رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام

وقت بخیر خسته نباشید

ممنون از سایت بسیار عالیتون

چرا سایت شما آپلود فایل نداره

سلام

موقع ایجاد تاپیک که آیکنش فکر کنم مشخص باشه، توی پست ها هم از پایین گزینه ی "تنظیمات اضافی" رو انتخاب کنین، در هر دو حالت هم باید از این آیکن استفاده کنین، یه پنجره باز میشه که فایل ها تون رو توش می تونین آپلود کنین، محدودیت حجمی فایل ها هم داخلش مشخصه شده:

oxqz07vdmaxxmdrc6b.png

لینک به دیدگاه

هی من نمیخوام در مورد خدمت بحث کنم...انگار نمیشه! :ws3:

تو کلانتری که من خدمت میکردم،یه طرحی بود به اسم "طرح مکنا"

خوب این طرح مکنا یعنی چی...مکنا یعنی مدیریت کیفیت نیروی انتظامی.

مفهومش چیه؟

یعنی محیط و رویه کاری کلانتری ها رو به گونه ای تغییر بدن تا وقتی ارباب رجوع وارد هر کلانتری میشه محیط و رویه کاری یکسانی رو تجربه کنه.

این عمل از لحاظ جامعه شناسی تو شاخه دیدگاه های کمونیستی طبقه بندی میشه.ولی چندین مزیت داره!

1. وقتی مراجعین به هر یک از شعبه های اون سازمان وارد میشن،بر اساس تجربه دقیقاً میدونن کجا برن تا مشکلشون بر طرف بشه.
  2. تمامی زیرشاخه های اون سازمان به یک اندازه از مزایا و امکانات بهره مند میشن.
  3. چون رویه کاری و شاخص ها تماماً بین زیر مجموعه یکسانه امکان ارزیابی زیردستان خیلی راحته و آمار و عملکرد به سادگی در دسترسه.

حالا شما سازمان نیروی انتظامی رو انجمن در نظر بگیر...کلانتری ها هم تالارها.

بیاید اشل و زیر شاخه های تمامی تالارها رو یکی کنیم و دستور کار رو برای همه تالارها یکی کنیم...نگیم که مثلاً تالار X چون تعداد تاپیکاش کمه و کاربرا کمتر به اونجا سر میزنن،پس نباید زیر شاخه مسابقات داشته باشه!!

نه...اگر همه تالارها دارای زیرشاخه های یکسانی داشته باشن اینجوری کاربران تازه واردی مثل من گم نمیشن تو تالارا...وقتی میبینه که تاپیک "تشویق کاربران ممتاز" تو تالار معماری در زیر شاخه "مدیریت" قرار داره،میدونه که عین همین مسیر رو برای تالار مکانیک بره میتونه همون تاپیک ولی برای مکانیکا رو پیدا کنه.

یجوری ظاهر تمامی تالارها میشه عین هم...

موافقید؟

نیستید؟

نظرتون چیه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
هی من نمیخوام در مورد خدمت بحث کنم...انگار نمیشه! :ws3:

تو کلانتری که من خدمت میکردم،یه طرحی بود به اسم "طرح مکنا"

خوب این طرح مکنا یعنی چی...مکنا یعنی مدیریت کیفیت نیروی انتظامی.

مفهومش چیه؟

یعنی محیط و رویه کاری کلانتری ها رو به گونه ای تغییر بدن تا وقتی ارباب رجوع وارد هر کلانتری میشه محیط و رویه کاری یکسانی رو تجربه کنه.

این عمل از لحاظ جامعه شناسی تو شاخه دیدگاه های کمونیستی طبقه بندی میشه.ولی چندین مزیت داره!

1. وقتی مراجعین به هر یک از شعبه های اون سازمان وارد میشن،بر اساس تجربه دقیقاً میدونن کجا برن تا مشکلشون بر طرف بشه.
  2. تمامی زیرشاخه های اون سازمان به یک اندازه از مزایا و امکانات بهره مند میشن.
  3. چون رویه کاری و شاخص ها تماماً بین زیر مجموعه یکسانه امکان ارزیابی زیردستان خیلی راحته و آمار و عملکرد به سادگی در دسترسه.

حالا شما سازمان نیروی انتظامی رو انجمندر نظر بگیر...کلانتری ها هم تالارها.

بیاید اشل و زیر شاخه های تمامی تالارها رو یکی کنیم و دستور کار رو برای همه تالارها یکی کنیم...نگیم که مثلاً تالار X چون تعداد تاپیکاش کمه و کاربرا کمتر به اونجا سر میزنن،پس نباید زیر شاخه مسابقات داشته باشه!!

نه...اگر همه تالارها دارای زیرشاخه های یکسانی داشته باشن اینجوری کاربران تازه واردی مثل من گم نمیشن تو تالارا...وقتی میبینه که تاپیک "تشویق کاربران ممتاز" تو تالار معماری در زیر شاخه "مدیریت" قرار داره،میدونه که عین همین مسیر رو برای تالار مکانیک بره میتونه همون تاپیک ولی برای مکانیکا رو پیدا کنه.

یجوری ظاهر تمامی تالارها میشه عین هم...

موافقید؟

نیستید؟

نظرتون چیه؟ :ws38:

بسیار زیبا :ws3:

پیشنهاد خوبی به نظر میاد. دربارش میفکریم تا قابلیت اجرایی شدنش رو حداقل تو تالارهای مشابه هم بررسی کنیم که احتمالاً زمان ببره. :ws3:

اجرایی شدن هم از لحاظ اینکه اگه اجرایی بشه تالارا چقدر تغییر میکنن و تا چه حد با تفکرات مدیر تالارا میتونه همسو بشه.

لینک به دیدگاه
بسیار زیبا :ws3:

پیشنهاد خوبی به نظر میاد. دربارش میفکریم تا قابلیت اجرایی شدنش رو حداقل تو تالارهای مشابه هم بررسی کنیم که احتمالاً زمان ببره. :ws3:

اجرایی شدن هم از لحاظ اینکه اگه اجرایی بشه تالارا چقدر تغییر میکنن و تا چه حد با تفکرات مدیر تالارا میتونه همسو بشه.

چه عجب!:ws3:

همه نواندیشانیاش صلواااااااااااااات :ws3:

اگر میخوای کارها سرعت بیشتری بگیره بهتره که یه کارگروهی تشکیل بشه تا در مورد تشخیص زیربخش های تالار و اینکه کدوم تاپیکها با کدوم مضمون در کدوم زیربخش قرار بگیره تصمیم بگیرن و یجور لوح عملکرد باشه برای مدیران تالارها.

میدونی...اینجوی سردرگمی برای مدیرا هم کمتر میشه...اگر اشل خاصی تعریف بشه ، مدیر تالار X میدونه که تاپیک Y با مضمون Z میره کدوم زیربخش تالارش.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

نمی دونم این راکسانی گفتن یانه....می توان امکان وبلاگ دهی رابه انجمن اضافه کنید:ws3:(مثل:بلاگفایا...)

می توانیدیک بخش یاچندبخش اضافه کنیدتاشخصیت های سیاسی ،ناهنجاری های جامعه ،سیاسی درآن مطرح بشه باآزادی کامل (اینکارسخته شایدهم ف):sad0:

اینومی نویسم چون لجم درامده:4564: چرابه اخبارها توجه نمی کنید یااگه می بینیدیه چیزی نمی نویسند توقع دارم درمورد بعضی اخباری که گذاشته می شود گفتگوشود.

باسپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

نمی دونم این راکسانی گفتن یانه....می توان امکان وبلاگ دهی رابه انجمن اضافه کنید:ws3:(مثل:بلاگفایا...)

می توانیدیک بخش یاچندبخش اضافه کنیدتاشخصیت های سیاسی ،ناهنجاری های جامعه ،سیاسی درآن مطرح بشه باآزادی کامل (اینکارسخته شایدهم ف):sad0:

اینومی نویسم چون لجم درامده:4564: چرابه اخبارها توجه نمی کنید یااگه می بینیدیه چیزی نمی نویسند توقع دارم درمورد بعضی اخباری که گذاشته می شود گفتگوشود.

باسپاس:icon_gol:

متأسفانه قبلاً سیستم فروم وی بولتین خریداری کردیم و سیستم سوئیت رو نگرفتیم. به صرفه هم نیست که مجدد اون سیستم خریداری بشه.

ایشالا موقع ارتقا به ورژن 5 اینکار انجام میشه :a030:

اون بخشی هم که گفتی بیخیال شو :w58:

لینک به دیدگاه

سلام

اگه ممکن تو قسمت آپلود سنتر یه قسمت دیگه اضافه کنید که اگه عکسی رو میخوایم از یه سایت دیگه ای آپلود کنیم بتونیم مستقیم آپلود کنیم..... دیگه تو سیستم خودمون ذخیره نکنیم بعدش از سیستم خودمون آپش کنیم :ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

اگه ممکن تو قسمت آپلود سنتر یه قسمت دیگه اضافه کنید که اگه عکسی رو میخوایم از یه سایت دیگه ای آپلود کنیم بتونیم مستقیم آپلود کنیم..... دیگه تو سیستم خودمون ذخیره نکنیم بعدش از سیستم خودمون آپش کنیم :ws38:

سلام

مهدی جان این امکان وجود داره، همون بالای قسمت انتخاب عکس ها نوشته: آپلود از آدرس

لینک به دیدگاه

داشتم باخودم فکرمی کردم اگه همه بجای جملات عارفانه جک یاطنزتوی امضابنویسندچی می شود؟

اولین خوبیش اینه که می تونه توروحیه افرادتاثیربزاردوانجمن خیلی شادبشود.:ws28:

...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
داشتم باخودم فکرمی کردم اگه همه بجای جملات عارفانه جک یاطنزتوی امضابنویسندچی می شود؟

اولین خوبیش اینه که می تونه توروحیه افرادتاثیربزاردوانجمن خیلی شادبشود.:ws28:

...

فکر خوبیه پس چراخودت اینکارو نکردی؟ ولی من به عنوان اولین نفر اقدام می کنم:ws28:

لینک به دیدگاه
فکر خوبیه پس چراخودت اینکارو نکردی؟ ولی من به عنوان اولین نفر اقدام می کنم:ws28:

سلام دوست عزیز

می دونستم یه دوست عزیزهمچون سوالی راازمن می پرسد!

من می خواستم یه جک بزارم ولی چندباری که خوندم دیدم شایدبه کسی بربخرد.وبامن اینکارکنند:vahidrk:

اینقدروسواس گرفتم ومشغول به کارهای دیگرشدم که پاک یادم رفت.

ببخشدوخودت هم که اقدام نکردی:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

می دونستم یه دوست عزیزهمچون سوالی راازمن می پرسد!

من می خواستم یه جک بزارم ولی چندباری که خوندم دیدم شایدبه کسی بربخرد.وبامن اینکارکنند:vahidrk:

اینقدروسواس گرفتم ومشغول به کارهای دیگرشدم که پاک یادم رفت.

ببخشدوخودت هم که اقدام نکردی:hapydancsmil:

اقذام کردم چند روزی هم بود ولی احساس کردم کسی خوشش نیومد به خاطر همین عوضش کردم ولی اگه تو پایه باشی من هستم هفته ای یه جوک جدید بزاریم:w16:

لینک به دیدگاه
اقذام کردم چند روزی هم بود ولی احساس کردم کسی خوشش نیومد به خاطر همین عوضش کردم ولی اگه تو پایه باشی من هستم هفته ای یه جوک جدید بزاریم:w16:

گذاشتم .اول

باشه ولی اگریادمون رفت چی؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من یه پیشنهاد دارم:ws3:

نخندید ها:icon_razz:

این شکلک ها رو بیشتر کنید و جدیدتر تکراری شدن:ws3:

یعنی پیشنهادی دادم انجمن از این رو به اون رو میشه :ws28:

لینک به دیدگاه
من یه پیشنهاد دارم:ws3:

نخندید ها:icon_razz:

این شکلک ها رو بیشتر کنید و جدیدتر تکراری شدن:ws3:

یعنی پیشنهادی دادم انجمن از این رو به اون رو میشه :ws28:

در همين راستا منم پيشنهاد ميكنم هك گروه بندي شكلك ها رو نصب كنيد كه هم يه عالمه شكلك داشته باشيد هم دسته بندي باشن و دسترسي بهشون راحت باشه

اينم لينكش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

در همين راستا منم پيشنهاد ميكنم هك گروه بندي شكلك ها رو نصب كنيد كه هم يه عالمه شكلك داشته باشيد هم دسته بندي باشن و دسترسي بهشون راحت باشه

اينم لينكش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی از توضیح

حالا این دانلود رو میزنی یه صفحه میاد اینجا باید چکارکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه مرحله به مرحله توضیح بدین مرسیییییییییییییی

لینک به دیدگاه
مرسی از توضیح

حالا این دانلود رو میزنی یه صفحه میاد اینجا باید چکارکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه مرحله به مرحله توضیح بدین مرسیییییییییییییی

شما كه نبايد كاري بكني :ws3:

حاج ممد آقا يا حاج مهدي بايد زحمت بكشن اينو دانلود و نصب كنن تا ما لذت ببريم :دي

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...