رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

موج سوم

این فیلم نسل اول انقلاب و نسل سوم انقلاب ایران را مورد قیاس قرار داده و دغدغه‌های هر یک از نسل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد و...

لینک به دیدگاه

melancholia.jpg

Melancholia 2011

ژانر فيلم : درام ، علمی تخیلی

امتياز فيلم : 7.6/10

خلاصه : فیلم روایت گر 2 داستان جداگانه است؛ داستان اول مربوط به دختری به نام جاستین ( کریستن دانست ) است که در شُرف یک مراسم عروسی بسیار مجلل با مرد مورد علاقه اش ، مایکل ( آلکساندر اسکارگارد ) قرار دارد. مراسم ازدواج با حواشی زیاد بالاخره پایان می پذیرد.اما جاستین بعد از عروسی، دچار نوعی افسردگی شدید می شود که به سبب آن ، وی تمام اتفاقات پیرامونش را بد تعبیر می کند و به خصوص رابطه ی ناخوشایندی را با خواهرش آغاز می کند، این در حالی است که یک سیاره به نام مالاخولیا در حال نزدیک شدن به زمین است و این یعنی پایان دنیا. داستان دوم مربوط به خواهر جاستین به نام کلیر ( شارلوت گاینزبرگ ) و همسرش جان ( کیفر ساترلند ) است. جان یک ستاره شناس است که پی برده، سیاره مالاخولیا در حال نزدیک شدن به زمین است، کلیر هم که می داند دنیا در حال به پایان رسیدن است، به شدت نگران و پرخاشگر شده و این درحالی است که جاستین خونسرد است و...

لینک به دیدگاه

ورود آقایان ممنوع: این فیلم به نظر من فیلم بسیار بزرگی هست.من به همچین موضوعی مدتی بود که فکر میکردم اما فکر نمیکردم که یه روزی فیلمش ساخته بشه.قبل اینکه فیلم رو ببینم هم نمیدونستم موضوعش چی هست.باز هم قاسم خانی نشون داد که چقدر خوب میتونه بنویسه و بازی خوب بازیگران این فیلم و کارگردانی خوب رامبد جوان همه و همه دست به دست هم داد که این فیلم خوب ساخته بشه و واقعا جای تشکر داره.من خیلی خوشم اومد.اصلا فکر نمیکردم به این خوبی باشه

فیلم قیصر رو دیدم.من معمولا فیلمای قبل انقلاب رو نگاه نمیکنم.اما اینو به پیشنهاد یکی از دوستان نگاه کردم.از من و تو چند روز پیش پخش شد.کیفیتش هم خوب بود هر چند زیاد تبلیغ میذاشت.

کاملا مشخصه که در دوران جوانی و کم تجربگی کیمیایی فیلم ساخته شده و البته نشون میده که الکی کیمیایی الان کیمیایی نشده و واقعا استعدادش رو داشته.از فیلم خوشم اومد.پیشنهاد میدم فیلم رو ببینید.سراسر دیالوگ های بسیار زیبا و طولانی مخصوصا اون دیالوگ توی قهوه خونه و جایی که ناصر ملک میمیره.فیلم یه فیلم کیمیایی بود دقیقا.سبک کارش رو هنوز نگه داشته.هنوز عاشق اینه که توی فیلماش یه قهرمان داشته باشه.قهرمانی که شاید واقعا ادم خوبی هم نباشه از بعضی جهات اما در نظر مردم محبوب هست.یه چیز دوست داشتم که تو فیلم اتفاق نیفتاد.اینکه وثوقی و ملک مطیعی سکانس مشترکی داشته باشن که متاسفانه ندارن.چون اون موقع دوست داشتم ببینم چجور میشه سکانس.

لینک به دیدگاه

من فیلم تکاور جان سینا رو برای بار چندم دیدم واقعا عالی بود

f5zv5ld7eqhyrjb5am4.jpg

مارین نام فیلم اكشن آمریكایی است كه ستاره ی كشتی حرفه ای جهان جان سینا در آن به ایفای نقش پرداخته است. این فیلم توسط جان بونیتو كارگردانی شده ، میشل گالاگر و الن مك الروی نیز نویسندگی آن را به عهده داشته اند و همچنین تهیه ی آن بر عهده ی جول سایمن بوده است. مارین كه در ماه می برای اولین بار به اكران سینما ها در آمد كاری از دبلیو دبلیو ای استدیوز و توئنتیت سنچری فاكس بوده است كه در ابتدا با دریافت جایزه پی جی 13 از انجمن جنبش تصویر آمریكا كار حود را آغاز و بعد ها ورژن بدون رنكینگ آن (كه دارای صحنه های بیشتری نسبت به ورژن قبلی بوده) بر روی دی وی دی و بلوری منتشر شد.

داستان فیلم: ماجرای این فیلم مهیج و اكشن برمیگردد به مركز القاعده در كشور عراق و دستگیری چند تن از نیرو های ارتش آمریكا كه توسط جان ترایتن (نقش اول فیلم) و طی یك عملیات خود سرانه آزاد میشوند. پس از گذشت مدتی جان ترایتن كه خود را پس از بازگشت از عملیات جنگی میدید با دستور سرهنگ خود مبنی بر اخراج وی از ارتش آمریكا به دلیل انجام عملیات خود سرانه ی شب قبل مواجه شد. پس از بازگشت وی به آمریكا تفنگدار سابق ارتش این كشور به دیدار همسر خود كیت میرود و پس از مدتی نیز به عنوان گارد امنیت یكی از ساختمان های شهر خود استخدام میشود اما با ایجاد درگیری در آن مكان تصمیم بر بازگشت به خانه ی خود را میگیرد و با همسر خود كیت به مسافرت میرود. از طرفی سازمانده ی جنایتكاری به اسم روم به همراه باند خود تعدادی الماس را از جواهرفروشی بزرگی به سرقت میبرد و در حالی كه تحت تعقیب پلیس قرار دارد فرار میكند. داستان اكشن فیلم از جایی شروع میشود كه جان ترایتن و همسر خود برای توقف در پمپ بنزینی ساكن میشوند و در همان حین باند جنایی روم نیز در پی درگیری با پلیس تصمیم بر سرقت اتوموبیل جان ترایتن و به گروگان گرفتن همسر وی میكنند. جان ترایتن كه جان همسر خود را در خطر میبیند تصمیم میگیرد به هر نحوی شده این باند جنایتكار را تعقیب كند و با مقابله با آنها همسر خود را نجات دهد.

نقش های اصلی این فیلم به ترتیب جان سینا (در نقش جان ترایتن)، رابرت پتریك (در نقش روم)، كلی كالسن (در نقش كیت ترایتن)، آنتونی ری پاركر (در نقش مورگان)، آبیگل بیانا (در نقش آنجلا)، دیمن گیبسن (در نقش وسرا) و مانی بنت (در نقش بنت) میباشند.

لینک به دیدگاه

Man.on.Fire.2004.jpg

Man On Fire 2004

یکی از زیباترین فیلمهایست که دیدم ...اگه ندیدید فیلمشو ، حتما بگیرید و نگاه کنید ...محشره ....

[TABLE]

[TR]

[TD][/TD]

[TD]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD=width: 400]

,
and
[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD=width: 400]

,
,
[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

IMDB : 7.7

لینک به دیدگاه

Limitless.jpg

Limitless _ 2011

ژانر فيلم : معمايي - تخيلي - هيجاني

امتياز فيلم : 7.3/10

خلاصه داستان: داستان فیلم درباره نویسنده ناموفقی است که بعد از استفاده از دارویی عجیب توانایی های ذهنی اش چندین برابر می شود، چندین زبان جدید یاد می گیرد و حتی پایش به وال استریت هم باز می شود. اما مشکل اساسی این است که بعد از پایان دارو توانایی های ذهنی او نیز به حالت قبل بر می گردد.

لینک به دیدگاه

امشب یک فیلم فوق العاده با بازی Tim Robbinsو Morgan Freeman دیدم پیشنهاد میکنم حتما ببینید این فیلم 3 ساعته رو که رنک بالایی توی imdb داره و مدتها هم رده اول برترین فیلم تاریخ جهان رو توی imdb داشت که مثل اینکه چندوقتیه که رتبه اش تنزل پیدا کرده. در هر صورت ارزش چندبار دیدن رو داره و جزو top 500 فیلمهای تاریخ جهان هست. این شما و این :

[h=1]The Shawshank Redemption

[/h]ذی:

این از جایزه هاش:

و این از معرفی کلی فیلم توی سایت معتبر Imdb

لینک به دیدگاه
امشب یک فیلم فوق العاده با بازی Tim Robbinsو Morgan Freeman دیدم پیشنهاد میکنم حتما ببینید این فیلم 3 ساعته رو که رنک بالایی توی imdb داره و مدتها هم رده اول برترین فیلم تاریخ جهان رو توی imdb داشت که مثل اینکه چندوقتیه که رتبه اش تنزل پیدا کرده. در هر صورت ارزش چندبار دیدن رو داره و جزو top 500 فیلمهای تاریخ جهان هست. این شما و این :

The Shawshank Redemption

ذی:

این از جایزه هاش:

و این از معرفی کلی فیلم توی سایت معتبر Imdb

این فیلم تقریبا قدیمیه و شاید واسه همین رتبه ش تو IMDB پایین اومده.

من امشب فیلم P.S I love you رو با بازی هیلاری سوانک و جرارد باتلر دیدم. فیلم عاشقانه ای بود. البته یه کم زیادی لفتش داده بود کارگردان ولی روی هم رفته برای تماشا کردن با دوستان در شب یلدا و در حین میوه و آجیل خوردن مناسب بود.

لینک به دیدگاه
این فیلم تقریبا قدیمیه و شاید واسه همین رتبه ش تو IMDB پایین اومده.

من امشب فیلم P.S I love you رو با بازی هیلاری سوانک و جرارد باتلر دیدم. فیلم عاشقانه ای بود. البته یه کم زیادی لفتش داده بود کارگردان ولی روی هم رفته برای تماشا کردن با دوستان در شب یلدا و در حین میوه و آجیل خوردن مناسب بود.

درسته. من قبلا یه رده بندی دیگه رو دیده بودم و اشتباه کردم. الان رفتم همون رده بندی رو دیدم و متوجه شدم هنوز اوله.

لینک به دیدگاه

heat.jpg

Heat 1995

ژانر: اكشن | جنايي | هيجان انگيز | درام

امتیاز: 8.3/10 رتبه 120 در بين 250 فيلم برتر تاريخ سينماي جهان

خلاصه داستان :«نیل مکالی» (دنیرو)، سارقی است که تخصصش انجام سرقت های بزرگ و پرخطر مثل حمله به بانک و وسایل نقلیه ی مخصوص حمل و نقل پول و اوراق بهادار است. «وینسنت هانا» (پاچینو) نیز کارآگاهی است لس آنجلسی که مصمم است او را به دام بیندازد.

لینک به دیدگاه

روم نمیشه بگم! :icon_pf (34):

ولی حالا میگم یوخ خیال نکنید اسپم میدم

یه فیلم مضخرف با داستان کاملا تکراری البته از نظر من ، به اسم:

Amsterdam Heavy (2011

اکشن بزن بزن که منو یاد فیلم xxx با بازی وین دیزل انداخت......

لینک به دیدگاه
فیلم زیبای 12.Angry.Men

با بازی زیبای Henry Fonda

ژیشنهاد می کنم حتما ببینینش

دیالوگهای فیلم محشررررررره:ws3:

jo3j8ec0m8z8xbc8zoi.jpg

اورین اورین.فیلم بسیار زیباست.حالا برو تو تاپیک نقد بنویس نظرتو.بدو ببینم

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم رو که آواتارم داره میگه چی بود.

موضوعش هم راجع به مردیه که تصمیم میگیره تو مدت 1 سال حکومت دیکتاتوری بریتانیا رو عوض کنه(البته داستانش به این سادگیا هم نیست)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...