رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

میشه ابزار Spoiler رو برای BBکد ها فعال کنید؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگر تونستید ابزار گذاشتن فیلم از آپارت(aparat.gif) رو هم فعال کنید تو همین BBکد ها....:ws3:

آپارات که با زحمتی که امیرقاسمیان کشیدن اضافه شده.

ضرورت اسپویلر رو بوگو :ws3:

اینم در نظر بگیر که موتورهای جستجو به عنوان یه مهمان سایت رو می بینن و هر محدودیتی واسه مهمانا، محدودیت واسه موتورهای جستجو هم هست :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اسپويلر رو مديران بايد تصميم بگيرن ولي آپارات رو تگ ويدئو اضافه كرديم. شما لينكت آپاراتتون رو از طريق تگ ويدئو اضافه كنيد.

آپارات که با زحمتی که امیرقاسمیان کشیدن اضافه شده.

ضرورت اسپویلر رو بوگو :ws3:

اینم در نظر بگیر که موتورهای جستجو به عنوان یه مهمان سایت رو می بینن و هر محدودیتی واسه مهمانا، محدودیت واسه موتورهای جستجو هم هست :ws3:

این لینک ویدئو:

http://hn2.asset.aparat.com/aparat-video/843198d8a4da55b0b0e382cc7e8e49661637856.mp4

الان اگر بخوام از تگ ویدئو استفاده کنم این شکلی میشه:

http://www.aparat.com/v/lEstC

یعنی هیچ فرقی ایجاد نمیشه...پس زمینه ای از ویدئو نمایش داده نمیشه...

تو بخش فیلم و سریال...یه سری بحثا میشه که داستان فیلم ها و سریالها برملا میشه...گفتم اگر این تگ فعال بشه تا حدی از لوث شدن اونا جلوگیری بشه...:ws38:

خوب یعنی این موتورهای جستجو باهاس هرچی تایپ میکنیم ببینن؟:ws3:

لینک به دیدگاه
این لینک ویدئو:

تو بخش فیلم و سریال...یه سری بحثا میشه که داستان فیلم ها و سریالها برملا میشه...گفتم اگر این تگ فعال بشه تا حدی از لوث شدن اونا جلوگیری بشه...:ws38:

اين لينكي كه شما گذاشتي لينك دانلوده خب

شما بايد لينك صفحه رو بذاري

براي يوتيوب و حتي بي بي كد آپارات هم همينطوري بايد بدي

لینک به دیدگاه
این لینک ویدئو:

چه کاربرد مهمی :ws3: بابا بیخیال یه چی میذاریم حالا استفاده بجا نمیشه و دردسر میشه. کاربرد خیلی مهمی هم که نداره. :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اين لينكي كه شما گذاشتي لينك دانلوده خب

شما بايد لينك صفحه رو بذاري

براي يوتيوب و حتي بي بي كد آپارات هم همينطوري بايد بدي

ایول...درست شد...مرسی :ws3:

برا چه سایتایی رو ساپورت میکنه؟:ws38:

چه کاربرد مهمی :ws3: بابا بیخیال یه چی میذاریم حالا استفاده بجا نمیشه و دردسر میشه. کاربرد خیلی مهمی هم که نداره. :ws3:

آخه از تب Spoiler چه استفاده نابجایی میشه کرد...نه تو بگو...:banel_smiley_4:

امکاناته دیگه...همه انجمنا دارن...فعالش کن!!:w000:

لینک به دیدگاه

اینکه هرچیز یه خرده مهم میذاره میذاره، میزنه مخفیش میکنه :ws3:

یا اصلاً صرفا واسه آزار دادن بقیه میزنه مخفیش میکنه :ws28:

لینک به دیدگاه

من پیشنهاد میکنم این ممد رو بندازین بیرون از مدیریت

کاملا جدی بود

یکی کاربلدشو بذارید سر کار

مدیریت انحصاری جواب نداده تو این چند سال:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اینکه هرچیز یه خرده مهم میذاره میذاره، میزنه مخفیش میکنه :ws3:

یا اصلاً صرفا واسه آزار دادن بقیه میزنه مخفیش میکنه :ws28:

اون چیز یه خرده مهم مثلاً چی؟!:ws52:

خوب با کلیک کردن روش باز میشه...تازه تو متن های خیلی طولانی میشه از این ابزار استفاده کرد تا حجم تکست صفحه پائین بیاد...راحت بشه بین پست ها بالا پائین رفت...

یا یه عکس دلخراش گذاشتی تو پستت...نیاز نیست همه تو همون ابتدای باز کردن تاپیک ببینن...میتونی از تگ اسپویلر استفاده کنی و هشدار بدی که تصویر ناراحت کنندست تا طرف فقط متنشو بخونه....:banel_smiley_4:

دیگه؟!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

روي تگ كه كليك ميكنيد پنجره اي باز ميشه كه لينك صفحه رو ازتون ميخواد. تو همون صفحه ليست سايت هاي ساپورت شده رو نوشته

استفاده هاي نابجاي زيادي ميشه كرد. مثلا ميشه كلمات نامناسب يا عكس هاي غير اخلاقي و .... رو گذاشت تو سايت ولي از اونجايي كه مخفي هست كسي متوجه نميشه ولي اسپايدر موتورهاي جستجو ميخونن و باعث فیلتر شدن و هزار درد سر ديگه ميشه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
استفاده هاي نابجاي زيادي ميشه كرد. مثلا ميشه كلمات نامناسب يا عكس هاي غير اخلاقي و .... رو گذاشت تو سايت ولي از اونجايي كه مخفي هست كسي متوجه نميشه ولي اسپايدر موتورهاي جستجو ميخونن و باعث فیلتر شدن و هزار درد سر ديگه ميشه

خوب فکر میکنید چی تا الان انجمن رو سرپا نگه داشته؟:ws3:

ما همونطور که قوانین سفت و سختی واسه ارسال پست داریم میتونیم همون قوانین رو برای ارسال اسپویلرها اعمال کنیم...

کاربرانی هم که تو انجمن هستن و فعالیت مستمر دارن مسلماً گزارش دادن ازون قبیل پست ها رو به صلاح دونسته و خواهند دانست!

اگر دیدگاه شما رو بخوایم در نظر بگیریم من اونقدر مطالب خلاف قوانین ولی مخفی رو میتونم اینجا به اشتراک بذارم که حتی اسپایدرها هم نتونن ردشو بگیرن...ولی نمیکنم...چون انجمن رو دوست دارم و حاضر نیستم حتی 1% سلامت این محیط رو به خطر بندازم.:icon_redface:

ما چشم و گوش انجمنیم...مدیران ارشد فقط اعمال کننده قوانینن...در راستای حمایتی که ما از انجمن میکنیم انتظار داریم انجمن هم به خواست هامون احترام بذاره و بهمون اعتماد داشته باشه.:w16:

لینک به دیدگاه
خوب فکر میکنید چی تا الان انجمن رو سرپا نگه داشته؟:ws3:

ما همونطور که قوانین سفت و سختی واسه ارسال پست داریم میتونیم همون قوانین رو برای ارسال اسپویلرها اعمال کنیم...

کاربرانی هم که تو انجمن هستن و فعالیت مستمر دارن مسلماً گزارش دادن ازون قبیل پست ها رو به صلاح دونسته و خواهند دانست!

اگر دیدگاه شما رو بخوایم در نظر بگیریم من اونقدر مطالب خلاف قوانین ولی مخفی رو میتونم اینجا به اشتراک بذارم که حتی اسپایدرها هم نتونن ردشو بگیرن...ولی نمیکنم...چون انجمن رو دوست دارم و حاضر نیستم حتی 1% سلامت این محیط رو به خطر بندازم.:icon_redface:

ما چشم و گوش انجمنیم...مدیران ارشد فقط اعمال کننده قوانینن...در راستای حمایتی که ما از انجمن میکنیم انتظار داریم انجمن هم به خواست هامون احترام بذاره و بهمون اعتماد داشته باشه.:w16:

همه رو که مثل خودت نبین :ws3:

عکس دلخراشم خواستی بذاری لینکشو بذار که دیده نشه و هرکی خواست روش کلیک کنه ببینه :whistle:

اینکه گفتم ضرورتشو بوگو واسه اینه که ببینم استفاده ضروری داره که به ذهن من نیومده :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

داشتم باخودم فکرمی کردم کاشکی می شدهرکس سوالی ازفردی می پرسه به موبایل به فرداس ام اسی ارسال شودکه ازشماسوالی پرسیده شده و...

واگه سوالی درانجمن پرسیداس ام اس برای همه ارسال بشه!

واگه جوابی دریافت کرداس ام اس به موبایل شخص پرسشگرسوال برود.

خب شایداین ایده ...باشه ولی ازهمین ایدهای...انسان به موفقیت می رسه!چه جمله گفتم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

داشتم باخودم فکرمی کردم کاشکی می شدهرکس سوالی ازفردی می پرسه به موبایل به فرداس ام اسی ارسال شودکه ازشماسوالی پرسیده شده و...

واگه سوالی درانجمن پرسیداس ام اس برای همه ارسال بشه!

واگه جوابی دریافت کرداس ام اس به موبایل شخص پرسشگرسوال برود.

خب شایداین ایده ...باشه ولی ازهمین ایدهای...انسان به موفقیت می رسه!چه جمله گفتم:ws3:

ایده جالبه. ولی خب خیلی پیچیده :ws3:

تو مایه های یه گروه خیلی بزرگ با بخشای مختلف تو یه شبکه اجتماعیه. :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

یه پیشنهاد دارم که قبلا هم گفته بودم دقیقا یادم نمیاد کی ولی گفتن شما رد کردید ...:banel_smiley_4: دوباره مطرحش میکنم شاید موافق بودین :hanghead:

نمیشه یه کاری کنید پستی که زده میشه جدیدترین پاسخ به اون پست داده میشه همون صفحه اول بیاد :ws52:

مثلا همین پست

[h=1]پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن[/h]ما مجبوریم واسه دیدن جدیدترین نظر به صفحه اخر( تا الان شده 256) بریم که ببینیم بقیه چه نظری دادن :sigh:

شاید بقیه مشکلی نداشته باشن ولی خب واسه راحتی کار میگم ...پست هایی که پاسخ های طولانی داره و کسیی بخواد واسه راحتی کار جدیدترین نظر و فقط بخونه یه کمی زمان بره حتی واسه اون شخص استارتر مثلا بخواد ویرایش کنه یکی از پاسخ هاشو باید بره اخرین صفحه :icon_pf (34):

بازم هرچی بقیه بگن این فقط یه پیشنهاد :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

اين كه شما ميگي تو تنظيمات خود كنترل پنلتون هست كه

اينجا:

ويرايش تنظيمات شخصي --> حالت نمايش تاپيك --> خطي ابتدا جديدترين

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزيز

اين كه شما ميگي تو تنظيمات خود كنترل پنلتون هست كه

اينجا:

ويرايش تنظيمات شخصي --> حالت نمايش تاپيك --> خطي ابتدا جديدترين

آخیششششششششششششش دستت دردنکنه واسه راهنمایی درست شد :icon_gol:

خیلی خیلی خیلی ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
آخیششششششششششششش دستت دردنکنه واسه راهنمایی درست شد :icon_gol:

خیلی خیلی خیلی ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:hapydancsmil:

خواهش. قابلي نداشت :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...