رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Robocop.1987

images?q=tbn:ANd9GcRC0bZ8ZaPEuCS9n53b_9gohrNZXqBGMwgdXyzAZFYtjhokaseKdknanK0H

از بچگی عاشق این فیلم بودم

خیلی عالیه فکر کنم تقریبا همه این فیلم رو دیده باشن به اون هایی هم که ندیدن توصیه میکنم حتمی این فیلم رو ببینند

لینک به دیدگاه

the tree of life درخت زندگی، اثر ترنس مالیک با بازی برد پیت. خب فیلم محبوب دوستمه ولی من باید بازم ببینمش تا خوشم بیاد ازش. از فیلمای فلسفی خوشم نمیاد. فکر کنم تا حدودی درباره نظریه تکامل بود. در مجموع گفته بود که زندگی با عشق معناداره، یعنی داستانی به اون صورت نداشت. فیلم "دنیای نو" ترنس مالیک هم دیده بودم قبلا، اونم به نظرم فاقد داستان مشخصی بود.

لینک به دیدگاه
the tree of life درخت زندگی، اثر ترنس مالیک با بازی برد پیت. خب فیلم محبوب دوستمه ولی من باید بازم ببینمش تا خوشم بیاد ازش. از فیلمای فلسفی خوشم نمیاد. فکر کنم تا حدودی درباره نظریه تکامل بود. در مجموع گفته بود که زندگی با عشق معناداره، یعنی داستانی به اون صورت نداشت. فیلم "دنیای نو" ترنس مالیک هم دیده بودم قبلا، اونم به نظرم فاقد داستان مشخصی بود.

تا دو سوم فیلم، خیلی انتظاراتم از سینما برآورده شد ! (این یه نظر شخصیه و مسلما سلیقه ها فرق دارن.) اما فکر می کنم یک سوم پایانی فیلم افت کرد و اون کیفیت اولیه رو نداشت. برای این فیلم تبلیغات خیلی زیادی شد و خیلی مورد توجه منتقدها قرار گرفت. برای کسانی که علاقه زیادی به فیلم های مفهومی و به قول دوستم فلسفی ندارن فکر نمی کنم فیلم چندان جالبی باشه. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
تا دو سوم فیلم، خیلی انتظاراتم از سینما برآورده شد ! (این یه نظر شخصیه و مسلما سلیقه ها فرق دارن.) اما فکر می کنم یک سوم پایانی فیلم افت کرد و اون کیفیت اولیه رو نداشت. برای این فیلم تبلیغات خیلی زیادی شد و خیلی مورد توجه منتقدها قرار گرفت. برای کسانی که علاقه زیادی به فیلم های مفهومی و به قول دوستم فلسفی ندارن فکر نمی کنم فیلم چندان جالبی باشه. :icon_gol:

به نظرم تصاویرش خیلی زیبا بودن، مخصوصا انفجارها، تقسیم های سلولی، عروس دریاییها حتی همون تصاویر آخر فیلم که دیگه خیلی سوررئالی بود. ولی مفهومش به نظرم یه کم گنگ بود. اونجاهایی رو که داستانی پیش میرفت (مستقیم) خیلی دوست داشتم و به نظرم گرم بود. در کل این که منتظر بودم ببینم کارگردان میخواد چی بگه شاید باعث شد لذت کافی رو نبرم از تماشاش. یعنی به خاطر همون تبلیغات انتظار خیلی بیشتری داشتم.

لینک به دیدگاه
نسخه ایرانی رو میگی حمید؟!:ws38:

بروووووووووووو به این میگی فیلم حیمد؟!!!:banel_smiley_4:

من که میگم حتما ببینید

عمقی ببنید داستانشو حتما از دیدنش لذت می برید:w16:

فیلم درخت زندگی خیلی خاص درست کردنش!

جزوه یکی از رقیبان جدایی نادر از سیمینه و نامزدان اسکار اروپایی 20122 قرار گرفته...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...