رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

xbc2l6p4vqdavvxy6xc.jpg

No Country for Old Men (جایی برای پیرمردها نیست)

کارگردانان :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
,

نویسندگان :

,

بازیگران :

,
,

جوایز :

برنده جایزه اسکار: بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه اقتباسی و بازیگر مرد نقش مکمل (خاویر باردم)نامزد جایزه اسکار: بهترین فیلمبرداری، بهترین تدوین، بهترین صدابرداری، بهترین صداگذاری

خلاصه داستان :

فیلم سه شخصیت اصلی دارد: یک – «لولین ماس» (برولین) که اتفاقی به چمدانی حاوی دو میلیون دلار که متعلق به قاچاقچیان مواد مخدر بوده، دست پیدا کرده است؛ دو – «آنتون چیگور» (باردم) قاتل بی رحمی که هر کسی را که سر راهش قرار بگیرد می کشد و به دنبال «ماس» و پول هاست؛ سه – «کلانتر اد تام بل» (جونز) که هم می خواهد «آنتون» را دستگیر کند و هم به دنبال «ماس» است. اما خود «آنتون» نیز به دنبال «ماس» و پول هاست تا اینکه این سه نفر…

فیلم خوش ساخت و تر و تمیزیه ولی من متاسفانه خیلی از سینمای برادران کوهن لذت نمیبرم، این فیلم هم با اینکه فیلم کامل و بدون ضعفیه و خاصه کارگردانی فوق العاده ای داره ولی فضا و فرم فیلم خیلی برام جذاب نبود که خوب سلیقه ایه و مسلما این چیزی از ارزش های فیلم کم نمیکنه

:a030:

لینک به دیدگاه

فیلم

lucy

2014

کارگردان: لوک بسون

ایده فیلم خوب و جذاب- فیلمنامه بد - روایت بی معنی -

یه صحنه تعقیب و گریز با ماشین داشت که فوق العاده درست شده بود.

درکل دوست داشتم فیلم خوبی باشه اما نشد...............

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

The_Hobbit_-_The_Desolation_of_Smaug_theatrical_poster.jpg

-نام :هابیت 2: برهوت اسماگ The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013

-ژانر: فانتزی، ماجراجویی

-مدت زمان :161 دقیقه

-کارگردان :Peter Jackson - نویسنده : Peter Jackson

- تهیه کنندگان : Carolynne Cunningham – Zane Weiner – Fran Walsh

- فیلمنامه : Fran Walsh – Philippa Boyens – Peter Jackson – Guillermo del Toro

- بر اساس کتاب : The Hobbit by J. R. R. Tolkien

- بازیگران : Ian McKellen – Martin Freeman – Richard Armitage – Benedict Cumberbatch – Evangeline Lilly – Lee Pace – Luke Evans – Ken Stott – James Nesbitt – Orlando Bloom

- موسیقی : Howard Shore

- مدیر فیلمبرداری : Andrew Lesnie

- تدوین : Jabez Olssen

========================================

درباره فیلم:بعد از مدتها انتظار بالاخره نسخه 6.5گیگی این فیلم رو دانلود و نیگا کردم...روحم زنده شد!:ws3:

شاهکاری دیگه از پیتر جکسون و بازی فوق العاده هنرپیشه محبوب من Ian McKellen!

داستان در ادامه قسمت اول هابیت هستش که در این قسمت بالاخره چهره اژدهای داستان نمایان میشه.چیز دیگه ای نمیگم...اگر واقعاً از سری ارباب حلقه ها خوشتون اومده،مطمئناً هابیت یاد اون دوران رو براتون زنده میکنه.

با دیدن منظره های فیلم بیش از پیش از نیوزلند خوشم اومد.:ws44:خداییش بهشت رو زمینه!

دانلود کیفیت 720 ........................... حجم 1.3 گیگ

دانلود کیفیت 1080 ......................... حجم 2.2 گیگ

دانلود کیفیت 1080 بلوری AdiTX264 حجم 6.5 گیگ

زیرنویس فارسی از بهترین مترجمان فارسی،امیر طهماسبی و حسین غریبی

لینک به دیدگاه

voq72u50biljec8ame.jpg

The Birds پرندگان

کارگردان: آلفرد هیچکاک

تهیه‌کننده آلفرد هیچکاک

نویسنده فیلم‌نامه: ایوان هانتر

بر اساس داستانی از : دافنه دوموریه

بازیگران: تیپی هدرن رود تیلور جسیکا تندی سوزان پلشت ورونیکا کارترایت

محصول 1963

جوایز:

نامزد جایزه ی اسکار برای بهترین جلوه های ویژه (1964)، نامزد جایزه ی ادگار آلن پو برای بهترین فیلمنامه برای ایوان هانتر (1964)، برنده ی جایزه ی گلدن گلاب بهترین بازیگر تازه کار زن به تیپی هدرن (1964)....

خلاصه:

دختری ماجراجو و ثروتمند "ملانی دانیلز" (هدرن) با وکیل جوانی به نام "میچ برنر" (تیلور)، مقیم بودگابی آشنا می شود. سپس به بهانه اینکه دو مرغ عشق برای جشن تولد خواهر کوچک میچ، "کتی" (کارترایت) هدیه ببرد رهسپار بودگابی می شود. در آنجا ملانی مورد حمله یک پرنده قرار می گیرد و صدمه دیده مجبور می شود شب را در خانه "آنی هیورث" (پلشت) آموزگاری محلی که دلباخته "میچ" است سر کند، روز بعد حمله پرندگان به شهر جدی می شود...

بنده کوچکتر از اونم که درباره سینمای هیچکاک نظر بدم. خیلی کوتاه فقط عرض میکنم، مثل بقیه کارای استاد این اثر هم جذابه و تعلیق جای اصلی رو در فیلم داره، اما شخصا به اندازه بقیه کارای هیچکاک از این فیلم لذت نبردم، کارایی مثل روانی، سرگیجه،طناب، dial M 4 murder و ... بنظرم از نظر فیلمنامه و خاصه جزییات داستان و اون حس تعلیق و هیجان خاص هیچکاک بهترن . این فیلم داستان سر راست و مشخصی داشت اما به اندازه بقیه کاراش جذاب نبود برام. البته نظر شخصی منه این.

اما مثل همیشه از کارگردانی هیچکاک لذت بردم. عاشق این شوخیشم که خودش رو یه جوری تو فیلم جا میده همیشه، تو این فیلم هم همون اول کار هیچکاک رو میبینیم که به عنوان یه مشتری از مغازه میاد بیرون

لینک به دیدگاه

ماشالا شیوا و هستی خوشبحالتون چقده فیلم میبینین :sad0:

من این چند روز اینارو دیدم که توضیحاتش بوده توی پستای قبلی بوده

Maleficent

The fault in our stars

Noah

About time 2013

Her

obvious child 2014

Need for speed 2014

و یه سریالم هست که خیلی خیلی دوسش میدارم ... پارسال زمستون اولین قسمتاش رو دانلود کردم الان رسیده فصل 2 ... سریال Reign

سریال درباره ی دختری جوان به نام ماری استوارت (Mary Stuart) ملکه اسکاتلند هست. ماری نوجوان یک ملکه خودکام ، زیبا و احساسی هستش که تازه به قدرت رسیده. او همراه با ۳ دوست صمیمی خودش به فرانسه فرستاده میشه و برای تضمین اتحاد استراتژیک اسکاتلند ، با فرانسیس پسر جذاب پادشاه فرانسه نامزد میکنه

و اما پیشنهاد سرآشپز: Maleficent ... About time ... Her ... The fault in our stars

کسی لینک واسه فیلم لوسی داره دریغ نکنه :hanghead:

لینک به دیدگاه
ماشالا شیوا و هستی خوشبحالتون چقده فیلم میبینین :sad0:

من این چند روز اینارو دیدم که توضیحاتش بوده توی پستای قبلی بوده

Maleficent

The fault in our stars

Noah

About time 2013

Her

obvious child 2014

Need for speed 2014

و یه سریالم هست که خیلی خیلی دوسش میدارم ... پارسال زمستون اولین قسمتاش رو دانلود کردم الان رسیده فصل 2 ... سریال Reign

سریال درباره ی دختری جوان به نام ماری استوارت (Mary Stuart) ملکه اسکاتلند هست. ماری نوجوان یک ملکه خودکام ، زیبا و احساسی هستش که تازه به قدرت رسیده. او همراه با ۳ دوست صمیمی خودش به فرانسه فرستاده میشه و برای تضمین اتحاد استراتژیک اسکاتلند ، با فرانسیس پسر جذاب پادشاه فرانسه نامزد میکنه

و اما پیشنهاد سرآشپز: Maleficent ... About time ... Her ... The fault in our stars

کسی لینک واسه فیلم لوسی داره دریغ نکنه :hanghead:

Reign از کجا دانلود می کنی ؟ زیرنویس هماهنگ داره ؟ من دانلود کردم فصل یک تا نصفه اما زیرنویسش هماهنگ نیست و سایتش پولی شد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

فیلم

Bad Timing

1980

کارگردان : نیکلاس روگ

از روگ این سومین فیلمی بود که دیدم. فیلم غریبی بود. فیلم تلاش میکنه احساس بدی رو به مخاطب القا کنه

حتما ببینید.

توی نقدها که پیگیری میکردم. یک عنوان برام جالب بود "سادیسم برای سادیسم" که اشاره داره به لفظ هنر برای هنر .............

لینک به دیدگاه
Reign از کجا دانلود می کنی ؟ زیرنویس هماهنگ داره ؟ من دانلود کردم فصل یک تا نصفه اما زیرنویسش هماهنگ نیست و سایتش پولی شد:banel_smiley_4:

من از اینجا:

البته اکانت میخواد :دی

لینک به دیدگاه

چشم اندازی در مه

نویسنده و کارگردان: تئو آنجلوپولوس

محصول 1988 یونان

سرانجام موفق به ديدن فيلم پرسه در مه شدم، اولين تجربه ي من از سينماي آنجلوپولوس و حقيقتا هم تجربه اي غريب و منحصر بفرد بود، فيلم شاعرانه و تاثيرگذاره و علي رغم سادگي و آرامشش خيلي عمق داره.

نقدها و نظرات مختلفي درباره فيلم هست،اما اين فيلم رو فقط و فقط بايد حس کرد. برداشت هاي مختلفي ميشه ازش داشت اما بنظرم بيهودست اين فيلم رو فقط بايد ديد و از فضاي سحرانگيزش لذت برد، موسيقي اين فيلم ويران کننده ،تاثيرگذار و عميقه و کاملا شما رو کاملا در فضاي غريب، حزين و شاعرانه ي فيلم فرو ميبره.

چندتا سکانس تکان دهنده هم داره فيلم ، همينطور پر از نماهاي فوق العادست.

در کل تجربه اي بسیار حسي و عميق براي من بود.

علاقه مندان سینما به هیچ عنوان از دست ندن

پ.ن: دوستان عزیز لطف کنید یه مقدار از بار اسپم بکاهید، این صفحه ی قبل رو که نگاه میکنیم کلا اسپم و لینک دانلوده. لطف کنید اگه دنبال لینک دانلود و سایت هستید از طریق پیام از دوستان یا از خود من بپرسید، که نظم تاپیک هم بهم نریزه.

مرسی

لینک به دیدگاه

موسیو لازار

2011

کانادا

فیلم نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی بود.

من خیلی از این فیلم خوشم اومد به خاطر اینکه شخصیت اصلی فیلم شبیه خودم بود.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

The-Giver.jpg

لینک IMDB

ژانر : درام

محصول : ۲۰۱۴ آمریکا

زبان : انگلیسی

زمان : ۸۸ دقیقه

کارگردان : Phillip Noyce

ستارگان : Brenton Thwaites, Jeff Bridges, Meryl Streep

====================================

بررسی فیلم : فیلم تا دقیقه 24 سیاه و سفیده و بعد رنگی میشه....داستان فیلم در مورد جامعه ایه که بمنظور جلوگیری از جنگ و خونریزی تمامی احساسات و ارتباطات انسانی از آدما حذف شده و اونا تو محیطی کاملاً بسته و کنترل شده زندگی میکنن...همه چیز کنترل شدست...زن و شوهر بچه دار نمیشن بلکه بچه بهشون داده میشه تا بزرگش کنن...مفهومی بنام عشق وجود نداره و ...

یکی از نکته های جالبش بازی کوتاه Taylor Swift بود که یکی از خوانندگان محبوب منه.:ws37:

فیلمو که دیدم یاد مملکت خودمون افتادم...اینکه عده ای قلیل چطور با رسانه و یا حتی با زور سعی در کنترل اهداف و زندگی عده ای کثیر دارن.:sigh:

دیدنش خالی از لطف نیست...:icon_gol:

کیفیت 720p

زیرنویس هماهنگ

لینک به دیدگاه

q4dwu72pp4i2znqywk.jpg

: افسانه محافظان: جغدهای گاهول – Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

سال تولید: ۲۰۱۰

کارگردان: Zack Snyder

کشور تولید کننده: آمریکا، استرالیا

زمان: ۹۷ دقیقه

پیوند:

« نامزد دریافت ۴ جایزه از جشنواره آنی (Annie) در سال ۲۰۱۱ »

خلاصه داستان:

افسانه محافظان (به انگلیسی: Legend of the Guardians) نام یک پویانمایی رایانه‌ای به کارگردانی زک اشنایدر (به انگلیسی: Zack Snyder) می‌باشد. داستان انیمیشن درباره سورن، جغدی جوان، است که پس از شنیدن داستان‌هایی که پدرش از ماجراجویی و داستان‌های مختلف از نگهبانان مخصوص می‌گوید، تصمیم می‌گیرد تا به هر شکل ممکن یکی از نگهبانان ویژه‌ی گنجینه شود. او به محلی می‌رود که باید تمرین و مبارزه کند تا از بین تعداد زیادی از جغدها انتخاب شود. جزیره‌ای به نام گاهوول که در آنجا که یک جغد بزرگ آن‌ها را برای مبارزه با ارتش یک حاکم ستمکار که در پی آن است که گنجینه‌ی ارزشمند را تصاحب کند فرا می خواند…

انیمیشن خوب و سرگرم کننده ایه، پرداختن به دنیای جغدها در کنار حماسی درآوردن این فضا بخودی خود ایده خلاقانه ایه. از نظر بصری هم چشم نوازه

صحنه های جنگش هم خوب و جذاب دراومده:a030:

dmhj2nmyj0kulha3c867.jpg

لینک به دیدگاه

op6zsdl6lmur0y7jj0v1.jpg

خوب من هم Lucy رو دیدم همی الان، یک فیلم احمقانه ی شلخته که فقط میخواد حرفای بزرگتر از دهنش بزنه، انسجام و منطق روایی نداره (شاید یه ربع اولش فقط) و کارگردانی و پرداخت ضعیفش بشدت تو ذوق میزنه، تنها حسنش اینه که ریتمش خیلی تنده و زود تموم میشه.

فقط دیدن دوباره ی اسکارلت جوهانسون لذت بخش بود برای من، وگرنه هر گونه فکر کردن در مورد فیلم شما رو به این حالت درمیاره :w58:

لینک به دیدگاه

l87zpqwn77ev7lp1ob8.jpg

Moonrise Kingdom

کارگردان :

نویسنده :

بازیگران:

,
,

2012

خلاصه داستان :

دو نوجوان به علت برخی مشکلات، تصمیم به فرار از خانه می گیرند. در این بین، پلیس، والدین، سگ شکاری و یک کمپ دانش آموزی به دنبال آنهاست ..

دومین فیلمی بود که از وس اندرسون دیدم، چند وقت پیش

رو دیدم ازین کارگردان و خیلی هم اون کار رو دوست داشتم،

این فیلم هم فیلم خوش ساختیه ، همون فضای طنز خاصی که تو هتل بوداپست هست رو حالا یکم با شدت کمتر اینجا هم میبینیم.

فیلم خوبیه البته به اندازه ی کار قبلی ازش لذت نبردم ولی کار محترم و تر و تمیزیه اینم.

لینک به دیدگاه

Sin_City_A_Dame_to_Kill_For.jpg

کارگردان:

Robert Rodriguez,Frank Miller

تهیه کنندگان:

Sergei Bespalov,Aaron Kaufman,Stephen L'Heureux,Iliana Nikolic,Alexander Rodnyansky,Robert Rodriguez

فیلمنامه:

Frank Miller

Robert Rodriguez

William Monahan

بر اساس داستان شهر گناه از Frank Miller

بازیگران:

Jessica Alba,Powers Boothe,Josh Brolin,Rosario Dawson,Joseph Gordon-Levitt,Eva Green,Dennis Haysbert,Stacy Keach,Jaime King,Ray Liotta,Jeremy Piven,Mickey Rourke,Bruce Willis

ژانر: اکشن,پورن

موسیقی: Robert Rodriguez

ساخت کشور: آمریکا

مدت زمان ۱۲۴ دقیقه

===========================================

تحلیل فیلم: خوب...مث همیشه فیلمی پر از گناه والبته صحنه های پرن بیشتر نسبت به قسمت اول این فیلم...متاسفانه شخصیت Miho که من تو سری قبلی دوسش داشتم عوض شده بود...یکی مونده بود مرحوم مایکل جکسونم دیده بشه تو فیلم!

از بروس ویلیس بود تا لیدی گاگا!! :w58:

کلاً از کار قبلی ضعیف تر بود به نظرم... :|

لینک به دیدگاه

52f723bv3aj18385zzlw.jpg

اردوگاه اشعه ایکس : Camp X-Ray

نویسنده و کارگردان : Peter Sattler

بازیگران : پیمان معادی ، کریستین استوارت.

2014

خلاصه:کول ( کریستین استوارت) سرباز تازه کاری است که به همراه گروهی از سربازان به گوانتانامو و اردوگاه اشعه ایکس آمده اند تا در این محل کار خودشان را آغاز کنند. وظیفه کول در این محل جلوگیری از خودکشی زندانیان به وسیله بررسی لحظه ای وضعیت آنان در سلول هایشان می باشد. علی ( پیمان معادی ) یکی از زندانیان این بخش است که به نظر می رسد نسبت به زندانیان دیگر داناتر و با سواد تر باشد و میل به ارتباط و همصحبتی دارد. به همین دلیل سعی می کند با کول ارتباط برقرار کند و...

خیلی کنجکاو بودم اولین حضور پیمان معادی در هالیوود در کنار این خانوم استوارتِ آب دوغ خیار ببینم. باید عرض کنم فیلم از اونچیزی که فک میکردم بهتر بود. فیلم خیلی سیاسی نیست و بیشتر سعی داره به رابطه ی آدما و همینطور تنهاییشون بپردازه،درد مشترک دو شخصیت اصلی فیلم تنهایی هست، یکی بشکل زندانی و دیگری به شکل زندانبان.

البته ریتم فیلم کند و کمی خسته کننده است و فیلمنامه کشش 2 ساعت رو نداره، میشد تو تایم کمتر بست فیلم رو. ضمن اینکه مکان فیلم که کلا تو گوانتانامو میگذره و تصویری که از این زندان ارائه شده به آنچه که ما شنیدیم و میدونیم شباهتی نداره، خیلی تعدیل شده تو این فیلم و بدرفتاری آنچنانی نمیبینم ما.

دیالوگای رد و بدل شده بین این 2 تا هم خوب در اومده و سعی شده از شعار زدگی دوری کنه که میشه گفت موفق هم شده. چند دقیقه ی پایانیش هم خیلی خوب بود.

جدا از این موارد باید به بازی خوب معادی و استوارت اشاره کنم، جناب معادی که مثل همیشه اینجا هم خوب ظاهر شدن و بازی روون و قابل قبولی رو ارائه دادن. این کریستین استوارت هم علی رغم تصورم استثنائا خیلی خوب ظاهر شد تو این فیلم، نشون داد استعداد خوب بازی کردن رو هم داره اگر کارگردان ازش خوب بازی بگیره!مخصوصا دقاقیق پایانی که اون استیصال و اضطرابش رو بخوبی نشون داد.

در کل فیلم متوسط رو به خوبیه در سبک خودش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...