رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خیلی وقت بود که میخواستم " سر به مهر " رو ببینم اما فرصت نمیشد

دیشب دیدم بالاخره

خوب بود... شخصیت لیلا حاتمی رو دوست داشتم... درگیری های ذهنیش یه وقتایی بچگانه میشد اما در کل خوب بود:icon_redface:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

The-Amazing-Spider-Man-2.jpg

ژانر : اکشن , ماجراجویی , فانتزی

سال انتشار: 2014

زبان : انگلیسی

کارگردان : Marc Webb

بازیگران : Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Colm Feore

خلاصه داستان : پیتر پارکر کاراکتر محوری قصه دارد با دور شدن از اسپایدرمن، وقت بیشتری را صرف زندگی خانوادگی خود کند. او قولی را که به پدر دوست خود گون داده، فراموش نکرده و می‌خواهد از او محافظت کند. ولی نمی‌تواند به این قول عمل کند و زمانی که یک کاراکتر شرور به نام الکترو امنیت شهر و گون را به خطر می‌اندازد، پیتر واقعیت تازه‌ای را در ارتباط با گذشته کشف و دوباره لباس اسپایدرمن را به تن می‌کند.»

تحلیل فیلم : بد نبود....میتونه وقتی که بیکار نشستید و مغزتون خسته شده ، کمی سرگرمتون کنه...1 بار دیدنش خالی از لطف نیست...مخصوصاً بازی اما استون...

کلاً از این سری جدید اسپایدر من خوشم نمیاد...مخصوصاً شخصیت جدید اسپایدر من...خیلی نچسبه بازی اندرو گارفیلد...شایدم نسبت به سری قدیمی اسپایدرمن ضعیف کار شده!!

نمیدونم...من که به زور نیگا کردم...ولی گفتم...برای پر کردن اوقات فراغتتون خوبه که نیگا کنید...:icon_razz:

نسخه 720 - نسخه 1080

لینک به دیدگاه

فیلم ندیدم اما 4 قسمت سریال کره ای مرد زیبا دیدم

a9c9c47b09.jpg?x=b&s=590x330&q=h&e=t&f=t&cb=1

دوکگو ماته ( Jang Geun Suk ) مردی با ظاهری بی عیب ُنقص و البته جاه طلب ئه و می خواد با ظاهر ِزیباش پولدار بشه ، یه روز با هونگ یورا(Han Chae Young) که قبلا عروس ِیه خانواده ی پولدار بوده،آشنا میشه هونگ یورا متوجه جاه طلبی دوکگو ماته میشه و بهش یاد میده چطور به هدفش برسه و بهش یه ماموریت میده که دل ِده تا زن که هر کدوم در یه زمینه ی خاص موفق بودن رو ،به دست بیاره و ویژگی خاص و دلیل ِموفقیت شون رو متوجه بشه در بین زن هایی که ماته دلشون ُبرده،دختری معمولی به اسم کیم بوتانگ ( IU )هست،که ده ساله عاشق ِ ماته شده. داستان وقتی جالب میشه که بوتانگ سعی می کنه دل ِماته رو به دست بیاره و یه عشق ِغیرممکن رو ممکن کنه آیا به هدفش میرسه؟

لینک به دیدگاه

dt3frvdpn9jotr80q189.jpg

Sympathy for Lady Vengeance همدردی با بانوی انتقام جو

ساخت کشور : کره جنوبی

محصول : 2005

کارگردان : Park Chan-Wook

نویسنده : Park Chan-Wook - Jeong Seo-Gyeong

ژانر : درام - جنایی - هیجان انگیز

دومین تجربه ی من از سینمای پارک چان ووک، کار قبلی ایشون شاهکار اولد بوی بود که بی نهایت دوسش دارم.

این فیلم هم قدرتمنده، مثل کار قبلی با مضمون انتقام هستش، فیلمنامه ی قدرتمندی داره و داستانش غیر خطی و پراز رفت و برگشت های زمانی هست. البته مقدمه ی فیلم یه مقدار طولانیه و شاید اولش مقداری گنگ باشه برای بیننده اما در ادامه کاملا همراه میشید با داستان.

باید بگم که از نظر بصری فوق العاده است این فیلم،نماها مسحور کننده است، همینطور کارگردانی عالیه، تدوین و موسیقی متنش عالی و در راستای فیلمه، علی رغم محتوای خشنش، فیلم بسیار با طراوته. کارگردان بار دیگه ثابت کرد که بسیار کار بلد و خوش ذوقه، در این فیلم هم موسیقی و همینطور غذا نقش پر رنگی در فیلم داره. البته یه سری ایرادای جزیی هم بهش وارده مثل پرداخت ضعیف بعضی شخصیتا یا بعضی جاها خیلی منطق روایی نمیبینیم اما فرم نوآورانه و خاص فیلم خیلی نیازی به منطق نداره.

همینطور باید اشاره کنم به بازی بی نظیر نقش اول زن فیلم (گویا بازیگر نقش یانگوم بودن ایشون) خیره کننده بود واقعا.

در کل دیدن این فیلم تجربه ی لذت بخشی بود برای من، تکرار میکنم از نظر بصری فوق العادست

:a030:

لینک به دیدگاه

-اخیرا طی موندن در تعارف و رودربایستی، فقط تونستم سینما برم برای فیلم شهرموشها، اونم با سه چهارتا پسر بچه قد و نیم قد (نشین یه جا) . اونم سانس 10 شب.

قبل رفتن به سینما استرس جمع کردنشونو داشتم... فیلم شروع شد در کمال ناباوری نشستن سرجاشون تا اخر فیلم!:w58: تجدید خاطره خوبی بود واس من و البته تجربه مهدکودک داری. :ws3:

- طی صحبتای دو تا از دوستان تو انجمن... مشتاق شدم و دو سه تا از فیلمای انجلوپولوس رو گرفتم... تو این چندماه اخیر تنها فیلمایی که تونستم ببینم همونا بوده. ابدیت و یک روز (l'etenite et un jour) etrnity and a day و دشت گریان (weeping meadow)

گفتن نداره خیلی خوب بودن. مخصوصا ابدیت و یک روز...

موسیقی فیلم ها هم که عالی..

لینک به دیدگاه

only lovers left alive

به نظرم موضوعش کلیشه ای بود .بازم خون آشام ها.فک میکردم فیلمی با کارگردانی جارموش باید حرف جدیدی برا گفتن داشته باشه ولی چیز خاصی نداشت .

لینک به دیدگاه
dt3frvdpn9jotr80q189.jpg

Sympathy for Lady Vengeance همدردی با بانوی انتقام جو

ساخت کشور : کره جنوبی

محصول : 2005

کارگردان : Park Chan-Wook

نویسنده : Park Chan-Wook - Jeong Seo-Gyeong

ژانر : درام - جنایی - هیجان انگیز

دومین تجربه ی من از سینمای پارک چان ووک، کار قبلی ایشون شاهکار اولد بوی بود که بی نهایت دوسش دارم.

این فیلم هم قدرتمنده، مثل کار قبلی با مضمون انتقام هستش، فیلمنامه ی قدرتمندی داره و داستانش غیر خطی و پراز رفت و برگشت های زمانی هست. البته مقدمه ی فیلم یه مقدار طولانیه و شاید اولش مقداری گنگ باشه برای بیننده اما در ادامه کاملا همراه میشید با داستان.

باید بگم که از نظر بصری فوق العاده است این فیلم،نماها مسحور کننده است، همینطور کارگردانی عالیه، تدوین و موسیقی متنش عالی و در راستای فیلمه، علی رغم محتوای خشنش، فیلم بسیار با طراوته. کارگردان بار دیگه ثابت کرد که بسیار کار بلد و خوش ذوقه، در این فیلم هم موسیقی و همینطور غذا نقش پر رنگی در فیلم داره. البته یه سری ایرادای جزیی هم بهش وارده مثل پرداخت ضعیف بعضی شخصیتا یا بعضی جاها خیلی منطق روایی نمیبینیم اما فرم نوآورانه و خاص فیلم خیلی نیازی به منطق نداره.

همینطور باید اشاره کنم به بازی بی نظیر نقش اول زن فیلم (گویا بازیگر نقش یانگوم بودن ایشون) خیره کننده بود واقعا.

در کل دیدن این فیلم تجربه ی لذت بخشی بود برای من، تکرار میکنم از نظر بصری فوق العادست

شما نقدت خیلی خوبه خانوم

از استعدادت استفاده کن:a030:

لینک به دیدگاه
only lovers left alive

به نظرم موضوعش کلیشه ای بود .بازم خون آشام ها.فک میکردم فیلمی با کارگردانی جارموش باید حرف جدیدی برا گفتن داشته باشه ولی چیز خاصی نداشت .

درود خدا بر تو :icon_gol:

ببین درسته موضوعش ومپایری بود ولی کاملا از یه منظر دیگه پرداخته به خون آشام ها که کلیشه نیست اتفاقا. تعمدی رفته سراغ این حوزه.

این کارش هم مینیمال هست و شاید کمی خسته کننده بنظر بیاد، (همینطور از نظر فیلمنامه قوی نیست) ولی فیلم قابل تحسینیه از این جهت که باز هم با نگاه پست مدرنی و انتقادیش به موضوعی این شکلی پرداخته.

میبینی که خون آشامای این فیلم هیچ شباهتی به بقیه کارا ندارن، فرهیخته ان، شریف، هنرمند،با وجدان و صد البته با احساسن. (جنس لاو بین این دوتا ومپایر رو ببین)

فیلم بنظر ساده میاد اما پر از هجوه، نقد سینمای بدنه، انتقاد از وحشی گری انسان مدرن و ...

همه اینا رو در با یه فضاسازی عالی به بیننده منتقل میکنه. از این نظر فیلم ارزشمندیه هرچند فیلمنامه ش اونقدرا کشش لازم رو نداره.

کلا کارای جارموش بر خلاف ظاهر ساده شون حرف زیاد دارن

لینک به دیدگاه
درود خدا بر تو :icon_gol:

ببین درسته موضوعش ومپایری بود ولی کاملا از یه منظر دیگه پرداخته به خون آشام ها که کلیشه نیست اتفاقا. تعمدی رفته سراغ این حوزه.

این کارش هم مینیمال هست و شاید کمی خسته کننده بنظر بیاد، (همینطور از نظر فیلمنامه قوی نیست) ولی فیلم قابل تحسینیه از این جهت که باز هم با نگاه پست مدرنی و انتقادیش به موضوعی این شکلی پرداخته.

میبینی که خون آشامای این فیلم هیچ شباهتی به بقیه کارا ندارن، فرهیخته ان، شریف، هنرمند،با وجدان و صد البته با احساسن. (جنس لاو بین این دوتا ومپایر رو ببین)

فیلم بنظر ساده میاد اما پر از هجوه، نقد سینمای بدنه، انتقاد از وحشی گری انسان مدرن و ...

همه اینا رو در با یه فضاسازی عالی به بیننده منتقل میکنه. از این نظر فیلم ارزشمندیه هرچند فیلمنامه ش اونقدرا کشش لازم رو نداره.

کلا کارای جارموش بر خلاف ظاهر ساده شون حرف زیاد دارن

اتفاقا من بقیه فیلماشو دوس داشتم ولی اینو نه

لینک به دیدگاه

یکی از بهترین فیلم هایی که دیدم ...هرکی ندیده پیشنهاد میکنم با زیرنویس ببینش بدون دوبله ... هر سه قسمتش عالیه ...قسمت 3 جدید اومده که من خودم دوروز پیش با زیرنویس دیدمش :ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
بی مصرف ها

1..2..3 هر سه قسمتش

117414_169.jpg

The-Expendables-2010.jpg

موضوع: اکشن, هیجانی

سال تولید: 2012

محصول: آمریکا

خلاصه داستان: داستان فیلم «بی‌مصرف‌ها» درباره یک دسته مزدور میلیتاریستی است که هدایت این گروه به عهده بارنی راس (استالون) است. بارنی سردسته مزدوران جنگی است که هر کدام از اعضای این گروه مهارت جنگی ویژه‌ای دارند. به وی ماموریتی محول می‌شود تا همراه گروه مزدوران دیکتاتور ظالمی را در آمریکای‌جنوبی از بین ببرد...

...................................................................................................................

The-Expendables-2-2012.jpg

b6894__243149_583.jpg

کارگردان :

photo-80327.jpg

نویسنده :

بازیگران:

,
،

خلاصه داستان :

بدمن فیلم در پی دست یابی به سلاحی است که قدرت تخریب بالایی دارد و قصد دارد آن را در بازار سیاه به فروش رساند. اما بی مصرف ها نه تنها نباید اجازه این کار را بدهنر، بلکه پای نوعی تصویه حساب شخصی نیز در میان است ..

....................................................................................................................................

The_Expendables_3_2014_dvd.jpg

02149739209944769553.jpg

موضوع: اکشن, هیجانی, ماجرایی

سال تولید: 2014

محصول: آمریکا

کارگردان: Patrick Hughes

بازیگران: ...Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li

خلاصه داستان: بی مصرف ها با کانراد استون بنکس (گیبسون)که سال ها پیش این گروه را به همراه بارنی تاسیس کرد مواجه می شوند.استون بنکس بعد ها یک دلال اسلحه و یک مرد بی رحم شد ,به طوری که بارنی ناچار شد او را بکشد اما فکر می کرد او را کشته است.استون بنکس که پیش از این یک بار از مرگ جان سالم به در برده اکنون قصد دارد حساب گروه را برسد و کار اعضای ان را به پایان برساند و اما بارنی نقشه های دیگری دارد...

لینک به دیدگاه

آرایش غلیظ

کارگردان: حمید نعمت الله

متاسفانه فیلم نامه مشکل اصلی فیلم هست. من فکر میکنم کارگردان برای اینکه یک حرفی بزنه یه قصه واسش می نویسه و این اشتباه است.

لینک به دیدگاه

143irrsphrw4476k131.jpg

The Devil's Advocate (وکیل مدافع شیطان)

کارگردان :

نویسندگان :

,

بازیگران :

,
,

بر گرفته از رمانی به همین نام اثر:

محصول 1997

خلاصه داستان :

وقایع فیلم با جهش کِوین لومَکس (با بازی کیانو ریوز)، یک وکیل مدافع جزئی اهل فلوریدا به ژرفای موفقیت شغلی در نیویورک آغاز می شود. وی با استخدام توسط یک شرکت حقوقی قدرتمند در منهتن خود را در حال دفاع از جادوگران ذبح کننده حیوانات و غول های املاک و مستغلات برای رئیسی به نام جان میلتون می یابد، که به او وعده بهشت گمشده را می دهد و...

بعد از چند روز فیلم ندیدن بالاخره تا انتها پای یه فیلم نشستم :ws3:

فیلم بدی نیست، نمیدونم چرا انتظارم از فیلم بیشتر بود، خیلی انسجام نداشت بنظرم، ولی در کل متوسط رو به خوبه تو این سبک فیلمای شیطانی.

بیش از هر چیز از بازی آل پاچینو لذت بردم، ه بر عکس کیانو ریوز که خیلی ضعیف بود با اون لهجه ی فیکش :icon_razz:

سکانس پایانی فیلم بی نظیره، با بازی عالی آل پاچینو

لینک به دیدگاه

دوستان شاید بی ربط باشه ولی کسی میدونه من چطوری میتونم فیلم روزی روزگاری در غرب (Once upon a time in west) رو پیدا کنم؟ اینترنت رو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم!

لینک به دیدگاه
دوستان شاید بی ربط باشه ولی کسی میدونه من چطوری میتونم فیلم روزی روزگاری در غرب (Once upon a time in west) رو پیدا کنم؟ اینترنت رو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم!

از لینک کمکی این سایت میتونید رایگان دانلود کنید:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

پارت1-پارت2

بعد از دانلود با نرم افزار Hjsplitter میتونی پارت ها رو به هم بچسبونی.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

از اسمش مطمئنین؟

احیانا منظورتون once upon a time in America نیست؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...