلونی درنقش یک قاتل حرفه ای بهش نیاز داشت چه از لحاظ شغلی وچه از نظر ذهنی

اما وقتی درایتالیا یک مراوده ذهنی با فاحشه برقرار میکنه دیگه نمیتونه دربرابر خواستش برای تنهایی مقاومت کنه(سکانسی که برای دیدن دختره به محل کارش میره ووقتی میبینه نیست برمیگرده پس فقط ارتباط برای ارضای نیازها نیست)

درادامه فیلم وهرچه به پایان فیلم نزدیک میشیم تقابل بایدهای شغلیش با احساسات یک مرد تنها وبالطبع با ته مایه هایی از افسردگی پررنگ تر میشن وشاید مثل فیلم دیوانه ای از قفس پرید رهایی وشکستن حصارها توصیه ایست که درقالب پیغام فیلم به دست بیننده میرسه

درکل انتون کوربین نشون داده که وقتی روی موضوعی زوم میکنه بخوبی وبدون نیاز به جلوه های ویژه ودیالوگ های طولانی میتونه حرفش رو به بینندش منتقل کنه

فیلم امریکایی برای دیدن گزینه خوبی به شمارمیره:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نام فیلم: فقط یک داستان عاشقانه ی دیگه (Just Another Love Story)

- اینجا افتاده ام

- بارون به صورتم می باره

- اما من هیچی احساس نمی کنم

- یه لحظه ی دیگه اونا، نوار سفید می آرن که اسم منو پاک کنند

- یه صحنه ی خوب، قربانی در باران

- درخشش مستقیم، تیغ تیز

- زن

- همیشه باید زنی باشه

- نمی دونم کجا دارم می رم

- فقط پشتم به سیاره است

- و ... دارم دور می شم

Just_Another_Love_Story_2007_WWW.FARSISUBTITLE.COM.jpg

عجب دیالوگایی.

فیلمی فوق العاده - البته به نظر من - ساخت اروپای شرقی - نمی دونم کجا!

فیلم با چهار تکه از داخل فیلم شروع می شه و تحت عنوان چهار داستان عاشقانه ۴ تکه از فیلم رو در آغاز می بینیم و این قطعات به مرور مثل یک پازل سر جای خودشون قرار می گیرن و داستان عاشقانه ی اول در واقع آخرین داستان هست که دیالوگ تکراری اون رو در بالا آوردم. از نظر من چند بار هم میشه این فیلم رو دید.

لینک به دیدگاه
من لینک دانلود سولاریس تارکوفسکی رو لازم دارم!

:icon_gol:

رپیدشرش که نمیدونم کار میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

سریال the event

عجب سریالی!

پیشنهاد می کنم ببیند! و بفهمید تو سیاسون چه خبره!

سریال بسیار جالبه خدایااااااااا کی فصل دومش میاد!:a030:

لینک به دیدگاه
خیلی جالبه بله ؛ 10 قسمتش رو خیلی وقت پیش دیدم ؛ جدیدش که نیومده؟ اومده؟

اگر منظورت با منه!

تا 22 اومده!

پیشنهاد می کنم اون 12 رو هم ببین!

منتظر فصل دومشیم که میگن اوایل سال 2012 میاد!

معلوم نیست اخرش چی بشه!:biggrin:

لینک به دیدگاه
اگر منظورت با منه!

تا 22 اومده!

پیشنهاد می کنم اون 12 رو هم ببین!

منتظر فصل دومشیم که میگن اوایل سال 2012 میاد!

معلوم نیست اخرش چی بشه!:biggrin:

بله با شما بودم ، اوه 22 ؛ من تا قسمت 10 دیدم ، جایی که دختره فهمید باباش هم از اوناس ، اون فلشبک های باحالی که تو قسمت های اولش میزد خیلی حال میداد ، مغز آدم سوت میکشید ، هی از این تاریخ به اون تاریخ :ws3:

لینک به دیدگاه
بله با شما بودم ، اوه 22 ؛ من تا قسمت 10 دیدم ، جایی که دختره فهمید باباش هم از اوناس ، اون فلشبک های باحالی که تو قسمت های اولش میزد خیلی حال میداد ، مغز آدم سوت میکشید ، هی از این تاریخ به اون تاریخ :ws3:

کجاشو دیدی به نظرم فیلم از قسمت 12 یا 13 شروع میشه!

واقعا همه چی قاطعی میشه!

عشق،سیاست،خیانت،ووفا داری،!!!!!!!!!!!

برو ببین!

خیلی عقبی!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...