رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Noah -2014: فیلم جدید آرنوفسکی که مثله اینکه زیاد انتظاراتو برآورده نکرده. ولی من دوست داشتم . بازیها بخصوص راسل کرو و جنیفر کانلی . موسیقی ، جلوه های ویژه .. خیلی خوب بودن . قسمت جالبش هم فرشته های نگهبان بودن که منو یاد مستند "Ancient Aliens" انداخت .

The Wolf of wall street-2013:

این فیلم که بر اساس داستان واقعی «جوردن بلفورت» ( لئوناردو دی کاپریو ) ساخته شده است، از زمان قدرت گرفتن او بعنوان دلال سهام، و تا زمانی که بخاطر درگیر شدن در خلاف و فساد سقوط کرد را به تصویر می کشد...

بازی دی کاپریو عالیه ! مخصوصن اونجایی که سینه خیز میره سمت ماشینش اوجش بود دیگه ، برعکس، رفیقش "دانی ایزاف" رو اعصاب بود.

اونجایی هم که میخواد راه فروش یک خودکار ( ایجاد ضرورت و نیاز) هم بگه جالب بود..

لینک به دیدگاه

اسب جنگی شبکه یک خیلی قشنگ بود

اون قسمت فیلم که میخوان اسبو نجات بدن از این ور یه سرباز اینگیلیسی از اونورم یه آلمانی میان کمک اسب خیلی قشنگ بود دیالوگاشون جالب بود

در کل از فیلم خوشم اومد

لینک به دیدگاه

cjtvzdadcx3cm2jtrh85.jpg

Old Boy همکلاسی قدیمی

کارگردان : Chan-wook Park

نویسنده : Jo-yun Hwang,Chun-hyeong Lim ,Chan-wook Park

بازیگران: Min-sik Choi,Ji-tae Yu,Hye-jeong Kang

محصول 2003

برنده جایزه بزرگ جشنواره کن 2004

خلاصه داستان :

"اُ دای سو" مرد میانسالیست که در یک روز بارانی ربوده می شود و در مکانی به مدت 15 سال زندانی می شود.پس از آزاد شدن تصمیم می گیرد که دلیل ربوده شدنش را کشف کند و از شخصی که اینکار را کرده است انتقام بگیرد و ..

چی میشه گفت در وصف این شاهکار؟! بی نظیر، فوق العاده.

فیلمنامه ی بی نقص در کنار کارگردانی و بازیای عالی فیلم رو تبدیل به یه اثر ماندگار کرده، متاسفم که انقدر دیر دیدم فیلم رو.

فیلم از نظر فنی و بصری عالیه، داستانش هم انقدر جذابه که تا پایان اجازه ی پلک زدن نمیده به شما. هرچند روایتش غیر خطیه اما به هیچ وجه باعث سردرگرمی بیننده نمیشه و در گره گشایی کاملا موفق عمل میکنه، اوج فیلم اون تراژدی پایانیش هست که شوک آوره. من خودم از سینمای جنوب شرق آسیا یکی دو فیلم بیشتر ندیدم. باید بگم که من رو شگفت زده کرد این کار. از فرم بینظیر و خلاقانه ی فیلم بسیار لذت بردم.

گویا این فیلم دومین قسمت از 3 گانه ی انتقام این کارگردان هست. بقیه اش هم دانلود کردم برم ببینم. گویا نسخه ی آمریکایی از روی این فیلم ساخته شده ، البته ندیده میشه تصور کرد فضا و فرم تکراری اون فیلم رو :icon_razz:

در کل دیدنش برای دوستانی که ندیده بشدت پیشنهاد میشه

:a030:

لینک به دیدگاه
کارگردان:رضا میرکریمی

تهيه کننده:سیدرضا میرکریمی و معاونت برون‌مرزی سیما

بازيگران: پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، روزبه حصاری و آوا شریفی

خلاصه داستان:یونس راننده‌ تاکسیِ کهنه‌کار، در پایانِ یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می‌کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقاتِ زیادی در انتظارِ اوست.

ساير عوامل:فیلم‌نامه‌نویس: شادمهر راستین و سیدرضا میرکریمی مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش صدابردار: سعید بجنوردی چهره‌پرداز: محمود دهقانی طراح صحنه و لباس: مرجان گلزار تدوین: سیدرضا میرکریمی صداگذاری: سیدعلیرضا علویان موسیقی: امین هنرمند جلوه‌های ویژه بصری: امیر مهران عکاس: علی نیک‌رفتار

Today%20Movie%20Poster.jpg

مالی نبود فیلمش ، متوسط بود ، خیلی تعریفی نبود

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خط ویژه

کارگردان: مصطفی کیایی

بازیگران: مصطفی زمانی میترا حجار هانیه توسلی هومن سیدی میلاد کی‌مرام پریناز ایزدیار محمدسام قریبیان

خلاصه:

یک گروه سه نفره حساب یک آدم گردن کلفت را خالی میکنند و سعی میکنند پول را به حساب خودشان بریزند ولی...

قبل از دیدن این فیلم، تعریفش رو زیاد شنیده بودم اما بنظرم فیلم متوسطی اومد انتظاراتم رو برآورده نکرد، البته اینکه تکلیف فیلم با خودش مشخصه و با این موج سینمای روشنفکری که راه افتاده همراه نشده خیلی خوبه، اما از نظر فیلمنامه و شخصیت پردازی واقعا ضعف داره، سیر حوادث و عکس العمل شخصیتا غیر منطقی و غیر قابل قبوله.تصمیمایی که در جاهای حساس میگیرن سر سری و بچه گانست.

البته ريتم فيلم تنده تا ايرادای فیلمنامه خیلی به چشم نياد و بيننده دقت نکنه، شخصيت پردازيارو هواست و فقط مصطفی زمانی یکم تکلیفش با خودش مشخصه بقیه همه بادی به هر جهت هستن.

اصرار فیلمساز به وارد کردن طنز به فیلمش اون هم در جاهای حساس باعث شده بیشتر شوخي ها وتيکه هاي رد وبدل شده بجاي اينکه مفرح باشن آزاردهنده بشه.

و بزرگترین مشکل فیلم از نظر من پایان بندی فرا شعاریش هست که از روی پل پول رو میریزن سر مردم،

در کل باید بگم در سینمای ما فیلم متوسطی هست در بهترین حالتش، البته از حق نگذریم کارگردانی خوبه و بازی تقریبا اکثر بازیگرا هم خوب و قابل قبوله

لینک به دیدگاه

اذر پرویز شهدخت و دیگران

کارگردان: بهروز افخمی

بازیگران: مهدی فخیم زاده- گوهر خیراندیش- رامبد جوان و...

فیلم خوبی بود اما ریتم‎ش کند بود البته پایان خیلی بازی داشت!!!

و

ردکارپت

کارگردان رضاعطاران

بازیگر رضا عطاران

هم خوشم اومد هم بدم اومد

درکل بعد از دیدن این دوتا فیلم حال خوبی بهم دست نداد

لینک به دیدگاه

191673_898.jpg

یه مرد که از کارش اخراج میشه و وضع مالیش بده توی ماشینش نشسته یه تماس عجیب بهش میشه که باید کارایی رو انجام بده تا (13 تا کار رو انجام بده) تا به پول زیادی برسه .فیلم جالبی بود .

لینک به دیدگاه

فیلم

مدرسه موشها 2

کارگردان : مرضیه برومند

خیلی کیف کردم هم از فیلم هم از جمعیت زیادی که اومده بودن فیلم رو ببینن - یکشنبه ساعت 3 بعد از ظهر

لینک به دیدگاه

فیلم ایرانی حریم

Harim.jpg

در پی چند قتل مشکوک در جنگل های شمال، سرگرد محبی که از افسران مجرب و با سابقه مرکز است، مامور پیگیری این پرونده می شود

فیلم Elizabeth

دوران طلایی

elizabeth.jpg

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

Maleficent01.jpg

ژانر: فانتزی,خانوادگی تاریخ انتشار: ۲۰۱۴ ۳۰ May

مدت زمان: ۹۷ دقیقه

موسیقی متن: جیمز نیوتن هوارد

کارگردان: Robert Stromberg

بازیگران فیلم : Angelina Jolie, Elle Fanning, Sharlto Copley

خلاصه داستان : داستان فیلم در ارتباط با زنی مهربان با قلبی پاک به نام Maleficent (با بازی آنجلینا جولی) است که در ابتدا زندگی روستایی را در صلح می گذارند که ناگهان ارتشی به سرزمین او حمله می کند و او به عنوان قدرتمند ترین محافظ به شدت از سرزمین خود محافظت میکند اما ظالمانه در حق او خیانت می شود و قلب مهربان و پاکش تبدیل به سنگ می گردد و قصد دارد داستان زیبای خفته را به یک اثر سینمایی بزرگ تبدیل کند.

نظر خودم: خوب بود...مگه میشه اجرای آنجلینا بد از آب در بیاد؟!:ws3:

حتماً ارزش یکبار نگاه کردنو داره...:icon_redface:

دانلود 720- WebDL

لینک به دیدگاه

فیلم (او)

[h=3]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]با صدای جوهانسون. داستان عاشق شدن یک انسان و یک هوش مصنوعی رو بهم نمایش میکشه. بدون شرح. فوق العاده اس!

اگر انقد فیلم دیدین ک اشباع شده باشین! مستقیم این فیلم رو دانلود کنید و در حین تماشا حتما گاهی نگاهی ب اسمارت فونی ک دارین بندازین. دستیار صوتی، و سایر ویجت های این گجت های هوشمند هوش بر اند!

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم کنستانتین بود محصول 2005

بر خلاف تصورم از این جنس فیلمها( شیطان و نبرد خیر و شرو...) فیلم خوش ساخت و قابل قبولی بود. دوست داشتم فیلم رو، البته فکر میکردم ترسناک باشه ولی نبود:ws3:

لینک به دیدگاه

gdrjotq7fr7xwl92pb4h.jpg

من هم امروز به تماشای Maleficent نشستم

بیش از هر چیز بخاطر دیدن دوباره ی آنجلینا جولی دوست داشتنی :w16:

این فیلم روایت دیگری هست از انیمیشن معروف زیبای خفته (محصول 1959) که این بار به شخصیت منفی اون داستان یعنی ملفیسنت پرداخته که اتفاقا بشدت دوست داشتنی هم از آب در اومده، خودم ندیدم اون انیمیشن رو، خیلی در جریان داستانش نبودم ولی این فیلم رو دوست داشتم، سرگرم کننده است و فیلمنامه ی سر راستی داره و اینکه کارگردان علاوه بر مخاطب کودک به بزرگسالا هم توجه داشته و چند تا اکشن درست حسابی رو قرار داده در فیلم. البته فیلم بیشتر مخصوص سن های پایین تره.

از نظر جلوه های بصری هم قابل قبوله و نماها چشم نوازه

مهم ترین نکته ای که تو فیلم به چشم میخوره آنجی هست که بخوبی این شخصیت رو درآورده طوری که کاملا بیننده همراه میشه باهاش. ظاهرا بخاطر درخواست بچه هاش بازی تو این فیلم رو قبول کرده و یکی از بچه هاش هم نقش کوتاهی رو بازی کرده در فیلم.:ws3:

کارگردان این فیلم هم اولین تجربه ی کارگردانیش هست و تا کنون در حوزه جلوه های ویژه فعالیت میکرده و آثار قدرتمندی مثل آواتار رو در کارنامه ش داره.

در کل در فیلمای تابستانی اثر قابل قبولیه از همه ی اینا گذشته مگه میشه از دیدن بازی آنجی گذشت؟ یکی از کاریزماتیک ترین بازیگرای حال حاضره بنظرم

لینک به دیدگاه

"لورنس عربستان" به کارگردانی دیوید لین و بازی پیتر اوتول، عمر شریف و ....

لورنس عربستان که دیگر نیازی به معرفی ندارد البته ولی یکی از نکات جالبش رو من متاسفانه نمیتوانم اینجا بنویسم :دی ببینیدش هرچند 4 ساعته :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...