رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

این پلاگین بدرد عمم میخوره...:ws28:

بابا چت روم زیر صفحه ای رو فعال کن...چت شخصی!:w02:

آخه من الان بخوام یچی خصوصی بگم به یکی حتماً باید پیام خصوصی بفرستم؟

میدونی فعال کردن اون چت روم چقدر از بار ذخیره داده های سایت کم میکنه؟:icon_pf (34):

محمد انگار میشه واسه انجمنا هم این قابلیت گذاشتا، خودم دیدم تو دوتا از انجمنا:ws3:

حتما نظارت هم میشه کرد که اون انجمنا گذاشتن.

منم چند ساله به فکرشم، قبول نمیکنین:hanghead:

لینک به دیدگاه
محمد انگار میشه واسه انجمنا هم این قابلیت گذاشتا، خودم دیدم تو دوتا از انجمنا:ws3:

حتما نظارت هم میشه کرد که اون انجمنا گذاشتن.

منم چند ساله به فکرشم، قبول نمیکنین:hanghead:

بله میشه ... من خودم تست کردم :w16:

البته رو mybb تست کردم با یه پلاگین تقریبا رایگان !!

ولی مطمئنم تو vBulletin هم میشه hanghead.gif

لینک به دیدگاه
بله میشه ... من خودم تست کردم :w16:

البته رو mybb تست کردم با یه پلاگین تقریبا رایگان !!

ولی مطمئنم تو vBulletin هم میشه hanghead.gif

نظارتم میشه رو حرفاشون داشت؟

چون خصوصیه اگر پیاما به هردلیلی نباشه ، مشکلی پیش بیاد قابل پیگیری نیست، موضوع اینه..:ws52:

درسته که خصوصیه و نباید پیغام کسیو خوند ولی خب مسائل ومشکلاتی هم در پی داره وباید پیگیری بشه..:hanghead:

لینک به دیدگاه
نظارتم میشه رو حرفاشون داشت؟

چون خصوصیه اگر پیاما به هردلیلی نباشه ، مشکلی پیش بیاد قابل پیگیری نیست، موضوع اینه..:ws52:

درسته که خصوصیه و نباید پیغام کسیو خوند ولی خب مسائل ومشکلاتی هم در پی داره وباید پیگیری بشه..:hanghead:

اگر بخواين رو چت روم نظارت داشته باشيد و به عبارتي هيستوريشو داشته باشيد فشار زيادي به سرور مياد چون اكثر بچه ها ازش استفاده ميكنن و درعرض مدت كوتاهي هاست پر ميشه :دي (البته سرور قوي داريم و مشكل چنداني از اين نظر نداريم فقط مشكل هاست هست كه خيلي فضا اشغال ميكنه)

ولي اگه چت بدون نظارت استفاده كنيد به سرور فشار نمياد و مشكلاتش كمتره

لینک به دیدگاه
اگر بخواين رو چت روم نظارت داشته باشيد و به عبارتي هيستوريشو داشته باشيد فشار زيادي به سرور مياد چون اكثر بچه ها ازش استفاده ميكنن و درعرض مدت كوتاهي هاست پر ميشه :دي (البته سرور قوي داريم و مشكل چنداني از اين نظر نداريم فقط مشكل هاست هست كه خيلي فضا اشغال ميكنه)

ولي اگه چت بدون نظارت استفاده كنيد به سرور فشار نمياد و مشكلاتش كمتره

اون موقع دیگه باید به بچه ها گفته بشه مسئولیت ارسال نوشته هاشون با خودشونه:hanghead:

لینک به دیدگاه
باز هم من و باز هم پیشنهاد های چرتم...:ws3:

آقا یه پیشنهاد برا کسانی که دیر به دیر میان انجمن و کمی تنبل تشریف دارن...:icon_pf (34):

نمیشه کاری کرد که مثلاً زیر آواتار افراد یه کادر باشه که بشه اسم طرف رو اونجا بنویسیم؟

مثلاً زیر آواتار خودت(که قبلاً ممد.الف بود) بشه تو اون کادر بنویسیم "محمد عارف" تا هر وقت که یکی اسمش رو عوض کرد بتونیم بشناسیمش؟

بعد این امکان حالت کاربری خاص داشته باشه...یعنی یجورایی شبیه ابزار "یادداشت کاربری" که هر کاربر خاص برا خودش میتونه یادداشت کاربری خاص خودش رو داشته باشه...

مثلاً من میتونم برا اسمت "محمد عارف" رو تعریف کنم...کاربر دیگه ای "ادمین" و ....

مثل عکس زیر:

7sw3hmoiftaedobin92f.jpg

خوب اگه این موضوع باشه.. چرا نام کاربری باید یه چیز دیگه باشه...

اگه کسی میخواست نام واقعیش زده بشه.. نمیومد نام کاربری بزنه که:ws52:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
خوب اگه این موضوع باشه.. چرا نام کاربری باید یه چیز دیگه باشه...

اگه کسی میخواست نام واقعیش زده بشه.. نمیومد نام کاربری بزنه که:ws52:

اگر کل مباحثمونو میخوندی میفهمیدی منظورم چیه...تو این قسمتا کامل توضیح دادم منظورمو: :icon_redface::icon_gol:

http://www.noandishaan.com/forums/thread3140-252.html#post1447871

http://www.noandishaan.com/forums/thread3140-252.html#post1447890

لینک به دیدگاه
اگر کل مباحثمونو میخوندی میفهمیدی منظورم چیه...تو این قسمتا کامل توضیح دادم منظورمو: :icon_redface::icon_gol:

اتفاقا مباحثی که گفتید رو خوندم.. وبعداین رو گفتم....

درضمن..تعداد کاربرا کمتر میشه.. و خیلی ها شاید به خاطر این قضیه وارد این سایت نشن.. سایتی که تازه داره .. جلب اعتماد میکنه.. با این کار.. تعداد کاربر و بازدیدش کم میشه...

البته اینی که شما گفتید خوبه.. که اکثر سایتهای علمی که مقالاتشونو گذاشتن.. باید اسم واقعی خودشونو و مدرک تحصیلیشونو بزارن.. یه بیوگرافی کامل و درست...

ولی برای چنین سایتهایی مثل نواندیشان.. فعلا صلاح نیست به این صورت انجام بشه..

اگر هم باز این گزینه وارد بشه. برای یه مدته که انجام میشه بعداز یه مدت.. باز برداشته میشه...

باز ما تصمیم گیرنده نیستیم. چون به مدیر محترم ارتباط داره.ول یمیدونم اگه اینکار بشه .. خیلی ها فعالیتشون کم میشه یا اصلا نمیان..

من خودم مشکلی با اسم گذاشتن ندارم خیلی هم عالیه..

ولی خیلی از کسانی که من دعوت کردم گفتن که ما نام واقعیمونو نمیزاریم.. خب اونم دلایل خودشونو دارن.. و درسته:a030:

لینک به دیدگاه

درضمن..تعداد کاربرا کمتر میشه.. و خیلی ها شاید به خاطر این قضیه وارد این سایت نشن.. سایتی که تازه داره .. جلب اعتماد میکنه.. با این کار.. تعداد کاربر و بازدیدش کم میشه...

البته اینی که شما گفتید خوبه.. که اکثر سایتهای علمی که مقالاتشونو گذاشتن.. باید اسم واقعی خودشونو و مدرک تحصیلیشونو بزارن.. یه بیوگرافی کامل و درست...

اگر هم باز این گزینه وارد بشه. برای یه مدته که انجام میشه بعداز یه مدت.. باز برداشته میشه...

باز ما تصمیم گیرنده نیستیم. چون به مدیر محترم ارتباط داره.ول یمیدونم اگه اینکار بشه .. خیلی ها فعالیتشون کم میشه یا اصلا نمیان..

ولی خیلی از کسانی که من دعوت کردم گفتن که ما نام واقعیمونو نمیزاریم.. خب اونم دلایل خودشونو دارن.. و درسته:a030:

ولی پیشنهادخوبیهههه.. مدیر بفکر...:ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

ممد گفت دیگه بحث نمیکنه در این مورد...ولی انگار چاره ای نیست...باهاس باز بست بدم موضوعو...:ws3:

شرمنده ممد...:icon_gol:

بابا بحث من کلاً یه چیز دیگست...من هدفم از طرح این پیشنهاد اینه که ملت مجبور نشن اسم واقعیشون رو بذارن!

باز هم باید با ذکر مثال توضیح بدم...شما فرض کن اسم من "امین حیایی"ه!:ws3:

حالا من اسم واقعیم رو به یه عده گفتم و میدونن اسمم چیه...بعد نام کاربریم رو از amin 202 به geysar تغییر میدم...

اون نفراتی که قبلاً منو میشناختن ولی حالا به دلایلی من جمله بخاطر دوری از انجمن ، دیگه قادر به شناختن من نخواهند بود و مجبوریم از نو دوباره به هم معرفی بشیم...

پیشنهاد من اینه که هر کاربر اختیاراتی داشته باشه که بصورت لایه لایه به دوستان زیر مجموعش دسترسی بده تا بتونن مشخصاتش رو ببینن.

اینجا بفرض مثال 4 حلقه زیرو مطرح کردم:

مثل حلقه4(آشنایان)-حلقه3(دوستان)-حلقه2(دوستان صمیمی)-حلقه1(خانواده)

که حلقه 1 به همه شاخه های اطلاعاتی(مشخصات فردی-عکس ها و کانتکت ها) من دسترسی داشته باشه و به ترتیب با نظمی که من تعریف میکنم تا حلقه 4 که دسترسی جزئی به اطلاعاتم دسترسی داشته باشه...

این روش نه تنها کاربرامون رو کم نمیکنه بلکه زیادشونم میکنه چون با اجرای این روش ما تو حوزه حفظ حریم شخصی اشخاص قدم گذاشتیم...:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممد گفت دیگه بحث نمیکنه در این مورد...ولی انگار چاره ای نیست...باهاس باز بست بدم موضوعو...:ws3:

شرمنده ممد...:icon_gol:

بابا بحث من کلاً یه چیز دیگست...من هدفم از طرح این پیشنهاد اینه که ملت مجبور نشن اسم واقعیشون رو بذارن!

باز هم باید با ذکر مثال توضیح بدم...شما فرض کن اسم من "امین حیایی"ه!:ws3:

حالا من اسم واقعیم رو به یه عده گفتم و میدونن اسمم چیه...بعد نام کاربریم رو از amin 202 به geysar تغییر میدم...

اون نفراتی که قبلاً منو میشناختن ولی حالا به دلایلی من جمله بخاطر دوری از انجمن ، دیگه قادر به شناختن من نخواهند بود و مجبوریم از نو دوباره به هم معرفی بشیم...

پیشنهاد من اینه که هر کاربر اختیاراتی داشته باشه که بصورت لایه لایه به دوستان زیر مجموعش دسترسی بده تا بتونن مشخصاتش رو ببینن.

اینجا بفرض مثال 4 حلقه زیرو مطرح کردم:

مثل حلقه4(آشنایان)-حلقه3(دوستان)-حلقه2(دوستان صمیمی)-حلقه1(خانواده)

که حلقه 1 به همه شاخه های اطلاعاتی(مشخصات فردی-عکس ها و کانتکت ها) من دسترسی داشته باشه و به ترتیب با نظمی که من تعریف میکنم تا حلقه 4 که دسترسی جزئی به اطلاعاتم دسترسی داشته باشه...

این روش نه تنها کاربرامون رو کم نمیکنه بلکه زیادشونم میکنه چون با اجرای این روش ما تو حوزه حفظ حریم شخصی اشخاص قدم گذاشتیم...:icon_redface::icon_gol:

کاملا متین!

محمد:w000:راش بنداز !

---

نمونه بارز این مسئله خود من ! تا قبل مدیریت سر جمع 80تا دوست داشتم اونم اشخاصی که باهاشون در ارتباط بودم بعد از مدیریت شده 305تا اکثرشونُ نمیشناسم

میان درخواست میدن حالا به هر دلیلی این چیزی که امین گفت بشه اجراش کرد راحت میتونیم هرکسیُ در یک لایه ــــه دلخواه قرار بدیم:ws3:

لینک به دیدگاه

اون پیشنهاد حلقه حلقه شدن دوستان نمیشه از نظر فنی

اون پیشنهاد چت روم میشه ولی به خاطر نبود نظارت درست حسابی، کاملاً به بیراهه میره و تأثیرات منفی رو میذاره و همونطور که گفتم یه اپسیلون هم نمیشه فکر کرد که صرفا استفاده کاملاً مفید و سازنده ازش میشه :ws3:

لینک به دیدگاه

اون پیشنهاد چت روم میشه ولی به خاطر نبود نظارت درست حسابی، کاملاً به بیراهه میره و تأثیرات منفی رو میذاره و همونطور که گفتم یه اپسیلون هم نمیشه فکر کرد که صرفا استفاده کاملاً مفید و سازنده ازش میشه :ws3:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

آقا اون نظارت رو بیخیالش شو دیگه...:icon_razz:

هرکی هرچی چت کرد بره تو آشغالدونی...یه قانون هم بذاریم بالای انجمن به همه هم هشدارش رو بدیم که جریان اینه...دیگه کسی شکایت نکنه...کسی اگر جنبه استفاده درست از این ابزار رو نداره استفاده نکنه!

ولی ممد بصورت نامحسوس میشه به چت ها نظاره گر بودا...همون لحظه ی انجام چت!:ws52:

تا اونجایی که میدونم امکان بن کردن طرف تو این چتروم هم موجوده...تو چت گروهی اگر شخصی مورد سوءای مشاهده کرد میتونه گزارش بده...طرفو بن کنیم دیگه نتونه از چت استفاده کنه...:w16:

از مزایای این طرح اینه که حجم پیام های خصوصی و پیام های داخل پروفایلها به شدت کم میشه!

در نتیجه فضای بیشتری بمنظور شیر کردن اطلاعات ایجاد میشه.

حریم خصوصی افراد رعایت میشه...من میخوام سریع یچی بهت بگم دیگه نمیرم پیام خصوصی بزنم...میبینم آنی ، درجا بهت حرفمو میزنم...کسی هم فضولی نمیکنه که بعداً بیاد از حرفم سوء استفاده کنه!:ws37:

Viberای میشه واسه خودش...البته چت تصویری نداریم...نه؟!:whistle:

لینک به دیدگاه
آقا اون نظارت رو بیخیالش شو دیگه...:icon_razz:

هرکی هرچی چت کرد بره تو آشغالدونی...یه قانون هم بذاریم بالای انجمن به همه هم هشدارش رو بدیم که جریان اینه...دیگه کسی شکایت نکنه...کسی اگر جنبه استفاده درست از این ابزار رو نداره استفاده نکنه!

ولی ممد بصورت نامحسوس میشه به چت ها نظاره گر بودا...همون لحظه ی انجام چت!:ws52:

تا اونجایی که میدونم امکان بن کردن طرف تو این چتروم هم موجوده...تو چت گروهی اگر شخصی مورد سوءای مشاهده کرد میتونه گزارش بده...طرفو بن کنیم دیگه نتونه از چت استفاده کنه...:w16:

از مزایای این طرح اینه که حجم پیام های خصوصی و پیام های داخل پروفایلها به شدت کم میشه!

در نتیجه فضای بیشتری بمنظور شیر کردن اطلاعات ایجاد میشه.

حریم خصوصی افراد رعایت میشه...من میخوام سریع یچی بهت بگم دیگه نمیرم پیام خصوصی بزنم...میبینم آنی ، درجا بهت حرفمو میزنم...کسی هم فضولی نمیکنه که بعداً بیاد از حرفم سوء استفاده کنه!:ws37:

Viberای میشه واسه خودش...البته چت تصویری نداریم...نه؟!:whistle:

امین الهم بیر بیر

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
میشه ابزار Spoiler رو برای BBکد ها فعال کنید؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگر تونستید ابزار گذاشتن فیلم از آپارت(aparat.gif) رو هم فعال کنید تو همین BBکد ها....:ws3:

اسپويلر رو مديران بايد تصميم بگيرن ولي آپارات رو تگ ويدئو اضافه كرديم. شما لينكت آپاراتتون رو از طريق تگ ويدئو اضافه كنيد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...