رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید

اقا یک پیشنهاد داشتم

این دعوت به موضوع رو که برداشتد اگه امکان داره برای مدیرا فعال کنید تا اونها برای دعوت از کاربرای خودشون و تالارشون استفاده بشه

بعضی موقعها واقعا نبود دعوت به موضوع خودشو نشون میده و میتونه یک کمی توی کار فعالیت تالارها دخالت داشته باشه

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید

اقا یک پیشنهاد داشتم

این دعوت به موضوع رو که برداشتد اگه امکان داره برای مدیرا فعال کنید تا اونها برای دعوت از کاربرای خودشون و تالارشون استفاده بشه

بعضی موقعها واقعا نبود دعوت به موضوع خودشو نشون میده و میتونه یک کمی توی کار فعالیت تالارها دخالت داشته باشه

سلام

خوبی عمو؟

راستش قبلا هم من این پیشنهادو به محمد دادم

گفت نمیشه

یا همه یا هیچ کس:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلام

خوبی عمو؟

گفت نمیشه

برای دعوت از کاربرا چیز خوبیه درسته بعضی از مدیرا واقعا دعوت به موضوع زیادی دارن و بعضی مواقع اذیت کننده هست ولی اگه بشه جزو ابزار مدیریت میشه ازش به درستی استفاده کرد

لینک به دیدگاه
سلام

خوبی عمو؟

گفت نمیشه

جریان همون یا تو یا هیچ کس دیگه اس

خیلی حیف شد برداشته شد د

امان از جنبه ه !!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

قضیه یا هیچ کس یا همه چیز اختیاری نیست. یه مسئله فنی هستش و گفته شده که کلی تعریف میشه نه فقط واسه یه گروه خاص.

لینک به دیدگاه
قضیه یا هیچ کس یا همه چیز اختیاری نیست. یه مسئله فنی هستش و گفته شده که کلی تعریف میشه نه فقط واسه یه گروه خاص.

یعنی محمد اگه بتونی یه جوری کاربرا رو دسته بندی کنی کلا یه انقلاب در صنعت وی بولتین انجام دادی خداییش:ws3:

چون خیلی لازمم هست اما میگی نمیشه

بعد تازه همون دسترسی بعضی کاربرا به پیام خصوصی اتوماتیک یا مثلا اطلاع رسانی خودکار بعضی چیزا و خیلی چیزای اینجوری

لینک به دیدگاه

درود

میشه این لیست بازدیدکننده های اخیرهر تایپیک رو که برای مدیرا گذاشتید واسه ماهم بذارید؟؟:ws3:

یعنی واسه ماهم نمایان باشه؟؟(جمله بندی رو)

فکر نمیکنم اگه همه ببینن مشکل خاصی پیش بیاد.

گاهی لازمه.

لینک به دیدگاه
درود

میشه این لیست بازدیدکننده های اخیرهر تایپیک رو که برای مدیرا گذاشتید واسه ماهم بذارید؟؟:ws3:

یعنی واسه ماهم نمایان باشه؟؟(جمله بندی رو)

فکر نمیکنم اگه همه ببینن مشکل خاصی پیش بیاد.

گاهی لازمه.

خب اون گاهی اوقاتی که لازم هست رو بگین تا بررسی بشه :ws3:

لینک به دیدگاه
خب اون گاهی اوقاتی که لازم هست رو بگین تا بررسی بشه :ws3:

نه ممنون! مزاحم نمیشیم دسترسی رو بدین خودمون گاهی اوقات بررسی میکنیم:ws3:

من هرتایپیکی که بخوام ببینم کیا دیدنش باید بیام مزاحم شما بشم؟؟:whistle:

لینک به دیدگاه

درود محمد جان...

می خواستم بدونم امکانش هست که ویرایش برچسب ها برای تمام دوستان فعال بشه...چه مدیر باشن و چه نباشن؟:icon_redface:

پیش اومده که من برای مطلبم به جای اینکه یک تاپیک مجزا بزنم.. برای اینکه تاپیک های قدیمی رو هم غنی کنم...مطلبم رو بردم در تاپیک مشابه به عنوان یک پست فرستادم...

از اونجا که عادت دارم همیشه مطلبی که قرار می دم برای بالا رفتن قدرت سرچش تو گوگل برچسب زنی کنم...در این موارد از قدرت برچسب زنی محروم هستم...:icon_redface:

یادمه قبلا می تونستم...البته دقیق یادم نیست..زمان مدیریت بود یا خیر...

این کار باعث می شد حتی تاپیک هایی که برچسب نداشتن..علاوه بر اینکه تاپیک آپ می شد با یک پست جدید و البته مربوط به موضوع کلی و بدون اسپم،برچسب هم می خورد که قدرت سرچش بره بالا...:icon_redface:

اگر امکان فنی و سایر موارد مدیریتی اون قابلیت اجرا رو داره...پیشنهاد می کنم این اتفاق بیافته...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
درود محمد جان...

می خواستم بدونم امکانش هست که ویرایش برچسب ها برای تمام دوستان فعال بشه...چه مدیر باشن و چه نباشن؟:icon_redface:

پیش اومده که من برای مطلبم به جای اینکه یک تاپیک مجزا بزنم.. برای اینکه تاپیک های قدیمی رو هم غنی کنم...مطلبم رو بردم در تاپیک مشابه به عنوان یک پست فرستادم...

از اونجا که عادت دارم همیشه مطلبی که قرار می دم برای بالا رفتن قدرت سرچش تو گوگل برچسب زنی کنم...در این موارد از قدرت برچسب زنی محروم هستم...:icon_redface:

یادمه قبلا می تونستم...البته دقیق یادم نیست..زمان مدیریت بود یا خیر...

این کار باعث می شد حتی تاپیک هایی که برچسب نداشتن..علاوه بر اینکه تاپیک آپ می شد با یک پست جدید و البته مربوط به موضوع کلی و بدون اسپم،برچسب هم می خورد که قدرت سرچش بره بالا...:icon_redface:

اگر امکان فنی و سایر موارد مدیریتی اون قابلیت اجرا رو داره...پیشنهاد می کنم این اتفاق بیافته...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

آره قبلاً این امکان بود. ولی امان از استفاده های غلط و نابجا :sigh:

همونقدر که برچسب های خوب، مفید هستن. برچسب های بد هم ضرر زیادی رو به سرچ گوگل میزنه و سئوی کل سایت رو پایین میاره.

متأسفانه تو خیلی از تاپیکا میدیدیم بچه ها برچسبای بی محتوا و بد میزدن و گاهاً به عنوان یه ابزار بازی و سرگرمی هم شده بود :banel_smiley_4: واسه همین امکان ویرایش از اعضا گرفته شد و به گروه های محدودتر مدیران و مسئولان اضافه شد که کنترل شده تر باشه.

متأسفانه اکثرمون فرهنگ استفاده خیلی چیزا رو چه تو دنیای مجازی چه واقعی هنوز یاد نگرفتیم. :hanghead:

حالا این مورد واسه گروه های کاربری تعریف میشه و سعی میکنیم واسه گروه های درست تعریف کنیم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

میخواستم درخواست کنم اگه میشه دوباره سیستم دعوت به موضوع رو مثل قبل کنید.

واسه دعوت به سه چهار تا تاپیک مجبور شدم هرسری به حدود 30-40 پروفایل مستقیما سر بزنم و بهشون پیام بدم.

واقعا سخته ............

بعضی از عزیزان میگن هنوزم هست.

ولی من هرکار کردم نبود. پارسال دعوتنامه فرستادم ولی الان نیست :ws52:

سپاس :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

میخواستم درخواست کنم اگه میشه دوباره سیستم دعوت به موضوع رو مثل قبل کنید.

واسه دعوت به سه چهار تا تاپیک مجبور شدم هرسری به حدود 30-40 پروفایل مستقیما سر بزنم و بهشون پیام بدم.

واقعا سخته ............

بعضی از عزیزان میگن هنوزم هست.

ولی من هرکار کردم نبود. پارسال دعوتنامه فرستادم ولی الان نیست :ws52:

سپاس :icon_gol:

سلام داداشی

اقا برای دعوت به موضوع که فعلا قطع هست میتونی به صورت گروهی پیام خصوصی بدی اینطور با یک پیام هرچه کاربر میخوای میتونی دعوت به موضوع کنی :a030:

تا محمد باشه دعوت به موضوع رو حذف نکنه :ws28:

تازه میتونی اسم محمد رو هم توی اون گروه اضافه کنی:gnugghender::ws28:

لینک به دیدگاه
سلام داداشی

اقا برای دعوت به موضوع که فعلا قطع هست میتونی به صورت گروهی پیام خصوصی بدی اینطور با یک پیام هرچه کاربر میخوای میتونی دعوت به موضوع کنی :a030:

تا محمد باشه دعوت به موضوع رو حذف نکنه :ws28:

تازه میتونی اسم محمد رو هم توی اون گروه اضافه کنی:gnugghender::ws28:

دمت گرم مجید جان :icon_gol:

چرا به عقل خودم نرسید پیام خصوصی بدم ؟ :icon_pf (34): حیف اون زمان هدر رفته در راه پروفایل ها :icon_pf (34): وای بر من :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

یه لینک بذارید تا هر کس میتونه بصورت آنلاین هر مقدار مبلغ که میتونه کمک کنه برای هزینه های سرویس انجمن.

نمیدونم منظورم رو تونستم راحت برسونم یا به سختی؟ :ws3:

و همیشه هم باشه. نه مقطعی :ws37:

لینک به دیدگاه
یه لینک بذارید تا هر کس میتونه بصورت آنلاین هر مقدار مبلغ که میتونه کمک کنه برای هزینه های سرویس انجمن.

نمیدونم منظورم رو تونستم راحت برسونم یا به سختی؟ :ws3:

و همیشه هم باشه. نه مقطعی :ws37:

مرسی از پیشنهادت.

ولی خب راستش الان خدا رو شکر تا حدودی با توجه به تبلیغاتی که هست به مدد حضور و فعالیت دوستان، هزینه های سرور فعلاً تأمین میشه و سرور هم بزنیم به تخته اگه خیلی قوی نباشه، قوی هست :ws3:

حدوداً دو سه سال پیش اینا مشکل شدید خورده بودیم که اون زمان به مدت دو ماه این حمایت های مالی رو مدیرای اون زمان انجام دادن که خیلی کارشون کمک کرد و دستشونم حسابی درد نکنه :a030:

تو یه برهه سخت تر دیگه هم بخش طلایی راه اندازی شد تا هم بعضی مطالب واقعاً ویژه تو اونجا قرار بگیره که برخی دوستان واقعاً تو پربار کردن اون خیلی تأثیرگذار بودن که حسابی دستشون درد نکنه. :icon_gol: تو شروع کار هم بعضی از دوستان هم برای حمایت های مالی، امتیاز طلایی خریداری کردن که تو اون زمان باعث شدن سایت پابرجا بمونه و مرسی از حمایتشون :a030:

البته همون کار بخش طلایی که اون زمان به شدت نیاز بود و حمایتی که خود بچه ها زحمتشو کشیدن و استارتشو شروع کردن، عده ای هم مخالفت ها و صحبت های نامناسبی داشتن. حالا چه برسه به اینکه فقط همین حمایت مالی بود :ws3:

همین امتیاز طلایی هست واسه اینکار کافیه :ws3:

دستت مرسی :a030:

لینک به دیدگاه

سلام یه پیشنهاد دارم

تو انجمن یک بخشی اضافه کنیم مثلا به نام trash یا delete.. تاپیک هایی که توسط مدیران یا مسئولین و یا خود استارترحذف میشه .. منتقل بشه به این بخش .. تا پوکه این تاپیک تو بخش های تخصصی نباشه ... یجور حالت بایگانی بشه

trash یا delete میشه محلی موقت برای تاپیک هايی كه حذف میشوند!

نظر دوستان ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام یه پیشنهاد دارم

تو انجمن یک بخشی اضافه کنیم مثلا به نام trash یا delete.. تاپیک هایی که توسط مدیران یا مسئولین و یا خود استارترحذف میشه .. منتقل بشه به این بخش .. تا پوکه این تاپیک تو بخش های تخصصی نباشه ... یجور حالت بایگانی بشه

trash یا delete میشه محلی موقت برای تاپیک هايی كه حذف میشوند!

نظر دوستان ؟؟؟؟

بخش بایگانی 4 سالی هست برای این منظور در نظر گرفته شده و هر مدیر به بایگانی تالار خودش دسترسی داره

لینک به دیدگاه
بخش بایگانی 4 سالی هست برای این منظور در نظر گرفته شده و هر مدیر به بایگانی تالار خودش دسترسی داره

فقط مدیران تالار ها پس دسترسی دارند

خب استارتر تاپیک و همچنین مسئولین نمیتونند دسترسی داشته باشند؟؟

بعد پوکه تاپیک تو بخش میمونه که

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...