رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

2 تا انیمیشن دیدم

How to Train Your Dragon 2

محصول 2014

از یکش اینو بیشتر دوست داشتم، بنظرم جذاب تر شده بودش، از نظر بصری که فوق العاده بود و اینکه یه مقدار لحنش جدی تر شده بود نسبت به قبلیه. اواخر فیلم که تلخ هم شده بود.

در کل سرگرم کننده و قدرتمنده ، مسلما یکی از بخت های اصلی اسکار امسال خواهد بود در کنار انیمیشن تحسین شده ی Lego Movie.

Ponyo محصول 2008 ژاپن

یه انیمه لذت بخش دیگه از استاد میازاکی، مثل همیشه فضای فیلم انقدر شیرین و زیباست و همینطور شخصیتا دوست داشتنین که همه لذت میبرن از فیلم.

هر چند این فیلم به کارای برتر میازاکی نمیرسه ولی همچنان لذت بخشه

:a030:

لینک به دیدگاه

8en8rhj0ib7fmkvt632p.jpg

ده

کارگردان:عباس کیارستمی

نویسنده:عباس کیارستمی

بازیگران:مانیا اکبری، امین ماهر، کامران عدل

محصول 1380 ایران

ده اولین تجربه ی من از سینمای کیارستمی بود، خیلی دوست داشتم فیلم رو، فرم متفاوتی داشت اما اینطور که خوندم گویا تو چند فیلم به همین صورت عمل کرده به این شکل که کل فیلم فقط با دو دوربین و در ماشین گرفته شده .

البته من اصلا با سینمای ایشون آشنا نیستم نظرم صرفا بر اساس همین فیلم هست، چیزی که تو این فیلم بجز فرمش خیلی جلب توجه میکنه فضای بشدت رئال فیلم و همینطور بازی تماشایی بازیگر نقش اول فیلم مانیا اکبری هست. اونطور که شنیدم گویا همه ی شخصیتا نقش واقعی خودشون رو بازی کردن. فیلم جالبیه درباره وضعیت زنا در جامعه ی امروز ایران و کلا درباره زن و حقوقش در ایران هست.

فیلم مینیماله اما علی رغم این سادگیش خسته کننده نیست. با اینکه کلا تو ماشینه ولی بار دراماتیک بالایی داره سکانسا. دیالوگای خیلی خوبی هم رد و بدل میشه هر چند دیالوگای گاها شعاری مانیا اکبری تو بعضی سکانسا از فیلم میزد بیرون ولی فیلم قابل توجه و خوبیه بنظرم.

در کل تجربه ی خیلی خوبی بود، قصد دارم در اولین فرصت فیلم طعم گیلاس رو هم ببینم.

لینک به دیدگاه
در کل تجربه ی خیلی خوبی بود، قصد دارم در اولین فرصت فیلم طعم گیلاس رو هم ببینم.

فیلم ِ طعم گیلاس ...جالب بود...باوجود یک بازیگر،فضای خسته کننده ای به بیننده القانمیشه...

.

.

.

.

.

.

.

فیلم timmy>...

مسخره بود...

لینک به دیدگاه

boyhood.jpg

Boyhood بچگی

کارگردان :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نویسنده :

بازیگران :

,
,

خلاصه داستان :

مِیسون شش ساله به همراه مادر و خواهرش، سامانتا، در تگزاس زندگی می‌کند. پدرش به تازگی آن‌ها را ترک کرده است. فیلم، زندگی مِیسون و خانواده‌اش را در طول ۱۲ سال آینده که طی آن به یک مرد تبدیل می‌شود، دنبال می‌کند.

خوب این فیلم یکی از متفاوت ترین فیلمای ساخته شده در تاریخ سینماست به این جهت که ساختش 12 سال طول کشیده و روایتگر مراحل مختلف زندگی کودکی به نام میسون هست از 6 تا 18 سالگی. این ایده ی خلاقانه و جذاب خودش بتنهایی باعث میشه ترغیب بشیم برای دیدن فیلم.

مدتها منتظر اومدن نسخه بلوریش بودم تا بالاخره اومد.

در مورد فیلم باید بگم که درام ساده و دوست داشتنی هست که یکدست و روان میره جلو، فضای همیشگی کارای لینکلیتر بر این فیلم هم حاکمه.گذر زمان رو به واقعی ترین شکل ممکن تو این فیلم میبینیم. این گذشت زمان در چهره تک تک بازیگرا مشهوده.

اما در مورد فیلمنامه داستان خاصی رو نمیبینیم، فیلم صرفا روایت گر زندگی روزمره این خانواده هست و فراز و نشیب آنچنانی نمیبینیم در فیلم، همین موضوع شاید برای بعضی مخاطبا خسته کننده باشه. اما این باعث نمیشه از فیلم لذت نبرید. فیلم منسجمه و ریتمش رو در طول فیلم حفظ میکنه.مانند سه گانه Before

که داستان ساده ای داشت و دیالوگ محور بود این فیلم هم به همین صورته. در کل فضای فیلم دوست داشتنی و صمیمیه و بعد از دیدن فیلم شما حس خوبی دارید از اینکه 12 سال با این شخصیتا و تغییر و تحولات شخصیتی و اتفاقات زندگیشون همراه شدید.

ولی شخصا سه گانه Before رو به مراتب بیشتر دوست داشتم شاید به این خاطر که دغدغه های کارگردات تو اون فیلم بیشتر برام ملموس بود تا این. این فیلم صرفا روایتگر زندگی یه کودک آمریکایی تا مرحله جوانیشه هرچند به بهترین شکل ممکن روایت شده اما اصلا به اندازه اون سه گانه برام جذاب نبود

لینک به دیدگاه

Lone Survivor (2013

داستان چند تکاور امریکایی ک با مقدمه کوتاهی از تمرین های نظامی مستند شروع می شه.

داستان جالبی بود، نکته های مخفی داشت. اما بیش از یک ساعت ارزش وقت گذاشتن نداشت.

طبق پیمان معروف ژنو، رفتار با اسیران جنگی، تعریف داره و البته خود اسیر جنگی.

ی صحنه از فیلم تعارض بین دیدگاه های مختلف تو موقعیت قرار گرفته سرباز ها رو برای از بین بردن نفرات غیر نظامی می بینیم ک اولای محصول ه. و در اخر هم کمک ی عده غیر نظامی افغان برای حمایت از تکاور باقیمونده

در مجموع از 10 بهش 4 میدم :ws3:

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

Red 2 - 2013

جالبه، بروس ولیس واقعا ی جورایی سوپر من ضد گلوله هالیوده. بعد مجموعه جان سخت ! :ws3: این فیلم ک الحق هندی بودا :ws3:

مث همیشه قوانین فیزیک ک هیچ :ws3: ی جاهاییش یاد بازی مکسپین و فیلم وانتد افتادم :banel_smiley_4: از همه اینا بگذریم، موضوع این بود ک ی سلاح خفن! ایران می خاد بترکونه. بعد کلی بازیگر جمع میشن تا نزارن :ws3:

jon don-2013

:banel_smiley_4:

اینم ی فیلم دیگ بود.

واقعا حیف وقت برا هر دوشون :banel_smiley_4:

درباره ی مرد بود ک کلا رابطه های جنسی زیادی داره، ولی حالا ... :whistle: ب هر حال جفتش افتضاح بود! خوب شد دانلود نکردم. مفته بودا . وگرنه خودم حلق اویز می کردم :ws3:

لینک به دیدگاه

لینک جدید وبسایت IMDB روی عکس قرار گرفته

کارگردان: Gary Shore

تهیه کنندگان:
Michael De Luca
Thomas Tull

فیلمنامه:
Matt Sazama
Burk Sharpless

بر اساس داستان دراکولا نوشته ی Bram Stoker

بازیگران:
Luke Evans
Sarah Gadon
William Houston
Dominic Cooper
Samantha Barks
Ferdinand Kingsley

ژانر: درام | ترسناک

موسیقی: Ramin Djawadi (رامین جوادی خودمونه!-2-16-.gif)
داخل پارانتز بگم...رامین جوادی آهنگ سازی سریالهای "فرار از زندان" و "بازی تاج و تخت" رو در کارنامه خودش داره:w16:

فیلمبرداری: John Schwartzman

محصول کشور: آمریکا

بودجه: 100 میلیون دلار

تاریخ اکران: 17 اکتبر 2014

===========================================================================

خوب...میرسیم به داستان فیلم...داستان نویس سعی میکنه چهره ای جدید از دراکولا عرضه کنه و طبق روال دهه اخیر که روند تخریب تمدن های آسیایی توسط هالیوود پی گرفته شده،اینبار حکومت عثمانی هدف قرار گرفته شده.:banel_smiley_4:
جدای از جنبه تخریبی فیلم،جلوه های ویژه و بخصوص صدا گذاریش خیلی خوب بود...مخصوصاً بازی Charles Dance که همیشه شخصیت های قدرتمند بهش اعطا میشه :ws3:
روی هم رفته ارزش یکبار دیدن رو داره...البته برای مخاطبین ژانر ترسناک و تخیلی.:ws37:

نسخه ی 720p با حجم 699Mb - انکدر ShAaNiG

لینک به دیدگاه

x6nmv9yk09acxy7pws.jpg

Two Days, One Night (دو روز، یک شب)

کارگردانان :

,

نویسندگان :

,

بازیگران :

,
,

2014

خلاصه داستان :

ساندرا یک زن متاهل با چند فرزند است که پس از وقفه‌ای به کارش در کارخانه تولید صفحات خورشیدی بازمی‌گردد و می‌بیند که مدیریت بدون در نظر گرفتن شرایط سختش او را قربانی باقی کارکنان کرده است...

اولین فیلمی هست که از برادران داردن دیدم، یک درام قدرتمند، شسته و رفته و خوش ساخت، با بازی باشکوه ماریون کوتیار. فوق العاده ست این زن، بازی ایشون تو این فیلم تماشاییه ، ایشون یه ویژگی که داره اینه که میره تو نقش در نمیاد اصلا از توش :ws3: شما تمام جزییات این نقش رو میتونید تو چهره ش ببینید ، در عین حال اصلا در بازیش اغراق وجود نداره با اینکه نقشش پتانسیلش رو داشت ولی ایشون با مهارت تمام ، کنترل شده ایفای نقش کرد و بار دیگه توانایی های فنیش رو نشون داد.

این فیلم نامزد نخل طلای کن هم بود امسال. من که لذت بردم

لینک به دیدگاه

درود

lovelace !

[h=3]

[/h]

دیدن بعضی فیلمها باعث میشه تصور نسبت دادن بعضی الفاظ ب اصطلاح قبیح ب بعضی افراد رو ادم بهتر درک کنه .

مثلا گاو بودن ی ادم رو من ب چشم دیدم :ws3:

و توی این فیلم معنی بی شرف بودن ی مرد رو ب خوبی ب تصویر کشیده.:icon_razz: بعد از ازدواج سفید با ی مرد، ب اجبار پارتنرش؛ وارد صنعت بازیگری ادالت میشه !

داستان بیوگرافی لیندا لیس، بازیگر فیلم های ادالت رو ب نمایش کشیده.

لینک به دیدگاه

Deliver Us From Evil _2014

خوب بود من خوشم اومد در مورد تصخیر شیطان بود و بر اساس داستان واقعی

که خاطرات یه پلیسه که در حال حاضر بازنشسته شده با بازیه اریک بانا

چنتا سرباز آمریکایی میرن تو یه غار از زمان بابل باستان و اونجا یه سری نوشته هس که هرکی اونو ببینه تصخیر میشه و اینا تصخیر میشن و برمیگردن کشورشونو داستان شروع

میشه

addx3zcdwxzveg67z7u.jpg

لینک به دیدگاه

rpb4k1vwlejs0ebb9j8j.jpg

طعم گیلاس

نویسنده تهیه کننده و کارگردان: عباس کیارستمی

بازیگران: همایون ارشادی

محصول 1997

درباره فیلم

طعم گیلاس فیلم

ایرانی (تولید مشترک با
) ساختهٔ
در سال ۱۹۹۷ میلادی است. فیلم درباره مردی است که در حومهٔ شهر
، با اتوموبیلش دنبال کسی می‌گردد که تقاضای پردردسر او را در ازای دریافت ۲۰۰هزار تومان پول انجام دهد.

فیلم طعم گیلاس همراه با فیلم

«
» ساختهٔ «
» جایزهٔ نخل طلای جشنوارهٔ کن رادر سال ۱۹۹۷ برد که یکی از مهم‌ترین جوایزی است که
به دست آورده است.

بعد از فیلم ده به سراغ طعم گیلاس رفتم. از نظر فرم تقریبا مثل همون فیلمه و فیلمنامه ی جذابی هم داره.منتها چیزی که خیلی آزاردهنده ست تو فیلم بازی خیلی بد نابازیگرای فیلمه، گویا جناب کیارستمی عادت دارن با نابازیگرا کار کنن، هر چقد تو فیلم "ده" نابازیگرا خوب ظاهر شدن ، نابازیگرای این فیلم داغون بود بازیشون. :icon_razz:

ولی سینماش بسیار محترمه انصافا :a030:

علاقه مند شدم

لینک به دیدگاه

3akmyvr31mnsbwt1a9dr.jpg
نامردا رنگ چشای میمونه رو از رنگ چشای من ورداشتن :ws3:

نام فیلم : Dawn of the Planet of the Apes

سال انتشار: 2014

ژانر : اکشن , درام , علمی تخیلی

زمان : 130 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان :
,

بازیگران :
,
,

==================================================

من قسمت قبلی این فیلم یعنی Rise of the Planet of the Apes رو ندیدم ولی با این فیلم خیلی حال کردم...داستان در مورد شیوع بیماری ای هستش که از ژن میمون به انسان سرایت میکنه و نسل انسان رو ریشه کن کرده و این بیماری حین امتحان دارویی که برای درمان آلزایمر ساخته شده بوجود میاد...
فیلم دراماتیکیه تا حدودی...از ذات انسان ها میگه که چطور غیر قابل اعتماد و عجول و لجباز هستن و در عین حال این منظور رو بیان میکنه که بین تمامی موجودات مسئله ی خیر و شر وجود داره...
خیلی فیلم زیبایی بود...اگر ندیدید و یا وقتش رو نداشتید،حتماً تو لیست "فیلم هایی که قبل از مرگ باید ببینم" قرار بدید این فیلمو :w16:

نسخه ی 720p با حجم 951.1Mb ______________________ نسخه ی 1080p با حجم 2100Mb

لینک به دیدگاه
عالی بود بیل تو این فیلم، من که دیدمش تو این فیلم این شکلی شدم :w58: یکم بازیگرای ما یاد بگیرن:icon_razz:

Batman?!؟ :w58:

christian-bale-batman.jpg

خدایا....27کیلو خودشو لاغر کرده واسه فیلم...من فک میکردم یکی دیگه رو گریم کردن جاش بازی کرده :w58:

لینک به دیدگاه

خدایا....27کیلو خودشو لاغر کرده واسه فیلم...من فک میکردم یکی دیگه رو گریم کردن جاش بازی کرده :w58:

نه خودش بود، یه چیز عجیب غریبی بودش! من یادمه داشتم میدیدم هی میگفتم این الان غش میکنه میوفته وسط فیلم!

لینک به دیدگاه

یذره ، فقط یذره کاش بازیگرای ایرانی یاد بگیرن...

اینا فیلم میسازن ، ما هم ...:whistles:

لینک به دیدگاه

تازه واسه دزدیه آمریکایی کلی خودشو چاق کرده بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...